Cik ilgs laiks tev bija vajadzīgs, lai tiktu pāri?

 
Reitings 344
Reģ: 29.01.2009
Jautājums tām, kuras kādreiz ir pamestas... Cik ilgs laiks jums bija nepieciešams, lai tiktu pāri attiecībām? Pie nosacījuma, ka jūs patiesi mīlat šo cilvēku, bijāt uzskatījušas par īsto. Cik ilgs laiks bija vajadzīgs, lai pārstātu mīlēt šo cilvēku? Un atbrīvotu vietu jaunai mīlestībai.
26.11.2014 01:05 |
 
Reitings 54
Reģ: 20.11.2014
Gads. Bijām ļoti ļoti maz, bet ļoti ļoti saķērusies biju, visi taureņi, trīcošās rokas, ilgu laiku :D Pametu pati, jo šķita, ka zūd interese par mani un visvairāk nevēlējos būt pamesta un pazemota, jo viņš gribēja ņemt pauzi. aizdomīgi pēc tik niecīga laika kopā esot. Pirms tam vēl ilgu laiku sarakstījāmies, pirms sagājām. Drīzāk ne pametu, bet veicām vienošanos par turpmāku draudzību. Un pēc pāris dienām jau netā redzu, ka cita... muļķīgi, bet ilgi sāpēja, jo likās, ka pirmo reizi tik spēcīgas magnētiskas jūtas. pat ieraugot viņu pirmo reiz, zināju, ka viņš noteikti būs mans. :D
26.11.2014 10:17 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Nedomāju, ka ir iespējams pārstāt mīlēt pavisam, to,ko kādreiz dievināji.
Skaļi vārdi, zinu.
Bet es savu ex tāpat atcerēšos ar labu, lai arī mani krāpa daudz un ilgi, nu nekas. Viņš man daudz ko iemācīja.
Viņam pāri tiku tad, kad apprecējos, bet aizmirst? Nekad!
26.11.2014 10:00 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Pusotrs gads pret piecu gadu ilgām attiecībām.
26.11.2014 09:43 |
 
Reitings 264
Reģ: 21.11.2013
Manā dzivē ir bijusi viena patiesa mīlestība, siltas atmiņas glabāju vēljoprojām dvēselē par labajiem laikiem. Kopā nekad gan nesaietu ( bija vairākas iespējas. ja ūdens aiztecējis, tad aiztecējis)
Nodzīvojām kopā piecus gadus, ir kopējs bērns, morāli brīva jūtos tikai tagad, kad varu pateikt, ka ir maznozīmīgs ( vienaldzigs nekad nebūs). kopš esam šķirti pagājis apmēram desmit gadi.
26.11.2014 09:41 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Pagaidām rekords ir pusotrs gads.

cassandra Negaidi nemaz,ka tiksi tik viegli pāri,ja visu laiku sēdi un gaudo par savu šķiršanos. Ej dari kaut ko ar savu dzīvi tak.
26.11.2014 09:34 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Cik ilgas attiecības jums ir bijušas tās, kuras pārdzīvojat gadiem ilgi?


3 ar pus gadi + vel apmēram gads ko iepriekš kopā pavadījām vienkārši iepazīstot viens otru un kopīgos pasākumos dzīvojoties.
26.11.2014 09:19 |
 
Reitings 298
Reģ: 11.02.2014
oho Dellicious, baigais malacis esi.

Jā, es tiku pamesta no mana sapņu vīrieša,ar kuru bija izplānots viss uz priekšu, sākot ar mājas iegādi, suni un bērniem! Un viss no viņa puses, Malacis, mācēja pa ausīm braukt. Un es protams kā losene noticēju, jo likās ka beidzot ir īstais. Godīgi- pagājis tulīt būs gads un es joprojām esmu bēdīga par to ( lai arī esmu mēģinājusi izveidot jaunas attiecības). Par šo vīrieti tiešām ar visām četrām varēju apgalvot ka mīlu līdz galam un drusku vairāk. Kontakta nav vispār vairs nekāda, bet apzinos, ka ja viņš atnāktu atpakaļ es kā lupata paklātos apakšā ( es apzinos, ka tas ir zemiski), bet es savu mugurkaulu laikam esmu izkakajusi kādā podā un tagad jāiet rakāties pa kanalizāciju, lai atgūtu to atpakal.
Laiks dziedē visu.
26.11.2014 09:18 |
 
Reitings 478
Reģ: 24.01.2014
Ļoti ilgs laiks, ~2 gadi

Pirmie mēneši vispār briesmīgi. Raudāju katru dienu. Un ja kaut kur veikalā, transportā sāka skanēt kāda mūsu īpašā dziesma..

Ikreiz ieraugot viņu online salecās sirds un sāka svīst rokas, likās ja nu viņš tagad raksta man, ja nu pateikts kko labu..

Diemžēl arī lūdzos pāris reižu pārdomāt visu, pamēģināt vēlreiz. Jo esmu cilvēks, kas nesaprot - kā var pamest kādu, ar ko esi bijsi kopā, tikai lai varētu pamīcīties ar jaunu veceni, vai tad tā ir dzīves jēga? kvantitāte?
(Labākais bija tas, ka viņiem viss izjuka pēc pusotra mēneša) :D

Tai meitenei un visām citām, kas zin ,ka puisim ir draudzene, bet turpina kārties kaklā - novēlu apprecēt mīļoto vīrieti, sadzemdēt bērnus un lai tā notiek arī ar viņām - lai atnāk kāda, ar ko vīrs nokrāps un aizies :) :*

Es pati nevarētu atņemt citai vīrieti, jo ja viņš padodās citai, tas atkārtosies arī mūsu attiecībās.

Noteikti iesaku atrast kādu hobiju. Varbūt sports, labi var izlādēties, būsi arī skaistāka, slaidāka? Nedēļas nogalēs nesēdi mājās, ej kaut kur ar draugiem. Vislabākais, kā aizmirst pilnībā ir ielaist dzīvē jaunu cilvēku. Kad satiksi kādu, pret ko būs jūtas, ar laiku ex paliks maznozīmīgs
26.11.2014 09:15 |
 
Reitings 344
Reģ: 29.01.2009
Dellicious, jā, man tā bija. Viņš ir vienīgais vīrietis, kuru esmu tā mīlējusi, pieņēmusi par savas dzīves īsto vīrieti, vēlējos mazbērnus un nosirmot kopā. Bet viņš nē, viņš aizgāja un salauza manu sirdi un sadragāja visu dzīvi. Tā arī nespēju atgūties...
26.11.2014 09:13 |
 
Reitings 1534
Reģ: 29.01.2009
Cik ilgas attiecības jums ir bijušas tās, kuras pārdzīvojat gadiem ilgi?


Nopietnas attiecības (ar kopdzīvi) man ir bijušas 3. Vienas 2 gadus, otras 2 gadus un trešās gandrīz 5 gadus.
Bet nevienu šķiršanos neesmu pārdzīvojusi ilgāk par 2 dienām. Vienā paraudu, otrā ievelku elpu un trešā - "hello, mana jaunā dzīve!"
Varbūt tādēļ, ka vislabāk jūtos, kad esmu pati par sevi un, kad palieku viena, jūtu, ka atkabinos no lieki sev uzaudzētās sentimentalitātes kārtas, kas nāk līdzi ar vīrieša ienākšanu dzīvē. Nezinu...

Bet mani tiešām interesē, kā tas nākas, ka paiet vairāk par ...nu, teiksim, dažām nedēļām? Jūs tikāt pamestas ar galīgi salauztām sirdīm no jūsu sapņu vīriešu puses?
26.11.2014 08:59 |
 
Reitings 298
Reģ: 11.02.2014
Uzskatu, ka jāpamaina vide, jaiet uz kadiem kursiem vai jādara kaut kas tāds, kas nodarbina galvu. Tad būs vieglāk. un nekādā gadījuma nekomunicē ar viņu. Izdzēs no visurienes, sabloķē ( jā, muļķīgi), bet kamēr būs viegli pieejams kontakts vai tikšanās ar viņu, tikmēr nekā....
26.11.2014 08:10 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Nu nesatraucies, nesērosi tu mūžīgi. Pati pat nemanīsi, kad jau ieinteresēs kāds cits puisis. Visas sāpes dziedē jaunas attiecības, ja tās nav veidotas mākslīgi un uzspiesti. Kad būsi tām gatava, tad arī spēsi ieraudzīt citus pretējā dzimuma pārstāvjus. Vienai tas ir pus gads, citai gads vai divi. Tu nezini kā būs tev.
26.11.2014 07:58 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Gads, varbūt nedaudz vairāk. Pēc tam kkā atvērās acis, ka ir arī citi vīrieši. Beidzot spēju saskatīt to vīrieti kas man visu laiku bija bijis blakus. Paldies bijušajam, ka bija tik sūdīgs un deva man labu dzīves skolu:-D Tagad spēju novērtēt jaunās attiecības un izvairīties no kļūdām, kas bija iepriekšējās.
26.11.2014 07:54 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
mums viss pajuka..pagajushi tikai 3 meneshi,shad un tad iedomajos kaa buutu ja buutu...censsos izsvitrot no savas dziives un tas pamazam izdodas.
26.11.2014 07:39 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
Miss Joker, nu Es neesmu redzejusi gadu...kad tieshaam visssssss tika nogriezts nost...jo sapratu,ka taa nedrikst.... taa kaa Es ceru man ar viss cauri :D
26.11.2014 07:35 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
3 gadi un man liekas,ka esmu tikusi paari.... ja ieraudzitu to cilveku,domaju,ka mosh viss atgrieztos... jaaaaa..man tas bija/ir ljooooooooti smags trieciens...


Es savu ex redzēju pirmo reizi pēc šiem 4 gadiem, pilnīgi bez emocijām pagāju šim garām :D Tā kā ja esi tikusi pāri tad esi ;) Labāk gan sarunās neiesaistīties ar ex :D
26.11.2014 07:33 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
3 gadi :D :D :D un man liekas,ka esmu tikusi paari.... ja ieraudzitu to cilveku,domaju,ka mosh viss atgrieztos... jaaaaa..man tas bija/ir ljooooooooti smags trieciens...
26.11.2014 07:30 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
uz visiem 100% es tiku pāri tikai pēc apmēram 4 gadiem, bet tas ir tā ka man vairs nav tiešām nekādas emocijas pret to cilvēku, ne pozitīvas, ne negatīvas, vai pat interese uzzināt kā viņam klājas, beidzot man ir nospļauties :D Tomēr tas ka pavisam nebiju tikusi pāri neliedza man arī iepazīties ar citiem un laikam jau atrasdu to īsto kurš no manis ar iznīcinājas tās pēdējās domas par ex.
26.11.2014 07:20 |
 
Reitings 344
Reģ: 29.01.2009
Ak vai... var paint pat vairaki gadi? :( Vienkārši gribu saprast, kam jāgatavojas.

Šobrīd manas sajūtas pēc pusgada ir gluži tādas pašas kā pirmajā dienā pēc pamešanas. Acīmredzot tas nepāriet pēc pāris mēnešiem :(
26.11.2014 07:13 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Neteikšu, ka mīlēju, bet jūtas bija, pēkšņi viss beidzās. Kādu mēnesi tukšuma sajūta pamatīgi grauza, pēc tam jau sāka samazināties, bet tā pat bija sāpīgi. Bet tad vēl pēc 2 mēn iepazinu tagadējo draugu un burtiski tajā pašā brīdī visas sāpes pazuda kā nebijušas un biju tik laimīga, ka no tām attiecībām esmu prom un manā dzīvē ir ienācis brīnišķīgs cilvēks.
26.11.2014 01:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits