Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Grūtniecība & škiršanās

 
Reitings 30
Reģ: 17.01.2011
Sava stulbuma dēļ, sapņu dēļ, ka viss kādreiz būs labi piekritu uz tik nopietnu soli kā palikt stāvoklī no bezatbildīga egoista! Dzemdēt vēl tikai aprīlī, esmu bez darba.
Tagad saprotu, ka bērna tēvam ir vienaldzīga gan es, gan gaidāmais bērniņš. Saka, ka mīl, bet tas ir tikai uz vārdiem! Vārdu sakot mūsu starpā attiecību kā tādu nav vispār! Bļaušana, pārmetumi, aizvainojumi - dienu dienā slikts un neapmierināts garastāvoklis! Saprotu, ka to jūt arī bērniņš, tāpēc pēdējā laikā cenšos neņemt to galvā un dzīvot katrs savu dzīvi - viņš daudz strādā, es sēžu mājas un dažas dienas nedēļā apmeklēju izglītojošos kursus! Cenšos savaldīties un lieko reizi vnk noklusēt, bet skaidra lieta, ka tas nav iespējams!
Tā ir mana pirmā grūtniecība, tik ļoti sāp sirds, ka blakus vīrietis, kuram tas nerūp, kurš necenšas šo laiku izbaudīt kopā ar mani, bet tieši otrādi padara šo laiku neciešamu!
Aiziet projām nav kur! Vecākiem ir pārāk mazs dzīvoklis, bail arī no apkārtējo pārmetumiem! Esmu arī bez darba! Tāpēc turpinu jau kuru mēnesi tēlot apkārtējiem, ka man viss ir labi!
Katru dienu asaras, histērijas utt. Pēc tā seko sirds pārmetumi, ka mazajam tur iekšā puncī tas viss ir jāpārdzīvo - prasu tam piedošanu, saku, ka kādreiz mums abiem arī būs labi, bet ticība, ka kādreiz kaut kas mainīsies nav..
Nevaru sadzīvot ar bērna tēvu, jo viņam ir tikai viņš un visai pasaulei jāgriežas apkārt viņam, pieņemt to, ka tagad ir jārūpējas par mani, jāvelta vairāk uzmanības - tas pilnīgi liekas neiespējami!
...Strīdu laikā sola, ka sagādās mums dzīves vietu, lai tikai bērnam ir viņa uzvārds un ļauju viņam rūpēties par bērnu, bet tagad vairs nav ticības vai kārtējo reizi nepiemānīs un vai vēl beigās neatņems man bērnu! Nezinu kā pasargāt sevi un bērnu no šī cilvēka, kā rīkoties tālāk!!!

Ko vēlos no Jums?
Gan jau mūsu starpā ir līdzīgi stāsti, kāda to pārdzīvo tagad arī, vai jau ir pārdzīvojusi?! Ko darīt tādā situācijā? Kā rast sevī spēkus dzīvot tālāk un priecāties par dzīvi, kad sajūta, ka savām rokām esi sačakarējusi visu savu dzīvi un sapņus!

Ko darīt?! Iet projām, rakstīt bērnu uz savu vārdu un censties sākt dzīvi no sākuma vai palikt blakus cilvēkam, kuru vairs nezinu vai mīlu, un tēlot, ka mums ir laba ģimene?!


Nevēlos saņemt negatīvus komentārus, ka bija jādomā ar galvu ātrāk utt., neticēsiet, bet to sev pārmetu katru dienu!!!
21.11.2014 17:51 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Tas gan, mammam bernu ta nevar ta atnemt.it seviski jau zidaini.vienigais iznemums butu,'ja tu tiesa varda nozime dzivotu uz ielas.uz nedomaju'ka vinsh ietu tik talu, jo diez vai butu gatavs rupes uznemties par zidaini pats...ta k padoma ari nedaudz reali.
28.11.2014 23:27 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Virietis ari saka, k dzivo ar tevi tikai tadelj, ka jums bus berns? Man vairak izklausas,'ka tu to velies.iespejams, ka vinsh daudz strada un parguris darba.ja cilveks nav radinats sava gimene ko darit,'tad ari pakalu noslaucit bus liels paveikums.un galu gala, ja vinsh jus uztur un tu neko neieguldi finansiala zina, tad tev tomer ir jataisa est un jakopj maja.ta ka te dalas manas domas 50-50 par viriesa pamesanu.vai tik pati nenozelosi...vienigais,ko es akcepteju ka iemeslu aiziezanai-ir sisana.to nevar attaisnot.lai gan esmu redzejusi sievietes dzive, kuram butu gruti neiesist viriesa vieta, bet nu tas ta-vairak off topic. Tas nenozime,'ka biji to pelnijusi.
Manai draudzenei bija veiksmes stasts ko gaidi. Atbalsts naca no vecakiem.ja, bija gruti, bet atrada iespejas piepelnities un visu ko.
28.11.2014 23:24 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
viņai jau ir izglītība.
autore, nomierinies, mēģini nesaasināt situāciju, ja viņš labi pelna, bet tev nekā, var to māmiņalgu formēt no viņa algas apmēra. nezinu kā tieši tas notiek, bet draudzene tā dara. ja tiešām ir tik traki, gribi prom, bet baidies, ka nav kur iet, dod bērnam tēva uzvārdu, prasi alimentus un nesatraucies, mammām bērnu tā vienkārši nevar atņemt.
28.11.2014 23:20 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Ja ir tik launi ka saki, tad sac ar steigu meklet darbu vai vismaz izej kadus kursus, iegusti kadu izglitibu. Bet saja situacija vai nu paliec kur esi vai met kaunu pie malas un skrien pec padoma pie vecakiem. Man nez kapec liekas, ka tu so situaciju esi saasinajusi ka grutniece, bet varbut maldos.katra zina nestreb karstu un beidz psihot, ja nevelies pazaudet berninu.
28.11.2014 23:12 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Es nedomāju, ka velns ir tik melns kā viņu mālē.
Jums vnk vajag izrunāties. Tev vajag nolaist tvaiku.
Ja atļauj finasnes aizejiet uz pāru terapiju.
24.11.2014 22:55 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Vinjsh vismaz tevi tagad uztur? Tev pietiek nauda gan sev, gan majas nepiecieshamajaam lietaat utt? Vai ir ielicis kaa taadaa buurii...
Skumji, turies, viss ir tikai laika jautaajums.. Busiet ar bebi abi laimiigi!!! Cerinuz laimigu apstaklju sakritibu!
24.11.2014 22:51 |
 
Reitings 30
Reģ: 17.01.2011
Dellicious, nepiekrist Tev nevar, bet viss ir tik tālu, ka mēs neprotam runāt vispār! Saruna veidojas uz pārmetumiem un slilto pušu pieminēšanas! Grūti ir runāt ar cilvēku, kur tevi arī nedzird.. Uz visu manis teikto viņš atbildēs- jā, atkal es pie visa vainīgs! Standarta teksts, lai pārveltu vainas sajūtu man virsū! Arī no savas puses esmu pamanījusi to, ka es nevaru izteikt to kā jūtos - tajā mirklī man pazūd viss - tukšums iekšā un īsti nav ko teikt!!! Paskaidrot kāpēc tā notiek nevaru, pieļauju domu, ka tas ir tāpēc, ka nu jau ir vienalga!
24.11.2014 22:30 |
 
Reitings 1534
Reģ: 29.01.2009
kamēr nav dzemdības un, ja iespējams pēc, naudu, ko vari iegūt no vīrieša, slepeni krāj un kad izdevība, laid lapās, jo tāds cilvēks kā viņš, nemainīsies!


Nav, ko teikt...

Es tiešām ceru, ka Tev ienāks prātā doma IZRUNĀT šīs lietas ar pašu vīrieti. Bez pārmetumiem pastāsti, kā Tu jūties.
Aizskriet projām var paspēt vienmēr. Šis neizskatās gadījums, kad kopā būšana ir katastrofa, kurā divi cilvēki nespēj būt viens ar otru. Drīzāk tā ir liela problēma Tavā galvā.
Ar katru cilvēku var atrast kopīgu valodu lai vai kādas nesaskaņas būtu. Īpaši, ja šis cilvēks ir Tava "otrā puse". Ja nesanāk, tad Tu vienkārši nemāki būt labs sarunu biedrs.
Iemācies saprasties. Bez pārmetumiem un emocionālas skaidrošanās pastāsti, kā Tu jūties. Pārmetumi ir pirmais, kas rada aizsargreakciju otrā. Nevajag ar emocijām uzlikt klapes uz acīm ne sev, ne viņam. Un, ja arī viņš sāk runāt par savām lietām, klausies viņu. Kad viņš jutīsies uzklausīts, viņam būs svarīgi arī tas, kā Tu jūties. Un tad varēsi izstāstīt savas sajūtas.

Man liekas, ka šajās lietās sievietei ir jābūt gudrākai.

Ja viņa tāda nespēj būt un savā dzīvesbiedrā kā problēmu risinājumu saredz viņa naudas savākšanu, lai izdevīgā brīdī aiztītos, pirms vispār viņam pateikt, kā situāciju redz no savas puses.... tad es vīrietim ieteiktu savlaicīgi pamanīt, kāds ir cilvēks, kas nēsā viņa bērnu, lai varētu tikpat laicīgi viņam palīdzēt atrast citu dzīvesvietu un izslēgt no savas dzīves. Ar tādiem nodomiem pret otru veselīgas attiecības nav iespējamas.

Vārdu sakot, es ļoti ceru, ka Tu nesaklausīsies ne bēdu māsu stāstus, ne muļķīgus ieteikumus, bet dosies taisni pie sava vīrieša, lai izrunātu šos jautājumus.
IZRUNĀTU, nevis papukstētu, pačīkstētu, pārmestu vai attālināti pabakstītu ar pirkstu.
24.11.2014 19:22 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Katrs to miilestiibu izraada kaa maak. Dazi maak to izraadiit, tikai dodot naudu.

+++
piekrītu šim! ja pret pašu vīrieti bērnībā jūtas un mīlestība no vecāku puses tika izrādīta caur naudu un materiālām vērtībām, arī viņš, ļoti iespējams, darīs tāpat. Jo vienkārši nezina, ka var citādāk un arī nemāk citādāk savu pieķeršanos izrādīt.
>>
vai viņš pēkšņi mainījās, kopš paliki stāvoklī, vai vienmēr tāds bijis, tavuprāt?
24.11.2014 18:45 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Kaarteejaa stulbaa zoss.


Meitene jau tā atzīst savu kļūdu, bet kādām vēl jāuzdirš uz galvas, nu normāli? Viņai no tā labāk paliks, vai jums palika? (Retorisks jautājums, nav jāatbild)
Par tēmu- nav viedokļa. Nebaidies no apkārtējo reakcijas, pārmetumiem; meklē palīdzību pie draugiem, ģimenes, radiem. Krīzēs mēs saprotam, kas ir īstie cilvēki mums blakus.
24.11.2014 18:37 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kļūda bija palikt stāvoklī no cilvēka, kurš Tevi sita. Tas nozīmē, ka tās attiecības jau pašā saknē ir neveselīgas.

Tagad, kad nevari strādāt, esi praktiski no viņa atkarīga, tā ka grūti kaut ko ieteikt. Vai vecāki nevar palīdzēt?
24.11.2014 17:50 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Ieprieksh esot sitis. Un Tev sagruusneet vajadzeeja??? Kaarteejaa stulbaa zoss. Taadas attieciibas gruutnieciiba un beerns sabojaa liidz galam, nevis uzlabo. Saakumaa vareeji paprasiit noformeet attieciibas oficiaali pirms sagruusneeshanas, ja jau taa gruutnieciiba bij plaanota.

Tev nauda ir, lai ar paceltu asti kaut kur skrietu? Un vispaar informee publiku, par ko bij tie striidi pirms gruutnieciibas, kad vins Tev atljaavaas sist. Tad arii varees secinaat, vai tur vispaar kaada kopdziive iespeejama.

P.S. Pievaldi savas histeerijas, gruutnieciiba nenoziimee, ka visai pasaulei jaagriezhas ap Tevi.
24.11.2014 17:45 |
 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Un tās, kuras saka, ka bezdarbība un hormoni pie vainas - iespējams, nemāku spriest vēl.
Taču gribas jums pateikt - vairums sieviešu ir radušas vainot sevi.
Šajā situācijā tomēr uzskatu, ka lielākā vaina tomēr ir vecī. Radis pelnīt naudu, un bieži vien, kuriem acu zīlīšu vietā ir $ $ zīmes, tiem tiešām ir svarīgāk iegūt naudu, nevis būt emocionālam. Lielu naudu ar baigo līdzjūtību nenopelnīsi. Tāpēc rodas stulbas domas - par naudu dabūt visu.
24.11.2014 17:42 |
 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Būtu viņai sava - krātu savu. Te nebija uzsvars uz "krāt svešu naudu".
24.11.2014 17:38 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
kpē svešu?> vai tad viņai pašai nekas nav?
24.11.2014 17:38 |
 
Reitings 831
Reģ: 29.01.2009
Ieteikums krāt naudu? Svēšu naudu., lai nozustu ja nepieciešams?.. :D
Atgādina grāmatu/filmu Gone Girl....
24.11.2014 17:16 |
 
Reitings 831
Reģ: 29.01.2009
Kā jau augstāk minēts visdrīzāk hormoni- visu dienu pavadi mājās, pati minēji nestrādā- atceries visu, kas bija pirms tam- pasākumi u.c Vīrietis tev strādā, nevar būt blakus visu laiku- lūk arī rodas iemesls, lai uzpūstu ziloni no mušas. Vismaz man tā liekas.
24.11.2014 17:14 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
Hormoni!!!!
p.s. grūtniecība īpašs laiks ir tikai sievietei- vīrietis to īpaši neizjūt.
praktisks ieteikums- krāj naudu, apsvēr iespējamos vairantus, ja aiziesi no viņa.
Nedomāju, ka attieksme pret tevi mainīsies pēc dzemdībām, bet mazo jau viņš var mīlēt un ucināt.
Un atrodi sev nodarbes, lai paliek mazāk laika domāt :)
24.11.2014 17:10 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Domaaju, ka lielu lomu speelee hormoni. Katrs to miilestiibu izraada kaa maak. Dazi maak to izraadiit, tikai dodot naudu. Ja nekaartiiba ir taada probleema un vinjam pasham tas gruutiibas nesagaadaa, tad paprasi lai sis noalgo maajkalpotaaju paaris reizes nedeeljaa un miers, nevis zaagjee. Par samiiljoshanos - varbuut vinja gjimenee nebija taa pienjemts. Pati ej klaat, sabuzjini vinju, apjautaajies par vinja dienu un tad arii paleenaam vinjsh saaks to pashu dariit.
24.11.2014 16:58 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
Pilnīgi piekrītu Freshmaker viedoklim- kamēr nav dzemdības un, ja iespējams pēc, naudu, ko vari iegūt no vīrieša, slepeni krāj un kad izdevība, laid lapās, jo tāds cilvēks kā viņš, nemainīsies!

Ar laiku paliks tik vēl sliktāk, un kad būs bērns jutīsies vēl vairāk atstumta, jo fiziski būs grūtāk. Tagad vismaz vari kaut ko darīt, kaut vai aiziet uz kursiem, bet ar bērnu uz rokām un tādu vīrieša attieksmi, pat nezināsi kā aiziet līdz veikalam, lai pampersus sīcim nopirktu.
Esmu viena audzinājusi savu puiku, tāpēc zinu ko tas nozīmē, kad bērnu nav kam atstāt kaut vai uz pus stundu lai aizietu iepirkties.
24.11.2014 16:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits