šausmīgi nesmuki no vīrieša puses

 
Reitings 129
Reģ: 25.08.2014
Tā kā tievēju tad nevaru rīt visu kas pagadās un daudz ko no ēdienkartes esmu arī izslēgusi. Ēdu konkrētus sev noteiktus produktus utml. Tas ka man jānotievē nāca no drauga puses, jo tā bija viņa ideja, viņš visu laiku prasija rezultātus, utml.
Ļoti nesmuki ir tas, ka piem iebraucot pie viņa vecākiem, kur ir sašmorēts tas un šitas ka tauki tek pa visām vietām, es pasaku (sameloju) ka esmu paēdusi un nevēlos. Tad man nākas dzirdēt entos jautājumus un bezmaz saprast, ka esmu izcili nepieklājīga (nē nu jūtos jau arī nepieklājīga un ar acīm tos gardumus varētu noēst visus, bet es nevaru!!!)
manējais klusē... neaizstāv... vēl uzprasa kā muļķi tēlodams - vai tad tu neēdīsi?
tas pats aizbraucot kur citur - pie draugiem vai kā... visur tieku pataisīta par vainīgo...

šodien atkal par to salecāmies, es teicu beidz tu tēlot eņģelīti, ja tā visa ir tava vaina, kas te tagad notiek!!!!! uz ko viņš man pateica - ej dirst.

protams ka tagad ar viņu nesarunājos,
bija jau atnācis pielīst un atvainoties, bet man tas pārāk nosāpēja.
23.11.2014 15:01 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012


ja tavs nav ar perfektu augumu pats, tad lai izlabo sevi lidz perfektumam tad lai muti atver.



pa labi ir ok., tavs tak 90% it tāds kā pa kreisi. Vēl atlaujas muti atvert...njaaa. un smadzenu ar nav vinam
23.11.2014 16:10 |
 
Reitings 482
Reģ: 25.07.2010
Vājprāts, meitenes, vai tiešām jūs sevi tā nemīliet, ka citu ērtības dēļ darīsiet sev pāri???

tieshi otradak,shodien lielaakaa dalja ir taaaadas egoistes un nezin pieklajibas normas,ka gatavas aizvainot namamaati,lai tikai viss notiktu taa kaa izlepusii iedomaajaas par pareizu esam.
23.11.2014 16:11 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Šitas man atgādināja vienu bijušo draugu, kurš arī man ieteica svaru samazināt, vienīgi es diētas vietā izvēlējos draugam likt locekli lielāku uzaudzēt,


skumji, ka kādai svars ir akmenī kalts , kā locekļa izmērs ! :D
23.11.2014 16:11 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
es varu saderet ka tu vinam ar visu savu dietu cep karbonades :D Un vel tev del šī visa ir slikts garigais nemitigi, kas ļoti ietekmee veselību. Un ja ēd maz, nesabalansētu, un tikia salatlaaps būs ari veselība sačakarēta. Un slima nīgra sieviete jau nu vispar nevienam nebus vajadziga.
23.11.2014 16:13 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
vienīgi es diētas vietā izvēlējos draugam likt locekli lielāku uzaudzēt, ko viņš nedēļas laikā neizdarīja un tāpēc bija spiests meklēt jaunas mājas
+++++++++
23.11.2014 16:15 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Tas par to pasūtīšanu dir** gan ir nesmuki.
Par to drauga tievēt likšanu - viņš tiešām tev neļāva neko ēst un teica, ka tev vajag drastisku diētu un nomest svaru vai vienkārši tas bija kā neliels mājiens, ka esi pazaudējusi formu un tu to tikai saasināti uztver?
23.11.2014 16:15 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Nafig. Nu i nafig tādu draugu!
23.11.2014 16:17 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Pat ja neliels mājiens, tādu drīkst dopt tikai ja vecis ir pats ar perfektu augumu. LV 90% vecū jebkira vecuma tadi pat i tuvu nav. Ta ka jatur mute ciet.
23.11.2014 16:18 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
es varu saderet ka tu vinam ar visu savu dietu cep karbonades Un vel tev del šī visa ir slikts garigais nemitigi, kas ļoti ietekmee veselību. Un ja ēd maz, nesabalansētu, un tikia salatlaaps būs ari veselība sačakarēta. Un slima nīgra sieviete jau nu vispar nevienam nebus vajadziga.


+++

Bet izskatās, ka dažām te ir normāli, ka viņas sūta, kur pagadās + tieši meitenei būtu jājūtas vainīgajai, ka neēd trekno ēdienu. Autores kļūda, ka viņa klusē un nevar normāli izskaidrot savu situāciju, lai cilvēki neapvainotos, ka neēd ne jau tāpēc, ka negaršīgi, bet tāpēc, ka ievēro diētu (bet te jāpiekrīt, ka autorei ir ļoti savdabīga izpratne par to, kas ir veselīgs, kas nav). Bet tas ir pilnīgi saprotams, jo, ja cilvēks mūžā nav ievērojis diētu, ēdis pareizi, tad, kad 2. pusīte saka, ka redz, Tev jātievē, uzreiz nāk galvā doma, ka neešana ir izeja no situācijas.
23.11.2014 16:19 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Tiešām tik resna esi?
23.11.2014 16:20 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Izšķīries ar iepriekšējo kretīnu un jau tiki pie jauna? :D
23.11.2014 16:22 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Dzīvosana badā, nevis pareizs uzturs vispar liecina ka dāmai ar smadzenēm ir liels problēmas, bet pilnīgi neviena rieva galvā.
23.11.2014 16:22 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
skumji, ka kādai svars ir akmenī kalts , kā locekļa izmērs !

Kāpēc akmenī kalts? Locekli var lielāku uztaisīt ar implantu palīdzību! :D Ja vīrietis var pieprasīt man mainīties, tad paturu tiesības pieprasīt tieši to pašu!
23.11.2014 16:26 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Darla, pārsmējos :D Bet pareizi vien ir..
23.11.2014 16:27 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 11.03.2010
Atbildēšu, ko saskatu šajā situācija, ko vajadzētu piedomāt.

Esmu arī veselīga dzīvesveida piekritēja un arī nevaru ēst visu ,kas kustas, kas attiecas uz saldumiem, konduktorijas izstrādajumiem un visiem citiem brīnumiem. Jo iet labumā. Līdz ar to, ka es to zinu, neaizliegšu sev visu, bet mērenās devās atļaušos, ja par daudz tad zinu, ka nākamajā diena ejot uz sporta zāli, visu atspēkošu. Tam ir vajadzīgs gribas spēks , kā arī uz to, ka būs smagi jāstrāda vienmēr.
Un galvenais , būs apmierinātai ar sevi, veidot sevi, kā pati vēlies redzēt, nevis citam pa varu izpatikt.
Un runājot par tiem taukainiem ēdieniem, nejau tiešam, katru dienu ēdīsi tādus ēdienus un ,ja kunģis vēlas, nevajag to aizliegt (runājot no medicīniskā viedokļa), agri , vai vēlu apēdīsi to, ko kāroji sen, tapēc vajag to visu dozēt un mēreni :).
Nevajag pārmest vecākiem, ka tas ir ļoti nesmuki no viņa puses. Katram savs dzīves veids un prasme gatavot. Man vecāki un vecvecāki vienmēr šmorē trekni un tā, lai garšas kārpiņas sprāgst, es tad (par cik esmu veģetariete), piedāvaju, kā alternatīvu uztaisīt klāt zivi, vai salātus. Ko pati izdaru. Uztaisi ,kādu veselīgu brīnumu, ko viņi nemāk un aiznes kā cienastu :). Visu var izdomāt. Nevarēsi jau visur veselīgi ēst un uzspiest savu.

Runājot par Tava drauga uzvedību, neizteikšos. Ņuņa, atvainojos. Grib sev blakus saucamo idealu, nenovērtē Tavus centienus ( jo es zinu, ko nozīmē cīnīties ar svaru) un paspēj tā izrunāties. Bērns , kas bērns, bēg no atbildības uzvedās kā idiots. Un Tu vēlies sevi pārtaisīt, tādam ,kuram Tetris galvā nobrucis?
23.11.2014 16:29 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Kāpēc akmenī kalts? Locekli var lielāku uztaisīt ar implantu palīdzību! Ja vīrietis var pieprasīt man mainīties, tad paturu tiesības pieprasīt tieši to pašu!


Gan jau viņš tev neaizrādīja par krūšu izmēru , bet visticamāk par riepu ;)
23.11.2014 16:30 |
 
Reitings 38
Reģ: 30.08.2012
Vājprāts, meitenes, vai tiešām jūs sevi tā nemīliet, ka citu ērtības dēļ darīsiet sev pāri???


tieshi otradak,shodien lielaakaa dalja ir taaaadas egoistes un nezin pieklajibas normas,ka gatavas aizvainot namamaati,lai tikai viss notiktu taa kaa izlepusii iedomaajaas par pareizu esam.


Reiz biju klāt kādā notikumā, kad bija atnācis ciemiņš un namamāte piedāvāja ciemiņam kūkas gabalu. Ciemiņš - nē, paldies, nevēlos, bet namamāte dāsna un laipna, nu, bet vajag taču ciemiņam nogaršot. Labi, ciemiņš pieklājīgs piekrīt. Namamāte ar plašu vēzienu un plašo sirdi uzliek cilvēkam tādu palielāku kūkas gabalu, ciemiņš to noēd, bet vēlāk namamāte tiek apgaismota, ka ciemiņam ir cukura diabēts nopietnā formā... Laikam lieki piebilst, cik vainīga jutās dāsnā namamāte un kā tika nosodīta šī ciemiņa klusēšana. Lai gan parasti ir koks ar diviem galiem - kurš kuru, jo šitādas namamātes, kamēs neliek pretim ticamus argumentus, kāpēc "nē", mierā neliekās.

Var būt šie gadījumi nav salīdzināmi, taču ir vērts padomāt, cik esam gatavas ziedoties apkārtējo labsajūtas dēļ. Un es nebūt nerunāju par izlepušām egoistēm, bet gan par pieklājīgu spēju pastāvēt par sevi un aizstāvēt savu viedokli, kad tas ir vajadzīgs.
23.11.2014 16:31 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Nelasīju visu diskusiju, bet, ja mans mīļotais man pateiktu "ej dirst", es nopietni pārdomātu vai man ir nepieciešams tāds rupeklis blakus. Tas ir pretīgi, un nav svarīgi, cik nopietns ir strīds.
23.11.2014 16:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits