Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

My Everyday Hair Routine!

 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Nebeidzamā tēma- matu kopšana. Tauta liekas nomainījusies, tāpēc jautājumi:
-Kā kopjat ikdienā savus matus?
-cik bieži liekat matu masku? Kādu?
-Cik bieži fēnojat, taisnojat, lokojat?
-Cik bieži mazgājat?
Par un ap matiem...

Pati iepriekš mazgāju matus reizi 3 dienās, bet nu jūtu,ka prasās biežāk. Nu nav tā svaiguma sajūta uz galvas :D no problemo mazgāt biežāk, bet vai nebūs tā,ka ar laiku būs jāmazgā mati katru dienu?
24.11.2014 13:13 |
 
Reitings 122
Reģ: 20.12.2014
-Katru dienu tos mazgāju.
-1 reizi nedēļā. Neatceros, bet ja nemaldos tad Loreal Paris.
-Fēnoju ~ 1-2 reizes mēnesī. Nekad mūžā neesmu ne taisnojusi, ne lokojusi :D /atpalikusi/
...
23.12.2014 23:02 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
1.Ikdienā izķemmēju,iztaisnoju.
2.Nelieku matu masku,jo mati ir īsi.
3.Taisnoju gandrīz katru dienu,fēnoju katru otro trešo dienu,neskruļļoju.
4.Mazgāju katru otro trešo dienu.
25.11.2014 23:42 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Jau otro dienu lasu tēmu, tikai tagad izdomāju uzrakstīt par sevim. :D Tātad.
Mazgāju matus katru rītu, katru reizi fēnoju ar siltu/aukstu gaisu (mainu). Pirms fēnot iepušu no karstuma aizsargājošo līdzekli. Matu masku lieku katru 2.-3. reizi. Katru 2. dienu uz nakti saknēs un visā garumā lieku kokosriekstu ellu, tajos vakaros, kad nelieku to, galos ielieku matu ellinu. Taisnoju reti, reizi 1-2 mēnešos. Dzeru vitamīnus un krila ellu.
Šobrīd lietoju Moroccan oil šampūnu, kondicionieri un matu masku (nākošie rindā L'oreal absolu repair), moroccan argan oil ellina, Andrew Barton un Rich thermo spreji (uz mainām).
25.11.2014 23:39 |
 
Reitings 54
Reģ: 20.11.2014
Kādreiz arī smidzināmā kokosriekstu eļļa matu spīdīgumam.
25.11.2014 19:08 |
 
Reitings 54
Reģ: 20.11.2014
1. Mazgāju ik pēc 2 dienām
2.Kādreiz liku reizi nedēļā, tagad praktiski nemaz, gribu pēc iespējas mazāk ķīmijas gāzt galvā, un esmu dabiskākas, organiskākas maskas meklējumos
3.Nefēnoju, galīgi nav labi matiem, pašai ar nekomfortabla sajūta (izņēmums frizētavā) mazgāju vakarā un ļauju dabīgi nožūt
25.11.2014 19:07 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
KATRU DIENU:
1. Mazgāju (šampūns+kondicionieris)
2. Žāvēju ar fēnu
3. Taisnoju


precīzi tā pat. dažreiz ir tā, ka no rīta mati vēl ir tīri ok, bet tā kā visu dienu jābūt prom no mājām, tad galīgi nav vēlēšanās kādā brīdī saprast, ka mati izskatās pēc kakām. Kā arī matu mazgāšana man kā ikrīta rituāls, ar kuru es pamostos.
lietoju



smarža dievīga, mati arī super. Otrs mans favorīts


ja beidzas šie, tad nav problēmu izmazgāt matus arī ar parastiem šampūniem un ielikt tādus balzamus kā elvital, ir ļoti ok!
25.11.2014 18:01 |
 
10 gadi
Reitings 333
Reģ: 14.08.2010
Mazgāju2-3x nedēļā.
Ja ir laiks lieku dzintara eļļiņu matu augšanai,izmazgāju ar šampūnu,kondicionieri,beigās matu maska.
Ja nav laiks,tad tikai šampūns,kondicionieris.
Vienmēr beigās izskaloju ar vēsu ūdeni.

Sapūšu matus ar kartumlīdzekli,ļauju ižžūt pašiem.
Galus salokoju,iepūšu laku.

Nekādu eļļiņu,serumu nelietoju.Vecā beidzās jaunu vēl neesmu nopirkusi :/

Saknes piekrāsoju 1x 2mēnešos.
25.11.2014 17:50 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Kā kopjat ikdienā savus matus?
Pa retam izķemmēju,ielieku eļļu galos,kad atceros,skaloju.
-cik bieži liekat matu masku? Kādu?
Bez sls un parabēniem,biežums?vvz
-Cik bieži fēnojat, taisnojat, lokojat?
Lokoju pēdējo reizi pirms gadiem 2 vai 3,taisnoju tikpat bieži,cik bieži ir Ziemassvētki. Man pirms gandrīz gada tika sagrauzts vads taisnotājam,neesmu pirkusi vietā citu. Fēnoju gan nedaudz biežāk,vidējais aritmētiskais varētu būt reizi mēnesī.
-Cik bieži mazgājat?
Ik pa 3,4 dienām. Ja sēžu mājās,tad var arī ilgāk nemazgāt.


Pati iepriekš mazgāju matus reizi 3 dienās, bet nu jūtu,ka prasās biežāk. Nu nav tā svaiguma sajūta uz galvas no problemo mazgāt biežāk, bet vai nebūs tā,ka ar laiku būs jāmazgā mati katru dienu?
Protams,būs.
25.11.2014 17:18 |
 
Reitings 490
Reģ: 14.08.2014
courmeum, tieši tagad man uzdāvināja, tad nu lietoju, bet vai palīdz, vēl īsti nevar saprast.
fejja, uz sho arī esmu skatījusies, ja nu kas tad būs jāizmēģina! Jo citādi tās blaugznas tiešām krīt uz nerva.
25.11.2014 09:26 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Lianne - man arī jālieto pretblaugznu šampūni. Lietoju Elvital zilo, un tgd arī Syoss pretblaugznu. Tie HeadandShoulders vsp ir pēdējējie m.... :D Un man gribas lai mati smuki arī smaržo un izskatās, tāpēc negribas ar tiem aptiekas šampūniem mazgāt :D Un blaugznu man nav no tā Elvital un Syoss.. Vienīgi ātri taukojas, bet nezinu vai tas ir tāpēc.



25.11.2014 07:51 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Runājot par matiem, varbūt vēl kāda cīnās ar blaugznām? Kādu šampūnu izmantojat? kāds efekts? ieteikumi kā efektīvāk cīnīties ar tām?
Vai esi provējusi Nizoral šampūnu (vai arī kādu tā analogu)? :)
25.11.2014 01:14 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
-Kā kopjat ikdienā savus matus?
Izķemmēju.
-cik bieži liekat matu masku? Kādu?
Reizi divās ned eļļiņas no Drogu klāsta, pie parastās mazgāšanas mani favorīti ir un paliks Garnier Fructis šampūni un balzāmi. Mainās tikai veids.
Ja veidoju, izmantoju Garnier eļļu pret termisko ietekmi vai kā tur viņa saucas.
-Cik bieži fēnojat, taisnojat, lokojat?
Nefēnoju, lokoju/taisnoju reizi nedēļā.
-Cik bieži mazgājat?
Reizi 4-5 dienās. Ja veidoti, izmazgāju nākamajā dienā, un tad var staigāt kādu laiku. 4-5 diena gan visdrīzāk savāktiem matiem, bet 3 dienas mierīgi mati ir svaigi.
25.11.2014 01:12 |
 
Reitings 490
Reģ: 14.08.2014
Runājot par matiem, varbūt vēl kāda cīnās ar blaugznām? Kādu šampūnu izmantojat? kāds efekts? ieteikumi kā efektīvāk cīnīties ar tām?
25.11.2014 01:00 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
Mazgāju matus katru dienu vai katru otro, jo daudz sportoju un nevarētu ilgāk kā 2 dienas ar nemazgātiem matiem staigāt, kaut arī neizskatās taukaini vai netīri, patīk "svaigu" matu sajūta.
Masku lietoju aptuveni 2x nedēļā, pārējās mazgāšanas reizēs kondicionieri.

Pašlaik ir šī maska, bet mainu katru reizi citu


Vienmēr lietoju arī matu serumu un spreju aizsardzībai pret karstumu, jo žāvēju ar fēnu.
Serumus mainu, esmu mēģinājusi dažādus.

Un pret matu galu šķelšanos
25.11.2014 00:30 |
 
Reitings 336
Reģ: 17.03.2010
* mazgāju - 2-3 reiz nedēļā
* masku praktiski nelietoju, retu reizi ieziežu Amla dabur Oil
*taisnoju ,cenšos izlaist caur reizi. žāvēju beiži,jo īpaši ziemā. ja aiziešu gulēt ar slapjiem,no rīta kā putnubiedēklis:)
25.11.2014 00:12 |
 
Reitings 490
Reģ: 14.08.2014
-Kā kopjat ikdienā savus matus?
Pilnīgi vienkārši, neko diži daudz nedaru.
-cik bieži liekat matu masku? Kādu?
Varbūt skanēs jocīgi, bet nekad tādu neesmu lietojusi (nezinu, varbūt vienīgi frizētavā iesmērē).
-Cik bieži fēnojat, taisnojat, lokojat?
Dažas reizes mēnesī fēnoju. Tikai tad, ja slapji un kautkur jādodas, ja pa māju, tad neredzu vajadzību fēnot. Taisnoju 1x divos mēnešos. Nē nu gadās varbūt kāds mēnesis, kad uznāk iedvesma biežāk, bet nu reti, jo mati man vienkārši, ne baigi lokaini, ne pilnīgi taisni, bet man patīk. Lokojusi jau vairākus gadus neesmu, bet doma tuvākajā laikā pamēģināt.
-Cik bieži mazgājat?
Divas līdz trīs reizes nedēļā. Atkarīgs no tā vai kaut kur jādodas.

Kopumā par matiem. Neko daudz nelietoju, jo neuzskatu to par vajadzību, mati ir glīti,biezi, nesabojāti, taukaināki sāk kļūt trešajā dienā. Ataug arī ļoti ātri, tāpēc neredzu vajadzību daudz ko lietot. Arī kondicionierus un matu balzamus lietoju ļoti reti, patīk arī bez tiem, izķemmēt arī nav tik grūti. Vienmēr ir bijusi problēma ar galvas ādu, tāpēc arī neko necenšos daudz lietot, jo rodas sajūta, ja kaut ko papildus lietoju, tad varu mazgāt vienalga ar kādu pret blaugznu šampūnu, tāpat nelīdzēs. Parasti staigāju ar izlaistiem matiem vai zirgastē, citas frizūras man praktiski neeksistē, vienīgi matus kas priekšā mēdzu atspraust uz aizmuguri. Citādi, nekas īpašs.
24.11.2014 23:51 |
 
10 gadi
Reitings 4016
Reģ: 02.01.2011
kurš gliss kur fluīds ir labs? no kuras sērijas?
meitenēm, kam mati pastiprināti taukojas- cenšaties matus skalot vēsā ūdenī (saprotams, ka ziemā jau tas nav diez cik patīkami, bet cik nu lasīts, noderīgi gan)
24.11.2014 23:16 |
 
Reitings 174
Reģ: 23.04.2013
Mazgāju pēc apstākļiem, bet vidēji sanāk 2 reizes nedēļā. Interesanti, visu laiku biju lietojusi matu maskas, bet tagad sākšu pievērst uzmanību arī kondicionieriem.
Tagad lietoju lūk šo masku:

Tāds vidējs variants, pagaidām apmierina. Plānoju atgriezties pie KEUNES maskas.
Nežāvēju, bet plānoju iegādāties labu fēnu kādam ātrākam iziešanas gadījumam.
Matus nekrāsāju, mēģinu ataudzēt dabīgo toni. Lietoju serumus, tagad šo:

Pirku frizētavā, jauka cena, jauks aromāts, man der.
Tā kā matus audzēju, taisnoju tikai īpašākos gadījumos, citreiz mēnesī sanāk 1-2 reizes, citreiz nevienu. Un lokoju tikai vēl īpašākos gadījumos.
Un iespaidojos no Arietas, apsveru domu par keratīna ielikšanu. Tik skaisti izskatās. :)
24.11.2014 23:11 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Fēnoju tikai tad, ja jāsteidzas. Cenšos maksimāli nesausināt matus.
Netaisnoju, nelokoju.
Varbūt 1x vai 2 x gadā uz svētkiem u.t.t.
24.11.2014 23:04 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Mazgāju ik pēc 2 dienām.
Ja nekur nav jādodas, tad pēc 3.

Šampūns, balzāms. Natural silk line. Ļoti labi. Mati mīksti smaržīgi. Arī galvas ādai patīk, jo parasti ātri metas sausa galvas āda.. pat pēv visiem biodermām, eucerīniem u.t.t.
Matu galos parastais glisskur fluīds. Esmu atskārtusi, ka viņš ir labs.. tiešām gali labi saglabājas.
Ik pēc 3, 4 mēneši apgriežu galus. Audzēju garus matus. Gribu pāri krūtīm. Tagad ir līdz. :D




Vasarā skaloju ar nātru tēju. Lai ātrāk aug un ir mīksti.
Ja parasti nenoslinkoju un salasu ziemai nātres, tad arī ziemā skaloju 1 x nedēļā. Bet šoreiz kaut kā kaut kur viss pazuda vai beidzās.
24.11.2014 23:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits