Paranoja?

 
Reitings 60
Reģ: 04.12.2013
Labrīt sniegotajā rītā!

Gribēju ar Jums pakonsultēties. Man ir stabilas attiecības jau vairākus gadus. Vīrietis nekad nav radījis iemeslu aizdomām par sānsoļiem vai interesi par citām sievietēm. Taču vakardienas situācija mani tā teikt "nolika uz lāpstiņām".
Tātad. pēc darba kā ierasts iebraucām veikalā un pēc tam līdz stāvvietai. Novietojām automašīnu, norunājām, ka degvielas tā pamazāk bākā, bet nu rīt ieliesim, jo šovakar nekur negribas braukt. Kaut kādā brīdī pamanīju, ka viņš iečeko telefonu, šķita, ka sms, bet es parasti neuzmācos ar jautājumiem - kurš Tev raksta, utt., jo viņam raksta reti, tāpēc tam nepievērsu uzmanību. Kad bijām jau pie mājām, viņš ieminējās, ka ap astoņiem aizies pārlikt auto mūsu ierastajā vietā (:D stāvvietā ir mūsu vieta, kurā šoreiz bija iebraucis kāds cits, bet zinam, ka parasti šie "citi" pazūd ap pus deviņiem un tad var pārvietot auto savā vietā).. bet tam arī es īpašu vērību nepievērsu - domāju - kā parasti pajoko, jo reti iet pārlikt auto.. :)
Sākām vakarā skatīties hokeju (šo viņš nelaiž garām un reti kad ir dabūjams hokeja laikā izdarīt kaut ko citu...) pirms astoņiem kļuva tāds nedaudz tramīgs un paziņoja, ka ies līdz auto, aizbrauks ieliet degvielu un pārdzīs auto, vēl pārprasīja, cik pulkstens.. un aizgāja..
Tas uzdzina aizdomas - hokeja laikā? Precīzi astoņos? Pārdzīt auto un ieliet degvielu (neviens no šiem nav prioritāte, jo to var arī nedarīt)???
Atgriezās pēc stundas.. likās - nu labi, viss OK, labā garastāvoklī, atgrieza hokeju TV, lai var turpināt skatīties no tās vietas, kur pārtrauca.. Bet tad piefiksēju, ka savu mobilo ir ielicis krekla kabatā, lai gan ikdienā mājās telefonu tur uz galdiņa.. Tas jau otrreiz uzdzina aizdomas - viņš ar kādu ir ticies un tagad gaida sms.. :D Kādā brīdī piefiksēju, ka pārbauda telefonu (nu jau pēc kādas stundas pēc atgriešanās).. un pēc skaņas sapratu, ka ieslēdz skaņu (tātad bija izslēgta)... nu man klāt bija paranoja - ar ko tikās, kapēc nesaka..
Protams, nolēmu pajautāt, bet viņš tik atteica - tā visa ir sakritība, sagadīšanās, ne ar vienu netikos, nevajag iedomāties to, kā nav.. un vēl - ka es pārāk daudz skatos "Nemelo man" raidījumu :D :D
Bet aizdomas nepamet.. un tā bezspēcības sajūta, ka es jau neko nevaru uzzināt, kamēr pats nepateiks.

Tā ir paranoja? Izlikties, ka nekas nav noticis? Jūsu domas par šo visu?
21.11.2014 09:41 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Piezvanīji un pajautāji, kas viņa ir vai kā?
22.11.2014 11:02 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
S-P-A, saprotu, ka nenocieties, tomēr .. ļoti iespējams, dāma tavu vīrieti būs jau painformējusi.
22.11.2014 11:03 |
 
Reitings 60
Reģ: 04.12.2013
Persephon - mēs nekad neesam gatvas tādām situācijām.. zinu to, ka esmu gatava noskaidrot taisnību.. bet - es nezinu, ko es iesākšu ar to taisnību.. diemžēl šodiena nav mana labākā diena vēsam veselajam saprātam... :(
22.11.2014 11:05 |
 
Reitings 850
Reģ: 24.10.2014
Ehhhh- sviests! Turies, S-P-A! Domās es ar Tevi.... Un vēl joprojām ceru, ka velns nav tik melns, cik viņu mālē!
22.11.2014 11:07 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Žēl, tiešām ļoti žēl, ja tavas ļaunākās aizdomas izrādīsies patiesas :( kaut kā cerēju, ka tas viss būs viens liels pārpratums. Turies!
22.11.2014 11:10 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Iespējams, muļķīgs ieteikums, bet, ja es vēlētos attiecības saglabāt (īstenībā ko tādu grūti iedomāties, jo neuzticību nepiedodu) nekādus tračus netaisītu un paskaidrojumus nepieprasītu. Jo daudz grūtāk man būtu, ja tiešām tā fakta priekšā būtu nostādīta, tad palikt kopā es vairs nevarētu, lai kā arī to vēlētos, tas tāpat iekšēji visu laiku grauztu. Vairāk padomātu par sevi, vai neesmu bijusi pēdējā laikā ļoti aizņemta ar visu citu, ka mīļotajam laiku veltīt nav sanācis pietiekami un mēģinātu atgūt dzirkstelīti, tad jau vēlāk arī skatītos, vai tās sazvanīšanās vēl turpinās vai nē. Ja pieļautu domu šķirties, iespējams, vienkārši pateiktu, ka visu zinu un var neturpināt spēlēt dubultās spēlītes. Vai nu paliek ar mani vai turpmāk droši, bez slapstīšanās un izdomātām atrunām lai tiekas ar otru.

Bet nu ko nu par to .. iespējams, vīrietis savu izvēli jau izdarījis un gaida tikai piemērotu brīdi, kd par to paziņot Tev .. vai pagaidām mēģina pārliecināties par to, vai tā otra tiešām ir tik laba, bet Tevi saglabā kā variantu pie kura atgriezties :-/

Katrā ziņā veiksmi, tiešām jūtu Tev šajā situācijā līdzi!
22.11.2014 11:12 |
 
Reitings 623
Reģ: 16.10.2013
Laikam, naivi būtu cerēt,ka šī sieviete ir vienkārša darījumu sieviete,kas nekādā mērā nav saistīta ar jūsu attiecību gaisotni.. Taču,izskanējusī versija par "dīleri" , šobrīd būtu labākais variants!
Saprotu tavas sajūtas.. :/ Pati tam gājusi cauri esmu,tikai tev tas ir apgaismojies daudz ātrāk. Es šim visam vēl papildus radīju "auglīgu augsni",tieši tā iemesla dēļ,ka uzticējos un savu intuīciju centos apslāpēt līdz minimumam.
Dienas laikā centies sakopot domas,lai vakarā spētu kārtīgi izrunāties!
22.11.2014 11:14 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Ak vai.... turies!!!
22.11.2014 11:17 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Turies S-P-A! Malacis, ka tev pietika drosme un spēka rakties līdz patiesībai. Tu man liecies stipra rakstura sieviete. Saņemies un viss būs labi! Es tomēr uzskatu, ka labāk ir zināt rūgtu patiesību nekā dzīvot saldās ilūzijās par skaistām attiecībām. Ja mani mans vīrs tik meistarīgi krāptu, es arī izvēlētos uzzināt patiesību. Pat ja tas iznīcinās manu pašreizējo dzīvi un saraus manu sirdi gabalos.
22.11.2014 11:17 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
es arī domāju, ka jāmēģina nomierināties, cik nu tas vispār ir iespējams šādā situācijā, un vakarā jāpasaka vīrietim, ka visu zini, un vienkārši jāizrunājas - jānoskaidro, kas bija tas, kas viņam pietrūka attiecībās ar tevi, ka bija jāmeklē cita sieviete, kas viņu nav apmierinājis jūsu attiecībās, ko viņš gribētu mainīt, un vai vispār viņš redz vēl kopīgu nākotni jums.
22.11.2014 11:19 |
 
Reitings 1068
Reģ: 05.10.2012
Lai mani nenormali iekshaa diiditu velns,es piemeram,notelotu,ka neko nezinu,nepieminetu,un lidz ko vinsh atkal miklaini kur ietu,tad pieteiktos lidzi,maniitu reakciju un ja aizbildinatos,tad pavaicatu kaa tad iet manai sancensei!?

Vel izlasiju vienu joku,kur sieva bija viram kabata raffaello,ar zimiti,ka nopirkusi viram jaunus bokserus,lai shii ievertee..:D tad nu es iedotu vinam raffaello,lai iedod un pasveicina vinjas..redzetu kada seja vinjam butu..:D

butu forshi ja vel noskaidrotu vinjas vardu,bet tu tachu kad zvaniji vinjai nerunaji ar vinjas,nometi klausuli?

turies,mes ar tevi..:)
22.11.2014 11:23 |
 
Reitings 727
Reģ: 01.08.2014
Kā Tev izdevās dabūt telefona izdruku??
22.11.2014 11:28 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Nu galīgi nepiekrītu es šeit tām, kas sāk veco stāstu-"Paskaties, vai pati neesi vainīga, ko darīji nepareizi.." Pie velna! Vecis krāpj un sievietei jāvaino sevi pie tā? Jā, ir situācijas, kad sieviete pati vainīga pie mīļotā atsvešinātības, bet nejau krāpšanā! Tā ir augstākā mēra necieņa un bezkaunība!

Bet S-P-A, tu esi malacis, izklausies tiešām gudra un spēcīga sieviete, lai vai cik nepareizi, šī man ir viena no tām retajām COSMO diskusijām, kas no sirds radīja interesi un līdzjūtību. Katrā ziņā, atceries, ka tu esi situācijas noteicēja, viņš ir nelietis, kurš tevi ir nodevis, tādēļ nevienā brīdī vakara sarunas laikā neļauj domāt pretēji! Neļauj, lai tevi izprovocē uz vainas apziņu vai ko tādu! Pat nezinu, ko pati tādā situācijā darītu...
22.11.2014 11:32 |
 
Reitings 662
Reģ: 15.11.2014
Gilrojs
toties mūsu mentalitātē ir līst zem katriem brunčiem

secinājumus, lai autore izdara pati
21.11.2014 10:04 | nosūdzēt | saite


Eksperts Gilrojs atkal nekļūdīgs.
22.11.2014 11:33 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Nu galīgi nepiekrītu es šeit tām, kas sāk veco stāstu-"Paskaties, vai pati neesi vainīga, ko darīji nepareizi.." Pie velna! Vecis krāpj un sievietei jāvaino sevi pie tā? Jā, ir situācijas, kad sieviete pati vainīga pie mīļotā atsvešinātības, bet nejau krāpšanā! Tā ir augstākā mēra necieņa un bezkaunība!

+1
22.11.2014 11:37 |
 
Reitings 748
Reģ: 25.06.2009
žēl gan. Bet, protams, labāk zināt patiesību.
Es arī sen atpakaļ jutu un jutu pareizi. Un labi, ka apņēmos līdz galam apstiprināt savas aizdomas. Esmu ļoti priecīga, jo domāju, ka būtu vēl ilgi mocījusies un nebūtu tur, kur esmu tagad. Atskatoties atpakaļ, viss mainījies tikai labu. Bet to jau tikai pēc laika saprot. Turies!
22.11.2014 11:39 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Ak, vai. Un nekas par to neliecināja?
22.11.2014 11:40 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Kā Tev izdevās dabūt telefona izdruku??

jā, man arī nav skaidrs, kā nākamajā dienā var dabūt, pie tam cits cilvēks.
22.11.2014 11:46 |
 
Reitings 60
Reģ: 04.12.2013
Zinu gan vārdu, gan kas viņa ir. Kā jau teicu - intuīcija nav pievīlusi, jo domājot par to, ar ko varēja tikties un pēc tam slēpt, diemžēl tikai šī viena sieviete man arī prātā nāca.. Es nestādījos priekšā, kad zvanīju viņai, tāpēc viņa nezina, kas zvanīja.. izlikos, ka kļūdījos ar numuriem..
Gribu sākotnēji runāt ar savu vīrieti - lai izskaidro, kāpēc meloja. Pat ja netikās, bet tikai rakstīja sms un sazvanījās - lai paskaidro, kāpēc meloja.
Un negribu ļaut tam aiziet tālāk.. tas viss ir tikai sākuma stadijā, tāpēc gribu to vai nu izbeigt uzreiz vai - ja viņš to nevēlas, tad iet katram uz savu pusi.. Cilvēki nemainās. Ja viņš mani vairs neciena (un ja ciena, tad nemelo..) un nemīl, tad man tādas attiecības nevajag!
Ja viņš pats nepaskaidros, kāpēc zvanījās un slēpa, tad runāšu atklātu valodu ar to sievieti.. Lai viņa paskaidro, kāda viņai interese ir attiecībā uz viņu..

Gilroj - zem katriem nē! Bet acīmredzot kaut kad parādās vājais brīdis, kad gribas palīst... un šis ir tas brīdis! tādēļarī gribu nonākt pie skaidrības!
22.11.2014 11:46 |
 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010
Autore, man ļoti žēl, ka tā :(
Es zinu, es patiešām zinu, kā jūties, esmu tam gājusi cauri.

Šobrīd ieskau sakārtot savas domas un uzrakstīt uz papīra reālu rīcības plānu. Man tas ļoti palidzēja, kad pati grasījos šķirties. Es biju tik izmisusi, ka uzreiz pat neizšķīros, nevarēju saņemties aiziet. Plāns man palīdzēja. Uzrakstīju reāli pa dienām, nedēļām, ko darīšu, kā darīšu, kas man jānokārto, kāds lietas jāsakārto (jo bija tomēr kopdzīve jāškir). Un, kad norāvos uz psihiem, vienmēr ksatījos to plānu un sekoju tam un precīzi ievēroju.
22.11.2014 11:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!