šausmīgi nesmuki no vīrieša puses

 
Reitings 129
Reģ: 25.08.2014
Tā kā tievēju tad nevaru rīt visu kas pagadās un daudz ko no ēdienkartes esmu arī izslēgusi. Ēdu konkrētus sev noteiktus produktus utml. Tas ka man jānotievē nāca no drauga puses, jo tā bija viņa ideja, viņš visu laiku prasija rezultātus, utml.
Ļoti nesmuki ir tas, ka piem iebraucot pie viņa vecākiem, kur ir sašmorēts tas un šitas ka tauki tek pa visām vietām, es pasaku (sameloju) ka esmu paēdusi un nevēlos. Tad man nākas dzirdēt entos jautājumus un bezmaz saprast, ka esmu izcili nepieklājīga (nē nu jūtos jau arī nepieklājīga un ar acīm tos gardumus varētu noēst visus, bet es nevaru!!!)
manējais klusē... neaizstāv... vēl uzprasa kā muļķi tēlodams - vai tad tu neēdīsi?
tas pats aizbraucot kur citur - pie draugiem vai kā... visur tieku pataisīta par vainīgo...

šodien atkal par to salecāmies, es teicu beidz tu tēlot eņģelīti, ja tā visa ir tava vaina, kas te tagad notiek!!!!! uz ko viņš man pateica - ej dirst.

protams ka tagad ar viņu nesarunājos,
bija jau atnācis pielīst un atvainoties, bet man tas pārāk nosāpēja.
23.11.2014 15:01 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
newyorkk, es Tev ieteiktu neslēpt to, ka ievēro diētu vai vienkārši centies pareizi ēst. Tas taču nav nekas nosodāms! Ja zini, ka ejot ciemos, viss, kas būs galdā, Tev nedrīkst ēst/nevēlies, tad arietas padoms labs. No vienas puses var arī saprast saimniekus, kurus ļoti aizvaino, ja viesis pat nepieskaras savai maltītiei. Manuprāt, godīgi izstāstot (it īpaši puiša vecākiem), būs vieglāk gan Tev, gan viņiem. Varbūt nākamreiz pat pagatavos kaut ko veselīgāku special for you..
23.11.2014 15:15 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Cik bieži tad jūs braucat pie viņa vecākiem? Domāju, ka ne jau katru dienu. Viena karbonāde mēnesī situāciju īpaši nemainīs.

Bet jā, puisis tiešām rīkojas neglīti. Tā arī vecākiem pasaki, ka tievē viņa dēļ.
23.11.2014 15:21 |
 
10 gadi
Reitings 3176
Reģ: 29.01.2009
Nu tāds tādu atrod.. Jūs abi esat viens otra vērti!

es dēļ viņa mokos un nesmuki izskatos citu acīs, bet viņš tēlo eņģelīti! ja aizstaaveetu es neko neteiktu

Viņš tev pieprasa notievēt, tu viņa dēļ mokies un tā to arī uztver. Un tad, kad aizej ciemos, tad beidzot ir iespēja to iemest draugam acīs.
Common' sāc ar to, ka saproti, vai pati gribi notievēt (un nevis drauga dēļ) un otrs..ja esi ciemos, nekas nenotiks, ja mazliet uzliksi uz šķīvja un apēdīsi kaut ko!
23.11.2014 15:22 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
joselyn, bet kur teikts, ka autorei vispār jātievē? Varbūt vīrietis vnk grib viņu iedzīt kaut kādos savos rāmjos. Anyway, kā tur nebūtu - sūtīšana uz to vietu gan neliecina, ka viņš vispār tāds mīlošs būtu
23.11.2014 15:24 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Problēma ir zemajā pašvērtējumā. Kā vispār sieviete var nonākt līdz tādai situācijai, ka dzīvo kopā ar vīrieti, kurš uzstāj, lai viņa notievē?


man radās tieši tāds pats jautājums. Ko tu gaidīji, ka pakļausies viņa iegribām un tagad viņš tevi baigi aizstāvēs, ka gribi būt skaista viņam? :D realitāte nav fifty shades of gray, kur tevi kā kucēnu audzinās un visam, ko dari sekos līdzi un aizstāvēs..

Ir jādzīvo SEV, nevis jāpakļauj savs ķermenis un dzīvesstils otra iegribām, kuram, acīmredzot, nav nekādu problēmu tevi pasūtīt bekot.
23.11.2014 15:31 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Sašmorēts ēdiens nav nemaz tik slikts, ja nav trekns. Un kāds gabaliņš gaļas ir diētisks.
23.11.2014 15:32 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Ph! Es teiktu vecākiem, ka jūsu dēls mani nosauca par resnu un jūs vēl mēģināt mani uzbarot?!
23.11.2014 15:36 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
uz ko viņš man pateica - ej dirst.

Normāli... Izskatās, ka abi labi. Ir jāmainās sevis dēļ, nevis cita.
23.11.2014 15:38 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Es uzskatu, ka jebkurā diētā (ja vien tiešām nav ļoti specifiski produkti veselības/alerģijas dēļ jāēd) var atļauties apēst arī reizi nedēļā ceptu karbonādi ar kartupeļiem vai trauciņu rasolu. Jā, būs vairāk kalorijas, bet to kompensē ar to, ka iepriekšējā vai nākamajā ēdienreizē tiešām apēd tikai kādus dārzeņus vai ko tml., lai tās uzņemtās kalorija izlīdzinās.
Man arī liekas ļoti nepieklājīgi, ja Tu neapēd neko. Vismaz 2 kartupeļus būtu uz šķīvja uzlikusi,cik tad tur kalorijas - max daži simti, bet Tev dienā vismaz četrciparu skaitlis ar kalorijām jāuzņem.

Bet man liekas, ka ne jau šajā ir problēma. Problēma ir vispār tajā, ka Tu tievē nevis sevis, bet gan kāda cita dēļ. Tas ir ļoti skumji.
23.11.2014 15:43 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Tiešām aizej uzēd kādu ogļhidrātu - tas nomierina nervus un veicina smadzeņu darbību!

Neviens nesaka, ka ir jārij visu, kas redzeslokā atrodas, bet puskarbonādi, vienu kartupeli un mazītiņu deserta porciju, lūdzu, tā lai nepārsniedz dieniško kaloriju skaitu.
23.11.2014 15:47 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
kaut kas nav tiirs saja visa.

Es nu gan del viriesa neko tadu neciestu.
Mans augums un manas tiesibas est/darit ko gribu ar to. Ari man apkartejie nesaprot manu vegetarismu, bet es vienkarsi needu un viss, tad jau labak palieku bada. Gads apkart un pamazam beidzot cilveki ir sapratusi-esmu vegetariete un taukainas galas nav man.
23.11.2014 15:51 |
 
Reitings 662
Reģ: 15.11.2014
šodien atkal par to salecāmies, es teicu beidz tu tēlot eņģelīti, ja tā visa ir tava vaina, kas te tagad notiek!!!!! uz ko viņš man pateica - ej dirst.


:D:D:D:D:D
23.11.2014 15:52 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Abi gudri.
Nav citiem jāstāsta ka Tu tievē, jo tad sāks uzbāzties ar stulbiem jautājumiem un komentāriem. Pateikt ka Tev ir diēta nav izeja no situācijas. Kura dēļ Tu tievē tā ir tikai Tava darīšana.
Otrkārt Tev diēta jokaina un iespējams neveselīga. Absolūtais dienas kaloriju minimums ir 1400 kkl kurām jāsastāv ne tikai no salātiem bet ari gaļas, piena produktu, pākšaugu, zivju, graudaugu un arī tauku. Saprotu ka standarta mājas ēdiens būs taukiem bagātāks, tomēr esot ciemos un izvēloties labākos produktus saprātīga daudzuma var iekļauties kaloriju deficīta un turpināt tievēt. Gaļa vispār ir tievētāju produkts, izņēmuma kārtā pat trekna gaļa ir pieņemama. Varēji mierīgi uzlikt sev to smorejumu vai karbonādi ar kartupeli. Tik drausmīgi neveseligi tas nav. Čipsi, kola, roltoni, cukurs utml ir neveselīgi.
23.11.2014 15:56 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Visas galas nav taukainas:D








23.11.2014 15:57 |
 
Reitings 490
Reģ: 14.08.2014
Muļķīga situācija, varu tikai piekrist vairumam par to ēšanu. Bet runājot par to, ka vīrietis šitā prasās, lai Tu notievē, sāk interesēt, vai tiešām ir tik traki, ka tagad jāēd tikai zaļumi? barbūt vēl kilogramus pateica cik jānomet? vai apkārtmērus? No vīrieša puses tas arī izklausās stulbi, ka viņam tieši to vajaga. Nē nu labi, ja attiecibu laikā esi uzresnējusi par 10-20 kg, tad varbūt saprotu, bet, ja esi tāda kāsa biji uzsākot attiecības, tad būtu uzreiz meklējis sev slaido dāmu nevis licis notievēt. Bet kopumā - stulbums!
23.11.2014 15:59 |
 
Reitings 38
Reģ: 30.08.2012
Nesmuki bija no tavas puses, jo cilvēki taču gatavoja, centās. Varēji taču uzlikt kaut mazliet, pieklājības pēc.

vai tā viena reize ar trekno ēdienu kaut ko izmainītu?


Vājprāts, meitenes, vai tiešām jūs sevi tā nemīliet, ka citu ērtības dēļ darīsiet sev pāri???
Bet autorei ietektu nopietni izvērtēt sava vīrieša uzvedību, attieksmi un saprast, vai tiešām viņš mīlēs vairāk, ja būsi tievāka? Pēc visa uzrakstītā spriežot, visdrīzāk, ka nē...
Vīrietim ir jāaizstāv, jābūt tolerantam, nevis jāklusē un jābēg kā tādam kucēnam. nepieaudzis prātiņā vēl tāds ir.
23.11.2014 16:06 |
 
Reitings 482
Reģ: 25.07.2010
abi viens otru pelnijushi,jo ka vienam ta otram ar prata spejam nav viss oke
Ja pat tu sedi uz dietas,ir shausmigi nesmuki iet ciemos un neko neest no pagatavota ,zinot ka vina vecaki mil shmoret. Neliekas,ka vajadzeja par to padomat ieprieksh un tad atteikties visp iet,ja jau problemas kaut ko sveshu ielikt mute? Vai sakuma pateikt draugam,lai vins pasaka saviem senchiem,ka tu uz dietas un lai uzgatavo kaut ko no darzeniem un augliem.........
Neredzu nekaaa uuber taukaina vecaaku shmoreetos eedienos,taa shodienas paarspiileetaa tendence visu laiku noraidit un kritizet vecaku un omishu est gatavoshanu,tikai kaut ka agrak bija mazak tusnishu nekaa shodien. tev nav jau jaaeed visu pannu ar karbonadem,bet ielikt mazu gabalinu shkivi un to noest ar pusi kartupela, where is da problem?!??
Draugs totaals lohs,piedod atvaino.
23.11.2014 16:07 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Tas ka man jānotievē nāca no drauga puses, jo tā bija viņa ideja, viņš visu laiku prasija rezultātus,

Šitas man atgādināja vienu bijušo draugu, kurš arī man ieteica svaru samazināt, vienīgi es diētas vietā izvēlējos draugam likt locekli lielāku uzaudzēt, ko viņš nedēļas laikā neizdarīja un tāpēc bija spiests meklēt jaunas mājas :D
23.11.2014 16:08 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
šodien atkal par to salecāmies, es teicu beidz tu tēlot eņģelīti, ja tā visa ir tava vaina, kas te tagad notiek!!!!! uz ko viņš man pateica - ej dirst.


loģiski ! :D :D :D
23.11.2014 16:09 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Bet ēd tak. Kāda starpība, ko tas draugs grib. Tavs ķermenis, ne viņa.
23.11.2014 16:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!