Ziemassvētku vecītis

 
Reitings 173
Reģ: 20.02.2014
Vai jūs saviem bērniem stāstat ,ka dāvanas nes salavcecīts? Un cik gados beidza tam ticēt?
27.11.2014 15:21 |
 
Reitings 748
Reģ: 25.06.2009
Maniem bērniem arī noteikti būs Ziemassvētku vecītis! Atceroties, cik pozitīvas emocijas tas sagādāja man, gribu sniegt to pašu arī bērniem :)
28.11.2014 13:02 |
 
10 gadi
Reitings 2671
Reģ: 25.05.2012
Ziemassvētku vecīša nebūšana nenozīmē, ka nav tradīciju.


Ziemassvētku vecīts jau nav kā tradīcija, bet gan kā brīnums, kuram bērnam ir jāļauj ticēt.
Tieši šī pārsteiguma momenta dēļ. Tradīcijas ir forši, bet tās arī paliks un turpināsies arī pēc tam, kad bērns būs izaudzis no brīnumu laika. Tas ir kā bonuss, lai krāsaināka bērnība.

Tāpat ar Lieldienu zaķi, kas cietiem olas saslēpj, bet mums čībā kādu gardumu atstāj - bērnam ir tas ir brīnums.
Man tas liekas ļoti mīļi.

Tāpat mana 5gadniece tagad, kad iepazīstas saka - esmu princese Elizabete!
Nu tik forši liekas, ka viņa domā ka viņa ir princese. Un tiešām par savas meitas fantāzijas lidojumu sūdzēties nevaru (l)
28.11.2014 13:08 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
CariDee, katrs tāpat paliks pie saviem uzskatiem. Jo es tur brīnumu neerdzu, man brīnums ir kaut kas cits.
28.11.2014 13:13 |
 
Reitings 405
Reģ: 11.03.2014
Man arī ļoti patika ticēt Ziemassvētku vecītim.Vienmēr esot pie svētkos pie ōmes pie durvīm bija dāvanu maiss un tas bija tik fantastiski jauks mirklis. :)

Kad jau bija kādi 11 gadi sāku saprast,ka nav tāda Ziemassvēku vrcīša,ka to dara vecteētiņš. Bet līdz tiem 11 gadiem man tas bija jaukākais mirklis svētkos - Ziemassvētku vecīša atstātais maiss pie durvīm. :)

Kad piedzima brālēns es jau bijupusaudžu vecumā,bet es tēloju ka jā ir Ziemassvētku vecītis. Tagad jau viņš liels un tam vairs netic. Bet man patika ar viņu kopā izjust to prieku atkal uatkalkatru gadu no jauna. :)

Tagad māsām ir mazie ķipari,kuri tic Ziemassvētku vecītim. Un es arī savos 20 gados līdz ar viņiem spēlēju ka jā ir tāsds :)

Un kopā būšana ar mazajiem ķipariem,piparkūku cepšana un daž ne dažādas tradīcijas ir pats jaukākais un mīļākais kas var būt. :)

Man vispār Ziemassvētki ļoti patīk. :)
28.11.2014 14:52 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Man jau no bērnības šie ir mīļākie svētki un tie ir ļoti ļoti īpaši svētki. Sākot ar eglītēm skolā, tēta darbā, mūzikas skolā, svētdienas skolā, koncertiem, piparkūku, pīrāgu cepšanu, iešanu pēc eglītes, eglītes rotāšanu... Bet vislielākais brīnums bija tieši Ziemassvētku vecītis, kurš reizēm ieradās pats, reizēm atstāja dāvanu maisu. Es vienmēr brīnījos un jautāju mammai - kā vecītis zina, kurā tieši dienā un kurā brīdī viņam pie mums jāierodas (jo vienmēr vispirms visi sanācām kopā, iededzām svecītes eglītē, dziedājām dziesmas un tieši tad, kad visas mūsu mīļākās Ziemassvētku dziesmas bija izdziedātas, nāca vecītis). Kā arī - kā vecītis zināja, ko tieši es vēlējos saņemt Ziemassvētkos...

Arī uz baznīcu man patika doties Ziemassvētkos, lai gan uz dievkalpojumu devāmies reti, bet katru gadu braucām uz draudzes eglīti, kura nenotika baznīcā, bet mājīgās draudzes telpās. No sākuma bija dievkalpojums un tad vietējā svētdienas skola rādīja ludziņu un katru gadu arī mēs sagatavojām kādu priekšnesumu, un tad bija neoficiālā daļa ar galdiem, spēlēm, dziesmām...
28.11.2014 15:25 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Atceros no bērnības, kā mēs visa ģimene Ziemassvētku vakarā gājām ārā un saucām: "Ziemassvētki, nāciet šurp!" :) pa to laiku istabā zem eglītes saradās dāvanas. Vecākie bērni jau zināja, kas pie vainas, bet jaunākie ticēja, ka patiešām vecītis ir atnācis, nolicis dāvanas. Arī kad man bija 15 gadi, gājām saukt Ziemassvētkus, jo jaunākajiem bija tikai pāris gadi. (l)

Vai maniem bērniem būs vecītis? -jā, bet droši vien, ka līdz noteiktam vecumam, negribētos tomēr, lai viņi ticētu kam tādam vēl 10 gadu vecumā :)
28.11.2014 18:33 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man jau liekas,ka muusu dienaas taa berniiba aizkrien loti aatri ,un tai liidzi Ziemassveetku veciitis.Kaut kur loti zeel,jo tagad atceroties pasas mazos,liekas tas bija tik romantiski-taa Ziemassveetku veciisa paraadiisanaas, un tad dzejosliisu skaitiisana,dziesminu dziedaasana.Mums taas daavanas kaut kaa nekad nebija lielas-taadi siikumini vien bija,bet viss tas notikums bija vienreizeejs!"Vecos laikos" beerni bija taadi pieticiigaaki varbuut-tie 5 gadus vecie noteikti!Tagad sii vecuma beerni jau "seez" pie datoriem-kaut kur loti zeel.Te "aiziet"liidz ar to visu arii pasaku graamatas....
28.11.2014 18:45 |
 
Reitings 1
Reģ: 03.12.2014
Dziedošs, omulīgs, mīļš Ziemsvētku vecītis atnāks pie Tevis uz mājām vai uz eglīti bērnudārzā, skolā vai kādā citā Jums vēlamā vietā Rīgā, Olainē, Jelgavā, Ogrē, Salaspilī un šo pilsētu tuvumā.

Dziedāsim, dejosim, iesim rotaļās, saņemsim dāvanas un kopā iedegsim svētku prieku sirsniņās.

Katrā pasākumā pēc vajadzības varam izstrādāt tieši Jums individuālu Ziemassvētku vecīša programmu.

Programmas ir elastīgas, iepriekš saskaņojot, varam ietvert kādus citus Jūsu bērniem īpašus pasākumus. Viss ir runājams un darāms, lai bērni nezaudētu ticību brīnumam un ziemassvētku priekam.

Cenas ir draudzīgas un runājamas, lai nepietrūktu jums naudiņas ziemassvētku dāvanām.


ZIEMASSVĒTKU VECĪTIS IERADĪSIES PIE:

Lieliem un maziem uzņēmumiem, iestādēm, pašvaldībām
Skolām, bērnudārziem, pansionātiem
Mājās pie ģimenēm, draugiem, pensionāriem

JŪSU PASĀKUMU REZERVĒŠANA: MOB.- 29362820

E-PASTS [email protected]
http://salavecitis.ucoz.lv/
03.12.2014 13:52 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Es nekad tādam vecītim tā īsti neesmu ticējusi. Man tas jau bērnībā likās nereāls variants.

Vai bērniem ieborēt pasakas par vecīšiem, zaķiem, zobu fejām, utt? Grūti pateikt, man jau drīzāk patiktu tas, lai bērns zina, ka ir svētki un tāpēc vecāki viņu apdāvina.
03.12.2014 13:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits