Paranoja?

 
Reitings 60
Reģ: 04.12.2013
Labrīt sniegotajā rītā!

Gribēju ar Jums pakonsultēties. Man ir stabilas attiecības jau vairākus gadus. Vīrietis nekad nav radījis iemeslu aizdomām par sānsoļiem vai interesi par citām sievietēm. Taču vakardienas situācija mani tā teikt "nolika uz lāpstiņām".
Tātad. pēc darba kā ierasts iebraucām veikalā un pēc tam līdz stāvvietai. Novietojām automašīnu, norunājām, ka degvielas tā pamazāk bākā, bet nu rīt ieliesim, jo šovakar nekur negribas braukt. Kaut kādā brīdī pamanīju, ka viņš iečeko telefonu, šķita, ka sms, bet es parasti neuzmācos ar jautājumiem - kurš Tev raksta, utt., jo viņam raksta reti, tāpēc tam nepievērsu uzmanību. Kad bijām jau pie mājām, viņš ieminējās, ka ap astoņiem aizies pārlikt auto mūsu ierastajā vietā (:D stāvvietā ir mūsu vieta, kurā šoreiz bija iebraucis kāds cits, bet zinam, ka parasti šie "citi" pazūd ap pus deviņiem un tad var pārvietot auto savā vietā).. bet tam arī es īpašu vērību nepievērsu - domāju - kā parasti pajoko, jo reti iet pārlikt auto.. :)
Sākām vakarā skatīties hokeju (šo viņš nelaiž garām un reti kad ir dabūjams hokeja laikā izdarīt kaut ko citu...) pirms astoņiem kļuva tāds nedaudz tramīgs un paziņoja, ka ies līdz auto, aizbrauks ieliet degvielu un pārdzīs auto, vēl pārprasīja, cik pulkstens.. un aizgāja..
Tas uzdzina aizdomas - hokeja laikā? Precīzi astoņos? Pārdzīt auto un ieliet degvielu (neviens no šiem nav prioritāte, jo to var arī nedarīt)???
Atgriezās pēc stundas.. likās - nu labi, viss OK, labā garastāvoklī, atgrieza hokeju TV, lai var turpināt skatīties no tās vietas, kur pārtrauca.. Bet tad piefiksēju, ka savu mobilo ir ielicis krekla kabatā, lai gan ikdienā mājās telefonu tur uz galdiņa.. Tas jau otrreiz uzdzina aizdomas - viņš ar kādu ir ticies un tagad gaida sms.. :D Kādā brīdī piefiksēju, ka pārbauda telefonu (nu jau pēc kādas stundas pēc atgriešanās).. un pēc skaņas sapratu, ka ieslēdz skaņu (tātad bija izslēgta)... nu man klāt bija paranoja - ar ko tikās, kapēc nesaka..
Protams, nolēmu pajautāt, bet viņš tik atteica - tā visa ir sakritība, sagadīšanās, ne ar vienu netikos, nevajag iedomāties to, kā nav.. un vēl - ka es pārāk daudz skatos "Nemelo man" raidījumu :D :D
Bet aizdomas nepamet.. un tā bezspēcības sajūta, ka es jau neko nevaru uzzināt, kamēr pats nepateiks.

Tā ir paranoja? Izlikties, ka nekas nav noticis? Jūsu domas par šo visu?
21.11.2014 09:41 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Mani kaitina, ka man tā slikta pieredze. :(
21.11.2014 13:20 |
 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010
Nu man diemžēl ari ir ļoti slikta pieredze, neko labu es te neredzu un nedomāju.
21.11.2014 13:25 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Uztaisīju skandālu, apsūdzēju viņu melos un krāpšanā. Viņš, protams, visu noliedza
Un talak? Nu nevar but, ka dzivoji talak ka nekas nebijis.
21.11.2014 13:26 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Es 100% domāju, ka krāpj. Pārsteigumi utt. - nu neticu. Nejau šādā formā kāds taisa pārsteigumus.
21.11.2014 13:31 |
 
Reitings 623
Reģ: 16.10.2013
Pārsteigums tas būs jebkurā gadījumā!
21.11.2014 13:33 |
 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010
Beibe Marta, nav, nu NAV šādās situācijās risinajuma. Ja tevi neapmierina viņa meli, vienkārši jāiet prom. Neko tur nepierādīsi. Un pat ja pierādīsi un kaut gultā pieķersi, tāpat viņš teiks, ka nekā nav. Tā kā jebkurā gadījumā - izvēle ir pašas rokās. Ja nav pieņemams, jāiet prom. Ja ir pieejams, jāpaliek, jāklusē un jādzīvo uz priekšu.

Toreiz es negribēju iet prom. Paliku. Vēl kādu pusgadu. Bet nespēju to pieņemt un pēc tam tāpat aizgāju. Pārāk mani tas iekšēji grauza tie paralēlie sakari.

Mīļās meitenes, par visām šitām krāpšanas lietām es gribēju teikt vienu lietu. PIRMS jūs sākat detektīva darbu, izdomājiet, ko jūs darīsiet vienā situācijā, un ko otrā. Pārsvarā ir tā, ka meiča sāk zondēt reālo situāciju, nebūdama tai gatava. Vienkārši sāk okšķerēt aiz CERĪBAS, ka viss taču beigās būs labi. Un tad atklājas patiesība, ir šoks tāds, ka nezini, kur likties, un tad vispār nekādu adekvātu lēmumu nevar pieņemt.

Tāpēc autorei iesaku jau tagad izdomāt savu rīcību abos iespējamos variantos. Un tikai tad sākt okšķerēt.
21.11.2014 13:37 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Nika1, neko daudz tu nepanāci, viņš noliedza un viss. Tikpat labi tā varēja arī nebūt cita meitene, kam viņš zvanīja. Drīzāk varēji notēlot, ka aizej uz darbu un pēctam negaidot ierasties mājās, pieķert notikuma vietā.
Man šķiet, līdzīgās situācijās, lai pieķertu melos, jāizdara kaut kas spontāns, kas izsistu viņu no sliedēm, līdzīgi kā paķert jaku un pēdējā sekundē braukt līdzi, bet tāpat reāli tas dos tikai iespēju pavērot viņa reakciju.
21.11.2014 13:41 |
 
Reitings 500
Reģ: 26.08.2012
S-P-A negribētu būt tavā situācijā,taču es noteikti rīkotos un atklātu kko !!!
Es vng ko izdomātu kā noskaidrot kas notiek,bet es to izdarītu. Es nevēlētos lai mani krāpj vai melo!
Man ir skarbs raksturs tādās lietās.
21.11.2014 13:43 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Nika1, ļoti piekrītu Tavam ieteikumam par sagatavību un tālāko rīcību, ja tiešām uzroc sliktāko variantu.
21.11.2014 13:43 |
 
Reitings 60
Reģ: 04.12.2013
Nika1 - jā, es par to sagatavotību ļoti labi zinu. Vienmēr esmu teikusi, ka neuzdod jautājumu, ja neesi gatava dzirdēt atbildi.. Vakar, uzdodot jautājumu es biju gatava abiem variantiem - gan noliegšanai (kas tikai pastiprināja manas aizdomas), gan tam, ka reāli pateiks, ar ko brauca satikties.. Bet kāda būtu mana tālākā rīcība otrā variantā, to gan nezinu..
Esmu pašā attiecību sākumā teikusi, ka krāpšana un melošana tā ir tā lieta, kuru es necietīšu nekādā gadījumā. Man ir sava pašcieņa.. Gājējs aizies, nenoturēsi.. bet gribu būt uzreiz skaidrībā, kas ir kas, jo melos dzīvot nespēju..

Bet šī neziņa un šaubas - tās vienkārši galina nost. Patiešām ceru, ka šis ir variants - sieviete pati izdomāja, pati apvainojās.. un tur nekā apakšā nav.. Bet ja ir... nu, tad atliks pievienoties to sieviešu daudzumam, kas saka - es nekad neticēju, ka tas notiks ar mani.. :(
21.11.2014 13:51 |
 
Reitings 15
Reģ: 10.07.2009
Loti daudzam meitenem piekrītu. Viņš noteikti melo! Manējais arī ir hokeja fans, un nedod Dievs es viņam palūgtu tā laikā kaut ko palīdzēt-uzrūktu pretī. Tāpēc tāpat vien viņš to benzīnu nebrauca liet. Diemžēl. Bet tas variants ar pēdējā brīža pieteikšanos braukt līdzi ir ļoti labs. Pēc reakcijas jau vien daudz ko varēsi saprast. BET iespējams viņš jau būs sagatavojies tādam variantam. Tev tikai jāsagaida jebkurš izdevīgs moments, kad jūti, ka atkal sāk aizdomīgi uzvesties un tad jāimprovizē.
Bet ļoti ceru, ka tas viss izrādīsies kaut kāds pārpratums. Turies, mīļā! :)
21.11.2014 13:51 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Kapec uzreiz ar cikitu satiekas? Varbut kko citu? Varbut tikas ar kadu, kurs/kura tev nepatik? Varbut kadam izpalidzeja?
Padoma, par ko vins tev varetu melot, pasargat, lai izvairitos no tradiridi?

Es tava vieta nelo nejautatu, telotu, ka viss ir forsi, nekadu aizdomo, bet pa kluso visu parbauditu. :))
21.11.2014 13:51 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Then again - ko viņš pa to stundu varēja paspēt sadarīt? Iedomājos, ka kaut ko atdeva kādam vai otrādi. Ņemot vērā ceļu turp-atpakaļ un vēl to, ka arī benzīna pildīšana var prasīt kādu laiciņu.
21.11.2014 13:58 |
 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010
S-P-A, ko tu darītu, ja uzzinātu, ka tiešām tiekas ar citu? Vai tev ir skaidrs rīcības plāns? Šķirtos?
Ja nešķirtos, tad varbūt nevajag zināt.
21.11.2014 14:00 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Vai grib kaut ko pirkt no kāda (tev dāvanu Zsvētkos?) un aizbrauca uzmest aci.
Ja es tā sākśu domāt, man tūlīt vēl 100 versijas radīsies. :)
21.11.2014 14:02 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Jā, situācija neapskaužama. Turies. Pati arī nezinu ko darītu, ja tā notiktu. Nespēju iedomāties. Manējais nekad tā nedara, un, ja viņš tiešām viens pēkšņi sadomātu braukt vakarā uz benzīntanku, uzreiz liktos kaut kas ne tā un pat viņu prom nelaistu, kamēr nepasaka konkrēto iemeslu. Viņš vispār reti kad kaut kur brauc bez manis ārpus darba, gandrīz kā salipuši esam, tāpēc uzreiz atkostu, ja ko slēptu, plus vēl viņš galīgi melot nemāk.
Tavā vietā, pazīstot sevi, es laikam mierā neliktos, tincinātu viņu ilgi un dikti, zinu gan , ka tas nav pareizākais, bet es nevarētu noturēties. Gudra sieviete , protams, visu uzzinātu viltīgākā ceļā.
21.11.2014 14:03 |
 
Reitings 60
Reģ: 04.12.2013
Kari - nu sāc domāt.. :D Mani interesē tās idejas.. varbūt atradīšu atbilstošāko.. :D Un neaizmirsti par telefonu ar izslēgtu skaņu pēc tam kabatā..

Nika-1.. nu, ja zinātu ar ko tikās, tad varētu domāt tālāk - kāpēc tikās.. visdrīzākais vienas tikšanās (bez reālas krāpšanas) dēļ nešķirtos.. bet nopietni izrunātos.. un vērotu (ko arī tagad daru un darīšu)... Zināt vajag.. kaut vai tādēļ, ka es neciešu, kad man melo.. un jūtu to.. ar muguras smadzenēm jūtu melus.. un šobrīd melo!
21.11.2014 14:07 |
 
Reitings 850
Reģ: 24.10.2014
Es būtu tieši prasījusi. Neesmu gudra uz shēmošanu... Cik viņam gadu?
21.11.2014 14:12 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Karii +++, nu nav jau uzreiz tas launakais jadoma. :)
21.11.2014 14:19 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
S-P-A - vai vīrs izmanto mans.lmt? un vai viņš izmanto kādu no internetbankām? Vai tu tiec klāt viņa internetbankai? Ja jā, tad vari ieiet lmt.lv un sadaļā mans.lmt pasūtīt sarunu izdruku (ja tā jau tur nav pieejama).
21.11.2014 14:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits