Kāpēc vīriešiem ir mīļākās?

 
Reitings 662
Reģ: 15.11.2014
Daudzi teiks - neapmierinātība attiecībās, rutīna utt. Bet tā nav taisnība, īstenībā tā ir tikai atmazga. Vīrietis pēc dabas nav monogāms, viņš grib vairoties ar daudz sievietēm. Piemēram Islama valstīs tas ir veiksmīgi atrisināts ieviešot daudzsievību.

Nedaudz info no ilustrētās zinātnes.

vīriešu stratēģija ir seksuālā ekspansija. Viņiem priekš seksa der da jebkura reproduktīvā vecumā esoša sieviete. Vīrietis nekad nemeklē labāko. Viņa bioloģiskais uzdevums ir vairoties ar pēc iespējas vairāk mātītēm. Tāpēc bieži vien skaistās sievas nevar vien nobrīnīties, ko viņš tajā vidējā vai pat nesmukajā mīļākajā atradis un sāk domāt "ar ko viņa labāka". Kamēr viņam pat prātā neienāk "labāka sliktāka", viņam vienkārši vajag to citu uz īsu brīdi, lai realizētu dabas aicinājumu. To sievietes nu nekādi nespēj saprast. Viņas domā, ka vīrieši domā, kā viņas! Bet tā ir fundamentāla kļūda. Un vēl, lai cik būtu smuka sieva, da jebkurš vīrietis vienmēr skatīsies arī uz citām. Un, jo vairāk viņā ir instinktīvās uzvedības, jo vairāk skatīsies!
23.11.2014 13:22 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Emmanuelle, mūsdienās jau uz sievieti, kam bijuši vairāki partneri, tik krtiski neskatās, taču joprojām nekur nav zudis stereotips, ka vīrietis, kam katru otro nakti ir cita partnere, ir varonis, bet sieviete ar šādu uzvedību ir (cenzēts). Ar to es nevēlējos aicināt sievetes viest par normu tādu partneru maiņu, tas, lai aizdomātos - cik tad īsti normāla un dabīga ir poligāmija cilvēku vidū.
24.11.2014 04:23 |
 
Reitings 662
Reģ: 15.11.2014
Ja tavam draugam neviena nekarās kaklā tas nenozīmē, ka viņš ir poligāms, tas nozīmē to, ka viņam trūkst vīrišķības un alfas gēnu.
24.11.2014 15:47 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Gilrojs
visi vīrieši ir vienādi

Teiciens radies, kad kāda ķīniete pazaudēja savu vīru pūlī. :D

Par iemesliem, kāpēc vīrieši mēdz krāpt, pievienojos watchingandtalking. Un arī - ne visi krāpj. Ir vīrieši, kuriem ir iespējas un motīvs, bet izvēlas to nedarīt, ir vīrieši, kuriem nav nekad prātā ienākusi tāda doma, jo viss mājās labi un ir slinkie vīrieši, kuri dmā - ai, nu it kā varētu jau, bet, ai, slinkums pēc tam slēpt un atmāzēties.
24.11.2014 15:59 |
 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Pat visi dzīvnieki nav vienādi, kā sākuma lapās te ir norieti.
Gulbji vienmēr būs divatā, un ļoti pārdzīvos par mīļotā bojā eju un nepārosies ne ar vienu citu.
24.11.2014 16:00 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Gilrojs
Kāpēc tu zinātni(bioloģiju) sauc par stulbumu?


Nu, es
Vairošanās un sekss ir tas pats, bet ar prezervatīviem mēs atrisinam nevēlamu bērnu rašanos un jūrskolu vajadzību
gluži vis par bioloģijas teoriju neuzskatītu.
24.11.2014 16:01 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Un jā, pievienojos Alexxa katram vārdam.

Es skatiijos to "The Borgias"(visuslaiku Roma )ar lielu interesi,tiesaam tur bija laikam viss,ko vien var iedomaaties...!

Un esmu lasījusi grāmatu "Romas imperatoru seksuālā dzīve" un man radās tieši tāds pats iespaids.
24.11.2014 16:10 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Lai vai kā negribētos, tomēr jāatzīst, ka zināma taisnība tur ir, it īpaši šis te
Un vēl, lai cik būtu smuka sieva, da jebkurš vīrietis vienmēr skatīsies arī uz citām.

Tā nu tas ir. Vienīgi sevi cienošs un ar saprātu apveltīts vīrietis pirms krāps, padomās, vai ir vērts riskēt zaudēt mīļoto sievieti, tikai lai mazliet pamīcītos ar citu.
24.11.2014 16:15 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Piekrītu Alexxai. Tā vīriešu poligāmija un sieviešu neapstrīdamā monogāmija ir wishful thinking :D Citiem vārdiem sakot - man gribētos, lai tā ir, tātad tā ir patiesība.
24.11.2014 17:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!