Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

šausmīgi nesmuki no vīrieša puses

 
Reitings 129
Reģ: 25.08.2014
Tā kā tievēju tad nevaru rīt visu kas pagadās un daudz ko no ēdienkartes esmu arī izslēgusi. Ēdu konkrētus sev noteiktus produktus utml. Tas ka man jānotievē nāca no drauga puses, jo tā bija viņa ideja, viņš visu laiku prasija rezultātus, utml.
Ļoti nesmuki ir tas, ka piem iebraucot pie viņa vecākiem, kur ir sašmorēts tas un šitas ka tauki tek pa visām vietām, es pasaku (sameloju) ka esmu paēdusi un nevēlos. Tad man nākas dzirdēt entos jautājumus un bezmaz saprast, ka esmu izcili nepieklājīga (nē nu jūtos jau arī nepieklājīga un ar acīm tos gardumus varētu noēst visus, bet es nevaru!!!)
manējais klusē... neaizstāv... vēl uzprasa kā muļķi tēlodams - vai tad tu neēdīsi?
tas pats aizbraucot kur citur - pie draugiem vai kā... visur tieku pataisīta par vainīgo...

šodien atkal par to salecāmies, es teicu beidz tu tēlot eņģelīti, ja tā visa ir tava vaina, kas te tagad notiek!!!!! uz ko viņš man pateica - ej dirst.

protams ka tagad ar viņu nesarunājos,
bija jau atnācis pielīst un atvainoties, bet man tas pārāk nosāpēja.
23.11.2014 15:01 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Man arī ar šo ir problēma. Vienīgi mans vīrietis man neliek tievēt. Bet es viņam varu teikt cik gribu, ka neēdīšu, tāpat ik pa laikam man kaut ko piedāvā, un viņa vecāki ne tik nesaprot, ja neēdu kaut ko. Bet nu šeit jau situācija savādāka. Es vispār nebūtu kopā ar vīrieti, kas liktu man tievēt un teiktu, ka izskatos slikti. Es uzskatu, ka manam mīļotajam vajadzētu mani redzēt skaistu gan man tievai, gan apaļīgai esot.
24.11.2014 11:30 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
162 cm un 52 kg, man vienīgai liekas , ka svars ir par mazu!


Da nu visas te cosmo ir bagātas, tievas meičukas
24.11.2014 11:31 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Zoyy, nē, ne Tu viena. Es arī uzskatu, ka tie -10 kg pie garuma ir pupu mizas, jāskatās kā izskatās cilvēks kopumā. Bet neiešu jau strīdēties ar skaitļu ekspertēm :D
24.11.2014 14:03 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Vai tad problemātiski pieklājības pēc mazliet iekraut šķīvi un vakara gaitā kaut ko paknibināt?
Tas patiešām ir nepieklājīgi.


Vot šito es laikam nekad nesapratīšu: uzbāšanos ar ēšanu - ja cilvēks negrib, tad negrib. Un otrs kas - kādas birstes pēc uzreiz nepieklājīgi???? Kāds neēšanai ir sakars ar pieklājību? No cilvēkiem ar šādu attieskmi vienkārši gribas izvairīties. Es laikam neietu ciemos vairs.
Un jā, tā latviešu/slāvu tradīcija visu šmorēt treknu, smagu, tauki līst pa visām malām... Ir jau garšīgi, ne par to. Bet katru reizi, kā esmu Latvijā un atkal ir jāēd ciemos...mans kuņģis, kas pieradis salīdzinoši veselīgi un viegli ēst, un tā jau savas problēmas ar to ir, apstājas strādāt vispār un tad visu nakti mocos pēc tam. Kam man to. Bet ir cilvēki, kas atvainojos, bet ir tik tupi un viszinoši, ieciklējušies tikai uz savu taisnību, ka nesapratīs, kā TU, savu kuņģa problēmu dēļ nevari ēst to un to. UN ne jau, ka tagad prasu, lai man gatavo ko citu, vnk ēdu kaut ko citu, kas ir uz galda, ne tos šmorētos kāpostus ar kotletēm vai rosolu no n-tajām sastāvdaļām un pēc tam pa virsu vēl saldo stūķēt ribās. Un tad seko pārmetoši skatieni - KĀ TU NEVARI ĒST To UN TO; tik jauns cilvēks un jau problēmas ar kuņģi; tā ir, ka tikai kokakolas un čipsus ēd...
Vai tad man tagad būtu jājūtas vainīgai par to, ka nevaru ēst to vai jādod atskaites, kāpēc man ir tādas un tādas problēmas. Tas pats būtu, ja ievērotu diētas. Iepriekšējai paaudzei tolerance ir svešvārds. Lieliski saprotu autori.

Un par to, ka tavs puisis izliekas labiņais, bet vēl beigās atļāvās uz tavu jautājumu, kāpēc neaizstāv, atbildēt ar -EJ DIRST.... Nu vai zini. Nepieguša vīrieša cienīga rīcība nobeigt sarunu šādi (nezinu, cik viņam gadu, bet izklausās kā ne vairāk par 20).
24.11.2014 14:22 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Nepieguša nepieauguša
24.11.2014 14:28 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
nākamreiz, atbildot uz viņu vecāku jautājuma tā arī pasaki, ka tievē viņu dēla iniciatīvas dēļ. Lai pats skaidrojas! Galu galā, upurē sevi no visām pusēm - gan sēžot uz diētas, gan izskatoties nesmuki citu cilvēku acīs.

Precīzi tā es pateiktu, ka viņš man lika tievēt, tādēļ nevaru ēst. Lai pats jūtas kā nelietis.
24.11.2014 14:32 |
 
Reitings 472
Reģ: 09.08.2012
Dažbrīd liekas,ka traģēdiju var uztaisīt no nekā un katrs ģimenes pirdiens jāliek publiskai apspriedei :D. Soryyy, tu zini kur brauc, tad tiešām aizved savus salātus, no piedāvātā uzliec kautko mazlietiņ. Zini ka citiem kauns ēst ja tu sēdi pie tukša šķīvja. Nama māte var apvainoties, padomāt, ka tev negaršo galdā celtais, tā tu pati citus aizvaino un beigās sevi pataisi par upuri.
24.11.2014 14:38 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Kārtējā pagalam muļķīgā problēma, sorry..

Domāju, ka nebraucat pie vecākiem katru nedēļu.. un gan jau, ka gabals nenokristu apēdot mazu gaļas gabaliņu ar salātiem, jo tas, ka pilnīgi viss peld eļļā izklausās pēc varena pārspīlējuma..
24.11.2014 14:44 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Es vispār nebūtu kopā ar vīrieti, kas liktu man tievēt un teiktu, ka izskatos slikti. Es uzskatu, ka manam mīļotajam vajadzētu mani redzēt skaistu gan man tievai, gan apaļīgai esot.


++

Kas mums šovakara vakariņās? Rīsi vai nerīsi? :D
24.11.2014 14:49 |
 
Reitings 129
Reģ: 20.11.2014
Piekrītu kashmiras un koshlenes viedoklim - ja vien cilvēks nav zīdainis, tad atbilde "paldies, nevēlos ēst" ir pilnīgi normāla un jāņem vērā. Tas gan attiecas uz situācijām, kad cilvēks tiešām pats nevēlas. Nav tak pienākums ēst citu piedāvātu ēdienu! To būtu daudziem jāsaprot. Tavā situācijā - pamanot, ka draugs izliekas par beigtu zivi un izturas necienīgi, kad ar viņu par to runā, nav ko slēpt, tā arī ir jāsaka, lai tālāk jau pats var arī skaidroties, kas un kā. Turies un galvenais, ja maini sevi, savu dzīvesveidu, dari to tikai sevis dēļ. ;)
24.11.2014 14:50 |
 
Reitings 782
Reģ: 03.06.2014
Kas mums šovakara vakariņās? Rīsi vai nerīsi?
- hihihihi
24.11.2014 16:27 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kā vispār var būt kopā ar vīrieti, kurš liek notievēt? Var jau ieteikt pievērsties veselīgam dzīvesveidam, bet ne jau tā, ka pat badojas.
24.11.2014 17:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits