Paranoja?

 
Reitings 60
Reģ: 04.12.2013
Labrīt sniegotajā rītā!

Gribēju ar Jums pakonsultēties. Man ir stabilas attiecības jau vairākus gadus. Vīrietis nekad nav radījis iemeslu aizdomām par sānsoļiem vai interesi par citām sievietēm. Taču vakardienas situācija mani tā teikt "nolika uz lāpstiņām".
Tātad. pēc darba kā ierasts iebraucām veikalā un pēc tam līdz stāvvietai. Novietojām automašīnu, norunājām, ka degvielas tā pamazāk bākā, bet nu rīt ieliesim, jo šovakar nekur negribas braukt. Kaut kādā brīdī pamanīju, ka viņš iečeko telefonu, šķita, ka sms, bet es parasti neuzmācos ar jautājumiem - kurš Tev raksta, utt., jo viņam raksta reti, tāpēc tam nepievērsu uzmanību. Kad bijām jau pie mājām, viņš ieminējās, ka ap astoņiem aizies pārlikt auto mūsu ierastajā vietā (:D stāvvietā ir mūsu vieta, kurā šoreiz bija iebraucis kāds cits, bet zinam, ka parasti šie "citi" pazūd ap pus deviņiem un tad var pārvietot auto savā vietā).. bet tam arī es īpašu vērību nepievērsu - domāju - kā parasti pajoko, jo reti iet pārlikt auto.. :)
Sākām vakarā skatīties hokeju (šo viņš nelaiž garām un reti kad ir dabūjams hokeja laikā izdarīt kaut ko citu...) pirms astoņiem kļuva tāds nedaudz tramīgs un paziņoja, ka ies līdz auto, aizbrauks ieliet degvielu un pārdzīs auto, vēl pārprasīja, cik pulkstens.. un aizgāja..
Tas uzdzina aizdomas - hokeja laikā? Precīzi astoņos? Pārdzīt auto un ieliet degvielu (neviens no šiem nav prioritāte, jo to var arī nedarīt)???
Atgriezās pēc stundas.. likās - nu labi, viss OK, labā garastāvoklī, atgrieza hokeju TV, lai var turpināt skatīties no tās vietas, kur pārtrauca.. Bet tad piefiksēju, ka savu mobilo ir ielicis krekla kabatā, lai gan ikdienā mājās telefonu tur uz galdiņa.. Tas jau otrreiz uzdzina aizdomas - viņš ar kādu ir ticies un tagad gaida sms.. :D Kādā brīdī piefiksēju, ka pārbauda telefonu (nu jau pēc kādas stundas pēc atgriešanās).. un pēc skaņas sapratu, ka ieslēdz skaņu (tātad bija izslēgta)... nu man klāt bija paranoja - ar ko tikās, kapēc nesaka..
Protams, nolēmu pajautāt, bet viņš tik atteica - tā visa ir sakritība, sagadīšanās, ne ar vienu netikos, nevajag iedomāties to, kā nav.. un vēl - ka es pārāk daudz skatos "Nemelo man" raidījumu :D :D
Bet aizdomas nepamet.. un tā bezspēcības sajūta, ka es jau neko nevaru uzzināt, kamēr pats nepateiks.

Tā ir paranoja? Izlikties, ka nekas nav noticis? Jūsu domas par šo visu?
21.11.2014 09:41 |
 
Reitings 101
Reģ: 29.01.2009
Viņš krāpj! Tas ir skaidrs!
21.11.2014 11:41 |
 
Reitings 101
Reģ: 29.01.2009
Nu labi, varbūt nekrāpj, bet melo gan!
21.11.2014 11:44 |
 
Reitings 883
Reģ: 24.03.2009
Haha, jā, nu VĒL varbūt nekrāpj.
Saku no pieredzes, viņš noteikti nesaka taisnību. :D
21.11.2014 11:54 |
 
Reitings 60
Reģ: 04.12.2013
Par melošanu piekrītu.. nepamet sajūta, ka ar kādu tikās un man nesaka.
Par krāpšanu - nedomāju, ka tik tālu ir nonācis, jo nedzīvojam kopā pirmo dienu, zinu ieradumus, zinu uzvedību.. varbūt tieši tāpēc manas aizdomas ir tik nomācošas..

Ņemot vērā manu vakardienas reakciju, jautājumus un cenšanos izdibināt - ir droši vien divi varianti tālākai rīcībai - vai nu sabīsies, ka ātri atkoda un metīs mieru - respektīvi, neturpinās, ja tur ir iesaistīta kāda sieviete, jo sapratīs, ko var zaudēt, vai arī otrs - turpinās, bet tad būs cita veida slēpšanās..

Jautājums - ko darīt man? Sēdēt malā un klusi vērot? Es zinu, kāda bija mana iekšējā sajūta vakar un noteikti negribu tam iet cauri vēlreiz..
21.11.2014 12:03 |
 
Reitings 662
Reģ: 15.11.2014
satiecies ar citu čali
21.11.2014 12:07 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
Un ko Tu reāli vari iesākt?? Ko? Šī situācija ir tik pretīga tāpēc,ka Tu nevari viņu piespiest, neko ietekmēt....ārdies vai klusē...
21.11.2014 12:07 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
S-P-A - lai arī kā tu izlemtu rīkoties, uzticies savai iekšējai intuīcijai. Tā reti kad pieviļ.
21.11.2014 12:07 |
 
Reitings 883
Reģ: 24.03.2009
Noslēps to visu vēl vairāk, un tad tu pat vērojot vismazākos sīkumiņus nespēsi vairs pateikt, vai viņš kko dara tev aiz muguras, vai nē.
21.11.2014 12:08 |
 
Reitings 101
Reģ: 29.01.2009
Ja baidītos zaudēt, tad sēdētu mājās un skatītos hoķi, turot tavas kājas klēpī!

Ko darīt? Kļūt par lesbieti! :D
21.11.2014 12:08 |
 
10 gadi
Reitings 4026
Reģ: 02.01.2011
es domāju, ka var gan iesākt, kaut vai ir viltu, bet uzzināt, ko vecis slēpj, un, pie kājas, ka nedrīkst līst telefonos un epastos utt., čakarēt otru cilvēku arī nedrīkst.
da kaut vai ik pa laikam pačeko telefonu, gan jau kādā brīdī būs nolažojis un aizmirsis kko izdzēst, kā arī kādā reizē, kad viņš pēkšņi grib kkur iziet, piesakies doties līdzi, nejautājot, vai viņš to vēlas- saki, ka iesi un viss. ja sāk rīkot traci, ka ies viens vai neies vispār- skaidrs, kā diena, ka citu muļļā.
21.11.2014 12:12 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
S-P-A, ar to telefona iečekošānu es biju domājusi, ka jāpalūdz paskatīties tieši tad, kad atkal redzēsi, ka viņs kaut ko raksta. :) Eh, turies, ceru, ka viss uzrakstītais ir tikai mūsu stulbas sieviešu iedomas. :D
21.11.2014 12:12 |
 
Reitings 60
Reģ: 04.12.2013
Gilroj - visi jau nav Rinkeviči.. :D

stulbi, stulbi, stulbi.. tur jau tā lieta, ka es nevaru neko izdarīt - izstiepies vai saraujies.. un tas mani vienkārši besī..
21.11.2014 12:15 |
 
Reitings 662
Reģ: 15.11.2014
kāds sakars rinkevičam, ar to, ka aicinu tevi satikties ar citu čali?
21.11.2014 12:17 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
Laba ir tā ideja par pieteikšanos līdzi. Tikai nevis tajā mirklī, kad viņš saka "Es pēc 3 stundām aizbraukšu pārbaudīt mašīnai motoru", bet gan tieši tajā mirklī, kad viņš iet ārā pa durvīm, uzraut kurpes, jaku un iet lejā uz mašīnu. Un tad skatīties reakciju, jo viņš vairs nevarēs paslēpties un piezvanīt, atteikt tikšanos. Bet, ja šamam pēkšņi uz tualeti savajadzēsies vai mājās būs kaut ko aizmirsis, tad skaidrs, ka cenšas noslēpties, lai aizmestu sms par plānu maiņu. Galvenais nevainīgi mirkšķināt acis un priecāties par neplānotu kopīgu izbraucienu līdz kautkurienei :D

Bet vispār - es ieteiktu laikam izlikties, ka nekas nav bijis. Iemidzināt viņa modrību, lai viņš domā, ka tev trakums pārgājis, bet tajā pašā laikā neuzkrītoši ciešāk pavērot viņa un viņa izgājienus. Galvenais netaisīt drāmu pie katrām mazākajām aizdomām, bet izlikties par mazu muļķīti, lai iemidzinātu viņa modrību. Gan jau izdarīs kādu neapdomātu gājienu, radot situāciju, no kuras būs krietni vien grūtāk izmeloties.
21.11.2014 12:22 |
 
Reitings 60
Reģ: 04.12.2013
Sorry, Gilroj, domāju, ka raksti, ka viņš ir saticies ar citu čali.. :D

bet kam man tikties ar citu? Ko tas atrisinās? :D
21.11.2014 12:24 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
shis nu gan slikti teelo, ja viss tik ljoti bija redzams
NU ja chalis pirmo reizi skatas kreisaja virziena, tada neuzmaniba saprotama :)
Bet jasaka, ka es butu uzmaniga jo peksnai ilgstosu ieradumu mainjai vienmer ir pietiekami svarigs iemesls.
21.11.2014 12:24 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Labi, ka manam vīram un man nav privātās telpas, lai varētu ko noslēpt no otra :D Tavā vietā arī rastos aizdomas dotajā situācijā. Es mēģinātu uzvesties mierīgi, lai iemidzināt viņa vērību, noteikti neko nejautātu. Uzprasītos visur līdzi, skatītos pār plecu, kad viņš ko saņem vai raksta telefonā, mēģinātu noķert momentu pirms ziņas vai zvani ir izdzēsti.
21.11.2014 12:25 |
 
Reitings 662
Reģ: 15.11.2014
te ir divi varianti

1.brauca pie prostitūtas(kurām ir konkrēts darba grafiks, tāpēc vajadzēja tieši astoņos)
2.brauca pēc kontrabandas degvielas, kam nevajag papildus lieciniekus

vēl ir 3.variants, bet mazāk ticams

drifts ar čomiem, kas bija sarunāts konkrētā laikā un vietā
21.11.2014 12:26 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Lai cik muļķīgi neskanētu (fui S-P-A), telefonu iečekoju - protams nekā - bet kā jau Šokoprieks teica - viss ir izdzēšams.
Tu tacu zini apmeram cikos telefona tika sanjemta sms, tad vajadzeja ari skatities vai taja laika kada ir. Ja nav, izdzesta. UN ja dzees, es saktu pastiprinati virieti paverot. Elementari.
21.11.2014 12:26 |
 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010
Atceros vienu pretīgu ainu no savas dzīves. Jau biju nojautusi, ka nav tīrs... ka rīt gatavojas ar kādu tikties (un ka pat šī cita nāks pie mums uz mājām!!!). Pienāca rītdiena, kad man vajadzēja doties uz darbu. Bet es notēloju slimo un paliku mājās. Pēc tam dzirdēju, ka viņš aizgājis uz vannasistabu un tur pa telefonu ar kādu runājis. Acīmredzot atcēla tikšanos. Es biju tik satriekta, ka tiešām saslimu :(
21.11.2014 12:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!