Paranoja?

 
Reitings 60
Reģ: 04.12.2013
Labrīt sniegotajā rītā!

Gribēju ar Jums pakonsultēties. Man ir stabilas attiecības jau vairākus gadus. Vīrietis nekad nav radījis iemeslu aizdomām par sānsoļiem vai interesi par citām sievietēm. Taču vakardienas situācija mani tā teikt "nolika uz lāpstiņām".
Tātad. pēc darba kā ierasts iebraucām veikalā un pēc tam līdz stāvvietai. Novietojām automašīnu, norunājām, ka degvielas tā pamazāk bākā, bet nu rīt ieliesim, jo šovakar nekur negribas braukt. Kaut kādā brīdī pamanīju, ka viņš iečeko telefonu, šķita, ka sms, bet es parasti neuzmācos ar jautājumiem - kurš Tev raksta, utt., jo viņam raksta reti, tāpēc tam nepievērsu uzmanību. Kad bijām jau pie mājām, viņš ieminējās, ka ap astoņiem aizies pārlikt auto mūsu ierastajā vietā (:D stāvvietā ir mūsu vieta, kurā šoreiz bija iebraucis kāds cits, bet zinam, ka parasti šie "citi" pazūd ap pus deviņiem un tad var pārvietot auto savā vietā).. bet tam arī es īpašu vērību nepievērsu - domāju - kā parasti pajoko, jo reti iet pārlikt auto.. :)
Sākām vakarā skatīties hokeju (šo viņš nelaiž garām un reti kad ir dabūjams hokeja laikā izdarīt kaut ko citu...) pirms astoņiem kļuva tāds nedaudz tramīgs un paziņoja, ka ies līdz auto, aizbrauks ieliet degvielu un pārdzīs auto, vēl pārprasīja, cik pulkstens.. un aizgāja..
Tas uzdzina aizdomas - hokeja laikā? Precīzi astoņos? Pārdzīt auto un ieliet degvielu (neviens no šiem nav prioritāte, jo to var arī nedarīt)???
Atgriezās pēc stundas.. likās - nu labi, viss OK, labā garastāvoklī, atgrieza hokeju TV, lai var turpināt skatīties no tās vietas, kur pārtrauca.. Bet tad piefiksēju, ka savu mobilo ir ielicis krekla kabatā, lai gan ikdienā mājās telefonu tur uz galdiņa.. Tas jau otrreiz uzdzina aizdomas - viņš ar kādu ir ticies un tagad gaida sms.. :D Kādā brīdī piefiksēju, ka pārbauda telefonu (nu jau pēc kādas stundas pēc atgriešanās).. un pēc skaņas sapratu, ka ieslēdz skaņu (tātad bija izslēgta)... nu man klāt bija paranoja - ar ko tikās, kapēc nesaka..
Protams, nolēmu pajautāt, bet viņš tik atteica - tā visa ir sakritība, sagadīšanās, ne ar vienu netikos, nevajag iedomāties to, kā nav.. un vēl - ka es pārāk daudz skatos "Nemelo man" raidījumu :D :D
Bet aizdomas nepamet.. un tā bezspēcības sajūta, ka es jau neko nevaru uzzināt, kamēr pats nepateiks.

Tā ir paranoja? Izlikties, ka nekas nav noticis? Jūsu domas par šo visu?
21.11.2014 09:41 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Ja tas notika tiešām konkrētā laikā + jau trīs stundas iepriekš viņš paziņoja, ka noteiktajā laikā aizbrauks ieliet degvielu, tad ir 100% skaidrs, ka viņš tajā laikā ar kādu satikās.

Lai uzreiz neiedomātos par ļaunāko - pastāv iespēja, ka viņš aizbrauca satikties ar bijušo draudzeni (viņam tāda ir?) vai kādu draudzeni/kolēģi, kura gribēja ar viņu aprunāties. Varbūt ir kāda sieviete, kas viņu "lenc", bet viņš aizbrauca klātienē skaidri un gaiši pateikt, ka nekas nevar sanākt, viņš ir laimīgās attiecībās. Zinu tādas sievietes, manā draudzeņu lokā tādas ir vismaz 2 - viņas gandrīz jebkuru vīrieti pierunās uz satikšanos, piemēram, ar tekstu "man šobrīd ir ļoti grūts posms, man ļoti vajag ar Tevi aprunāties/paraudāt uz pleca". Varbūt vīrietis apzinājās, ka brauc uz nevainīgu tikšanos, bet negribēja Tev teikt, jo Tu iebilstu, ka viņš brauc tikties/parunāties ar kādu sievieti.

Es laikam arī viltīgi censtos papētīt vīrieša personīgās lietas, telefonu utt. Ja vakar vakarā viņam telefonā nav ne saņemti/veikti zvani, ne sms - tad skaidrs, ka viņš tos ir izdzēsis, tātad par kaut ko melo.
21.11.2014 15:46 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man jaasaka kaa ir -iisi un skaidri!Sievietes intuiicija ir apbriinojama!Lai kaa arii tas nebuutu,kaut ko vins sleepj ,un to var loti labi just...Es arii biju taa labaa sieva,kura vienmeer domaaja taas pozitiivaas domas ,arii par draugu buusanaam ar sievieteem utt,bet tur ir jaabuut tiesaam aklai,ja neredz ,pat loti labi "nosleepto spridzekliiti" ,kas veltiits citai sievietei.
Taas ,kuras te runaa par skirsanos...Tik divaini,ka tas viss notiek it kaa "vienaa elapas vilcienaa"-te lielaa miila,te uzreiz bums-skirties...Man liekas,ka jaameegina satureet lauliibu -attieciibas,ne jaaskrien prom.Taada sajuuta,ka daudzas sievietes nezin,vai veel nav izjutusas,ko noziimee miileet savu cilveeku.
21.11.2014 15:54 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Gilrojs - PIESLĒGUMS ir ar rēķinu, priekšapmaksas karti papildini, kad gribi. Nejauc, lūdzu, p*zdu ar plaušām!

Atvainojos, bet par šo sasmējos gan! :D:D

S-P-A. Visu diskusiju neizlasīju līdz galam, bet varbūt viņš g;aja satikties ar narkodīleri. Nopietni. Negribēja, ka tu zini, ka viņš lieto..

Lai nu kas tur bija, man arī būtu pamatīgākās aizdomas, ja mans vīrietis savas mīļotās futbola komandas spēles laikā ietu liet benzīnu un pārdzīt mašīnu... Smird pēc meliem un viss.
21.11.2014 15:55 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
Bet ko viņš pats teica ,kad atbrauca? Kur bijis stundu?
21.11.2014 15:56 |
 
Reitings 60
Reģ: 04.12.2013
Grāfiene - ielēja degvielu un novietoja auto pareizajā vietā.. :) Par šo viņš nemeloja, jo degviela ielieta un no rīta auto ir pareizajā vietā..
bet nu tās pārējās lietas.. :) tas gan ir aizdomu vērtas..

emmanuelle - es tiešām nezinu, kā es rīkotos, ja mans vīrietis man paziņotu - man ir mīļākā, es aizeju pie cietas.. It kā sirds saka - jācīnās par savu laimi, no otras puses - gājējs ir gājējs - ar varu mīļš nebūsi un nevienu nenoturēsi..
es gan ļoti ceru, ka manā situācijā vairāk par flirtu tur nav un pēc manas vakardienas izjautāšanas viņš izdarīs secinājumus - ja reāli negrib mani zaudēt, tad to arī pašā saknē jau pārtrauks.. :) Un vēl saka - cerība ir muļķa mierinājums.. Vai es esmu muļķe?
21.11.2014 16:10 |
 
Reitings 79
Reģ: 30.01.2009
Neizlasīju citus komentārus, tāpēc iespējams, ka kāda jau kko šādu rakstīja, BET...
nu mīļās meitenes...šitā tak jūsu mīļotie nevienu pārsteigumu jums nevarēs sagādāt.
Ar vīru esmu kopā jau diezgan ilgu laiku (~8 gadus) un attiecību sākumā arī visu laiku iespringu uz to, ja kkas notika ne tā kā parasti. Un vienu dienu, kad sūdzējos, ka viņš man nerīko nekādus pārsteigumus, tad saņēmu atpakaļ atbildi, ka pati vienmēr izjaucu viņa plānus, jo prasu, kam zvanīja, vai kas zvanīja, vai kur viņš bijis pēc darba, utt. un tā kā viņš melot nemāk, tad nekas cits neatliek, kā izbojāt pārsteiguma momentu un izstāstīt uzreiz plānus.
Līdzīgi bija arī ar bildinājumu - jutu, ka būs kkāds pārsteigums un ļāvos. Bildinājums bija ļoti patīkams pārsteigums;)
Protams, te ir jāizvērtē arī uzticības līmenis attiecībās - vai vīrietis ir pelnījis šo uzticību un nav devis iemeslu otrās pusītes uztraukumam.
21.11.2014 16:13 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
ja mans vīrietis man paziņotu - man ir mīļākā, es aizeju pie cietas.. I
Redzi ,ja jau vins taa tev pateiktu,tad nebuutu siis diskusijas.
Pagaidaam ir mineejumi utt.Reizeem viirietim ir bail kaut ko teikt vairaak tikai taapec vien,ka sievietes visu izskaidro savaadaak-loti paarspiilee!Es te domaaju ,ka vareetu buut arii taa satiksanaas ar kaadu sievieti,bet tu "apaksaa" nav nekaa nopietna...
Ja mans viirietis pazino,ka vinam simpatizee kaada cita sieviete bez manis ,es zinu,ka jaaciinaas par "savu 1vijoli"!
21.11.2014 16:18 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Nu kaads bildinaajums? Hokeja laikaa aizbrauca pie juveliera un tad izsleedza skanju, lai juvelieris nepiezvana?


Jā, juvelieris astoņos vakarā...
21.11.2014 16:20 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Jēziņ, sievietes tiešām spēj uzburt drāmu uz līdzenas vietas...
Ok, var jau būt, ka tiešām kaut ko baigi slēpj... bet - arī man reizēm telefons, stāv uz galda, reizēm pat no somas neizņemu un reizēm mētājas mēteļa kabatā. Tāpat mēdz nākt sms vai ziņas čatā, kur sarakstos ar draudzenēm... Un tāpat reizēm vakarā paliek izslēgta skaņa, ja pa dienu esmu to izslēgusi...

Man šķiet dīvaini tik ļoti sacepties par vienu gadījumu. Ok, pavēro, vai turpmāk attiecībās viss ir ok. Bet prasīt kaut kādas izdrukas, čekot mantas tikai tāpēc, ka cilvēks uz stundu bija izgājis, man tiešām šķiet paranoiski...
21.11.2014 16:21 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
S-P-A- bet jums tas tanks ir tika tālu? Nu stunda aizbraukt uz tanku un stāvvieta nolikt mašīnu ir ok pēc laikiem?
21.11.2014 16:24 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Zakji*, bet ne jau hokeja spēles laikā... Tas vien ir aizdomīgi.
21.11.2014 16:34 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Bet varbūt viņam apnicis hokejs? Viņš sapratis, ka tā ir laika nosišana?
21.11.2014 16:36 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
kashmira - ja rezultāts ir 0:0 un nav visai aizraujoša spēle... piedevām vēl ja TV ir ieraksta funkcija, tad kas tur tāds???

Ok, varbūt autore nav tāda pofigiste vai kā... Bet nu man tiešām liekas nejēdzīgi tā sacepties par to, ka vīrietis aizbrauca uz DUS... Nu nav tak pieķēdēts pie radiatora. Un nav viņam arī 14 gadi, kad par katru soli un elpas vilcienu būtu jāatskaitās.
21.11.2014 16:37 |
 
Reitings 60
Reģ: 04.12.2013
zini, Zakji - līdz vakardienai es runāju tieši tā kā Tu. Nekad neesmu ierobežojusi savu vīrieti, nekad nezāģēju par to, ka satiekas ar draugiem, iziet kaut kur viens, utt. Galu galā -attiecības ne pirmo dienu.
Bet vakardien visu to kopā saliekot - kā jau teicu aizdomas ir tāpēc, ka šādas darbības ir neraksturīgas viņam. Un tas liek domāt, ka tur viss nav tik vienkārši.. Domāju, Tu arī piefiksētu, ka Tavs vīrietis uzvedas viņam netipiski.. un ja piefiksētu, bet viņš noliegtu un teiktu ka tās 10 lietas, ko nosauci, ir tikai sakritība... Tu tiešām būtu mierīga un visu uztvertu kā pašsaprotamu?
21.11.2014 16:41 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
Nu ja dīvaini vienkārsi liekās,ka jau iepriekš brīdinaja,ka astoņos pārdzīs mašīnu,tās sms...
Bet man arī bijis,ka itkā jaaizbrauc mazs gabaliņš,bet es vel apriņkoju kādu apli,ja labs gartsāvoklis,jeb pēkšņi tā sagribās... Nu nezinu..
21.11.2014 16:41 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Bet varbūt viņam apnicis hokejs? Viņš sapratis, ka tā ir laika nosišana?

Tāpēc, atgriezies mājās, turpināja skatīties no vietas, kur palika.. :D

Zakji*, nezinu, varbūt man kaut kādi dīvaini priekšstati, bet nopietnās, ilgstošās attiecības tomēr gribētos būt painformētai, kur vīrietis ir un ar ko kopā (mums tā abiem pieņemts). Tas par šo
Un nav viņam arī 14 gadi, kad par katru soli un elpas vilcienu būtu jāatskaitās.

Bet katram savs.
21.11.2014 16:42 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Ne par katru elpas vilcienu bija domāts. Par lielākām lietām :D
21.11.2014 16:42 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Bet vai tad viņš nepateica, kur iet? Pateica tak... pārdzina mašīnu, ielēja degvielu... moš satika kādu paziņu un nopļāpāja pusstundu... Bet te jau diskusija uz 10 lpp. uzcepta un 15 iespējamie scenāriji sacerēti. :D
21.11.2014 16:44 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
noteikti, ka bija kaut kāda tikšanās, ja jau tieši 8 vakarā, un vēl hokeju ierakstīja un turpināja skatīties pēc tam. bet, tā var būt arī cita veida tikšanās, domāju, ka mīļāko vīrietis censtos vairāk noslēpt, nevis nepaskaidrojot aizbrauktu stundu degvielu liet. varbūt darba vai ģimenes darīšanas, par kurām vēl negribās stāstīt. varbūt aizņēmās vai aizdeva lielu summu, par ko negribās stāstīt, var būt dažādi noslēpumi arī bez mīļākās.
21.11.2014 16:57 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
moš satika kādu paziņu un nopļāpāja pusstundu...

Nu, bet kāpēc tad bija tā jāliedzas... :) Bet nu jā. Viss atkarīgs, cik liela atklātība valda attiecībās. Ja tāda nav bijusi arī līdz šim, nebrīnītos, bet satrauktos tieši otrādi - ja līdz šim ir pats bez mudināšanas teicis visu.
21.11.2014 17:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!