Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ķīniešu telefoni

 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Vai kāda no jums ir pasūtījusi telefonu (ne visiem zināmo firmu) no interneta? Ebay vai kādas citas vietnes.
Skatos, ir lēts telefons pa 70 $, noteikti nav sliktāks, par manu spacer saplīsušo, kurš jūdzas nost. Youtube apskats arī nav slikts.

Kā iet, nečakarējas?

27.11.2014 15:44 |
 
Reitings 150
Reģ: 23.03.2012
Esmu saskatījusies visādus video. Man būtu bail, ka man tas ķīnietis uzsprāgs pie auss vai rokā piemēram

ja butu citigak palasijusi zinjas, pamanitu ka spragst ari "krutie" nekinieshi :D :

Rekur dazi piemeri:

Samsung (tepat Latvija btw)
http://www.delfi.lv/bizness/uznemumi/uzspragst-kadas-ridzinieces-viedtalrunis-razotajs-mekle-iemeslu.d?id=45252238

iPhone
http://www.boot.lv/tehnika/mobilie-telefoni/vel-viens-iphone-gandriz-uzspragst-del-bojatas-baterijas
28.11.2014 13:59 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Esmu saskatījusies visādus video. Man būtu bail, ka man tas ķīnietis uzsprāgs pie auss vai rokā piemēram :D
28.11.2014 13:20 |
 
Reitings 150
Reģ: 23.03.2012
Hahaa...bet parsvara jau visi telefoni tiek razoti Kina :D Pazistamu firmu telefoni bus protams dargaki, jo firma zinama, maksa par zimolu. Tapat ka perkot Nike T-kreklu maksa par Nike simbolu, bet butiba T-krekls ir un paliek T-krekls.
Man draugam jau gadus divus ir kiniesu telefons, strada ideali :)
28.11.2014 13:08 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Pasūtīju no Ali htc telefonu, it kā oriģinālo. Redzēs, kas atnāks. Ir tāds jau lmt pirktais, bet lēnām beidzas, gribējās ko smukāku līdz ar to varēšu pateikt vai ir oriģinālais par lētāku naudu vai feiks.
28.11.2014 03:42 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Vispirms der tikt skadrībā, kas tad ir domāts ar vārdu salikumu "ķīniešu telefons".
Varanti ir divi:
1) Mazpazīstama brenda telefons. Te jau minēja Lenovo, tāpat tirgū ir atrodami arī Asus, Dell, CAT, Prestigo un citu ražotāju telefoni. Daudzas no jums noteikti nezinās tādu brendu, kā ZTE, kura ražojumi ir nopērkami arī pie mums - LMT veikalos, tiesa gan, vien pāris modeļi, neskatoties uz ražotāja piedāvāto klāstu.
Šiem telefoniem būs pieejama ražotāja garantija, tāpat kā OS atjauninājumi un citas lietas, kas ir pieejamas arī populāro brendu telefoniem. Grūti gan pateikt, kuri no šiem telefoniem būs labāki, kuri sliktāki, pašai tādi nav bijuši, taču nav noslēpums, ka šo te telefonu zemo cenu (Tas gan neattiecas uz Asus, Dell un Lenovo - šie telefoni mēdz būt arī dārgi un labi) veido mazāk kvalitatīvi plastmasas korpusi, vienkāršāki displeji, vājākas baterijas un mazāk jaudīgi procesori. Cena adekvāta preces kvalitātei.
Kas attiecas uz garantijām, vienīgā problēma var būt tā, ka garantijas serviss nebūs pieejams Latvijā, līdz ar to, ja ar telefonu kas notiek, remonts vai maiņa var būt diezgan ilgs un sarežģīts process.
2) "Самая мощная копия" (seko populāra brenda modelis). Ar šiem te pie mums ir pilns ss.lv, zip un citas lapas, kas nodarbojas ar mobilo telefonu tirdzniecību neoficiāli. Kāpēc neoficiāli? Tāpēc, ka garantijas, pat, ja tāda ir minēta sludinājumā (Tirgoņi kļuvuši akurātāki un daudzos sludinājumos mīts par garantiju pat nav minēts) ir atkarīgas no pārdevēja godaprāta. Pie kam, neviens jums to telefonu neremontēs - samainīs pret nākamo un miers. Protams, ja vispār mainīs. OS atjauninājumu nebūs - to es varu garantēt. Tāpat šīs Android imitācijas būs bez aplikāciju veikala. Pat, ja veikals būs, daudzas aplikācijas nestrādās. Bet uz to tāpat prāts nenesīsies, jo pati iekārta būs tik lēna nervu bende, ka par spēlītēm vai kādām citām aplikācjām pat domāt negribēsies.

Tālāk jāizlemj, kādiem mērķiem šis aparāts tiek iegādāts.
Te arī varianti ir divi:
1) Kā ilgtermiņa ieguldījums sakaru līdzeklī.
Ja izvēlamies mazpazīstama brenda telefonu, tad tas vēl ir izskatāms variants. Protams, jārēķinās ar to, ka misēkļu gadījumā telefons remontā var pavadīt daudz vairāk laika, nekā tas būtu nepieciešams populāra ražotāja telefonam, pie kam, ja gadās, ka par remontu jāmaksā pašai, šīs cipars var sastādīt teju jauna tāda paša telefona cenu.
Ņemt populāra brenda kopiju kā ilgtermiņa sakaru līdzekli, tā galīgi nav gudra doma. Maksimums pēc 2 mēnešiem jums gribēsies to telefonu mest pret sienu un atlūzas pieblietēt ar kāju palēkājot.
2) Vienkārši jautrībai - paspēlēties kādu brīdi ar ko neierastu. Te derēs gan mazpazītams rends, gan brenda kopija. Ja iekārta tiek pirkta ar domu, ka tas nav uz ilgu laiku, nebūs žēl arī iztērētās naudas. Tīri zinātniski pētnieciskos nolūkos manās rokās ir pabijusi gan iPhone reprodukcija (Pie kam "uzlabota" ar TV antenu :D ), gan Samsung Galaxy SIII reprodukcija, ko griējās padauzīt ar āmuru jau pēc 2 nedēļām, jo uz maigākiem pieskārieniem displejs vienkārši nereaģēja. Pirmajā brīdī tas ir smieklīgi un ineteresanti, taču pērkot jārēķinās, ka tā ir vējā izmesta nauda, pie kam, nekad nevar zināt, kurā brīdī tā kopija "noģībs" un savajadzēsies normālu telefonu.
28.11.2014 02:12 |
 
Reitings 770
Reģ: 29.01.2009
stulbie ķīnieši, izbojā visu skaisto un labo.
Varbūt ne stulbie, jo eiropieši tādas mašīnas nepirks.. (es personīgi neesmu dzirdējusi, ka kāds būtu pircis), paši jau savu nāciju galina nost, bet nu ko padarīs pārapdzīvotībai :D
27.11.2014 22:22 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
Tak ne tikai audi ražo. Ļoti daudz mašīnas ražo, taču kā jau minēju drošība esot nekāda, jo tas viss ir no plastmasas veidots.


stulbie ķīnieši, izbojā visu skaisto un labo.
27.11.2014 20:42 |
 
Reitings 169
Reģ: 09.07.2012
Zā, zinu, ka Lenovo ir tīri labi. Latvijā gan neesmu redzējusi, bet, godīgi sakot, neesmu arī meklējusi. Ok, tad varu pārfrāzēt ieteikumu - nepirkt internetā nezināmas izcelsmes telefonu, bet tad kaut vai to pašu Lenovo - sanāk lētāk, bet ir cerība, ka nenobruks :)
27.11.2014 19:14 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Lolipop, kaut ko jauc. Spacer noteikti ir senāks.
27.11.2014 19:09 |
 
Reitings 1267
Reģ: 20.09.2010
Lioness, Lenovo jau vairs nav tie sliktākie telefoni. Latvijā arī ir nopērkami.
Priekš tās cenas ir pat ļoti ok. Tikai ļoti jāskatās ko pasūta, jo Aliex pressā ir arī feikie Lenovo telefoni, kuriem kvalitāte ir atbilstoša.
27.11.2014 18:55 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Nepirktu no Ķīnas telefonu. Tepat LV par 50+ eur var jau dabūt normālu telefonu.
27.11.2014 18:33 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 11.03.2010
Tolaik, kad vēlējos sev pirmo Iphone, biju nopirkusi Samsungu, neatceros ,kādu.
Tad vēl arī aktuāli iepirkos internetā, it īpaši ebayā un vienreiz uzskrēju virsu ,kam šādam:

Izskatījas nereāli pēc orģināla un vēl bija kārdinoši, ka varēja ielikt divas sim kartes. Kam tādam atteikties par 35Ls negribējas.
Bet kā jau te minēja, skopais maksā divreiz.
Kad atnāca viss gāja, vienīgi programmatura viršu bija līdzīga orģinālajai, dažkārt nereaģēja uz pirkstu jūtīgumu un ,lai vai kā centos sinhronizēt kontaktus, visi ,kas man zvanija bija neznami numuri,kaut šie cilvēki bija man ierakstīti sim kartes kontaktos.
Vienvārdsakot, neko vairs mūžā netaisos no ķīnas pirkt, kas attiecas uz pakaļdarinājumiem :D.
27.11.2014 18:22 |
 
Reitings 770
Reģ: 29.01.2009
Dille, ko ? lūdzu studijā šo ķīniešu Audi

Tak ne tikai audi ražo. Ļoti daudz mašīnas ražo, taču kā jau minēju drošība esot nekāda, jo tas viss ir no plastmasas veidots. Google tiešām daudz info par to ir :)
http://www.carscoops.com/2011/09/oh-chinayema-auto-presents-clones-of.html
https://www.youtube.com/watch?v=Ba-0E_MKN4M
27.11.2014 18:10 |
 
Reitings 128
Reģ: 17.06.2013
Ķīniešu ražojuma tel., kurš nav no kādas pazīstamas firmas nepirktu, jo man rūp mana veselība. Katram telefonam ir starojums un kakta firma netērēs naudu uz pārbaudēm vai tas atbilst normai vai nē.
27.11.2014 17:25 |
 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Nu tad man skrien laiks :D
27.11.2014 17:10 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Tas pats spacer arī ķīnietis skaitās un savus 2 gadus būs nokalpojis.


Interesanti, kā var Spacer nokalpot jau 2 gadus, ja viņu ražot sāka tikai pagājušā gada oktobrī? :D
27.11.2014 17:05 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
Starpcitu, ne pa tēmu, taču Ķīnā ražo arī audi automašīnas, kas ir daudz smukākas un lētākas nekā Vācijā ražotās, taču drošības ziņā viņas ir nekādas.


Nebūs īsti par tēmu, bet šobrīd Land Rover tiesāsies ar kkādu ķīniešu autokompāniju LandWind, jo viņi izgatavojuši nepārprotamu kopiju Land Rover modelim :D 3x lētāks, bet pēc drošības testiem auto ir nelietojams... Bēdīgi, jo ir cilvēki, kuriem tikai izskats svarīgs. Tad jau štrunts par tiem telefoniem...
27.11.2014 16:59 |
 
Reitings 169
Reģ: 09.07.2012
Man māsai no Aliexpress tika pasūtīts Lenovo telefons (ar skārienjūtīgo ekrānu) ar domu, ka tāpat bērnam tikai 8 gadi, tāpēc neko dārgu nevajag. Maksāja nedaudz pāri 100$ laikam + PVN Latvijas muitā bija jāpiemaksā. Telefons jau iet vairāk kā gadu un ziniet, strādā labāk par manu LG, kurš maksāja dārgāk :D bet, vai pati uzdrošinātos sev sūtīt telefonu no Ķīnas, nezinu.
27.11.2014 16:55 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
marissa, es tik smalki visu nezinu, jo tā ir manas mammas draudzene. Mamma tik stāstīja situāciju, un es ieteicu, lai viņa iet ar visām bankas izdrukām, jo kāpēc man muitā ir jārāda izdrukas un viņi netic sellera norādītajai cenai, bet nu pēkšņi tic. Nabaga sieviete pirmo reizi sūtīja kaut ko un šitā iegrābās....
27.11.2014 16:52 |
 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Okei, būs jākrāj citam. :D
27.11.2014 16:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!