Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Paranoja?

 
Reitings 60
Reģ: 04.12.2013
Labrīt sniegotajā rītā!

Gribēju ar Jums pakonsultēties. Man ir stabilas attiecības jau vairākus gadus. Vīrietis nekad nav radījis iemeslu aizdomām par sānsoļiem vai interesi par citām sievietēm. Taču vakardienas situācija mani tā teikt "nolika uz lāpstiņām".
Tātad. pēc darba kā ierasts iebraucām veikalā un pēc tam līdz stāvvietai. Novietojām automašīnu, norunājām, ka degvielas tā pamazāk bākā, bet nu rīt ieliesim, jo šovakar nekur negribas braukt. Kaut kādā brīdī pamanīju, ka viņš iečeko telefonu, šķita, ka sms, bet es parasti neuzmācos ar jautājumiem - kurš Tev raksta, utt., jo viņam raksta reti, tāpēc tam nepievērsu uzmanību. Kad bijām jau pie mājām, viņš ieminējās, ka ap astoņiem aizies pārlikt auto mūsu ierastajā vietā (:D stāvvietā ir mūsu vieta, kurā šoreiz bija iebraucis kāds cits, bet zinam, ka parasti šie "citi" pazūd ap pus deviņiem un tad var pārvietot auto savā vietā).. bet tam arī es īpašu vērību nepievērsu - domāju - kā parasti pajoko, jo reti iet pārlikt auto.. :)
Sākām vakarā skatīties hokeju (šo viņš nelaiž garām un reti kad ir dabūjams hokeja laikā izdarīt kaut ko citu...) pirms astoņiem kļuva tāds nedaudz tramīgs un paziņoja, ka ies līdz auto, aizbrauks ieliet degvielu un pārdzīs auto, vēl pārprasīja, cik pulkstens.. un aizgāja..
Tas uzdzina aizdomas - hokeja laikā? Precīzi astoņos? Pārdzīt auto un ieliet degvielu (neviens no šiem nav prioritāte, jo to var arī nedarīt)???
Atgriezās pēc stundas.. likās - nu labi, viss OK, labā garastāvoklī, atgrieza hokeju TV, lai var turpināt skatīties no tās vietas, kur pārtrauca.. Bet tad piefiksēju, ka savu mobilo ir ielicis krekla kabatā, lai gan ikdienā mājās telefonu tur uz galdiņa.. Tas jau otrreiz uzdzina aizdomas - viņš ar kādu ir ticies un tagad gaida sms.. :D Kādā brīdī piefiksēju, ka pārbauda telefonu (nu jau pēc kādas stundas pēc atgriešanās).. un pēc skaņas sapratu, ka ieslēdz skaņu (tātad bija izslēgta)... nu man klāt bija paranoja - ar ko tikās, kapēc nesaka..
Protams, nolēmu pajautāt, bet viņš tik atteica - tā visa ir sakritība, sagadīšanās, ne ar vienu netikos, nevajag iedomāties to, kā nav.. un vēl - ka es pārāk daudz skatos "Nemelo man" raidījumu :D :D
Bet aizdomas nepamet.. un tā bezspēcības sajūta, ka es jau neko nevaru uzzināt, kamēr pats nepateiks.

Tā ir paranoja? Izlikties, ka nekas nav noticis? Jūsu domas par šo visu?
21.11.2014 09:41 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Meitenes, autore komentē dažas blakus tēmas. Tātad apzināti ignorē šo tēmu. Kas Jums tieši mainīsies uzzinot iznākumu, notikumu gaitu. Nu apmierināsiet savu ziņkāri, un tālāk? Nekas taču ikdienā no tā nemainīsies! Ļaujiet autorei sakārtot savas domas. Tēmas mērķis ir izsmelts- padomi tika sniegti. Viss!
26.11.2014 20:05 |
 
Reitings 770
Reģ: 29.01.2009
Cik žēl, ka autore neienāca un nepastāstija kā viss beidzās :/
26.11.2014 20:00 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Nebūs gan. Viņai ir jāsaved domas kārtībā. :)
26.11.2014 09:25 |
 
Reitings 1300
Reģ: 07.10.2012
Nebūs laikam ziņu :/
26.11.2014 07:22 |
 
Reitings 1337
Reģ: 19.05.2009
Autore? :)
25.11.2014 12:32 |
 
Reitings 1300
Reģ: 07.10.2012
Cerēsim, ka viss laimīgi :)
24.11.2014 22:24 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Autore pameta vīrieti un viss. :D
24.11.2014 22:20 |
 
Reitings 662
Reģ: 15.11.2014
 
Reitings 166
Reģ: 29.01.2009
kā tad viss beidzās? :S
24.11.2014 22:14 |
 
Reitings 500
Reģ: 26.08.2012
kaa viss beidzaas?
24.11.2014 13:17 |
 
Reitings 104
Reģ: 16.11.2010
Kā arī, es gribēju piemitināt, ka man, piemēram, ir ļoti stingra nostāja pret to, cik daudz manam vīrietim ir interese par citām sievietēm.
Es uzskatu, ka faktiskas simpātijas pret citām sievietēm ir pirmais pakāpiens kāpnēs, kas noved uz šķiršanos. Domāju, ka veselīgās attiecībās tādām vispār nevajadzētu būt. Tam pat nevajadzētu rasties, tādā līmenī, lai ietu rakstīties un satikties.
Un tā arī ir, ka nevajag daudz laika, ja ir kāds intereses objekts. Galvenais ir satikties, kvai uz pāris min.
Nav jau obligāti jāguļ uzreiz, bet var jau būt arī tā, ka satiekās uz fikso, uztaisa bj vai ātri nokniebjas un atkal pāris dienas miers.
23.11.2014 11:42 |
 
Reitings 149
Reģ: 11.01.2014
Te bija vajadzīga nopietna saruna ar vīrieti klātienē.
Piekrītu lietotājai, kas rakstīja, ka vīrietis šobrīd, visticamāk, neapzinās, ko šajā situācijā var zaudēt.
23.11.2014 11:10 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Es arī sekoju diskusijai līdzi.
Mans uzskats ir tāds, ja neko konkrēti neatbild, slēpj telefonu, tad ir ko slēpt.
23.11.2014 10:35 |
 
Reitings 104
Reģ: 16.11.2010
Sekoju līdzi visai situācijai jau 3 dienu, kopš uzrakstīji. Mēdzu ieiet palasīt sarakstes, bet komentēju ļoti reti, biju pat aizmirsusi loginu un paroli. Bet tik ļoti gribējās iekomentēt, ka nācās paroles atjaunot :D

Redz, kā...visas tās dāmas, kas stipri pārliecinātas, ka tas jau nekas nav, ka tā ir paranoja, pašas dzēš ziņas, zvanus un slēpj savas draudzīgās attiecības ar citiem vīrieškārtas pārstāvjiem.
Slēpt kaut ko nekad nav labi, pat, ja tā ir nevainīga komunikācija. Man, piemēram, ir ļoti greizsirdīgs draugs, viņš neuzskata, ka man būtu jābūt tuvām draudzīgām attiecībām ar citiem vīriešiem, viņš nesaprot, kamdēļ, lai citi neaizņemti vīrieši, lai pret mani izturētos ar maigumu un pavadītu laiku ar mani. Iespējams, tā ir tāda vīriešu lieta, ka viņiem ir viņu vīriešu domāšana, tāpēc tas nav pieņemami.
Izņēmuma gadījumi ir draudzīgas attiecības ar vīriešiem, kam jau ir ģimene sava- sieva, bērns. Jo, tas laikam vīriešiem ir jauna līmeņa commitments esošajās attiecībās, tāpēc tādus vīriešus-draugus, nevar uztvert par konkurenci.
Anyway, man ir nācies komunicēt ar vīriešu kārtas pārstāvjiem, bet....es neko neslēpju, ir gadījies, ka man kāds mēģina piecirst kanti-es pasaku par atgadījumu, bet tas ir tikai tāpēc, ka man pašai nav intereses komunicēt ar citiem vīriešiem, ja man būtu vēlme tur iepazīties vairāk-droši vien, ka neteiktu, bet tad jau zūd attiecību jēga, tā skaitās jau nosliece uz krāpšanu, manuprāt.
Mans draugs, piemēram, uzskata, ka saitēm ar pagātnes vīriešiem jābūt 100% pārrautām uzsākot jaunas attiecības un nekādiem veciem mēsliem pa ūdens virsu vairs nevajadzētu peldēt attiecību laikā. Viņš pret to attiecas ļoti nopietni. Vienreiz ar mani sazinājās bijušais, gribēja parakstīties, parunāties kaut ko...tas man lika justies jocīgi, draugs uzķēra, ka es uzvedos dīvaini un es viņam arī pateicu, jo zinu, ka tādas lietas var just. Es pateicu zinot, ka būs skandāls, viņš tādu skandālu uztaisīja, ka pats nevarēja sagaidīt, kad parunāt aci pret aci, bet izgāza visu telefonā un cepās vēl 2 dienas par to, bet nu tas ir norimis. Galvenais jau ir atklātība.
No pieredzes saku, ka viss, kas ir aizdomīgs, ir aizdomīgs. Ja tu jau laiciņu esi kopā ar cilvēku tad var Just vismazākās izmaiņas uzvedībā.

Tas jau nekas, ka ja lai atrisinātu kaut ko jāškandalējās. Ja abiem smagi raksturi tas bļaustīsies un kasīsies daudz, bet galvenais būt atklātam un patiesam pret to cilvēku. Labāk pateikt, kas Tevi ļoti neapmierina un ko tu gribi mainīt, nevis dzīvot dubultdzīvi. Problēmu risināšana stiprina attiecības un satuvina cilvēkus, pat ja jāstrīdas, tas viss ir risinājuma idejas vārdā. Es tā uzskatu.

Protams, ka viņš neteiks patiesību, ja viņa ar mistiskiem paņēmieniem to neizspiedīs no viņa, bet es iesaku turēt stingru mugurkaulu un nepieiet šai situācijai ar emocijām. Mēs sievietes esam ļoti emocionālas būtnes un mēs visu uztveram, domājam un pieņemam lēmumus emocionāli. No šīs lietas ir grūti atkāpties, ja jābūt loģiskai, dzelžainai un nosvērtai. Reizēm stiprais mugurkauls pats atnāk, bet tikai tad, kad esi pietiekoši sadusmots.
Man vismaz tā ir.

S-P-A, atceries, ka tavs KUNGS šai visai situācijai nepieiet ar emocijām, viņš teiks jebko un nejutīs neko. Līdz ar to, ar viņu ir tik grūti tikt galā un izspiest būt atklātam. Viņš ar emocijām sāks pieiet tikai tad, kad būs galīgi di....sā :)
23.11.2014 10:28 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Man līdzīgi kā Neons - vienmēr satikos, sarakstījos, draudzējos, izklaidējos ar vīrieškārtas pārstāvjiem. Bieži gan neslēpu to no sava vīrieša, vins to zināja, akceptēja (visbiežāk iepazīstināju ar saviem draugiem). Bieži tomēr arī noklusēju, lai nesadomājas nezin ko un nebūtu strīdu (īpaši, ja redzēju, ka nav labs garīgais un sievietes intuīcija teica, ka varētu arī kašķis būt).
Un tā 10 gadus.
Līdz vienā mirklī padraudzēšanās ar puisi beidzās... ne tā kā paredzēts.
Tad es vienmēr biju gatava aizčāpot uz piemājas veikalu pēc maizes (lai man būtu 10 min.laika parunāt ar jauno mīlu), arī puisis tāpat darīja (vins arī bija aiznemts nopietnās attiecībās). Ir bijis, ka brīvdienas saku savējam, ka aizšaušu līdz Alfai, būšu kādu stundu prom. Mīļākais līdzīgi teica savējai. Satikāmies abi, kopīga kafija, acīs skatīšanās, rocinas paturēšana 40 minūtes. Atlikušās 20 minūtes tika veltītas veikalam.
Un ar sexu te maz sakara, tas jau nākošais levels. Ir arī tāds posms, kad vnk gribas parunāt pa tel., uz mirkli satikties. Ir bijis, ka pa ceļam ar mīļāko satiekamies reāli uz 5-7 minūtēm un to laiku veltījām, lai pabučotos.
23.11.2014 10:09 |
 
Reitings 1068
Reģ: 05.10.2012
jacer,ka autore vel ko uzrakstis,kas un kaa atrisinajas aci pret aci.
23.11.2014 09:59 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Lioness, slēpju, jo tas ir mazākais no ļaunumiem. Labāk, lai miers mājās, nekā nevajadzīgi tukši kašķi. Ja jautātu, lai parāda - parādītu bez problēmām, bet tāpat visu vaļā un saredzmi neatstāju.
23.11.2014 02:45 |
 
Reitings 278
Reģ: 04.07.2014
Lasīju šo diskusiju un man tiešām ļoti, ļoti skumīgi par rezultātu :/ Turies, autore! cūciski.
23.11.2014 02:16 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
Neon,


Tieši tā, pēc tavas mērauklas tur nekā tāāāda nav, bet pēc autores mērauklas jau jāsāk uztraukties. Katram savs. Manuprāt, tāda uzvedība attiecībās vispār ir dīvaina un vienalga, ir kas slēpjams vai nav.


Ja tu zini, ka tavai otrai pusei tas varētu būt nepatīkami,kāpēc tā vispār jādara-jāslēpj telefoni, jānoklusē par satikšanos. Uzskatu,ja nekā tāāāda apakšā nav, tad arī jebko slēpt nav nepieciešamības.


Autore, turies!
23.11.2014 01:18 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Stunda ir daudz, ja ir parādījusies jauna simpātija. Tad vīrietis tver katru mirkli, lai satiktos

Ir tā vai nav autores gadījumā, bet šim varu piekrist tikai.
22.11.2014 23:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!