Vientuļās/ Attiecībās

 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Daži vienkārši jautājumi... radās tā nedaudz padomājot. Varat atbildēt uz kādu, jo pagari sanāca, varat uz visiem, ja ir laiks...

1)Tu bieži esi situācijā, kad esi viena un neviens vīrietis konkrētajā brīdī neinteresējas par Tevi?

2)Tevi bieži uz ielas uzrunā, izsaka komplimentu vai kā citādi pēkšņi nepazīstami vīrieši/ puišeļi izrāda uzmanību?

3)Vai ticat, ka domas un tas kā galvā sevi vērtējam izejot no mājas, ietekmē to kā izskatamies (pieejamas vai nepieejamas vīrietim, tādas, kas vēlas kontaktēties vai izstaro tādu "nenāc man klāt!" ) Vai neticat, ka kaut ko izstaro, ka citi sajūt to mūsu iekšējo sajūtu un tam nav nozīmes? Ja sieviete šķiet simpātiska un ir pamanīta, tad viņu vīrietis jebkurā gadījumā centīsies uzrunāt?

4)Vai tas ir normāli, ka daudziem puišiem mūsdienās ir kaut kādi konkrēti parametri : "Tādām acīm, tādu vidukli, matiem tādā krāsā, tādu dupsi, tādām krūtīm..." Vai šādi izvēloties sievieti, jeb lelli sev blakus, šiem diviem cilvēkiem varētu būt arī nopietnas attiecības? Vai domājat, ka visticamāk tādi vīrieši nebeidz meklēt, jo vienmēr atrodas kāda, šķiet, skaistāka, ideālāka?

5)Un... Kā Tu aprakstītu savas sajūtas, esot vienai? Mokoši, izmisuma pilni brīži, vai drīzāk kā - brīvība, laime, jauni apvāršņi, kas pēkšņi ,šķiet, paverās tieši vienai esot?
:)
25.11.2014 14:24 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Viriesi no tam perfektajam baidas :)
25.11.2014 21:32 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
1) Hmm, kā Tu to domāji? Viena esmu jau pusgadu, par uzmanības apliecinājumiem it kā sūdzēties nevaru, bet nekas nopietns nav bijis. Arī pati neesmu ieinteresēta.

2)Ziemā, kad esmu satuntulējusies un steidzos, nē :D Bet vasarā, jā. Vienīgais, ko nevaru ciest - svilpšanu utml. izdarības. Tad gan gribās vidējo pirkstu parādīt.

3) Jā, iespējams. Man ļoti draugi un tuvi cilvēki, kuri zin, kāda es patiesībā esmu, ir teikuši, ka no malas izskatos ļoti iedomīga un nepieejama. Nezinu gan vai tā ir, bet sava daļa taisnības, iespējams, tajā visā ir, jo apzinos, ka nesmaidu visiem, ja man kāds nepatīk, izturos atturīgi. Par tām iekšējām sajūtām runājot, domāju, ka nepazīstami cilvēki to ievēro tad, ja viņi neteiksim, ka specializējas tajā, bet kaut ko saprot no psiholoģijas un tādām lietām. Bet savādāk tikai tuvie cilvēki to spēj pateikt. Jebkurā gadījumā vīrietis simpātisku sievieti necentīsies uzrunāt. Pirmkārt, iespējams, ir aizņemts un nejūt pēc tā vajadzību. Otrkārt, varbūt viņš ir kautrīgs. Treškārt, es pati necenšos uzrunāt visus simpātiskos vīriešus, jo neredzu tam jēgu :D Tas ir tāpat kā pludmalē, es novērtēju cilvēkus, padomāju pie sevis vai pasaku draudzenēm - re, kāds smuks puisis, - bet tāpēc jau neskrienu runāt ar viņu :D

4) Nezinu nevienu puisi, kuram būtu tādi standarti. Arī man pašai tādu nav. Es domāju, ka cilvēks iepatikties arī tad, ja nebūs īstā matu krāsa vai krūšu izmērs, bet jauks un atvērts raksturs. Ja kāds iepatīkas, sirdij nepavēlēsi, kaut galvā sapratīsi, ka šitā matu krāsa ir garām :D Un tiem, kuriem ir tādi stingri standarti, manuprāt, ir diezgan smagi, atklājot, ka arī ideālā sieviete vai vīrietis var būt pilnīgi garām visās citās jomās :D Īsts vīrietis nemeklēs skaistāku vai gudrāku, viņam sava sieviete būs visskaistākā un gudrākā.

5) Atkarīgs no tā, kāds bijis puisis un attiecības no kurām šķīros. Ir bijis, kad pēc šķiršanās svinu dzīvi, to, ka esmu viena, priecājos bez gala. Bet tagad ir tā, ka es nevaru teikt, ka esmu šos mēnešus izbaudījusi. Puse no tā ir bijis pilnīgs murgs, ko vispār negribu atcerēties. Tagad palēnām sāku justies kā cilvēks, varbūt esmu dīvaina, bet es nevaru justies laimīga bez vīrieša. Nav runa par to, ka es būtu atkarīga no attiecībām, nē. Tagad, esot brīva, es daru savas lietas, tiekos ar draugiem, izklaidējos, bet iekšā ir tik milzīgs tukšums. Jā, es novērtēju to, ka man ne ar vienu nav jārēķinās, ka nav strīdu, ka varu darīt visu kā vien vēlos.. Bet brīžiem liekas, ka es būtu gatava atdot tik daudz, lai tikai atgūtu viņu. Es negribu vīrieti kā tādu, man nevajag attiecības vienkārši ķeksīša pēc, lai tās būtu, bet es gribu vienu konkrētu vīrieti, kuru esmu pazaudējusi. Un pat draudzeņu sūdzēšanās par saviem puišiem šo vēlmi nespēj nosist, patiesībā tas mani vēl vairāk moka, jo es salīdzinu to kādi ir viņu puiši un domāju - kā man veicās, viņš taču nekad neatļāvās pret mani tā izturēties. Un tad paliek TIK skumji. Un vēl milzīgs mīnuss ir seksa trūkums - vienas nakts sakari nav man un friends with benefits variantu neesmu ne atradusi, ne meklējusi un pat nezinu vai to gribētu. Bet kopumā varu teikt, ka šis laiks ir bijis ļoti vērtīgs tādā ziņā, ka šī situācija ir piespiedusi mani apstāties, padomāt par sevi, par to kāda biju un esmu, kāda vēlos būt un ko vēlos no otra.
25.11.2014 21:40 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Dažbrīd liekas, ka varu gāzt kalnus un ir labi, kā ir, bet uznāk izmisuma brīži, kad vienkārši gribās apskāvienu, ierušināties blakus un izbaudīt otra cilvēka tuvumu. Un tā lēkāju starp emocijām.

Jā, šis diezgan precīzi atspoguļo manas sajūtas. Gribās savu mīlestību veltīt un saņemt pretī. Nevis izlikties stiprajai un visu varošajai.
25.11.2014 21:43 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Libra un Artemzija, neesmu perfekta un nepretendēju tāda būt. Bet kāpēc ar tādu ļaunumu jūs tā pret mani...
25.11.2014 21:47 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Kordelia,nenem galva.
25.11.2014 21:50 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Es bieži esmu dzirdējusi par to 'atslābšanu', bet, jo vairāk laiks iet, jo grūtāk ir atslābt. Faktiski ar katru dienu tas kļūst arvien neiespējamāk.
Tas ir kā cilvēks badā. Un viņam saka, tu dabūsi ēst tikai tad, kad nejutīsi izsalkumu. Bet ar katru brīdi šis izsalkums aug tikai augumā un kā lai atbrīvojas?
25.11.2014 21:50 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Kādu ļaunumu? Absolūts bezemociju komentārs.

Nevar nepamanīt to, cik ļoti tu daudzās diskusijās uzsver savu lieliskumu. Bet tajā pašā laikā piečīksti pilnas diskusijas, cik esi vientuļa un kā tev neveicas ar vīriešiem. Tīri loģiski izsecinu, ka kaut kas tajā lieliskumā nav īsti līdz galam.
25.11.2014 21:52 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Jā, kaut kas nav, un tāpēc es meklēju atbildes, sevī, citos, bezemociju forumā, cerot uz... mazliet cilvēcības
25.11.2014 21:55 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Viriesi no tam perfektajam baidas


Nu, sviests. Kur tad ir tie bailīgie vīrieši? Šis no sērijas - cerība muļķa mierinājums..
25.11.2014 22:04 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10499
Reģ: 29.01.2009
1) Reti ir tā, kad nav neviens pie apvāršņa.
2) Ar uzrunāšanu un komplimentu izteikšanu nesastopos bieži, jo man nav "ieinteresēta" sejas izteiksme, bet par uzmanības izrādīšanu sūdzēties nevar.
3) Ir nozīme domām un attieksmei pret sevi.
4) Vēlēties un sapņot ir labi.
5) Vairāk kā jauni apvāršņi, bet, protams, ir bijuši arī skumjie "nevienam mani nevajag".
25.11.2014 22:18 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Nav,nav sviests
25.11.2014 22:29 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Viriesi no tam perfektajam baidas

atrunas, atrunas.
25.11.2014 22:31 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
daudzi saka,ka man reti riebiigs raksturs utt, bet vecis turas un prom nemuuk :D kopsh 16 gadu vecuma neesmu bijusi briiva, visus shos gadus ir attiecibas
25.11.2014 22:34 |
 
Reitings 313
Reģ: 05.01.2013
1. Šobrīd esmu viena, ir,kas interesējas, bet man viņi neinteresē, tāpēc arī nekādu labsajūtu no šiem uzmanības apliecinājumiem neizjūtu. Savā ziņā vainoju rudeni, kad visi ir drūmi un ierāvušies sevī.

2. Jā un nē. Kad esmu ārzemēs, tad katru dienu un pat vairākas reizes. Muļķīgi gan tā salīdzināt, bet latvieši ir tādi nekādi. Ja tā aizdomājas, tad atceros tikai vienu tādu riktīgu gadījumu pirms gada, kad puisis man sekoja un vēlāk uzaicināja uz tēju.

3. Noteikti jā! Un netikai vīrieši, bet cilvēki kopumā jūt. Man daudzkārt ir tā,ka eju pa ielu, klausos mūziku austiņās, ir superīgs garastāvoklis,ka neapzināti smaidu un cilvēki transportā arī to pamana un paši šad tad uzsmaida. Tas pats ar pretējo dzimumu. Es arī neticu,ka meitenei ir jābūt super skaistulei, lai vīrieši viņu pamanītu. Var būt skaistule, bet bez harizmas.

4. Tā it kā šķiet, ka tie parametri ir, bet, skatoties reālo dzīvi, ir tik daudz zināmu pāru, kurā meitene nav tuvu supermodeles izskatam, bet viņas puisim viņa ir skaista tāpat. Tas viss ir atkarīgs no vīrieša un arī no vecuma, jo ar laiku vērtības tomēr mainās.

5. Manas izjūtas ir divējādas. Es priecājos, ka varu darīt, ko vēlos, ka nav jāatskaitās. Esot attiecībās man visvairāk kaitināja mūžīgā atskaitīšanās, ka esmu tur un tur ar to un to. Protams, to varēju arī nedarīt, bet kaut kā bija iegājies sazvanīties 3x dienā un runāt par visu un neko (nedzīvojām kopā). Tagad it kā viss ir forši, bet savā ziņā uztraucos , kā pārdzīvošu svētkus, jo principā būšu viena.
25.11.2014 22:36 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Libra, kopš kura laika vīrieši ir tikai lieliskajām? Tiešām nesapratu, kāpēc Tevi uztrauc, par ko Kordelia čīkst.
25.11.2014 22:36 |
 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
Arī esmu viena. Apvienošu savu atbildi vienā: jūtos slikti. Nopietni, nu nekas no šitiem ieteikumiem tā pa īstam nepalīdz. Esmu nelaimīga, bet nelaimes čupiņai vīrieši nepievērsīs uzmanību, apburtais loks, nezinu, kā lai no tā izkļūst
25.11.2014 22:39 |
 
Reitings 1579
Reģ: 04.04.2013
Gunita24, kur palika draugs ar kuru tikies?

Man ir attiecības un dzivoju pie draudzenes un ceru uz labaku meiteni, bet neesmu vel sastapis.
25.11.2014 22:44 |
 
Reitings 770
Reģ: 29.01.2009
1. Nē, biežāk ir tā, ka man pievērš uzmanību, bet man viņi neinteresē;
2. Bieži nē, bet ik pa laikam ir gan gadījies;
3. Vairāk piekrītu nekā nepeikrītu;
4. Neesmu par to domājusi un šobrīd negribas iedziļināties;
5. Neitrāli. Man ir nepieciešams daudz laiks sev pašai (darbam, skolai) un pašlaik nav laika otram cilvēkam, lai regulāri ar viņu tikties. Protams, citreiz ir skumīgi, bet ar prātu saprotu, ka tā vien man būs labāk :)
25.11.2014 22:46 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
k
opš kura laika vīrieši ir tikai lieliskajām? Tiešām nesapratu, kāpēc Tevi uztrauc, par ko Kordelia čīkst.


+++

Tiesi ta.
25.11.2014 22:50 |
 
Reitings 1579
Reģ: 04.04.2013
Man neviena uz ielas nenak klat un pasam jaiet klat.
25.11.2014 23:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits