Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vientuļās/ Attiecībās

 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Daži vienkārši jautājumi... radās tā nedaudz padomājot. Varat atbildēt uz kādu, jo pagari sanāca, varat uz visiem, ja ir laiks...

1)Tu bieži esi situācijā, kad esi viena un neviens vīrietis konkrētajā brīdī neinteresējas par Tevi?

2)Tevi bieži uz ielas uzrunā, izsaka komplimentu vai kā citādi pēkšņi nepazīstami vīrieši/ puišeļi izrāda uzmanību?

3)Vai ticat, ka domas un tas kā galvā sevi vērtējam izejot no mājas, ietekmē to kā izskatamies (pieejamas vai nepieejamas vīrietim, tādas, kas vēlas kontaktēties vai izstaro tādu "nenāc man klāt!" ) Vai neticat, ka kaut ko izstaro, ka citi sajūt to mūsu iekšējo sajūtu un tam nav nozīmes? Ja sieviete šķiet simpātiska un ir pamanīta, tad viņu vīrietis jebkurā gadījumā centīsies uzrunāt?

4)Vai tas ir normāli, ka daudziem puišiem mūsdienās ir kaut kādi konkrēti parametri : "Tādām acīm, tādu vidukli, matiem tādā krāsā, tādu dupsi, tādām krūtīm..." Vai šādi izvēloties sievieti, jeb lelli sev blakus, šiem diviem cilvēkiem varētu būt arī nopietnas attiecības? Vai domājat, ka visticamāk tādi vīrieši nebeidz meklēt, jo vienmēr atrodas kāda, šķiet, skaistāka, ideālāka?

5)Un... Kā Tu aprakstītu savas sajūtas, esot vienai? Mokoši, izmisuma pilni brīži, vai drīzāk kā - brīvība, laime, jauni apvāršņi, kas pēkšņi ,šķiet, paverās tieši vienai esot?
:)
25.11.2014 14:24 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
1. no 16 it gadiem nekad neewsmu viena bijusi.
2. ne, es tā nesos ka nedo dies kāds man piesiesies:D
3. ja ticu, jo tā tas arī ir.
4. vienalga
5. man tīri teorētiski liekas ka
kā - brīvība, laime, jauni apvāršņi, kas pēkšņi ,šķiet, paverās tieši vienai esot?
Un laikam tā arī ir, tu rekinies tikai ar sevi, dario ko un kad gribi. Vari mājās nenākt cik ilgi gribi:D svaboda:D
16.12.2014 20:21 |
 
Reitings 444
Reģ: 11.07.2012
1. Kādā ziņā ninteresējas? Draudzīgu interesi no kāda pamanu vienmēr. Bet ja kāds izrāda vairāk kā draudzīgu interesi, tad neievēroju to. :D Tā nu mana atbilde ir - nezinu.

2. Nē. :-/

3. Nepiekrītu. Esmu gājusi no mājas ārā gan pašasprāt lieliskā izskatā un garstāvoklī, gan arī ar tādu "Nenāc man klāt!" izskatu. Tas galīgi neko neietekmē.

4. Piekrītu, tādi tiešām nekad nebeidz meklēt.

5. Lielākoties jūtos ļoti labi viena. :) Ģērbjos kā vēlos, uzvedos kā vēlos, nodarbojos ar ko vēlos. Nav vairs jāuzklausa nekādi stulbi aizrādījumi un komentāri, ka kaut kas nav tā. :)
16.12.2014 20:16 |
 
Reitings 25
Reģ: 04.08.2009
un vel līdzko paliku pašpietiekama, man sociālos tīklos raksta neskaitāmi daudz virieši un apmēram, kādi 20 uzaicinājumi dienā ( pievienoties draugu lokā) tāda sajūta,ka līdz šim biju neredzama.
Un nevaig domāt,ka vīrieši nejūt ,ka esat izmisusi.. viņus tas atgruž un iegūt vēlassievieti,kura mīl sevi un savu dzivi :))
16.12.2014 12:51 |
 
Reitings 25
Reģ: 04.08.2009
Uz ielas un sabiedriskās vietās uz mani skatās abi dzimumi, bet klāt iepazīties, gan nekad neviens nenāk, man neskaitāmi virieši ir teikuši - tu esi pārāk skaista ,tapēc visiem ir bail nākt tev klāt ,bail no tā ,ka atraidīšu..
Nezinu varbūt radu sniega karalienes efektu, laigan smaidu daudz.. komplimentus ļoti bieži saņemu ,bet tikai no jau zināmiem viriešiem..
Tapēc meitenes, laikam jābūt pēc iespējas vienkārsākām un jāsmaida.. nebēdājaties ,ka esat vienas, es biju gadu viena un tad sapratu,ka gribu kļūt pašpietiekama, pēc nedēļas uzradās puisis kuram ļoti patīku un vinš vēlas att. ejat iepirkties, eksperimentējiet ar savu izskatu, stilu, vienkārši mīliet sevi! Veiksmi meitenes!!
16.12.2014 12:44 |
 
Reitings 90
Reģ: 29.10.2014
vnk jāatrod īstais :)
26.11.2014 13:32 |
 
Reitings 7
Reģ: 16.11.2014
1. Nē
2. Nē
3. Nezinu.
4. Nu nezinu vai tieši šādas prasības, vairāk jau koptēls viņus interesē. Nav jau jābūt uzreiz konkrēta izmēra krūtīm vai konkrētai matu krāsai. Cik sanācis runāt, tad vairumam nepatīk liekais svars. Tas gan..
5. Es pat labāk jūtos viena. Laikam arī tāpēc izvēlos tikai nenopietas un brīvas attiecības.
26.11.2014 12:39 |
 
Reitings 264
Reģ: 21.11.2013
1. Nē. nekad tā nav bijis.

2. jā, bet uz ielas nē. citās sabiedriskās vietas. tieši uz ielas škiet tikai kādas tris reizes mani kāds ir apstulbinājis. vienreiz pie luksafora, gandrīz zem riteņiem pagāju, jo saruna ieielga.

3. Jā. Skaistums nāk no iekšām. ja cilvēks ir laimīgs, starpjošs viņš arī citus pievelk.

4. Līdzigie pievelkās. ( t.i. pliekanie meklē pliekanos, bet ir ļoti daudz arī cilvēku ar saturu. No plelēkās masas, kuram ir tikai primitīvas vajadibas un tukšā dvēsle nekur neizbēgt. bet tas nenozīmē, ka visi pārējie arī tādi)

5. Nē. man ļoti patīk laiks, ko varu veltīt tikai sev. gūstu patiesu baudu no tā.
26.11.2014 09:36 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
1)Nee. Esmu attiecibas un draugs katru dienu pieversh uzmaniibu. Un darbaa kolegji ir parsvaraa viirieshi, tapec lai ari jokojoties no vinjiem uzmanibu sanjemu :D Bet tas taa tiesham viens otru uz mulkji paraujam ,nekadas flirteeshanas.


2) Hmmm. Nee uz ielas nee. Varbuut vieniigi kad ejam pasedeet uz baaru, tad ir naacies dzirdeet 'komplimentus' (jeb jeelibas) no piedzerushiem purniem pat tad kad draugs blakus. Ah vel zaalee puishi ir meginajushi uzsakt sarunas.

3) neticu. es no malas izskatoties dusmiga un nedraudziga ,bet tas nevienu neaptur (ne gymaa , ne baaros, ne darbaa ) uzsakt sarunas (nesaku ,ka uzreiz flirteet).

4)Neuzskatu to par kaut ko shausmigu. Vismaz puishi zina ko meklee. Es ari isteniba zinaju ,kas man patiik . Bet tomeer pirms satiku saeejo gaaju uz randinjiem ari ar cita stila un izskata puishiem.

5) Nesmu viena , pie shii jautajuma sapratu ka tu laikam brivajaam daamaam prasi? oops
26.11.2014 09:23 |
 
Reitings 95
Reģ: 28.10.2014
1. Parasti vienmēr ir kāds redzeslokā, jautājums cik vēlams un patīkams.

2. Reti eju pa ielu :D Ja izeju patusēties un esmu sapucējusies- vienmēr kāds pievērš uzmanību, darbā vai citviet- nē.

3. Jā, ticu, ka arī es dažkārt radu "nenāc klāt" iespaidu, patiesībā ļoti daudzus puišus ar to var padarīt trakus nevis nobiedēt. Šī arī ir problēma, jo šķiet, ka sākotnēji radu nepareizu iespaidu- tādu kāda neesmu. Kad iepazīstas tuvāk- vienmēr kkas mainās un visi aizbēg.

4. Uzskatu, ka vīrieša sievietes izskats, statuss utml. ir atkarīgs no tā cik daudz pats dzīvē ir sasniedzis. Un, ja vīrietis ir veiksmīgs, ir pilnīgi loģiski, ka viņš gribēs sev blakus ne tikai lielisku personību, bet arī sievieti, kas labi izskatās. Ir redzēti arī varianti- vīrietis bagāts, bet visādā citādā ziņā drausmonis, bet blakus bārbija no augstākās klases.

5. Ir brīži, kad jūtos sūdīgi. Bet tas ir vairāk kontekstā ar to, kas apkārt notiek. Piemēram brīžos, kad gribās kko padarīt, bet visas draudzenes sēž mājās ar otrām pusītēm, nu tas ir skumīgi. Bet arī tādos brīžos, nekad nedomāju, ka man nu TIK ļoti kādu gribās, drīzāk domāju- kas man liks justies labāk, kāpēc es tā jūtos un kā to uzlabot sevī..
26.11.2014 09:19 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
babse, piekrītu Tev, esmu to izjutusi savā dzīvē, un pēc tam kad viss beidzās, sajūtas vieglas.
26.11.2014 09:07 |
 
10 gadi
Reitings 111
Reģ: 02.10.2010
izlasot diskusijas nosaukumu- vientuļās/ attiecībās, vienīgais ko piebilst- nekad neesmu jutusies tik vientuļa ka esot attiecībās..
26.11.2014 09:01 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
1)Nē, vienmēr bijis kāds ar ko varētu tikties.

2)Nē, es bieži vairs neatrodos viena uz ielas, bet agrāk kad biju brīva tad ik pa laikam kāds uzrunāja uz ielas, nebija tā ka neviens.

3)Jā ticu.

4)Nav normāli, tomēr, jo nobriedušāks vīrietis jo svarīgākas un būtiskākas būs citas kvalitātes, bet tas neizslēdz to, ka katram ir sava gaume un visi cilvēki nevar patikt lai vai cik viņi būtu labi.

5)Biju priecīga un starojoša, man gluži pretēji uzsākot attiecības bija bail, ka mana harmonija netiks izjaukta, jo jutos tiešām apmierināta un laimīga, man bija daudz nodarbju, aizraušanās, hobiji, līdz ar to arī daudz cilvēku apkārt, tā uz vīriešiem neiespringu, es zināju, ja man būs kāds cilvēks, tad tikai nopietni tāds kas ļoti patiks un ar kuru vēlēšos no sirds būt kopā.
26.11.2014 08:58 |
 
Reitings 15
Reģ: 26.11.2014
1)Tu bieži esi situācijā, kad esi viena un neviens vīrietis konkrētajā brīdī neinteresējas par Tevi? jaa

2)Tevi bieži uz ielas uzrunā, izsaka komplimentu vai kā citādi pēkšņi nepazīstami vīrieši/ puišeļi izrāda uzmanību? uzsvilpj ja,bet nekad uz tadiem neatsaucos
26.11.2014 01:39 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
1)Tu bieži esi situācijā, kad esi viena un neviens vīrietis konkrētajā brīdī neinteresējas par Tevi?
Ja godīgi, neatceros, ka būtu cietusi no uzmanības deficīta.. Tiesa, ir gadījies, ka vēlos interesi no konkrēta indivīda un neesmu to saņēmusi..
2)Tevi bieži uz ielas uzrunā, izsaka komplimentu vai kā citādi pēkšņi nepazīstami vīrieši/ puišeļi izrāda uzmanību?
Manuprāt, jā :) Katram jau sava izpratne par to, kas ir ''bieži'' :D
3)Vai ticat, ka domas un tas kā galvā sevi vērtējam izejot no mājas, ietekmē to kā izskatamies (pieejamas vai nepieejamas vīrietim, tādas, kas vēlas kontaktēties vai izstaro tādu "nenāc man klāt!" ) Vai neticat, ka kaut ko izstaro, ka citi sajūt to mūsu iekšējo sajūtu un tam nav nozīmes? Ja sieviete šķiet simpātiska un ir pamanīta, tad viņu vīrietis jebkurā gadījumā centīsies uzrunāt?
Es ticu.. brīvai sievietei būs izsalkušāks skatiens :D Arī aizņemtai, kam domas peld citos medību laukos :)
4)Vai tas ir normāli, ka daudziem puišiem mūsdienās ir kaut kādi konkrēti parametri : "Tādām acīm, tādu vidukli, matiem tādā krāsā, tādu dupsi, tādām krūtīm..." Vai šādi izvēloties sievieti, jeb lelli sev blakus, šiem diviem cilvēkiem varētu būt arī nopietnas attiecības? Vai domājat, ka visticamāk tādi vīrieši nebeidz meklēt, jo vienmēr atrodas kāda, šķiet, skaistāka, ideālāka?
Viena lieta ir fantazēt, kādam jābūt sapņu partnerim.. cita lieta - kas tad nu beigās kļūst par iecerēto :) Arī sievietēm ir parametri.. puisim jābūt puslīdz sportiskam augumam, garākam par meiteni, dzimumlocekļa izmērs vēlams garāks par 3 cm... utt :D :D
5)Un... Kā Tu aprakstītu savas sajūtas, esot vienai? Mokoši, izmisuma pilni brīži, vai drīzāk kā - brīvība, laime, jauni apvāršņi, kas pēkšņi ,šķiet, paverās tieši vienai esot?
Pēc iepriekšējām attiecībām spēcīgi izjutu brīvības eiforiju, kas ar laiku noplaka un nāca virsū arī skumju brīži.. :) Daudzveidība.. :)


Manuprāt, lai cilvēki būtu attiecībās, viņiem nudien nav jābūt perfektiem, kā šeit tika iepriekš minēts.. Šaubos, ka kāds var būt perfekts :) Ja indivīds ir viens, tas nozīmē, ka nav vēl palaimējies sastapt vai saiet kopā ar piemērotu partneri :)
26.11.2014 01:25 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
1. Nē, ir draugs jau vairāk kā 2 gadus un pirms mūsu attiecībām viena biju pāris mēnešus, kuru laikā gan randiņoju, gan sarakstījos ar vairākiem

2. Nē.

3. Grūti pateikt, kopumā ticu, bet, manuprāt, ne visās situācijās tas darbojas :D

4. Gaumes ir dažādas, taču ticu, ka var iemīlēties un būt attiecībās ar cilvēku, kas nemaz īpaši neatbilst šiem standartiem. Piemēram, manam draugam patīk meitenes ar perfekti taisniem matiem, bet man ne pa visam tādi nav un taisnoju tikai kaut kur ejot, nevis dzīvojoties pa mājām, bet nekad neko par to nav teicis un tā pat saka, ka esmu labākā ;D

5. Ir bijusi tikai viena reize dzīvē, kad izjutu tukšumu esot viena - kādu mēnesi pēc šķiršanās ar bijušo. Visu pārējo laiku dzīvē esmu jutusies tīri labi būdama brīva.
26.11.2014 01:12 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
1) Nē. Kad esmu bijusi viena (bez attiecībām), tad vienmēr bija kāds, kurš izrādīja interesi, aicināja tikties utt.
Bet ja tas domāts, ka kādā konkrētā momentā (piemēram, ejot pa ielu), esmu viena, tad gan, protams, tā bieži ir, ne jau visu laiku kāds nāk klāt vai izrāda interesi. :D

2) Nevarētu teikt, ka bieži, bet pa retam kāds izsaka komplimentu vai uzrunā. Pēdējā laikā reti viena kaut kur eju un pārvietojos ar mašīnu. :D Bet, piemēram, kad esmu aizgājusi izklaidēties, tad izrāda uzmanību, arī dažreiz sporta zālē.

3) Jā. Esmu ievērojusi, ja pati labi jūtos iekšēji un jūtos skaista, tad mani ievēro arī citi. Bet, kad nejūtos labi un liekas, ka izskatos slikti, tad pat negribu, lai kāds uz mani skatās.

4) Bieži vien vīriešu iedomātie ideāli nesaskan ar reālo dzīvi, jo var iemīlēties meitenē, kas neatbilst iepriekš iztēlotajiem ideāliem.

5) Ilgi neesmu bijusi viena, kā arī tādi periodi man ir bijuši maz.. izbaudīju to, veltīju laiku sev, jutos ļoti labi.
26.11.2014 00:43 |
 
Reitings 866
Reģ: 05.04.2009
1. Nē, ir draugs.
2. Bieži. Gan uz ielas, gan darbā, gan interneta vidē.
3. Ticu, ka iekšējās sajūtas atspoguļojas arī ārēji. Bet tas ne vienmēr nozīmē, ka tādā veidā tiks piesaistīts vai atbaidīts pretējā dzimuma pārstāvis.
4. Manuprāt, ir normāli, ka ir savas vēlmes. Tas vairs neliekas normāli, ja šīs vēlmes sāk pārspīlēti pieprasīt no otra. Kā arī, ja attiecības ir balstītas tikai uz ārēja izskata pamata vai tā ir galvenā prioritāte.
5. Neesmu bijusi viena labu laika brīdi. Grūti teikt kā tad justos.
26.11.2014 00:28 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
1.Jā,tā ir bijis ik pa pusgadam manā dzīvē.Šobrīd ik pārdienas tā ir.
2.Ļoti reti,vidēji reizi 4 mēnešos - pus gadā.
3.Īsti neticu.
4.Ir normāli,katram sava gaume.Ja papīrītis iet kopā ar saturu ta tik aiziet.Nevar noliegt,ka izskatam nav nekādas nozīmes.Ir taču garu blondīņu cacu cienītāji,ir mazu brunetu cienītāji u.t.t.
Bet izskatu tikai bez iekšienes,domāju,ka nekas nopietns nevar sanākt.
5.Patīk brīvība,bieži vien tad,kad esmu bijusi viena,kas ir bijis ļoti lielu daļu manas dzīves,esmu jutusies labi,harmonijā ar sevi un to,ko es daru.Protams ir bijis tā,ka jūtos slikti,skumstu,vēlos atiecības un mīlestību, bet tas ir bijis pa periodiem un krietni mazāk.
25.11.2014 23:48 |
 
Reitings 252
Reģ: 22.08.2013
1. Tā ir bijis reti. Pirms šībrīža attiecībām nekad neesmu jutusies vientuļa, jo, godīgi sakot, ikdiena bez drauga ir pat baudāma, lai gan, kurai sievietei gan negribas, lai kāds viņu apčubina?

2. Uz ielas pavada ar acu skatieniem, toties autobusos, it īpaši vakaros, bieži vien ir kāds jauneklis, kas uzrunā, vēlas iepazīties. Bija pat viens gadījums, kad uzdāvināja man rozes, bija ievērojis, ka vienmēr braucu ar autobusu, kas toreiz brauca 21:20. Un, redz, pēc viņa ''pamatojuma'', kādēļ biju pelnījusi ziedus, tādēļ, ka ik vakaru man esot skumjas acis. Lai gan tas visticamāk bija no noguruma... :D

3. Esmu ievērojusi, ka tas, kā tu sevi noskaņo un kā tu izskaties izejot no mājas atspoguļojas tajā, kā tevi redz citi. Protams, ja sieviete ir skaista/simpātiska, tad vīrietis viņu ievēros, bet ne vienmēr uzrunās, jo letiņi pēc tautas ir nīgri, savā ziņā pat kautrīgi.

4. Tas ir normāli, jo mēdiji to ir ieskalojuši vīriešiem smadzenēs. Viss vīrieša iedomātais sievietes ''ideāls'' ir uzburta butaforija. Protams, ir vīrieši, kas tieksies pēc tā sava izdomātā tēla, bet man šķiet, ka tas aktuālāk ir tīņa vecuma paaudzei, nenobriedušiem puikām. Ja vien meitene nav, es atvainojos, drāžama, ar sevi apmāta lelle bez funkcionējošām smadzenēm, tad nekas tur nesanāks. Nu, jebkurā gadījumā, manā paziņu lokā tādu vīriešu nav.

5. Tā kā vienai pabūt sanāk salīdzinoši reti, tad tos brīžus es izbaudu, veltu laiku tikai sev, palutinu sevi. Vientuļa nejustos arī tad, ja šobrīd man nebūtu attiecības, jo tajā laika posmā tu vari visu laiku veltīt sev, pilnveidot sevi un izklaidēties bez jebkādiem nosacījumiem.
25.11.2014 23:15 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Libra, kopš kura laika vīrieši ir tikai lieliskajām?


Neviens nav ideāls - ne sievietes, ne vīrieši. Iemeslu, kāpēc cilvēks ir viens, ir daudz. Ne vienmēr cilvēks pie tā ir vainīgs uz visiem 100%
25.11.2014 23:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits