šausmīgi nesmuki no vīrieša puses

 
Reitings 129
Reģ: 25.08.2014
Tā kā tievēju tad nevaru rīt visu kas pagadās un daudz ko no ēdienkartes esmu arī izslēgusi. Ēdu konkrētus sev noteiktus produktus utml. Tas ka man jānotievē nāca no drauga puses, jo tā bija viņa ideja, viņš visu laiku prasija rezultātus, utml.
Ļoti nesmuki ir tas, ka piem iebraucot pie viņa vecākiem, kur ir sašmorēts tas un šitas ka tauki tek pa visām vietām, es pasaku (sameloju) ka esmu paēdusi un nevēlos. Tad man nākas dzirdēt entos jautājumus un bezmaz saprast, ka esmu izcili nepieklājīga (nē nu jūtos jau arī nepieklājīga un ar acīm tos gardumus varētu noēst visus, bet es nevaru!!!)
manējais klusē... neaizstāv... vēl uzprasa kā muļķi tēlodams - vai tad tu neēdīsi?
tas pats aizbraucot kur citur - pie draugiem vai kā... visur tieku pataisīta par vainīgo...

šodien atkal par to salecāmies, es teicu beidz tu tēlot eņģelīti, ja tā visa ir tava vaina, kas te tagad notiek!!!!! uz ko viņš man pateica - ej dirst.

protams ka tagad ar viņu nesarunājos,
bija jau atnācis pielīst un atvainoties, bet man tas pārāk nosāpēja.
23.11.2014 15:01 |
 
Reitings 247
Reģ: 17.01.2013
A, kas tur tāds, ja iesaka notievēt?


It kā jau nekas, bet svarīgi ir tas, kā to pasniedz. To var pateikt izrādot rūpes, ierosinot abiem kopā iet pasportot vai izmēģināt jaunus, veselīgākus ēdienus un tad tas nav nekas tāds. Bet var arī pateikt: zini, tu esi resna un neglīta, derētu nomest svaru - šādā variantā čalis ir kretīns, jo normāls vīrietis tādā veidā ar draudzeni nerunātu. Tu taču arī savam nesaki: zini, tu esi resns un speķains, nomet pāris kg, ne?
23.11.2014 17:36 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Nu resns ir resns ,kāda starpība kā to saka ?
23.11.2014 17:39 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Nu varbūt pirms tam svēri 40 un tie 3 kg bija labi redzami. Es nezinu tikai man nešķiet nekas šausmigs, ja saka ,kā jāsēžas uz diētas

Ja tev šķiet normāli, ka vīrietim ir svarīgāk, lai viņa sieviete izskatās labi neņemot vērā kaitējumu, ko šis skaistums nodara, tad tās ir tavas tiesības tā domāt! Man tas nešķiet normāli un pieņemami!
Kā jau teicu iepriekš - cita lieta, ja tiešām ir tas liekais svars vai ēšanas paradumi, kas ātri pie liekā svara novedīs!
23.11.2014 17:39 |
 
Reitings 247
Reģ: 17.01.2013
Nu resns ir resns ,kāda starpība kā to saka ?


Kā kuram. Tas, ka tev ir vienalga, kā pasaka un kā ar tevi runā, nenozīmē, ka visiem pārējiem arī ir tāpat. Tev varbūt patiktu un nebūtu nekas pret, ja tavs vīrietis pateiktu, ka tu izskaties pretīgi izvēlētajā kleitā. Es tomēr dodu priekšroku, ja man pasaka, ka tā nav labākā izvēle, neizskatās labi un labāk izvēlēties citu kleitu.
23.11.2014 17:46 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Nelasīju visu diskusiju, vien atbildēšu uz to, kas minets diskusijas aprakstā- es vecākiem pateiktu, ka pašreiz tievēju, jo vīrietis nman to licis.
Bet vispar- es noteikti apestu kaut ko no piedāvātā-to pasu kotleti un kadu katupeli. Es uzskatu, ka tas mani resnu nepataisīs.
Man ari rodas jautajums-vai vīrietis tev pateicis-tu esi resna! Tievē! Vai arī izteica kritiku par tavu augumu saudzīgi, tikai tu to uztver kā kaut ko briesmīgu.
Bet pamatā- ja ir jatievē piespiedu kartā, un katru reizi pie edienveidiga izaicinajuma jāparmet kādam, ka-re, tevis dēļ mokos, tu nepateicigais!... nu tad es neredzu ne jēgu, ne lietderību.
Katrs cilveks ar liekajiem kg ljoti labi zina,ka vinjam taadi ir un cik vinjam taadu ir-ir, kas dziivo un ir okej, un ir, kas sanjemas un notieve,ja pasham traucee. Un es uzskatu,ka liidz tieveetgribeeshanai ir jaanonaak pasham, nevis jaaklausaas visi ar pirkstu acii bakstiitaaji.
Ja esi apmierinaata ar savu augumu, tad dziivo un esi lai iiga, bet ja pashai tomeer ne liidz galam kaut kas patiik -carbojies un labo to.
23.11.2014 18:05 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Nekonsekvence lēmumos vīrietī šķiet ļoti nepievilcīga. Mājās mudina tievēt, cilvēkos izliekas, ka Tu pati esi ko sadomājusies .. nesimpātiska rīcība, justos nodota. Cik saprotu, neesat arī mazie bērni, ap 25 ...
Par pašu pamudinājumu tievēt - nu tur būtu jāzina, kas un kā sīkak, lai ko derīgi izspriestu. Ja autore pati ir ko minējusi par vēlmi uzlabot figūru, tad tāds pamudinājums, pats par sevi, nav nekas slikts. Forma, kā to pasniedz - cits jautājums .. :D Manējais kkā spēj tikt galā ar pirms - skriešanas činkstēšanu tā, lai nejustos resna un slinka un tomēr pakustinātu pakaļējo šasiju..
23.11.2014 18:22 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Parametri ir 162 un nu jau 52.

Man neliekas, ka Tev būtu liela vajadzība tievēt. Drīzāk sportot veselības labā.
23.11.2014 18:26 |
 
Reitings 131
Reģ: 19.10.2014
Man neliekas, ka Tev būtu liela vajadzība tievēt. Drīzāk sportot veselības labā.


++++ man ir praktiski mats matā autores parametri. kad pati draugam izteicu vēlmi vairs nedzīvot kā iepriekš, lai saudzētu veselību un labāk izskatītos, man draugs teica, lai sāku mājās vingrot. viņš mani atbalsta un nesaka "ojā, tev steidzami kaut kas jādara, kopš šodienas vairs neēdīsi!", kā arī katru dienu ejam vismaz pusstundu garā pastaigā.
manuprāt, tomēr ir svarīgi, kā tu pasaki ko tādu.
23.11.2014 18:59 |
 
Reitings 178
Reģ: 04.02.2013
Es neuzskatu, ka esi izdarījusi ko nepareizi ar to neēšanu! Tu esi MALACIS, ka tev ir tik stiprs gribasspēks ieturēt diētu! Tiešām, nepadodies un lai veicas! Tavs draugs, piedod, ir tiešām lupata! Kā var tā izturēties, pirmkārt, jau par to tievēšanu (kā viņš vispār tev to pateica - eu, tev vakag notievēt?! Vai kā?!) un, otrkārt, par to, ka PAŠA mudināta rīkojies tā kā rīkojies un beigās tevi neaizstāvēt! Nu kauns, ka lika tā tev darīt par to tievēšanu.
23.11.2014 19:22 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
162 un 52 ... Ja autore ir nesportiska un smalkas miesasbuuves, tad, iespeejams, ir redzami tauki noteiktaas kjermenja zonaas (sportiskas, speeciigas miesasbuuves un gara auguma meitenes pie tiem miinus 110 no auguma ljoti biezhi izskataas pat kaarnas) ...
Bet jebkuraa gadiijumaa tas nav tas svars, kura deelj nevareetu apeest karbonaades gabalu vai 2 karotes rosola... Pati autore paarspiilee.
Ja Tavs daargais Tev pateiks ielikt silikona pupus vai silikona dirsu - arii skriesi likt?

Varbuut pasporto nevis bezjeedziigi neeed.
23.11.2014 20:09 |
 
Reitings 178
Reģ: 04.02.2013
Man nepatīk, ka vairums šajā diskusijā uzbrūk autorei! Vienmēr jau vaina sevī jāmeklē! Ha, smieties gribas!
23.11.2014 20:11 |
 
Reitings 782
Reģ: 03.06.2014
Elza22, abi labi.
23.11.2014 20:31 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Ja nav noslēpums - kādu ciparu tad tavs draugs grib redzēt uz svariem?
23.11.2014 20:34 |
 
Reitings 1378
Reģ: 24.05.2013
Tieši tāpēc, ja ar draugu ieturam diētu, tad ieturam kopā, jo atsevišķi tas ir unreal un tīrākās mocības.
Ko es darītu tavā vietā? Ēstu to karbonādi aiz pieklājības, kā arī
Un es tavā vietā tādu puisi pamestu! Es saprastu, ja viņš vēlētos, lai tu, piemēram, sāktu ēst veselīgāk, piedomātu pie tā, ko tu ēd, bet ne jau, lai tu badotos un beigās tam visam pa virsu tas, ka viņš tevi neatbalsta un ''nospiež''...
23.11.2014 21:13 |
 
10 gadi
Reitings 6207
Reģ: 01.04.2009
Kā vispār draugs var "likt" tievēt? Puišeļa izgājieni. Pašai jāgrib, nevis jāpakļaujas spiedienam. Un visbiežāk ir pat tā, ka meitene nav ne resna, nekā, tikai čaļi grib redzēt sev blakus kaut kādu iedomāto ideālu, un tad zāģē.
23.11.2014 22:17 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Tā kā tavs svars ir normāls un tev ar to nevajadzētu būt pat apaļīgai, kur nu vēl resnai, tad es tavā vietā pretī tādam drauga uzstādījumam - "tievē" liktu viņam arī kaut ko savā izskatā pamainīt. Nav uzkačājies? Liec viņam to izdarīt. Pats ir ar lieko svaru? Lai arī tievē. Utt. Tīri tāpēc, lai paskatās, cik patīkami ir šādi uzstādījumi.
Nu vai vienkārši atteiktos tievēt.
23.11.2014 22:20 |
 
Reitings 14
Reģ: 28.09.2014
Man kā vīrietim besī tie ''draugi'', kuri iesaka savām draudzenēm apģērbu, kas viņām jāvelk mugurā vai kā jātievē u.t.t. Manuprāt, tas nav vairs attiecību jautājums, bet viņam tevi vajag vnk lai draugiem izrādītos, ka man ir tāda un tāda draudzene...
Protams, ja viņam tiešām ir laba stila izjūta par drēbēm runājot vai tu piekrīti, ka jātievē, tad nu ok. Bet vispār liekas k-kāds dīvains gadījums, ka šis tā izrunājas un vēl dīvaināk, ka ciemos pie viņa vecākiem aizbraucot tev jāuzklausa kaut kādi pārmetumi. Mani vecāki nekad neiedomātos kaut ko pārmest tad, ja meitene neēd ''pietiekoši daudz'', lai kas tas arī būtu.

Protams ir jau tā, ka pēc tam, kad cilvēki ir ilgtermiņa attiecībās, tad daži atlaiž vēderu vai uzņem svaru un pārstāj rūpēties par sevi u.t.t., jo vairs jau nav vajadzības un mērķis sasniegts... nav vēlmes vairs kaut kam izrādīties.

Bet vispār tas draugs tāds pastulbs izklausās ar zemu pašvērtējumu. Atbildēt ar ''ej di*st'' uz jautājumu par to, ko pats ir ierosinājis... Protams, klāt tur nebiju un nedzirdēju kā bija un varbūt šim bijs slikts garīgais u.t.t., bet es cenšos pats turēties tālāk no cilvēkiem, kas grib mācīt man kā dzīvot. Kaut vai tagadējā draudzene, kad tikko sākām interesēties viens par otru... viņai bija bariņš ar džekiem ar ko viņa tusēja, vnk piezvanīja dažiem un tie kā jēri jebkurā laikā skrēja pakaļ. Es jau sākumā viņai pateicu, ka man viņa interesē, bet es neesmu no tiem, kas piedalīsies tajā viņas cirkā :D Ja viņa grib, lai viņai ir vīriešu draugi, tad man tas bija ok, bet es uzreiz nodalīju robežu, ka tie tur kolēģi un paziņas ir viena lieta un varbūt arī kādreiz es pievienošos, bet ne visu laiku uz izsaukumu...
Lieki teikt, ka tikko kā mēs sākām draudzēties, tā tas bariņš arī pajuka. Laikam devās meklēt laimi citur.
23.11.2014 23:06 |
 
Reitings 431
Reģ: 17.03.2013
Guuuuurl, kur ir tavs pašvērtējums?
23.11.2014 23:19 |
 
Reitings 206
Reģ: 04.10.2009
Viņš vismaz atvainojās, ka neaizstāvēja tevi ?
23.11.2014 23:23 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Nu izcili tieva Tu neesi, bet etiķete pieprasa kaut pagaršot ēdienu ciemos, neuzpampsi no tā.
24.11.2014 07:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!