Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ASV

 
Reitings 70
Reģ: 01.11.2014
Jūs arī uzskatāt, ka Latvija laiza pakaļu ASV, kā te viena izteicās? Ja jā, tad kādos veidos?

Un kam labāk laizīt pakaļu, ja ne ASV? Pašiem mums nav nekādu intelektuāļu, spējīgu politiķu, ekonomistu, mākslinieku utt., tā ka pakaļa jebkurā gadījumā kādam jālaiza, ja negribam alu laikmetā atgriezties.
28.11.2014 00:58 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
es nesaprotu tiesai un pievienpjos kakenitei. nu tev kaads te spiez dzivot?tacu brauc uz vvaaciju kaa melnstraadnieks

bet redzi, tu arī pati lieliski saproti, ka ar LV izglītību un darba pieredzi rietumos ļauj tikai kartupeļus vākt :D

Galu galā - kas slikts ir tajā, ka kādam tik politiski līsts pakaļā?

Es nevienā vietā nerakstīju, ka slikti :) Es tieši pretēji saku, ka mums vajag atmest visu izlikšanos ka esam ļoti patstāvīgi un spējīgi, un vienkārši atklāti paņemt un pārkopēt kādas pārtikušas valsts struktūru. Visu, sākot no viņu satversmēm, likumdošanas, politiskajai iekārtai, ekonomikas modeļa, izglītības sistēmai, visu no a līdz z. Uztaisīt copy-paste un viss. Citādi mēs tā arī nīksim līdz iznīksim.

Vaira Vīķe-Freiberga ir latviešu sabiedriski politiskā darbiniece, zinātniece, vairāku augstskolu profesore un goda doktore. Un mums pat zinātnieks par prezidentu bij

Dorothea, tas ka no Kanādas atbrauc ārzemnieks ar saviem grādiem un pieredzi, un kļūst te par izcilu politiķi, tas nav nekāds brīnums :D Liela daļa no taviem zinātniekiem ir izglītību ieguvuši un strādājuši tieši ārzemēs. Tāpat kā visas Garančas un pārējās te minētās opernieces. Lielākā daļa no tiem, kam LV ir talants, ir šo talantu vai nu atveduši no ārzemju universitātēm, vai arī aizveduši prom uz ārzemēm. Tādu, kas ir LV izskoloti un LV arī šancē ir ļoti maz, un lielākoties tie ir padomju laikos studējošie, kad ne uz kādām Britānijām un Vācijām varēji pat necerēt tikt, tā ka viņiem nebija izejas.
28.11.2014 14:28 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Latvija laiza pakaļu ASV, kā te viena izteicās? Ja jā, tad kādos veidos?


kādā veidā laiza??? ... nu ar mēli, protams, ar mēli!!!!
28.11.2014 13:59 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Nē , es tā nedomāju ;)
28.11.2014 13:12 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
es nesaprotu tiesai un pievienpjos kakenitei. nu tev kaads te spiez dzivot?tacu brauc uz vvaaciju kaa melnstraadnieks un taapataspusi no taas nopelnitas naudas izmetisi ires cenaaa. :)



piekritisu tev tikai par to ka algas vajadzetu paaugstinaat vel vairak un pabalstus bernu pabalstu,. sociaalos. pensionaariem apmaksaaat slimniicas, letak medikamentus.
28.11.2014 13:03 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Pašiem mums nav nekādu intelektuāļu, spējīgu politiķu, ekonomistu, mākslinieku


Nu, nu, ar tādu attieksmi dzīvot gan dikti jocīgi.

Par zinātniekiem man nav informācijas, jo īpaši neinteresējos, bet mākslinieki mums ir pat ļoti labi. Piemēram:

Operdziedātājas Elīna Garanča, Kristīne Opolais, Inese Galante.
Ērģelniece Iveta Apkalna
Vijolniece Baiba Skride
Kontrtenors Sergejs Jēgers
28.11.2014 11:31 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Un vispār, ja jau es te sapņoju par Krieviju kā labu valsti, daudz reālāk ir sapņot par Latviju kā stipru un neatkarīgu valsti. Te mazāka platība un iedzīvotāju skaits, liekas, ka būtu vieglāk un ātrāk visu apgāzt ar kājām gaisā un pēc tam salikt pareizajās vietās. Nu koroče REVOLŪCIJA!!!



https://www.youtube.com/watch?v=oBW44JgBrYI

:D

P.S. ASV sūkā, bet Putins sūkā daudz vairāk.
28.11.2014 11:30 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Ja Krievijā nomainītos cilvēki pie varas un izskalotās smadzenes tiktu apgādātas arī ar normāliem informācijas avotiem, man nebūtu nekas pretī arī palaizīt Krievijai pakaļu. Ja tur pie varas nāktu tiešām labi cilvēki (un tiem nebūt nav jābūt ASV vai UK "tipa" cilvēkiem, bet skandināviskāka domāšana viņiem nenāktu par sliktu), Krievija varētu kļūt par labu valsti un labu sabiedroto.

Tikai jāgaida, kad KGB atliekas atmirs un jaunie cilvēki tiks pie varas. Es gan nezinu daudz par jaunajiem Krievijā, bet, cik saprotu, ne visi ir apmierināti ar politiku, un tie, kam Krievijas TV rādītais nav kā vienīgā patiesība un likums, ir tīri normāli domājoši un izglītoti cilvēki. Tikai ko ar tiem naudas grābējiem lai izdara... pilnīgi prasās pēc vēl kādas revolūcijas.
28.11.2014 11:24 |
 
10 gadi
Reitings 855
Reģ: 12.02.2011
Mārcis Auziņš ir latviešu fiziķis, zinātnieks, Latvijas Zinātņu akadēmijas īstenais loceklis.
Mārtiņš Beķers ir Latvijas Valsts emeritētais zinātnieks, habilitētais bioloģijas zinātņu doktors
Andrievs Ezergailis Ezergailis ir viens no atpazīstamākajiem un ietekmīgākajiem latviešu vēsturniekiem pasaulē
Rūsiņš Mārtiņš Freivalds ir latviešu datorzinātnieks, matemātiķis un ilggadējs Latvijas Universitātes profesors.
Elmārs Grēns ir latviešu molekulārbiologs.
Juris Hartmanis ir datorzinātnieks un skaitļošanas teorētiķis, kurš kopā ar Ričardu Sternsu saņēma 1993. gada ACM Tjūringa balvu kā atzinību par pētījumiem, kas radīja pamatus Skaitļošanas sarežģītības teorijai.
Viktors Hausmanis ir latviešu literatūras un teātra zinātnieks. Dr.h. filol. Latvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķis.
Ivars Kalviņš ir latviešu ķīmiķis, viens no mildronāta izgudrotājiem.
Andris Padegs ir latviešu datorzinātnieks.
Jānis Stradiņš ir latviešu akadēmiķis, fizikālķīmiķis, zinātņu vēsturnieks.
Vaira Vīķe-Freiberga ir latviešu sabiedriski politiskā darbiniece, zinātniece, vairāku augstskolu profesore un goda doktore. Un mums pat zinātnieks par prezidentu bij
28.11.2014 11:17 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Kaut gan ciniski, bet zinaams racionaalisms piemiit autorei!
Vieniigi man asv nekad nav simpatizeejusi:D bet tas, ka mazo, atkariigo valstu liktenis ir taads, tas ir skaidrs! Nav ko gausties, tas viss ir jaapienem un jaameegina no situaacijaas ("laiziishanas") maksimaalo labumu sev izspiest!
28.11.2014 11:15 |
 
10 gadi
Reitings 855
Reģ: 12.02.2011
kas tavā uztverē ir zinātnieks?
28.11.2014 11:04 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Nu nosauc varbūt intelektuāļus, māksliniekus un ekonomistus no Lietuvas, Igaunijas, Šveices, Maltas... Paņemt mazu valsti un kunkstēt, ka mums nu itin nekā nav, ir absurdi. Nav tā, ka nekā nav, bet mēs neesam arī Šveice, kurai naudas nekad nav īpaši trūcis.
Galu galā - kas slikts ir tajā, ka kādam tik politiski līsts pakaļā? Mūsu Pusotrs miljons +/- aktīvo iedzīvotāju neko daudz neizdarīs, ja pienāks vajadzība. Kāpēc nelīst pakaļā tam, kas tev ļauj mierīgi čubināties ap savu valodu, savu kultūru un nemitīgi neatgādina par gaužām nelāgo valsts vēsturi?
Tu gribi iztaisīties, tik šausmīgi intelektuāla, tik sausmīgi, ka sāp, bet sanāk tāda patizla muldēšana vien.
28.11.2014 10:07 |
 
Reitings 70
Reģ: 01.11.2014
Alexxa, jā, un Marks Rotko arī no Daugavpils un Jesaja Berlins latvietis vien ir :D

Man, savukārt, patīk Tava attieksme. Ko esi darījus Tu, lai mūsu valsts kļūtu labāka? Neko.

Pirmkārt jau jājautā kā tu zini, ka neko neesmu darījusi? Otrkārt, ir jābūt visai aprobežotam, lai pieprasītu no viena vienīga cilvēka, kurš tikko kā pabeidzis augstskolu, lai viņš personīgi jau būtu uzrāvis valsts ekonomiku tā, ka visiem jūtams.

Neatceros precīzi kurš, bet viens no LV tā sauktajiem intelektuāļiem reiz rakstīja, ka latvieši vienkārši nespēj domāt likumsakarībās. Te mums cosmo stāsta, ka zinātnē viss ideāli, lai gan paši zinātnieki kliedz, ka masveidā zaudē darbus, aizbrauc uz ārzemēm un zinātne LV ir dziļos sūdos :D Nu pastulbi viņi ir, cosmietes daudz labāk zina, ka Latvija ir atklājumiem bagāta un mūsu tehnikai baigais noiets ārzemēs :D No vienas puses visi politiķi esot idiņi, bet no otras, ja tu ieminēsies ka kaut kas LV nepatīk, tad aizveries un lasies prom, nevienam tevi te nevajag :D Tad atkal citā tēmā shēmo kā aizbraucējus atgriezt LV :D Nu nav latvieši normāli, tur ir kaut kāds nacionāls īssavienojums noticis.
28.11.2014 03:43 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Kā man patīk šis Latvieši vienmēr taču to saka, ne?

Man, savukārt, patīk Tava attieksme. Ko esi darījus Tu, lai mūsu valsts kļūtu labāka? Neko. Tikai bļauj, ka viss ir slikti, itkā tas ko līdzētu.
28.11.2014 03:26 |
 
Reitings 70
Reģ: 01.11.2014
Kas Tev liek tupēt LV? Brauc uz to valsti, kur lielāki sasniegumi!
Kur problēma?

Kā man patīk šis :D Latvieši vienmēr taču to saka, ne? :D Ja tevi kaut kas valstī neapmierina, tad lasies prom, nevienam tevi nevajag, viss pie mums ir ideāli! Tādēļ jau tā valsts ir tādā pakaļā. Nevienam nevienu nevajag, visiem izmaksās biļetes lopu vagonos, ka tik varētu turpināt dzīvot savā rozā sapnī. Cormeum par vienaldzību tiešām bija taisnība.
28.11.2014 03:19 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Latvijas sasniegumus es redzu apskatoties mūsu minimālo un vidējo algu, ekonomiskās vienlīdzības rādītājus, zinātniskos sasniegumus pat tikai Baltijas reģionā, paklausoties mūsu mūziku, pabraucot pa mūsu ceļiem, pastaigājot pa pilsētu pustukšajām ielām, pačatojot caur skaipu ar draugiem ārzemēs utt. utt

Tas viss ir bardaks venā konkrētā jomā - politikā. Ar zinātni mums viss kārtībā. Ja papētīsi, uzzināsi, cik daudz jaunu un tiešām noderīgu zāļu ir izgudrojis Grindex, to, ka viens no vadošajiem uzņēmumiem interneta tīklu drošības jomā pasaulē- MikroTik ir dibināts, joprojām darbojas un ražo tepat Latvijā, to, ka arī Just5 telefonu saknes ir meklējamas tepat pie mums, mūsu Radotehnikas skaņas aparatūra pasaulē ir pieprasīta, mūsu sportisti ir pasaulē atzīti un par Baibu Skridi un Romānu Vanagu jau arī neko neesi dzirdējusi.
Izlien no savas aprobežotības kastes un tad redzēsi, ka mūsu problēma ir nesakārtota politika, nevis neesoši sasniegumi zinātnē un kultūrā.
28.11.2014 03:18 |
 
Reitings 700
Reģ: 19.11.2014
Latvijas sasniegumus es redzu apskatoties mūsu minimālo un vidējo algu, ekonomiskās vienlīdzības rādītājus, zinātniskos sasniegumus pat tikai Baltijas reģionā, paklausoties mūsu mūziku, pabraucot pa mūsu ceļiem, pastaigājot pa pilsētu pustukšajām ielām, pačatojot caur skaipu ar draugiem ārzemēs utt. utt. Baigie jau nu sasniegumi.


Kas Tev liek tupēt LV? Brauc uz to valsti, kur lielāki sasniegumi!
Kur problēma? Problēma tāda, ka problēmas nav! :D
28.11.2014 03:08 |
 
Reitings 70
Reģ: 01.11.2014
Latvijas sasniegumus neredz tie, kas negri redzēt, tie, kam gribās te ar tādiem tukši provokatoriskiem tekstiem bārstīties.

Latvijas sasniegumus es redzu apskatoties mūsu minimālo un vidējo algu, ekonomiskās vienlīdzības rādītājus, zinātniskos sasniegumus pat tikai Baltijas reģionā, paklausoties mūsu mūziku, pabraucot pa mūsu ceļiem, pastaigājot pa pilsētu pustukšajām ielām, pačatojot caur skaipu ar draugiem ārzemēs utt. utt. :D :D Baigie jau nu sasniegumi.
28.11.2014 03:02 |
 
Reitings 70
Reģ: 01.11.2014
rumanja un bulgarija ir vel nabadzigakas par LV. ta ka mums nemaz vel nav tik slikti apskakli.

A tevi apmierina dzīvot valstī, kur tu vari sameklēt vēl pašu nabadzīgāko valsti reģionā un pateikt: re, pie viņiem ir VĒL sliktāk? Mēs sevi varam salīdzināt tikai ar tādiem sūdiem. Ne ar Vāciju, Luksemburgu, Norvēģiju, ne ar vienu pārtikušu valsti mēs nevaram sevi salīdzināt.
28.11.2014 02:57 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Latvijas sasniegumus neredz tie, kas negri redzēt, tie, kam gribās te ar tādiem tukši provokatoriskiem tekstiem bārstīties.
28.11.2014 02:57 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
rumanja un bulgarija ir vel nabadzigakas par LV. ta ka mums nemaz vel nav tik slikti apskakli.
28.11.2014 02:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits