Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāpēc vīriešiem ir mīļākās?

 
Reitings 662
Reģ: 15.11.2014
Daudzi teiks - neapmierinātība attiecībās, rutīna utt. Bet tā nav taisnība, īstenībā tā ir tikai atmazga. Vīrietis pēc dabas nav monogāms, viņš grib vairoties ar daudz sievietēm. Piemēram Islama valstīs tas ir veiksmīgi atrisināts ieviešot daudzsievību.

Nedaudz info no ilustrētās zinātnes.

vīriešu stratēģija ir seksuālā ekspansija. Viņiem priekš seksa der da jebkura reproduktīvā vecumā esoša sieviete. Vīrietis nekad nemeklē labāko. Viņa bioloģiskais uzdevums ir vairoties ar pēc iespējas vairāk mātītēm. Tāpēc bieži vien skaistās sievas nevar vien nobrīnīties, ko viņš tajā vidējā vai pat nesmukajā mīļākajā atradis un sāk domāt "ar ko viņa labāka". Kamēr viņam pat prātā neienāk "labāka sliktāka", viņam vienkārši vajag to citu uz īsu brīdi, lai realizētu dabas aicinājumu. To sievietes nu nekādi nespēj saprast. Viņas domā, ka vīrieši domā, kā viņas! Bet tā ir fundamentāla kļūda. Un vēl, lai cik būtu smuka sieva, da jebkurš vīrietis vienmēr skatīsies arī uz citām. Un, jo vairāk viņā ir instinktīvās uzvedības, jo vairāk skatīsies!
23.11.2014 13:22 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Piekrītu Alexxai. Tā vīriešu poligāmija un sieviešu neapstrīdamā monogāmija ir wishful thinking :D Citiem vārdiem sakot - man gribētos, lai tā ir, tātad tā ir patiesība.
24.11.2014 17:16 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Lai vai kā negribētos, tomēr jāatzīst, ka zināma taisnība tur ir, it īpaši šis te
Un vēl, lai cik būtu smuka sieva, da jebkurš vīrietis vienmēr skatīsies arī uz citām.

Tā nu tas ir. Vienīgi sevi cienošs un ar saprātu apveltīts vīrietis pirms krāps, padomās, vai ir vērts riskēt zaudēt mīļoto sievieti, tikai lai mazliet pamīcītos ar citu.
24.11.2014 16:15 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Un jā, pievienojos Alexxa katram vārdam.

Es skatiijos to "The Borgias"(visuslaiku Roma )ar lielu interesi,tiesaam tur bija laikam viss,ko vien var iedomaaties...!

Un esmu lasījusi grāmatu "Romas imperatoru seksuālā dzīve" un man radās tieši tāds pats iespaids.
24.11.2014 16:10 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Gilrojs
Kāpēc tu zinātni(bioloģiju) sauc par stulbumu?


Nu, es
Vairošanās un sekss ir tas pats, bet ar prezervatīviem mēs atrisinam nevēlamu bērnu rašanos un jūrskolu vajadzību
gluži vis par bioloģijas teoriju neuzskatītu.
24.11.2014 16:01 |
 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Pat visi dzīvnieki nav vienādi, kā sākuma lapās te ir norieti.
Gulbji vienmēr būs divatā, un ļoti pārdzīvos par mīļotā bojā eju un nepārosies ne ar vienu citu.
24.11.2014 16:00 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Gilrojs
visi vīrieši ir vienādi

Teiciens radies, kad kāda ķīniete pazaudēja savu vīru pūlī. :D

Par iemesliem, kāpēc vīrieši mēdz krāpt, pievienojos watchingandtalking. Un arī - ne visi krāpj. Ir vīrieši, kuriem ir iespējas un motīvs, bet izvēlas to nedarīt, ir vīrieši, kuriem nav nekad prātā ienākusi tāda doma, jo viss mājās labi un ir slinkie vīrieši, kuri dmā - ai, nu it kā varētu jau, bet, ai, slinkums pēc tam slēpt un atmāzēties.
24.11.2014 15:59 |
 
Reitings 662
Reģ: 15.11.2014
Ja tavam draugam neviena nekarās kaklā tas nenozīmē, ka viņš ir poligāms, tas nozīmē to, ka viņam trūkst vīrišķības un alfas gēnu.
24.11.2014 15:47 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Emmanuelle, mūsdienās jau uz sievieti, kam bijuši vairāki partneri, tik krtiski neskatās, taču joprojām nekur nav zudis stereotips, ka vīrietis, kam katru otro nakti ir cita partnere, ir varonis, bet sieviete ar šādu uzvedību ir (cenzēts). Ar to es nevēlējos aicināt sievetes viest par normu tādu partneru maiņu, tas, lai aizdomātos - cik tad īsti normāla un dabīga ir poligāmija cilvēku vidū.
24.11.2014 04:23 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Alexxa-tu tik interesanti uzraktiji,lasiju ar lielu interesi!Taisniiba jau noteikti ir.Reizeem liekas,ka viiriesiem visas "sluuzas valaa",bet nedod Dievs,ja sieviete ko uzdriikstaas.
Es skatiijos to "The Borgias"(visuslaiku Roma )ar lielu interesi,tiesaam tur bija laikam viss,ko vien var iedomaaties...!:D
24.11.2014 04:17 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Jā, man ir tieši tik garlaicīgi, kā izskatās. Un šo es rakstu vairāk tām meitenēm, kas tiešām spēj iedomāties, ka cilvēks nespēj būt monogāma radība, nekā autoram, kura "citāts" no žurnāla, kura izdošanas datumu viņš mums atsakās atklāt, ir vairāk pilns ar kļūdām, kā piektklasnieka sacerējums.

Jautājums tiešām diskutējams, jo dabā pastāv dzīvnieku sugas, kas ir monogāmas. Kā pirmie piemēri nāk prātā vilki un gulbji, ja pameklētu googlē, gan atrastu vēl.
Tāpat šaubas par cilvēka poligāmiju rada vēsturiski aspekti - alu laikmetā cilvēki bija monogāmi, lai gan tie nu galīgi nebija tie laiki, kad cilvēks būtu domājis par ģimeni no ētiskā viedokļa. Taču vīrietim alā bija viena sieviete, kurai viņš nesa mamutu un kura viņam to gatavoja un audzināja viņa bērnus. Ja paskatāmies uz "neattīstītajām" ciltīm Āfrikā un citur pasaulē, arī tajās poligāmija nav norma.
Arī senajām attīstītajām kultūrām, kā Maiji, Acteki utt, poligāmijas nebija. Viņi savu "sugu" uzturēja tīru ar mūsdienām nepieņemamām metodēm - ja bērnam tika konstatēta kroplība, tas tika nogalināts, jo šādi gēni sugas turpināšanai nebija derīgi.
Kā viens no redzamākajiem cilvēces poligāmijas posta rezultātiem, parasti tiek minēta Senā Roma. Šo vareno impēriju pie iznīcības noveda tieši izvirtība un tāds dzīvesveids, kādu šīs tēmas autors vēlas pasludināt par normālu.
Vēl viena nianse, kas liek apšaubīt cilvēka poligāmju ir tas, ka, neskatoties uz to, ka savu uzvedību vīrietis cenšas attaisnot ar poligāmiju dabā, poligāmija no sievietes puses viņam nav pieņemama. Iespējams, es kaut ko nezinu, taču nespēju atcerēties nevienu dzīvnieku sugu, kurā viens dzimums būtu monogāms, bet otrs poligāms. Labojiet mani, ja kļūdos, taču labojumus pieņemu tikai ar norādēm uz zinātniskas izcelsmes avotiem, kuros tas norādīts.

Pēc visa minētā, gribu teikt, ka, manuprāt, cilvēka poligāmija ir saistāma nevis ar dabiskiem instinktiem, bet ar domāšanas virziena maiņu sabiedrībā kopumā.
24.11.2014 04:09 |
 
Reitings 231
Reģ: 29.01.2009
Lai arī Giirojs izskatās tāds, ehem, trollīgs :D es tomēr piekritīšu visam rakstītajam. Daudz esmu domājusi par to. Protams gan, ka tik viegli iet un apsēklot katru mātīti gan nevar, jo tādā gadījumā vajadzēs arī visus bērnus uzturēt. Ko diemžēl es ne vienmēr redzu. Tikai tad jāpadomā kā saprātīgā cilvēka sugas pārstāvim, kas tas vīrietis vispār ir. Ģenētiskā koda baļļa ar izvadi, nekas vairāk, tātad dzīvo un attīstās tikai sievietes :D
24.11.2014 00:12 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Jums te kāda reāla bauda runāt ar trolli??? Nu kāda jēga viņam kaut ko pierādīt vai apstrīdēt? Mja...+
23.11.2014 19:13 |
 
Reitings 662
Reģ: 15.11.2014
Neons
Lioness, slēpju, jo tas ir mazākais no ļaunumiem. Labāk, lai miers mājās, nekā nevajadzīgi tukši kašķi. Ja jautātu, lai parāda - parādītu bez problēmām, bet tāpat visu vaļā un saredzmi neatstāju.
Meeru peec savas meerauklas - es regulaari telefonaa dzeeshu sms un zvanus. Tai skaitaa arii no viira vai draudzenes. Un skanja man paarsvaraa ir izsleegta...
23.11.2014 02:45 | nosūdzēt | saite

Neons
Es bieži sarakstos, sazvanos, draudzējos, satiekos ar vīriešu kārtas paziņām un draugiem. Varētu teikt, ka pa kluso, jo nemēdzu par to skaļi runāt. Dzēšu sms un sarunas, varu noklusēt, ka esmu bijusi uz tikšanos
22.11.2014 13:15 | nosūdzēt | saite


Nekā tāda tajā visā nav un nekad nav bijis!


Jā, kā tad :D
23.11.2014 19:12 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Draudzība starp vīrieti un sievieti nemaz nav iespējama

Es domaaju ir iespeejama,bet taa vareetu buut tikai tad draudziiba,ja netiek sleepta-tikko tiek sleepta ,es to sauktu citaadi!
Es domaaju ,ka ir taadas romantiskaas aizrausanaas,kuras nevaretu buut kaitiigas,bet tomeer uz kaadu laiku teiksim izrauj cilveeku no ierastaa ritma, romantiskaa veidaa!Man taadas ir bijusas,un tur nekaada sakara nav "ar gultu".
23.11.2014 19:11 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Jums te kāda reāla bauda runāt ar trolli???

Neons, un ko tieši pati vēl šajā diskusijā dari? :D :D :D
23.11.2014 19:11 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tu tiešām kļūdies. Es neko tādu kā tu izfantazēji, nerakstīju. Taču, ko nu par mani...Turpiniet vien savas debates! :D
23.11.2014 19:06 |
 
Reitings 662
Reģ: 15.11.2014
Draudzība starp vīrieti un sievieti nemaz nav iespējama. Tāpēc ir skaidrs, ka patiesībā tu mīlējies ar tiem draugiem, par kuriem nestāsti savam vīram/draugam.

Pretējā gadījumā nebūtu vajadzība kko slēpt jeb es kļūdos un tu neko tādu paranojas tēmā nerakstīji?
23.11.2014 19:01 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Regulāri?... Un maskēju vēl kaut ko? :D :D :D Jauki, tagad vēl izrādās, ka tu arī lasīt neproti. :D
23.11.2014 18:59 |
 
Reitings 662
Reģ: 15.11.2014
Nu kāda jēga viņam kaut ko pierādīt vai apstrīdēt? Mja...


teica meitene, kas regulāri slepus satiekas ar citiem večiem, bet maskē to kā satikšanos ar vienkārši draugiem :D:D:D
23.11.2014 18:56 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Jums te kāda reāla bauda runāt ar trolli??? Nu kāda jēga viņam kaut ko pierādīt vai apstrīdēt? Mja...
23.11.2014 18:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits