šausmīgi nesmuki no vīrieša puses

 
Reitings 129
Reģ: 25.08.2014
Tā kā tievēju tad nevaru rīt visu kas pagadās un daudz ko no ēdienkartes esmu arī izslēgusi. Ēdu konkrētus sev noteiktus produktus utml. Tas ka man jānotievē nāca no drauga puses, jo tā bija viņa ideja, viņš visu laiku prasija rezultātus, utml.
Ļoti nesmuki ir tas, ka piem iebraucot pie viņa vecākiem, kur ir sašmorēts tas un šitas ka tauki tek pa visām vietām, es pasaku (sameloju) ka esmu paēdusi un nevēlos. Tad man nākas dzirdēt entos jautājumus un bezmaz saprast, ka esmu izcili nepieklājīga (nē nu jūtos jau arī nepieklājīga un ar acīm tos gardumus varētu noēst visus, bet es nevaru!!!)
manējais klusē... neaizstāv... vēl uzprasa kā muļķi tēlodams - vai tad tu neēdīsi?
tas pats aizbraucot kur citur - pie draugiem vai kā... visur tieku pataisīta par vainīgo...

šodien atkal par to salecāmies, es teicu beidz tu tēlot eņģelīti, ja tā visa ir tava vaina, kas te tagad notiek!!!!! uz ko viņš man pateica - ej dirst.

protams ka tagad ar viņu nesarunājos,
bija jau atnācis pielīst un atvainoties, bet man tas pārāk nosāpēja.
23.11.2014 15:01 |
 
10 gadi
Reitings 3059
Reģ: 09.10.2009
1. es teiktu,kā ir vecākiem - viņš teica,ka esmu resna, man ir jānotievē, tad,nu... sēžu tagad uz diētas un cauri!
Ko tad viņš teiks?!

2. Jāpiekrīt meitenēm,ka ir ļoti nepieklājīgi atbraukt un skatīt,ko citi ēd. Tā teikt - skatīt citam mutē :D Kaut nedaudz,kaut ko apēst.
24.11.2014 08:21 |
 
10 gadi
Reitings 3059
Reģ: 09.10.2009
Tā kā tavs svars ir normāls un tev ar to nevajadzētu būt pat apaļīgai, kur nu vēl resnai, tad es tavā vietā pretī tādam drauga uzstādījumam - "tievē" liktu viņam arī kaut ko savā izskatā pamainīt. Nav uzkačājies? Liec viņam to izdarīt. Pats ir ar lieko svaru? Lai arī tievē. Utt. Tīri tāpēc, lai paskatās, cik patīkami ir šādi uzstādījumi.
Nu vai vienkārši atteiktos tievēt.


Āmen!
24.11.2014 08:23 |
 
Reitings 129
Reģ: 25.08.2014
Nezinu kaadu ciparu vins grib redzeet. Vins ir priecigs par jau esosajiem rezultatiem un mubdrina turpinaat veel saka ka es to varot utt.
Varbuut kaada ir ar saadu augumu? Un sver mazaak un cik?! Tad zinaatu ideaalo svaru uz siem kg
24.11.2014 08:49 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Cik Tu svēri pirms saviem 52 kg uz 162 cm?
24.11.2014 08:53 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
tavs puisis grib , lai tev kriitaas cipari vai arii veidojas labakaas formas?? Jo nuu..... tas tachu skaidrs ka miesu neveido tikai cipari. Tavaa vietaa, nevis badotos, bet sportotu , ietu uz zaali un veidotu labakas aprises ;)
24.11.2014 08:57 |
 
Reitings 478
Reģ: 24.01.2014
Ceru, ka vismaz draugs ir ar perfektu sešpaku :) Smadzeņu gan galvā puišelim nav, ja var meitenei likt tievēt. Un šaubos, ka tā būs vienīgā prasība, ja reiz esi parādījusi, ka skriesi kā aitiņa viņam izdabāt
Ja tev ir konkrēts cipars uz svariem tad mīlēs, ja +1kg tā uzreiz tev būs jāskrien un jāmaina sevi? :D Un ja viņš izdomās, ka grib, lai tev krūtis par 2 izmēriem lielākas kļūst, pati krāsi naudu un liksies zem skalpeļa? Ak jel...

Tiešām gribi palikt lupata un izdabāt viņam, nemaz nav sava viedokļa? Ja jūties normāli, kāda esi, tad tev nav jāmainās. Ja gribi apēst bulciņu, tad apēd. Tas ir tikai tavs ķermenis. Ja izdabā - zaudē cieņu
24.11.2014 09:12 |
 
Reitings 129
Reģ: 25.08.2014
pirms tam bija 56
nu itkā jau es esmu viņam pat pateicīga, jo tgd tiešām izskatos daudz labāk, bet tā tēlošana cilvēkos kaitina...
jā un ja kāda man var pateikt cik kg ir ideaali, tad priecaasos uzklaussit pieredzes :)

paldies visām, varētu slēgt tēmu ja te būtu tāda opcija :D
24.11.2014 09:17 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Bija biki pa daudz svariņš, bet tagad jau ir ok tev.
24.11.2014 09:18 |
 
Reitings 129
Reģ: 25.08.2014
paldies artemzija, lai tev veicas ar bakalaura darbu :)
24.11.2014 09:20 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Paldies, paldies, teorija būtu vienkārša, bet tulkošana, būs jāpacīnās. :)
24.11.2014 09:24 |
 
Reitings 163
Reģ: 14.03.2013
Sveika!
Nu jā.. situācija tāda pasmaga.
Es arī tam gāju cauri. Sāku tievēt puiša dēļ. Tā bija viņa ideja, jo es viņam ļoti iepatikos, bet tomēr viņam visas bijušās modeles, un ar visām bija normāli runāt par svaru, kādas diētas viņām, u.tt., tāpēc viņš arī ar mani par to brīvi runāja. Nu es piekritu, lai gan neticēju. Protams no 62kg nometu uz 48kg, kas jau bija par daudz, līdz ar to sākās visādi ēšanas traucējumi un es viss bija vēl trakāk, kad pieņēmos svarā līdz 66kg! Starp mums sākās milzīgi strīdi. Vienu dienu es vienkārši viņam pateicu, ka tas viss dēļ viņa, ka viņš man milzīgu stresu uzdzen, un atkal milzīgs strīds. Es biju gatava viņu pamest. Beigās viss kaut kā labi beidzās, viņš teica, ka vairs nekad man par svaru nerunās. Tā pēc pusgada viss sāka iet uz labo pusi, es atkal nometu dažus kg, jo es izskatījos vienkārši katastrofiski, viņa radi vispār mani neatpazina, kad biju ar lieko svaru. Es jutos drausmīgi, nemīlēju sevi, un ar draugu tāpēc attiecības bija sliktas.
Es tik daudz mēģināju atkal notievēt, visādas metodes, nekas nestrādāja.

Pirms kāda laika izlēmu vienu reizi notievēt sev! un tikai sev! un viss mainījās, esmu notievējusi sev un jūtos lieliski! Attiecības ir ļoti uzlabojušās. Draugs atzinās, ka viņš neko man neteica par to lieko svaru, bet es nekad nebiju izskatījusies tik slikti, bet nu joprojām mīl mani.

Runājot par tiem vecākiem. Man arī ir drauga mamma, kurai patīk pacienāt ar visādiem gardumiem, paldies dievam viņa ir par labu augumu, bet normas robežās, tomēr uzskata, ka jāēd viss lai notievētu. es tomēr tā neuzskatu, arī esmu izslēgusi dažus ēdienus no ēdienkartes, un ēdu noteiktos laikos.
Nu tagad viņa zin, ka es tievēju, jo draugs viņai atklāti pateica, tāpēc vairs neuzbāžas.
Bet pie drauga vecvecākiem, kuri nesaprastu un kuri arī ļoti jūtīgi ja atsaka, es vienkārši saku ''vai, atvainojiet, es esmu ļoti labi paēdusi, nākamreiz noteikti pagaršošu'' vai pat vienreiz sameloju ''biju pie ārsta, man ar veselību problēma, izslēdza dažus ēdienus no ēdienkartes, pagaidām nevaru šo atļauties''.
Saviem vecākiem dažreiz arī sameloju, jo viņi redz, ka tievēju un nav īpaši apmierināti, it īpaši tēvs, jo abi piedzīvoja to laiku, kad biju gandrīz anoreksiķe, un neko neēdu. Es viņiem saku ''šausmas, es tā pārēdos, nē paldies'' vēl paglaudu vēderu vai arī ''Mēs ar draugu bijām uz picēriju pārēdāmies picu un saldo'' vai ''bijām ēst makdonaldā, bija tik garšīgi, tagad sāp vēders''.

Nu tā, daži piemēri, kā samelot. Es neesmu par melošanu, bet ja runa iet par figūru, es labāk nedaudz pameloju.

Un ar draugu labāk parunā. Pasaki, lai viņš tevi aizstāv. Mans draugs bieži savai vecmammai uzbļauj vai mammai ''viņa teica, ka negrib un viss, viņa jau paēda!'' Un bieži palīdz man samelot vecākiem, kad saku, ka bijām makdonaldā, viņš pamāj ar galvu.
Un draugam nebļauj virsū, bet paskaidro, ka tu ļoti vēlies notievēt, un ka tas nav viegli, ka būtu jauki ja viņš vecākiem pateiktu, ka tu neēd jo jau labi paēdi, vai kaut kā tamlīdzīgi.
24.11.2014 10:09 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Kā Tu tik ātri uzrijies, Rozite?
24.11.2014 10:11 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Mans draugs bieži savai vecmammai uzbļauj vai mammai '

Nu baigi varonīgi bļaut uz mammu un vecmammu. Tāds mužiks...afigeķ.
24.11.2014 10:18 |
 
Reitings 163
Reģ: 14.03.2013
Nu teiksim tā, ka mana tievēšanas atkarība aizgāja tik tālu, ka es sāku katru dienu skriet vienu līdz divais reizes pa 60min, +50min vingrinājumi. Sāku maz ēst, nu tik tiešām maz, trīs mazas porcijas dienā. Un tad sākās rīšanas lēkmes, un, kad tās pienācā tās bija šausmas. Es riju visu pēc kārtas, līdz man vienkārši vēmiens nāca un es vairs nejutu ēdiena garšu. Protams bija simts mēģinājumi iet vemt, bet paldies dievam man nekad nav sanācis, mēģināju visādas metodes, bet tāpat nesanāca!!! Es nezinu, kas būtu noticis. Tad sāku vemšanas vietā iet skriet. Vienalga, ja dienā jau biju sportojusi, es tāpat gāju skriet pēc pierīšanās ar sāpošu vēderu. Nu un tad sākās divas dienas neēšana, skriešana un atkal lēkmes. Trijos mēnešos mans svars bija uzaudzis no 48 uz 60. Tad atkal mēģināju tievēt, visādas metodes, un šovasar svars jau bija 66kg. Kad paskatos bildes no vasaras es izskatos drausmīgi. Paldies dievam tagad esmu normālā svarā. Varu uzvilkt drēbes neraudot. Un neuztraukties, ka esmu mammas svarā, un gulēt normāli varu, man netraucē tie tauki uz vēdera. Arī pašvērtejums ir cēlies, un ar draugu biežāk mīlējamies, un attiecības ir lieliskas, jo nestaigāju vairs dusmīga.
24.11.2014 10:20 |
 
Reitings 163
Reģ: 14.03.2013
čupakabra, manam draugam ir raksturs. Es tur neko nevaru darīt. Viņš ļoti ciena savu ģimeni, bet mani arī aizstāv, bez rupjībām protams.
24.11.2014 10:21 |
 
Reitings 163
Reģ: 14.03.2013
Starp citu es vienreiz drauga mammai pateicu, ka man jau viņas dēls visu laiku saka, ka man jānotievē. Viņa pēc tam ar viņu runāja par to, un viņš nomierinājās.
24.11.2014 10:23 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Dēļ vīrieša jau nu gan nevajag tievēt, bet dēļ sevis, savas pašsajūtas.
Strīdi tiešām tik muļķīgi un bērnišķīgi, un dēļ tā vēl nerunāt un uzpūsties, kārtīgs bērnudārzs.
24.11.2014 10:28 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Ja man būtu tāda situācija, ka vecāki ļoti apvainojas, ka neēdu gatavotos ēdienus, es atvainotos, teiktu, ka situācija tāda un šitāda, bet vai varu paņemt gabaliņu uz mājām, apēdīšu vēlāk, tas nav nesmuki, tas nav nepieklājīgi, man ģimenē tas ir normāli, pieņemts.
24.11.2014 10:30 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Autore, nav nekaada ideaalaa cipara, mees neesam gaisgregji un neredzam Tavu miesasbuuvi, nevaram izziileet, cik sver Tavi kauli un cik procentu tauku ir Tavaa kjermenii.

Ieliec bildi, bez sejas protams, tad arii Tev varees dot ieteikumus.

P.S. Tavam draudzinjam seshpaka ir? Ja nav, iezvel ar pannu pa galvu, lai lasaas uz sporta zaali.
24.11.2014 11:17 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
pamest viņu, es nesaprotu, sievietes tiešām ir duras, izpatiks tiem vīriešiem uz da jebko!

Liek tievēt, neļauj ēst , u.t.t, LOL
24.11.2014 11:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!