My Everyday Hair Routine!

 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Nebeidzamā tēma- matu kopšana. Tauta liekas nomainījusies, tāpēc jautājumi:
-Kā kopjat ikdienā savus matus?
-cik bieži liekat matu masku? Kādu?
-Cik bieži fēnojat, taisnojat, lokojat?
-Cik bieži mazgājat?
Par un ap matiem...

Pati iepriekš mazgāju matus reizi 3 dienās, bet nu jūtu,ka prasās biežāk. Nu nav tā svaiguma sajūta uz galvas :D no problemo mazgāt biežāk, bet vai nebūs tā,ka ar laiku būs jāmazgā mati katru dienu?
24.11.2014 13:13 |
 
Reitings 358
Reģ: 22.05.2013
Mazgāju arī katru otro vai trešo dienu. Labprāt mazātu vēl retāk, jo man viņi tik ilgi žūst, ka tiešām apnīk. Prakstiski nemaz neizmantoju fēnu, tik tajās reizēs, kad esmu pie friziera. :D
Matu galiem patīk izmantot tos avon serumus. Nezinu vai tiešām tie gali nelūst, bet tādi zīdaini gan liekas.
Netaisnoju, lokotu daudz biežāk, bet tā kā neturās tad arī tikai uz īpašām reizēm.
Bieži sapinu mitrus, nezinu cik gan tas labi. Kādreiz mati likās veselīgāki, ieliku kaut kādu tonējošu balzāmu, kas īsti nemazgājas ārā, un mati sausāki liekas palikuši. :-/
Starp citu, ir kāds veids kā tikt vaļā no tāda tonējošā balzāma krāsas?
24.11.2014 13:43 |
 
Reitings 64
Reģ: 29.01.2009
Mazgaaju katru otro dienu, retaak - katru tresho dienu, pec mazgasanas katru reizi zhaaveeju ar feenu, iznjeemums vasaraa, kad ir loti silts, tad nezhaaveeju, jo pashi aatri izshuust.
Matu masku lietoju gandriiz katru mazgaashanas reizi, retaak taa vietaa lietoju kondicionieri.
Taisnoju 1x gadaa, jo man pashiai ir dabiigi taisini mati, un lokojum varbut 1x menesi.
Pagaashnedeelj saaku dzert matu vitamiinus, ieprieksh nekad taadus nebiju dzeerusi, tagad nopirku chetru meeneshu kursam, velos nedaudz garakus matus ataudzet.
24.11.2014 13:46 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
-Kā kopjat ikdienā savus matus? -pirms mazgasanas lieku ellas, pirms zhavesanas kremu, pirms taisnosanas un peec serumu. kemmeju tikai ar tangle teezer. Nefeenoju katru reizi.
-cik bieži liekat matu masku? Kādu? - kadu 1 vai 2x nedeeljaa. shobrid mans labakais atklajums ir maska no mon platin. vnk ideaala,patik daudz labak par iecieniito macadamiu un keuni

-Cik bieži fēnojat, taisnojat, lokojat? - censhos nefeenot katru reizi, bet pietaisnoju gan katru dienu
-Cik bieži mazgājat? - reizi divaas dienaas
24.11.2014 13:48 |
 
Reitings 64
Reģ: 29.01.2009
stiprais_dzimums kur var iegadaties to Mon Platin masku? Ja vina tik laba, varbut japamegina.
24.11.2014 13:50 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
OMG kāds tiešām iekrīt un pērk tos Moon Platin produktus ko viņi cenšas iesmērēt par astrooooo summām :D :D :D


http://watchingandtalking.wordpress.com/2014/04/07/vajprata-murgs-moon-platin/
24.11.2014 13:55 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
Pēdējā laikā cenšos mazgāt ik pēc 3 dienām, iepriekš mazgāju katru otro dienu. Masku lietoju katru reizi. Tā man teica friziere. Kad keratīns sāk iet ārā, tad kondicionieri nomainīt pret masku. Kad mati pažuvuši, smērēju mitrinošu krēmu un tad žāvēju ar fēnu. Ja sanāk brīvdienās matus mazgāt, tad vismaz pusstundu pirms mazgāšanas ielieku DNC eļļu un ar fēnu nežāvēju. Netaisnoju, nelokoju. Mati parasti ir vaļā vai astē.
Maska man ir šī


un šī


Pēc kāda laika mainu.
24.11.2014 13:55 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
OMG kāds tiešām iekrīt un pērk tos Moon Platin produktus ko viņi cenšas iesmērēt par astrooooo summām


nu nez, man 7 eiro par masku neliekas nekada astro summa :D pirku frizieru veikalaa uz artileerijas ielas
24.11.2014 13:57 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Mazgāju parasti reizi divās dienās. Lieku katru reizi Organix Argan oil balzāmu, reizi nedēļā Siberika smiltsērkšķu masku. Katru reizi mitroas matos lieku eļļu (šobrīd Miracle oil no Schwartzkopf, bet eļļas visu laiku mainu). Dažreiz lieku arī matu krēmu (piemēram, Stenders).

Pirms nedēļas esmu noņemusi pieaudzētos matus, līdz ar to tagad savus matus žāvēju katru reizi ar fēnu un apaļo suku. Pie saknēm vienmēr iepūšu Got to be spray putas - ļoti patīk. Reizi nedēļā vidēji lietoju arī taisnotāju.

Reizi mēnesī krāsoju ar Keune krāsu. Galus nebiju griezusi no februāra, jo audzēju matus un tie nešķēlās un nelūza, pēc pieaudzēto matu noņemšanas nācās apgriezt galus, lai smukāka forma būtu.
24.11.2014 13:58 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
stiprais_dzimums

Tad labi, savādāk man žēl to cilvēku, kurus apčakarē un šīs maskas pārdod vairākos simtos un dod kredītā :D :D :D
24.11.2014 13:59 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Mazgāju 2-3x nedēļā (katru trešo dienu no rītiem). No rītiem tāpēc, ka tad, ja izmazgāju vakarā, man no rīta nepatīk, kā izskatās. Saguļās viļņos tā, ka pat taisnotājs nelīdz. Attiecīgi fēnoju arī katrreiz, kad mazgāju. Dažas reizes mēnesī taisnoju. Reizi mēnesī krāsoju. Problemātiska galvas āda - tāpēc apnika pirkt kattreiz citu šampūnu, lai pārliecinātos, vai nu gadījumā šis būs labāks un uz ādas neveidosies sausa kārtiņa, tāpēc atgriezos pie vienīgā, kurš to nerada - kaut kāds lēts drogu Superdrug variants. Kāpēc tā - nezinu, bet ir mēģināti daudzi. Tas pats ir ar kondicionieriem - nelietoju, jo arī rada sausu ādu. Vienīgi lietoju leave-in kondicionieri, tas ir ok. Pirms fēnošanas vai taisnošanas iepūšu pretkarstuma līdzekli.
24.11.2014 14:00 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Matus mazgāju katru otro dienu. Cenšos izmazgāt vakarā (šampūns+kondicionieris, reizi nedēļā maska vai pirms mazgāšanas karstā eļļa), lai izžūst dabīgi un nebūtu jāfēno. Tad no rīta ielieku krēmu pret karstumu, iztaisnoju un nogludinu ar matu krēmu. Reizi mēnesī krāsoju.
24.11.2014 14:01 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
watchingandtalking, tu esi drosha ,ka runaajam par vienu un to pashu? jo cik skatijos, veikalaa visi tie produkti bija liidz 10 eiro :)
24.11.2014 14:01 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Kā jūs taisat matus,kad tie nav pirmā svaiguma?
24.11.2014 14:06 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
stiprais_dzimums

Jap esmu droša, izlasi linku ko pievienoju (http://watchingandtalking.wordpress.com/2014/04/07/vajprata-murgs-moon-platin/), tur aprakstīju, kas un kā tajā kantorī notiek :D Pirms gāju uz turieni arī papētīju un redzēju, ka ebay tie produkti ir parastu produktu cenās...

Viņi tur pārdod itkā visu komplektu kopā, kaut kādi 8 produkti aptuveni, pa 1500 un piedāvā ņemt kredītu ja nevar uzreiz nopirkt kur kkadi ap 70 eiro mēnesī jāmaksā :D :D :D
24.11.2014 14:07 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
Kā jūs taisat matus,kad tie nav pirmā svaiguma?


Astē. Un citreiz astē arī tad, kad ir pirmā svaiguma. Man vnk ir problemātiski mati. :D
24.11.2014 14:08 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
- mazgāju ik pēc 2 - 3 dienām
- matu maska 1x nedēļā.. tagad jaunā Fructis iet izmēģināšanā
- matus fēnoju tikai tajās reizēs, kad ir izmazgāti no rīta vai īsi pirms došanās prom. taisnoju pēc katras mazgāšanas reizes, nelokoju.
- papildus pirms mazgāšanas vismaz reizi nedēļā lietoju Dzintars eļļu, kas veicina matu augšanu un stiprina, pēc mazgāšanas dažādi serumi vai eļļiņas. pirms taisnošanas līdzeklis, kas aizsargā pret karstumu.
24.11.2014 14:08 |
 
Reitings 663
Reģ: 29.01.2009
Kā kopjat ikdienā savus matus?

Ikdienā smērēju matos eļļu. No Matrix šobrīd. Ja sausos tad tikai pašos galos, ja mitri tad sākot no ausīm. Man mati īsi tagad, nogriezu. Kopšana vieglāka.

cik bieži liekat matu masku? Kādu?

Matu masku lieku 1 x nedēļā. No Matrix, krāsotiem matiem.

Cik bieži fēnojat, taisnojat, lokojat?

Fēnoju katru reizi pēc mazgāšanas. Uz vēso gaisu. Sanāk katru dienu vai katru otro. Taisnoju tā pat, tikai galus pietaisnoju nedaudz. Lokot nelokoju vispār.

Cik bieži mazgājat?

Katru rītu vai ja nekur nav jājiet,tad katru otro sanāk. Ilgākais kas sanāk nemazgāt parasti ir 2 dienas. Mazgāju, žāvēju, taisnoju tikai no rītiem pirms darba.
24.11.2014 14:09 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Mazgāju 2x nedēļā, parasti vakarā, jo žūst salīdzinoši ilgi, līdz ar to, mazgājot no rīta, jāsēž mājās un jāgaida, kad izžūs..ja auksts laiks ārā. Fēnu vispār nelietoju, bet taisnoju/lokoju pāris reizes mēnesī, cenšos pēc iespējas retāk tomēr. Parasti ir šampūns - kondicionieris - līdzeklis matu galiem. Ja kaut kā ieveidoju, tad arī līdzeklis, kas aizsargā pret karstumu. Tas arī viss. :)
24.11.2014 14:11 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Mazgāju reizi 2-3 dienās. Nefēnoju vispār, arī nekā īpaši neveidoju, tikai tik, cik izlaisti vai sataisīti astē/copē, taisnoju vai lokoju labi ja 3 reizes gadā-man patīk savu matu dabiskais viegli lokainais izskats,tāpēc nejūtu nepieciešamību tos taisnot, lokot vai kā citādi pārveidot. Reizi nedēļā lieku maskas vai eļļas-ar maskām ir tā, ka patīk visu laiku izmēģināt ko jaunu, tāpēc nav izteiktu favorītproduktu.
24.11.2014 14:12 |
 
Reitings 3273
Reģ: 16.06.2012
-Kā kopjat ikdienā savus matus?
Šad un tad ielieku Matrix Ecquisite Oil, bet reizēm no tās ļoti elektrizējas mati. Tāpēc tagad īpaši vairs neaizraujos ar to.
-Cik bieži liekat matu masku? Kādu?
Nelieku. Lietoju tikai DNC eļļu.
-Cik bieži fēnojat, taisnojat, lokojat?
Fēnoju tikai tad, kad steidzami kur jādodas. Cenšos no tā izvairīties. Taisnoju varbūt 2x nedēļā, reizēm vispār nē, reizēm biežāk. Atkarīgs no garastāvokļa. :D Lokoju- nekad.
-Cik bieži mazgājat?
Ik pa 2vām dienām.
24.11.2014 14:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits