My Everyday Hair Routine!

 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Nebeidzamā tēma- matu kopšana. Tauta liekas nomainījusies, tāpēc jautājumi:
-Kā kopjat ikdienā savus matus?
-cik bieži liekat matu masku? Kādu?
-Cik bieži fēnojat, taisnojat, lokojat?
-Cik bieži mazgājat?
Par un ap matiem...

Pati iepriekš mazgāju matus reizi 3 dienās, bet nu jūtu,ka prasās biežāk. Nu nav tā svaiguma sajūta uz galvas :D no problemo mazgāt biežāk, bet vai nebūs tā,ka ar laiku būs jāmazgā mati katru dienu?
24.11.2014 13:13 |
 
Reitings 47
Reģ: 09.04.2014
agrāk mazgāju katru dienu, tagad cenšos pieradināt katru 2-3. arī fēnošanas biežumu samazināju, tagad sanāk pāris reizes mēnesi tik. netaisnoju, nelokoju, man dabīgi taisnie. :) Matu masku cenšos ielikt 1-2 x nedēļā, bet bieži vien slinkums un aizmirstās - šobrīd lietoju kkādu no umberto giannini, nakamā rindā ir jau bieži pieminētā macadamia. vēl pēc mazgāšanas matu galos leiku dažādas eļļiņas, gan to pašu macadamia oil, citreiz morocco oil, citreiz vēl kkādus līdzekļus. Netīro matu dienās labākais līdzeklis ir Batiste sausais šampūns, galējā variantā zirgaste, bet nu tā īpaši neglābj situāciju. :D
24.11.2014 17:49 |
 
Reitings 334
Reģ: 19.11.2014
Mazgāju ik pēc 2 dienām, kad nekur nav jāiet baigi ārpus mājām un kad uznāk slinķis, varu arī 3-4 dienas nemazgāt. Nepatīk iet gulēt ar slapjiem matiem, tapēc parasti žāvēju ar fēnu. Un no rītiem praktiski tikai iztaisnoju ( pēdējā laikā ļoti reti) . Nesen biju pie friziera un izņēmu melno matu krāsu, lai beidzot varu dabūt atpakaļ savus gaiši brūnos. Tas gan mazliet sabojāja matus un nācās pirkt salona šampūnu un kondicionieri. Lietoju tagad Rusk DeepShine ColourCare šampūnu & kondicionieri. Mati superīgi spīdīgi, taisni un biezi. Un redzami uzlabojas matu stāvoklis ! Neko vairāk nelietoju. Esmu domājusi par mājās taisītām matu maskām, bet nēesmu vēl mēģinājusi :)
24.11.2014 18:41 |
 
Reitings 160
Reģ: 17.07.2010
Mazgāju katru dienu.
Taisnoju arī gandrīz katru dienu. Reizēm vienkārši kaut ko ieveidoju, astē saņemu.
Krāsoju reizi 3-4 nedēļās.
Lietoju šampūnu (protams :D) , kondicionieri, lai var izķemmēt.
Tad, pirms žāvēšanas iepūšu aizsarglīdzekli pret karstumu, iepūšu keratīnu (frizētavā nopērkams, lai atjauno bojāts matus), eļļiņu matu galos ielieku. Žāvēju. Vienmēr ar fēnu, jo ja žūst dabīgi, tad vēl ātrāk netīri paliek un nav kupli.
Tad uzkasu pie saknēm, iepūšu laku, taisnoju, uzpūšu matu spīdumu, ar laku pielipinu mazos matus, un voalā, gatavs ;D

Un tā katru dienu.
24.11.2014 19:25 |
 
Reitings 388
Reģ: 05.12.2013
Matus mazgāju 2-3 reizes nedēļā. Žāvēju vienmēr. Taisnoju ne katru dienu, parasti pāris reizes nedēļā, kad uznāk tāda vēlme. Matu maskas nelietoju. Matus, vairāk tieši saknes cenšos krāsot reizi mēnesī vai pusotrā.
Produkti, kurus lietoju:

Esmu uzticīga šim komplektam jau vairāk kā pusgadu, kas ir daudz, jo agrāk mainīju šampūnu ik pēc mēneša.

Sprejs pret karstumu, cena un kvalitāte pilnībā apmierina.

Izsmidzināmais kondicionieris, kuru nopirku pēc frizieres ieteikuma. Vispār foršs, mati kļūst viegli ķemmējami, paklausīgāki. Labi noder, ja ir jāsteidzas un nav laika gaidīt uz parasto kondicionieri...
24.11.2014 19:38 |
 
Reitings 388
Reģ: 05.12.2013
Atvainojos par gigantisko bildi. :D
24.11.2014 19:39 |
 
10 gadi
Reitings 4016
Reģ: 02.01.2011
mazgāju 2x nedēļā, lietoju arī kondicionieri, pa retam masku, katru reizi galos eļļa
ļauju pašiem izžūt, kādas 5x mēnesī taisnoju čolku, 1x mēnesī visus matus, nelokoju
nekrāsoju, nebalinu
ikdienā izlaisti vai copē
24.11.2014 19:43 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Mazgāju 2x nedēļā, masku lieku 1x nedēļā ja atceros.
Jau kādu pusgadu matus netaisnoju/nelokoju un ar fēnu netraucēju.
Saknes piekrāsoju 1x divos mēnešos (bet ceru atrast latvju pelēko krāsu un pārtraukt vispār krāsot tos :D ).
Tā kā ar visām ķīmijām un karsēšanām mati vairs paši negribēja čirkoties, tad tagad jau kādu mēnesi pat īsti neķemmēju tos - rezultāts labs - gan aug ātrāk, gan čirkojas, gan labāk izskatās, gan laiks ietaupās :)

Ja jau matiem nepatīk manas pūles tos skaistākus padarīt, tad lai dzīvo savu dzīvi! :D
24.11.2014 20:15 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Matus mazgāju ik pēc 2-3 dienām. Pašlaik ar BES SILKAT, ļoti patīk. Masku lieku reizi nedēļā. Dažādas maskas no LOREAL PROFFESIONEL. Fēnoju katru reizi pēc mazgāšanas, man patīk kā izskatās ieveidoti mati, nevis vienkārši izpūsti vai dabīgi izžuvuši. Taisnoju vai lokoju arī katru reizi. Papildus lietoju Mythic oil krāsotiem matiem un Steampod oil pirms taisnošanas. Mīļākā matu krāsa BY FAMA.
24.11.2014 20:33 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Mazgāju reizi 3-4 dienās, atkarībā no vajadzības. Krāsoju reizi mēnesī/pusotrā. Fēnoju tikai gadījumos, ja dikti jāsteidzas, vai arī, ja esmu vēlu vakarā izmazgājusi matus un gribas gulēt jau iet. Taisnoju reti, lokoju vēl retāk.
No šampūniem izmantoju Drogās pieejamos, visbiežāk Krievijas produkciju. Masku lieku katru otro reizi.
Slikto matu dienās taisu copes ar tā saucamo matu virtuli, vai arī asti/puscopi ar šāda veida lielo matu sprādzi
24.11.2014 20:37 |
 
Reitings 678
Reģ: 29.01.2014
Mazgāju matus 2x nedēļā. 1x nedēļā matu maska.
Mati dabiski viļņaini, nelokoju, ļoti reti iztaisnoju. Kādreiz mazgāju katru otro dienu matus, bija sausi, pūkaini, pa vasaru pieradināju 2x nedēļā, paliek veselīgāki mati.
Nekrāsoju, nefēnoju. Man ir wash&go variants.
24.11.2014 20:41 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Man laikam sanāk katru dienu mazgāt :( ļooti ātri taukojas, ja no rīta izmazgāju, tad jau vakarā nav tik forši. Mēģinu reizēm izmazgāt katru 2. dienu, bet tas ir tad, ja nekur nav jāiet. Es nezinu kā lai cīnās ar to taukošanos :( varbūt kāda var ieteikt kādu labu līdzekli.

fēnoju arī katru dienu. Maskas neliku. Mazgāju ar pretblaugznu šampūnu, jo savādāk nevaru, ja negribu staigāt ar baltu galvu. Stulbi vispār man tie mati :D
24.11.2014 20:57 |
 
Reitings 47
Reģ: 30.10.2014
Mazgāju katru otro dienu, bieži mainu šampūnus, bet ne kondicionierus un citus produktus.
Pēc mazgāšanas lieku eļļiņu matu galiem, lai nešķeltos, būtu veseli utt. (AVON)
Tad serums, garnier eļļiņa aizsardzībai pret karstumu (ja lokoju, taisnoju) , bet ar tām eļļiņām nevag pārspīlēt savādāk mati smagnēji, neforši, tas nav variants, jo vairāk, jo labāk. Tikko izmazgātos, slapjos matos nedaudz iepūšu līdzekli matu atšķetināšanai un ķemmēju matus sākot ar galiem un tad pa mazam gabaliņam tik uz augšu, jo slapji mati ir vistrauslākie.
Tagad esmu sākusi vakarā izmazgāt, nedaudz ar vēsu fēna gaisu pažāvēt ( ja fēnam nav tāda režīma tad vienkārši mazliet pažāvē, jo var sanākt, ka no rīta mati nav kārtīgi izžuvuši), un sapinu kādas četras biželes, no rīta pamostos ar smukām sprogām nebojājot matus cepinot tos ar taisnotāju vai lokotāju. :)
Dažreiz taupot naudu pati uztaisu kādu matu masku, bet, ja godīgi manī arī sēž slinkums kurš neļauj man tādas izdarības. :D
24.11.2014 21:12 |
 
Reitings 431
Reģ: 17.03.2013
Mazgāju ik pēc 3-4 dienām. Matu masku lieku ~ katrā 3 mazgāšanas reizē. Lietoju Siberica kondicionieri sausiem matiem, ļoti patīk!

Šampūns ir šāds pagaidām, bet nepatīk, galvasāda sausa paliek.


Fēnoju tikai tad, ja esmu saaukstējusies, netaisnoju - nav vajadzības, nelokoju - nepatīk kā izskatās.


Atbildot uz jautājumu - būs. Ja pieradināsi matus uz biežāku mazgāšanu, tie arī taukosies biežāk.
24.11.2014 21:18 |
 
Reitings 47
Reģ: 30.10.2014
fejja- mēģini mazliet paciesties 1-2 dienas un tad jau pēc kāda laika mati pieradīs, šo laiku vari paildzināt kaut vai ar sauso šampūnu. Vajag šampūnu taukainiem matiem, vari paprasīt padomu frizierim vai pārdevējai veikalā. :)
24.11.2014 21:18 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.06.2012
Matus mazgāju katru otro dienu, fēnoju un pa retam iztaisnoju. Nav viens mīļākais šampūns, jo joprojām meklēju tādu, kurš nesausinātu galvas ādu. Taču ļoti labs un smaržīgs(!!!) atradums ir Lakme matu eļļiņa. Lietoju pēc katras matu mazgāšanas, liekot matu galiņos.
24.11.2014 22:02 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
-Kā kopjat ikdienā savus matus?
Nekā īpaši. Neaizraujos ar lokošanu, taisnotāju vispār neizmantoju, tas jau sen ir miskastē, jo nav vajadzība :D Dažreiz galos kaut kādas eļļas iesmērēju, bet neko vairāk.
-Cik bieži liekat matu masku? Kādu?
Reizi nedēļā laikam, kad ir nopirkta. Nesen beidzās, nevarēju veikalā izlemt, kuru, lai ņem, tāpēc nepaņēmu nevienu.
-Cik bieži fēnojat, taisnojat, lokojat?
Netaisnoju vispār. Lokoju tikai uz kādiem īpašiem pasākumiem, bet pēdējā laikā lokošana paliek tikai domu līmenī, jo man tas prasa kaut kur 1-2h, lai visu kārtīgi izdarītu un reāli apnīk, tāpēc dažreiz ir pat bijis, ka salokoju pusi galvas, saprotu, ka otru pusi nevarēšu un eju mazgāt matus :D Fēnoju tikai tad, ja matus mazgāju pa dienu/no rīta, pirms iešanas ārā no mājas. Tas sanāk kaut kur 2x nedēļā, jo cenšos vakaros mazgāt, lai paši izžūst.
-Cik bieži mazgājat?
Ja nekur nav jāiet, varu staigāt 3 dienas, bet tad gan obligāti jāmazgā. Ja katru dienu kaut kur jāiet, max otrās dienas vakarā jāmazgā, jo jau otrās dienas rītā paliek taukaini.
24.11.2014 22:53 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Mazgāju ik pēc 2 dienām.
Ja nekur nav jādodas, tad pēc 3.

Šampūns, balzāms. Natural silk line. Ļoti labi. Mati mīksti smaržīgi. Arī galvas ādai patīk, jo parasti ātri metas sausa galvas āda.. pat pēv visiem biodermām, eucerīniem u.t.t.
Matu galos parastais glisskur fluīds. Esmu atskārtusi, ka viņš ir labs.. tiešām gali labi saglabājas.
Ik pēc 3, 4 mēneši apgriežu galus. Audzēju garus matus. Gribu pāri krūtīm. Tagad ir līdz. :D




Vasarā skaloju ar nātru tēju. Lai ātrāk aug un ir mīksti.
Ja parasti nenoslinkoju un salasu ziemai nātres, tad arī ziemā skaloju 1 x nedēļā. Bet šoreiz kaut kā kaut kur viss pazuda vai beidzās.
24.11.2014 23:03 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Fēnoju tikai tad, ja jāsteidzas. Cenšos maksimāli nesausināt matus.
Netaisnoju, nelokoju.
Varbūt 1x vai 2 x gadā uz svētkiem u.t.t.
24.11.2014 23:04 |
 
Reitings 174
Reģ: 23.04.2013
Mazgāju pēc apstākļiem, bet vidēji sanāk 2 reizes nedēļā. Interesanti, visu laiku biju lietojusi matu maskas, bet tagad sākšu pievērst uzmanību arī kondicionieriem.
Tagad lietoju lūk šo masku:

Tāds vidējs variants, pagaidām apmierina. Plānoju atgriezties pie KEUNES maskas.
Nežāvēju, bet plānoju iegādāties labu fēnu kādam ātrākam iziešanas gadījumam.
Matus nekrāsāju, mēģinu ataudzēt dabīgo toni. Lietoju serumus, tagad šo:

Pirku frizētavā, jauka cena, jauks aromāts, man der.
Tā kā matus audzēju, taisnoju tikai īpašākos gadījumos, citreiz mēnesī sanāk 1-2 reizes, citreiz nevienu. Un lokoju tikai vēl īpašākos gadījumos.
Un iespaidojos no Arietas, apsveru domu par keratīna ielikšanu. Tik skaisti izskatās. :)
24.11.2014 23:11 |
 
10 gadi
Reitings 4016
Reģ: 02.01.2011
kurš gliss kur fluīds ir labs? no kuras sērijas?
meitenēm, kam mati pastiprināti taukojas- cenšaties matus skalot vēsā ūdenī (saprotams, ka ziemā jau tas nav diez cik patīkami, bet cik nu lasīts, noderīgi gan)
24.11.2014 23:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits