Paranoja?

 
Reitings 60
Reģ: 04.12.2013
Labrīt sniegotajā rītā!

Gribēju ar Jums pakonsultēties. Man ir stabilas attiecības jau vairākus gadus. Vīrietis nekad nav radījis iemeslu aizdomām par sānsoļiem vai interesi par citām sievietēm. Taču vakardienas situācija mani tā teikt "nolika uz lāpstiņām".
Tātad. pēc darba kā ierasts iebraucām veikalā un pēc tam līdz stāvvietai. Novietojām automašīnu, norunājām, ka degvielas tā pamazāk bākā, bet nu rīt ieliesim, jo šovakar nekur negribas braukt. Kaut kādā brīdī pamanīju, ka viņš iečeko telefonu, šķita, ka sms, bet es parasti neuzmācos ar jautājumiem - kurš Tev raksta, utt., jo viņam raksta reti, tāpēc tam nepievērsu uzmanību. Kad bijām jau pie mājām, viņš ieminējās, ka ap astoņiem aizies pārlikt auto mūsu ierastajā vietā (:D stāvvietā ir mūsu vieta, kurā šoreiz bija iebraucis kāds cits, bet zinam, ka parasti šie "citi" pazūd ap pus deviņiem un tad var pārvietot auto savā vietā).. bet tam arī es īpašu vērību nepievērsu - domāju - kā parasti pajoko, jo reti iet pārlikt auto.. :)
Sākām vakarā skatīties hokeju (šo viņš nelaiž garām un reti kad ir dabūjams hokeja laikā izdarīt kaut ko citu...) pirms astoņiem kļuva tāds nedaudz tramīgs un paziņoja, ka ies līdz auto, aizbrauks ieliet degvielu un pārdzīs auto, vēl pārprasīja, cik pulkstens.. un aizgāja..
Tas uzdzina aizdomas - hokeja laikā? Precīzi astoņos? Pārdzīt auto un ieliet degvielu (neviens no šiem nav prioritāte, jo to var arī nedarīt)???
Atgriezās pēc stundas.. likās - nu labi, viss OK, labā garastāvoklī, atgrieza hokeju TV, lai var turpināt skatīties no tās vietas, kur pārtrauca.. Bet tad piefiksēju, ka savu mobilo ir ielicis krekla kabatā, lai gan ikdienā mājās telefonu tur uz galdiņa.. Tas jau otrreiz uzdzina aizdomas - viņš ar kādu ir ticies un tagad gaida sms.. :D Kādā brīdī piefiksēju, ka pārbauda telefonu (nu jau pēc kādas stundas pēc atgriešanās).. un pēc skaņas sapratu, ka ieslēdz skaņu (tātad bija izslēgta)... nu man klāt bija paranoja - ar ko tikās, kapēc nesaka..
Protams, nolēmu pajautāt, bet viņš tik atteica - tā visa ir sakritība, sagadīšanās, ne ar vienu netikos, nevajag iedomāties to, kā nav.. un vēl - ka es pārāk daudz skatos "Nemelo man" raidījumu :D :D
Bet aizdomas nepamet.. un tā bezspēcības sajūta, ka es jau neko nevaru uzzināt, kamēr pats nepateiks.

Tā ir paranoja? Izlikties, ka nekas nav noticis? Jūsu domas par šo visu?
21.11.2014 09:41 |
 
Reitings 60
Reģ: 04.12.2013
piparene un vētrasputns - šo info avotu es nevaru atklāt...
22.11.2014 11:47 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
- šo info avotu es nevaru atklāt...

ok, es vienkārši nedomāju, ka tas vispār ir iespējams.
22.11.2014 11:52 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Nu izdruku var dabūt, ja ir kāds pazīstamais, kas strādā LMT un kas ar to strādā... Bet vienalga, nu ļoti ātri esi tikusi pie kaut kā tāda.

Kas attiecas uz to sievieti, ja reiz Tev ir intuīcija, kas tā varētu būt (jo simtprocentiigi jau tu peec balss nezini , ka taa ir vinja_) , tad jau nav duumi bez uguns.. Drosi vien, ja reiz Tev ir tadas aizdomas, tad arii ieprieksh ir bijis kaut kaada veida saskarsme ar to.
22.11.2014 11:52 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
Izdruku var dabūt, ja ir labi gali tieši sakaru kompānijā vai arī policijā, piemēram. Tā darīt gan, teorētiski, nedrīkst.
22.11.2014 11:56 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Cik pretīga situācija. Skumji...

Nu izdruku var dabūt, ja ir kāds pazīstamais, kas strādā LMT un kas ar to strādā...

Ja tā ir, tad ar izdrukas faktu īpaši skaļi nevajag plātīties. Citādi vīrietis aizies u LMT, uztaisīs skandālu, ka pie viņa datiem ticis svešs cilvēks un tad kāds izpalīdzīgs cilvēks dabūs pa biksēm :( Jo sods par personas datu noplūdi nav mazs...
22.11.2014 12:00 |
 
Reitings 727
Reģ: 01.08.2014
ok, es vienkārši nedomāju, ka tas vispār ir iespējams.

+1
Ok, pieņemu variantu, ka pazīstamais strādā attiecīgajā mobilo sakaru centrā?
22.11.2014 12:01 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Ja tā ir, tad ar izdrukas faktu īpaši skaļi nevajag plātīties. Citādi vīrietis aizies u LMT, uztaisīs skandālu, ka pie viņa datiem ticis svešs cilvēks un tad kāds izpalīdzīgs cilvēks dabūs pa biksēm


piekrītu!
22.11.2014 12:01 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
nu meitenes, kas mūsdienās nav iespējams? :D:D PROTAMS, ka izdruku var dabūt. Ne gluži atnākot un paprasot, bet , ja ir labs drugs kas strādā, viņš arī iedos ja smuki palūgsi :D Tikai cik gan tas ir ētiski...
22.11.2014 12:02 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Nu galīgi nepiekrītu es šeit tām, kas sāk veco stāstu-"Paskaties, vai pati neesi vainīga, ko darīji nepareizi.." Pie velna! Vecis krāpj un sievietei jāvaino sevi pie tā? Jā, ir situācijas, kad sieviete pati vainīga pie mīļotā atsvešinātības, bet nejau krāpšanā! Tā ir augstākā mēra necieņa un bezkaunība!


Attiecībās reti kad vainīgs ir tikai viens.
Ja manai sievai kaut kas būtu pa kreisi, vieglākais jau ir ārdīties un visu vainu uzvelt viņai. Es uzskatītu ka arī mana vaina tur ir, neesmu ideāls vīrs, iespējams, daudz ko esmu darījis nepareizi. Cik un ko es pats esmu darījis lai attiecības būtu labas.

Cilvēki nav ieprogrammēti mīlēt un būt uzticīgiem viens otram. Jūtas var būt ļoti trauslas arī pēc kopā nodzīvotiem daudziem gadiem. Cilvēki bieži vien ieraduma pēc, neredz un nenojauš savas kļūdas kopdzīvē.
22.11.2014 12:02 |
 
Reitings 727
Reģ: 01.08.2014
Nuuuu, drīzāk es ceru, ka tā nav, jo tad reāli, ja tur tiek strādāt cilvēks, kurš ir ziņkārīgs, tad viņš mierīgi visus var zondēt. Cerēju, ka tam vajadžīgas īpašas atļaujas vai vismaz iesniegums.
22.11.2014 12:04 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
ak,stulbi.. Es ar nedaudz cerēju,ka tomēr aizdomas neapstiprināsies.
Turies! Tu esi gudra sieviete.
Redzēs ,ko viņš vakarā tev teiks.
22.11.2014 12:08 |
 
Reitings 60
Reģ: 04.12.2013
ar izdruku netaisos plātīties, bet fakta priekšā nostādīt gan. :)

Kas attiecas uz pašas vainu - mans uzskats ir - ja ir problēmas kopdzīvē, vai otrā cilvēkā kaut kas nav tā, viņš sāk palikt paviršs, utt., tad šai "cietēja" pusei būtu pirmkārt jācenšas izrunāties ar to otru cilvēku, likt viņam manīt, ka uzvedība ir mainījusies, utt., nevis vienkārši uzsākt krāpšanu.. tas tikai nozīmē cieņas zudumu un mīlestības neesamību..

un es vienkārši gribu dzirdēt patiesību. vai tas ir par daudz prasīts?
22.11.2014 12:11 |
 
Reitings 662
Reģ: 15.11.2014
kas tā par sievieti ar kuru satikās?šmara?
22.11.2014 12:12 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Labāk pasaki , kāpēc Tev ir ''aizdomās turamā'' sieviete?? Vai tik ne tāpēc, ka jau iepriekš bijis kkāds pamats tam? Citādāk nevaru iedomāties..
22.11.2014 12:13 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Kas attiecas uz pašas vainu - mans uzskats ir - ja ir problēmas kopdzīvē, vai otrā cilvēkā kaut kas nav tā, viņš sāk palikt paviršs, utt., tad šai "cietēja" pusei būtu pirmkārt jācenšas izrunāties ar to otru cilvēku, likt viņam manīt, ka uzvedība ir mainījusies, utt., nevis vienkārši uzsākt krāpšanu.. tas tikai nozīmē cieņas zudumu un mīlestības neesamību..


+++ varbūt mīlestība vēl ir, bet cieņas tur vairs nav.
22.11.2014 12:19 |
 
Reitings 243
Reģ: 06.11.2014
Vecis muļķis. Pirmkārt jau tāpēc, ka tā rīkojas un, otrkārt, ka tik neprofesionāli to dara.
22.11.2014 12:23 |
 
Reitings 662
Reģ: 15.11.2014
otrkārt, ka tik neprofesionāli to dara.


Tak iesācējs tādās lietās :D varēja mājaš vispār nebraukt, bet pateikt ka jāstrādā ilgāk, sarunāt kolēģi, lai piesedz utt
22.11.2014 12:29 |
 
Reitings 385
Reģ: 15.01.2014
S-P-A cītīgi sekoju sarunai un ļoti cerēju, ka tev tiešām ir paranoja. Žēl, ka iznākums tomēr ir savādāks. Turies, esi stipra!
22.11.2014 12:31 |
 
Reitings 253
Reģ: 22.01.2014
Kad es krāpju savu draudzeni, tad parasti ar mīļakajām satiekos uzreiz pēc darba, mājās atbraucu noguris, draudzene uztaisa ēst, izdrāžu arī draudzeni un eju gulēt.
22.11.2014 12:31 |
 
Reitings 60
Reģ: 04.12.2013
Diemžēl nenoturējos līdz vakaram un izteicu visu viņam pa telefonu..

Atbilde bija - tur nekā tāda nav. Bet uz jautājumu - kas tad ir un par ko runāja neatbildēja. Uz jautājumu vai arī satikās atbildēja - kāpēc lai es ar viņu satiktos.. bet konkrētu jā vai nē nepateica. un galu galā - uz jautājumu kāpēc slēpa - tāpēc, lai neizdomātu to, kā nav.. Tikai nez kāpēc to, ka slēpjot šādi lietas viņš man tieši liek izdomāt to, kā nav, bet, ja izstāstītu atklāti visu, tad es to saprastu - viņš nemaz nepieņem...

Beigu beigās pateica, ka lai nedomāju es par to visu un lieki to necilājot..

un tagad pasakiet - ko man ar šo puspatiesību iesākt? Jo neko jau nepateica, tikai apliecināja manas aizdomas.. bet vieglāk no tā nekļuva..
22.11.2014 12:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!