Grūtniecība & škiršanās

 
Reitings 30
Reģ: 17.01.2011
Sava stulbuma dēļ, sapņu dēļ, ka viss kādreiz būs labi piekritu uz tik nopietnu soli kā palikt stāvoklī no bezatbildīga egoista! Dzemdēt vēl tikai aprīlī, esmu bez darba.
Tagad saprotu, ka bērna tēvam ir vienaldzīga gan es, gan gaidāmais bērniņš. Saka, ka mīl, bet tas ir tikai uz vārdiem! Vārdu sakot mūsu starpā attiecību kā tādu nav vispār! Bļaušana, pārmetumi, aizvainojumi - dienu dienā slikts un neapmierināts garastāvoklis! Saprotu, ka to jūt arī bērniņš, tāpēc pēdējā laikā cenšos neņemt to galvā un dzīvot katrs savu dzīvi - viņš daudz strādā, es sēžu mājas un dažas dienas nedēļā apmeklēju izglītojošos kursus! Cenšos savaldīties un lieko reizi vnk noklusēt, bet skaidra lieta, ka tas nav iespējams!
Tā ir mana pirmā grūtniecība, tik ļoti sāp sirds, ka blakus vīrietis, kuram tas nerūp, kurš necenšas šo laiku izbaudīt kopā ar mani, bet tieši otrādi padara šo laiku neciešamu!
Aiziet projām nav kur! Vecākiem ir pārāk mazs dzīvoklis, bail arī no apkārtējo pārmetumiem! Esmu arī bez darba! Tāpēc turpinu jau kuru mēnesi tēlot apkārtējiem, ka man viss ir labi!
Katru dienu asaras, histērijas utt. Pēc tā seko sirds pārmetumi, ka mazajam tur iekšā puncī tas viss ir jāpārdzīvo - prasu tam piedošanu, saku, ka kādreiz mums abiem arī būs labi, bet ticība, ka kādreiz kaut kas mainīsies nav..
Nevaru sadzīvot ar bērna tēvu, jo viņam ir tikai viņš un visai pasaulei jāgriežas apkārt viņam, pieņemt to, ka tagad ir jārūpējas par mani, jāvelta vairāk uzmanības - tas pilnīgi liekas neiespējami!
...Strīdu laikā sola, ka sagādās mums dzīves vietu, lai tikai bērnam ir viņa uzvārds un ļauju viņam rūpēties par bērnu, bet tagad vairs nav ticības vai kārtējo reizi nepiemānīs un vai vēl beigās neatņems man bērnu! Nezinu kā pasargāt sevi un bērnu no šī cilvēka, kā rīkoties tālāk!!!

Ko vēlos no Jums?
Gan jau mūsu starpā ir līdzīgi stāsti, kāda to pārdzīvo tagad arī, vai jau ir pārdzīvojusi?! Ko darīt tādā situācijā? Kā rast sevī spēkus dzīvot tālāk un priecāties par dzīvi, kad sajūta, ka savām rokām esi sačakarējusi visu savu dzīvi un sapņus!

Ko darīt?! Iet projām, rakstīt bērnu uz savu vārdu un censties sākt dzīvi no sākuma vai palikt blakus cilvēkam, kuru vairs nezinu vai mīlu, un tēlot, ka mums ir laba ģimene?!


Nevēlos saņemt negatīvus komentārus, ka bija jādomā ar galvu ātrāk utt., neticēsiet, bet to sev pārmetu katru dienu!!!
21.11.2014 17:51 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ja tu izvēlējies šādu variantu, tad iesaku dzemdēt un tikai pēc tam domāt, vai šķirties - tad redzēsi, vai būs kas mainījies.
24.11.2014 16:30 |
 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Varbūt stulbākais ieteikums, kuru citas nories, bet kamēr nav dzemdības un, ja iespējams pēc, naudu, ko vari iegūt no vīrieša, slepeni krāj un kad izdevība, laid lapās, jo tāds cilvēks kā viņš, nemainīsies!
Vienmēr jau var cerēt, ka piedzimstot mazulim, cilvēks atmaigs u.t.t., bet par cik tā domāju, ka nenotiks, tad kāpēc rādīt bērnam piemēru, ka redz paps viņu ne pārāk mīl (garīgi un emocionāli, kā pati saki), bet nopērk tikai super kruto Lego vai Bārbiju hausu.
24.11.2014 16:32 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Kāpēc tu negribi uzklausīt padomus? Kāpēc tev der tikai bêdu māsu stāsti? Neko jau nedis, ja kâda pateikt, ka vińai tāpat bijis...neko nedis vienai otru pažēlot...
24.11.2014 16:32 |
 
Reitings 243
Reģ: 06.11.2014
Es Tevi saprotu. Ne tikai naivums iegāzis, bet droši vien arī cerības ka viņš mainīsies, ka kļūs labāk. Gan jau, ka jūsu attiecībās ir arī pozitīvi mirkļi.
Vai neesi domājusi, ka būtu jāparunā par šīm problēmām pie kāda speciālista?
24.11.2014 16:33 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Izklausās ļoti normāls vīrietis ar saviem trūkumiem. Tev grūtniecības hormoni trako un tu no bezdarbības mājas jūc prātā. Dievs dod vīrietim pacietību to pārdzīvot. Jo ātrāk Tu savedusi sev galvu kārtība jo labāk. Neesi muļķe. Ja vīrietis spēj tevi un bērnu normāli uzturēt un pati Tu nestrādā , tad tik daudz kā aiz viņa novākt un ēst uztaisīt Tu vari. Izdoma ar ko nodarboties ārpus mājas, ej uz kādiem kursiem utml. citādi Tu to vīrieti pati aizbiedēsi.
24.11.2014 16:34 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
No sākuma piedzemdē. Varbūt kaut kas mainīsies viņa attieksmē gan pret tevi, gan bērnu. Zinu vienu tādu gadījumu, kad vīrietis, kurš visu grūtniecības laiku uzvedās kā pilnīgs pakaļa pilnībā mainījās pēc bērna piedzimšanas. Tagad ka tik ātrāk mājās, brīvdienās nevienu draugu, nekādu ballīšu - visu laiku velta ģimenei. Citiem "atlec" vaļā tikai ieraugot bērnu.
24.11.2014 16:40 |
 
Reitings 207
Reģ: 12.03.2014
Lasīju Tavu stāstu un sirdī tads kamols..
lasiju un jau ar atmiņām izdzivoju savu stastu..
7.grut. menesi es no viņa aizgāju un pagaja laiks mazs, ka atgriezos.. viņš mainījas-jo nomainijās arī viņa draugi utt..parvācamies uz citurieni jauna dzive oho hoo... bet lai nu kāds ir bijis mans tālakais stast tikai šobrid esmu sapratusi-ka tad kad biju 7. menesi es aizgāju no viņa un nevajadzeja atgriezties..
rezultata tagad bernam ir 4 gadi audzinu viena-jo aizgāju no viņa (atkal) un nu jau pa visam,jau pagājuši divi gadi un esmu laimīga..bernam esam tikai vecaki un nekas cits..

sākums nekad nav viegls..bet vai Tev vajadzīgs ir tikai asaras ,dusmas..
bērnam ir vajadzīga laimīga mamma.. :)
24.11.2014 16:45 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
paps viņu ne pārāk mīl (garīgi un emocionāli, kā pati saki), bet nopērk tikai super kruto Lego vai Bārbiju hausu.

Tieši tā.
24.11.2014 16:45 |
 
Reitings 850
Reģ: 24.10.2014
Mellanija- pāris jautājumu:
1. Vai bērns bija abu lēmumus?
2. Vai būtu gatava dzīvot piem. tādā vietā, kur uzņem sievietes stāvoklī, ja ģimenē ir vardarbība? (emocionālā)
24.11.2014 16:51 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
Pilnīgi piekrītu Freshmaker viedoklim- kamēr nav dzemdības un, ja iespējams pēc, naudu, ko vari iegūt no vīrieša, slepeni krāj un kad izdevība, laid lapās, jo tāds cilvēks kā viņš, nemainīsies!

Ar laiku paliks tik vēl sliktāk, un kad būs bērns jutīsies vēl vairāk atstumta, jo fiziski būs grūtāk. Tagad vismaz vari kaut ko darīt, kaut vai aiziet uz kursiem, bet ar bērnu uz rokām un tādu vīrieša attieksmi, pat nezināsi kā aiziet līdz veikalam, lai pampersus sīcim nopirktu.
Esmu viena audzinājusi savu puiku, tāpēc zinu ko tas nozīmē, kad bērnu nav kam atstāt kaut vai uz pus stundu lai aizietu iepirkties.
24.11.2014 16:57 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Domaaju, ka lielu lomu speelee hormoni. Katrs to miilestiibu izraada kaa maak. Dazi maak to izraadiit, tikai dodot naudu. Ja nekaartiiba ir taada probleema un vinjam pasham tas gruutiibas nesagaadaa, tad paprasi lai sis noalgo maajkalpotaaju paaris reizes nedeeljaa un miers, nevis zaagjee. Par samiiljoshanos - varbuut vinja gjimenee nebija taa pienjemts. Pati ej klaat, sabuzjini vinju, apjautaajies par vinja dienu un tad arii paleenaam vinjsh saaks to pashu dariit.
24.11.2014 16:58 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
Hormoni!!!!
p.s. grūtniecība īpašs laiks ir tikai sievietei- vīrietis to īpaši neizjūt.
praktisks ieteikums- krāj naudu, apsvēr iespējamos vairantus, ja aiziesi no viņa.
Nedomāju, ka attieksme pret tevi mainīsies pēc dzemdībām, bet mazo jau viņš var mīlēt un ucināt.
Un atrodi sev nodarbes, lai paliek mazāk laika domāt :)
24.11.2014 17:10 |
 
Reitings 831
Reģ: 29.01.2009
Kā jau augstāk minēts visdrīzāk hormoni- visu dienu pavadi mājās, pati minēji nestrādā- atceries visu, kas bija pirms tam- pasākumi u.c Vīrietis tev strādā, nevar būt blakus visu laiku- lūk arī rodas iemesls, lai uzpūstu ziloni no mušas. Vismaz man tā liekas.
24.11.2014 17:14 |
 
Reitings 831
Reģ: 29.01.2009
Ieteikums krāt naudu? Svēšu naudu., lai nozustu ja nepieciešams?.. :D
Atgādina grāmatu/filmu Gone Girl....
24.11.2014 17:16 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
kpē svešu?> vai tad viņai pašai nekas nav?
24.11.2014 17:38 |
 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Būtu viņai sava - krātu savu. Te nebija uzsvars uz "krāt svešu naudu".
24.11.2014 17:38 |
 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Un tās, kuras saka, ka bezdarbība un hormoni pie vainas - iespējams, nemāku spriest vēl.
Taču gribas jums pateikt - vairums sieviešu ir radušas vainot sevi.
Šajā situācijā tomēr uzskatu, ka lielākā vaina tomēr ir vecī. Radis pelnīt naudu, un bieži vien, kuriem acu zīlīšu vietā ir $ $ zīmes, tiem tiešām ir svarīgāk iegūt naudu, nevis būt emocionālam. Lielu naudu ar baigo līdzjūtību nenopelnīsi. Tāpēc rodas stulbas domas - par naudu dabūt visu.
24.11.2014 17:42 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Ieprieksh esot sitis. Un Tev sagruusneet vajadzeeja??? Kaarteejaa stulbaa zoss. Taadas attieciibas gruutnieciiba un beerns sabojaa liidz galam, nevis uzlabo. Saakumaa vareeji paprasiit noformeet attieciibas oficiaali pirms sagruusneeshanas, ja jau taa gruutnieciiba bij plaanota.

Tev nauda ir, lai ar paceltu asti kaut kur skrietu? Un vispaar informee publiku, par ko bij tie striidi pirms gruutnieciibas, kad vins Tev atljaavaas sist. Tad arii varees secinaat, vai tur vispaar kaada kopdziive iespeejama.

P.S. Pievaldi savas histeerijas, gruutnieciiba nenoziimee, ka visai pasaulei jaagriezhas ap Tevi.
24.11.2014 17:45 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kļūda bija palikt stāvoklī no cilvēka, kurš Tevi sita. Tas nozīmē, ka tās attiecības jau pašā saknē ir neveselīgas.

Tagad, kad nevari strādāt, esi praktiski no viņa atkarīga, tā ka grūti kaut ko ieteikt. Vai vecāki nevar palīdzēt?
24.11.2014 17:50 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Kaarteejaa stulbaa zoss.


Meitene jau tā atzīst savu kļūdu, bet kādām vēl jāuzdirš uz galvas, nu normāli? Viņai no tā labāk paliks, vai jums palika? (Retorisks jautājums, nav jāatbild)
Par tēmu- nav viedokļa. Nebaidies no apkārtējo reakcijas, pārmetumiem; meklē palīdzību pie draugiem, ģimenes, radiem. Krīzēs mēs saprotam, kas ir īstie cilvēki mums blakus.
24.11.2014 18:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits