Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Beztēma 21.11.2014

 
10 gadi
Reitings 1154
Reģ: 19.01.2010
Laabriit!:)
Esmu darbiņā.
Pie manis tā arī nekas īpaši nav sasnidzis, tik cik apledojums uz ceļiem. Kā jums?
Šovakar paredzēts kokteiļu vakars ar draudzenēm.

Par visu un neko, šajā piektdienā!
21.11.2014 07:05 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
sophie nu jautri mums ir! :D Tas gan! Braucam ekskursijā un šie saka :" Skolotāj, mēs jūs izaicinam, lai jūs pamājat ar roku blakus braucošajiem". Es tā :" šitā?!" Un pamāju! :D Šie sākumā uz pauzes, pēc tam sāk rēkt! :D Viena meitene man visu laiku saka :"Skolotāj, zin kā man bija?" Es tā :" Nē, nezinu" :D Un tā visu laiku :D
Iepriekšējā audz.st.viens puika jautā vai zinu kā spēlējot netā kazino var pelnīt naudu. Pēc tam jautā :" Jūs zinat, kas ir rulete?" Es :" Tu domā to garšīgo, kuru izņem no krāsns" :D Šie atkal sāk smieties un tā. Izejam uz humoru! Arī melno! :D
Nezinu cik skola iedos. Sapirku vajadzīgo. Paņēmu čekus. Rīt redzēšu :) Īpaši daudz jau nebūs, jo es neesmu izredzēto sarakstā! :) Kā jau jauniņā! :D
22.11.2014 01:11 |
 
Reitings 1571
Reģ: 29.01.2009
KristīnA!, nepadodies! Dažreiz tām vecajām klukstēm (visu cieņu par ilgu gadu laikā ieguldīto darbu) vajag parādīt vellu! :D
Nu ja skolēni piedalās, tad tas ir visnotaļ saliedējoši un slavējami! Saliedē kopējā naidā pret skolotājiem un skolu, kas uzdod šādus darbus! :D Un ar savējo klasi jau Tev ir labas attiecības, cik te var spriest! Nevaru iedomāties, kā būtu, ja mums 7. klasē būtu bijusi jauna audzinātāja! Mūsējā bija veca un visus pārgājienus un aktīvās padarīšanas nogrūda uz savu praktikanti! :D Bet tieši to jau mums tajā laikā gribējās - visādus divu dienu pārgājienus un ekskursijas, un visādas aktīvās padarīšanas. Bet šī tikai - nē un nē, par grūtu, pārāk daudz atļauju jāprasa... Eh.. bet jā, man tā "vecā" pamatskolas audzinātāja tāpat ir mīļāka par vidusskolas. Un visvisvismīļākā ir sākumskolas audzinātāja. Es pat tagad nevarētu pateikt, kas viņā bija TĀDS, bet bija!
Jā, par to klases fondu tā ir, kā ir. Bet rotājumiem taču skola piešķir kaut kādu finansējumu? Vai vispār neko?
22.11.2014 00:52 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
lindachka, interesanti, ka gada vidū. Kā tā? :)
Marbell'
22.11.2014 00:51 |
 
10 gadi
Reitings 2216
Reģ: 11.03.2010
Man vienreiz vajadzēja vadīt stundas pamatskolai, kā skolotājai uz visu dienu, dēļ skolotāju dienām. Cepuri nost un klanos visām skolotājam, kas prot savaldīt mazos. Tas ir tāds darbs, tur tiešam jābūt sirdslietai un lielai entuziastei. Visu cieņu, KristīnA!
Tas bija ārprāts :D. Kaut stundu izdomāju ar klasesbiedreni saistošu, tik un tā.
Mani tā jau neviens dzīvē neklausa, tur jau man bija skaidrs, ka mani neklausīs! :D
22.11.2014 00:45 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Strādāšu. :)
22.11.2014 00:43 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
lindachka, sāksi strādāt skolā? Vai prakse? :)
22.11.2014 00:43 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Pievienojos "učenīšu" beztēmai. :) Cerams, ka izdzīvošu kaut nedēļu skolā. :D
22.11.2014 00:37 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
sophie, viņi jau griež! :) Mēs visi griežam :D Rīt stundā arī griezīsim. Protams, ka meitenes izdara vairāk, bet zēni zina, ka rotāšana/ķepēšana klāt būs uz viņu pleciem :)
Jā, jaunākā esmu gan :) Bet tā rotāšana tiešām iet pa riņķi katru gadu. Nākamgad, kad būsim 8.klase mēs rīkosim skolotāju dienas pasākumu. Tā viņiem kā tradīcija - iedalīt katrai klasei kādu pasākumu.
Un vēl ir tā, ka dažas kolēģes gaida, kad es nolaidīšu rokas un satiasīšu ķep - lep. Bet nebūs tā! Griezīšu kaut naktīs!
Nē, klases fonds nav, jo bērni tiešām ir samērā nabadzīgi. Un vēl jautāt naudu rotājumiem man ir neērti. :(
Ja runājam par skolotājām, tad man arī vidusskolas skolotāja neraisa nekādas emocijas. Vsp nekādas!
Bet sākumskolas un pamatskolas gan! Kad sakrienamies ikdienā, tad vnm parunājamies! Viņas ir jaukas!
22.11.2014 00:32 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Tās kuras neguļ - iesakiet kā lai pārmāca kolēģi, kas vienmēr kavē. Nu vienmēr. Tā kaitina :D

Darbu uzsākot visi vienojāmies jau darba gatavībā saņemt maiņu ir 5-10min pirms sava darba laika sākuma.

Es lielākoties esmu 30min ātrāk, jo man patīk lēni ģērbties un vēl kafiju iedzert ar citas nodaļas kolēģiem. Visi pārējie apmēram arī iekļaujas tajās 5-20, kā kuru reizi sanāk.
Bet viena princese labi, ja pa durvīm ieradīsies laikā, vēl 10min ģērbies un savu maiņu saņem 15min vēlāk. Tad kad ir liels nogurums un visu dienu gaidi, kad beigsies Tava maiņa, tās 15min ir no svara. Vismaz man :D

Vienu dienu biju ieplānojusi braukt pēc darba uz laukiem, jo priekšā bija daudz brīvdienas, autobuss, pēdējais 20:15. Nu pēc būtības, 20:00 beidzu maiņu, apģērbjos un eju. Pulkstens 20:05, viņa vēl nav. Skatos pa logu - mīlinās ar savu draugu pāri ielai :D Es biju gatava ar kādu krēslu iemest :D Protams uz autobusu nepaspēju. :D

Nu kā lai tā forši pārmāca? Kolēģe ir forša, tā kavēšana tikai..
22.11.2014 00:32 |
 
Reitings 1571
Reģ: 29.01.2009
KristīnA!, aiii, bet vai Tu neuzņemies par daudz? Varbūt kādu audzināšanas stundu varēja veltīt briedīšu griešanai? :) Nebūtu varbūt tik filigrāns darbs, bet pašiem skolēniem būtu prieks, ka viņu pašu briedīši kaut kur rotājas?
Es atceros, cik jautri mums bija šie skolas rotāšanas pasākumi! Vienmēr meitenes padarīja visu galveno darbu un puiši tikmēr ampelējās apkārt! Tas vienmēr ievilkās līdz vēlai naktij un skolotāja tikai visus skubināja, jo, protams, pašai gribējās tikt ātrāk mājās. Bet bija tā satuvinošā sajūta. :)
Vai tik Tu tajā skolā neesi pati jaunākā, uz ko tie darbi tiek norakstīti? :)
Par to naudas tērēšanu- tas gan. Skolēni un vecāki parasti neaizdomājas, cik papildus vajag visādiem niekiem. Bet tāpēc mums bija klases fonds. Jums tā laikam nav? Man diemžēl par manu vidusskolas audzinātāju nav tās pašas labākās atmiņas, bet tas nu man ir jāatzīst- uz izlaidumu viņa mums visiem - 30 skolēniem- uzdāvināja rāmītī mūsu Pēdējā zvana bildes. Un tā man joprojām ir patīkama piemiņa no audzinātājas. Tu man uzdzini nostaļģiju! :D Mums februārī būs 10 gadi kopš esam beiguši skolu un būtu goda lieta apmeklēt ikgadējo Absolventu vakaru. Līdz šim es uz to skatījos skeptiski, bet tagad.... kaut kā pat sagribējās atgriezties dzimtajās sienās :D
22.11.2014 00:23 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Tikko veltīju 10 minūtes savas dzīves pilnīgi bezmērķīgu youtube video aplūkošanai, tagad sakaunējos un iešu dušā&gulēt. Tā gribētos vēl negulēt un ar bulsh** nodarboties, bet nāk miegs kā omei jau no 8iem vakarā :D
22.11.2014 00:06 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
āā, vainagi arī skolai! :D Viens galvenajam gaitenim, viens skolotāju istabai un viens manai klasei :)
22.11.2014 00:04 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
sophie, nu laiku un energģiju tas prasa, jā! :) Mums skolā šis amats tiek iedalīts 7.klasei. Katru gadu. Un es esmu tā laimīgā, kurai audzināšanā ir 7.klase :D
Mīnuss, ka sanāk tērēt savu naudu, bet nu...Ai, es nezinu...Laikam neesmu kapeiku grabinātāja. :)
Ļoti es viņu apbrīnoju un Tevi arī - ceru, ka tad, kad man būs bērni, viņiem būs tādas skolotājas!

Paldies! :) Šādi vārdi silda sirdi! Tāpat kā prieks, kad bērni, kuri citu acīs it kā ir norakstīti - spēj izdarīt kaut ko super labu un pārsteigt pārējos. Šogad mums tas jau vienreiz izdevās, tad nu tgd arī rotāsim tā, lai pārējiem paliek mutes vaļā! :)
22.11.2014 00:03 |
 
Reitings 1571
Reģ: 29.01.2009
Marīī, drīkst, bet klusiņām... :D Bet Tu vismaz gudro!!! Par to Tev cepums! :)

KristīnA!,
šogad esmu atbildīga par skolas rotāšanu uz Ziemassvētku laiku

:D Briesmīgi! Mūsu skolā vecajos, labajos laikos bija koncepts, ka 9. un visas 3 vidusskolas klases rotā savu stāvu (mums bija četri stāvi). Bija dota kaut kāda vienojošā tēma un viens atbildīgais skolotājs/mūsu skolā tas bija cilvēks, kas atbildīgs par skolas noformējumu (laikam bija treknie gadi, kad varēja tādu algot :D ) to visu pārraudzīja, tajā skaitā dekoru veidošanu. Man liekas, ka ļoti laba doma! (Varbūt vismaz nākamajam gadam, lai Tev nav tas viss vienai jādara)

Vainagi vismaz sev vai arī skolai?
Patiesībā es Tev ļoti jūtu līdzi. Man draudzene arī ir skolotāja, tiesa gan, vakarskolā. Un tā viņas enerģija, kas tiek patērēta... Bet kā viņa saka, ja vismaz viens skolēns aizdomāsies un kaut ko iegūs no viņas papildu darba, ekskursijām un materiāliem virs metodiski noteiktā minimuma, tad tas būs tā vērts. Ļoti es viņu apbrīnoju un Tevi arī - ceru, ka tad, kad man būs bērni, viņiem būs tādas skolotājas! :)
21.11.2014 23:57 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Esmu bijusi tikai vienās bērēs. Un arī tad piespiedu kārtā. Atceros kā visi runāja par to pozitīvo cilvēku, atceroties tos mirkļus, gan smējās, gan raudāja. Neko sliktu tajā nesaskatu. Nav tak visiem jāstāv ar betona sejām. Ja cilvēku atceras ar labu, kāpēc nedrīkst smaidīt vai pasmieties par kādu jautru, atmiņā palikušu momentu?
21.11.2014 23:44 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
Mana opīša bērēs arī nācās mazliet sasmieties, bet visiem, kas bija atnākuši. Mācītājs izvadīšanā pamatīgi saputrojās lūgšanas laikā un tur vienkārši nebija iespējams savaldīt smieklus. Vēlāk gan krusttēvs nedaudz iedzēris draudēja fiziski ar mācītāju izrēķināties par tādu izsmieklu.
21.11.2014 23:37 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Pasviežu biznesa ideju for free - deju kursi mammām kopā ar viņu bērniem. Ne tautas dejas, bet kaut kas coolīgāks. Es būtu pirmais klients, varu arī reklāmu piedāvāt. :D
21.11.2014 23:36 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Elzy, ir jau ok! Man tāpat nav izvēles! :) Tad nu skatos uz to pozitīvi un daru visu pēc labākas sirdsapziņas...

Vienīgi, ka tikko mazliet nolažoju ar vainagu :( Ah, es losene!
21.11.2014 23:35 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
PārslaKo, kā jaunais darbs pret Tevi izturas?

Ļoti labi, tikai tā ir ļoti daudz. :D Respektīvi, darba ir ļoti daudz, bet tas ir saistošs, priekšniecība pagaidām ir pretimnākoša un man tiek ļauts patstāvīgi pieņemt lēmumus par manu atbildības sfēru un realizēt savas ieceres. Tas priecē. Šķiet visi ir priecīgi, ka viņu kolektīvā ienāk jauns cilvēks ar svaigām idejām un es esmu priecīga, ka tās tiek novērtētas. Cerams, ka viss tā arī turpināsies, kaut gan, ja vien nebūs radikālu pārmaiņu vadībā, domāju, ka man nav par ko uztraukties. Darbs arī katru dienu ir savādās, kaut kas jauns un mani interesējošs, tāpēc nedomāju, ka man drīzumā apniks. Visnotaļ apmierināta esmu un jau jūtos labi iedzīvojusies darbā.
21.11.2014 23:34 |
 
Reitings 160
Reģ: 21.10.2014
KristīnA- neapskaužu!
Par smiešanos bērēs- vectēva bērēs kundzīte, kura teica runu sajauca daudzus vārdus vietām, smējās daudzi, pat vecomāte. Es tēloju, ka raudu, piepiedusies pie tēta, bet taaa nāca smiekli...

Ēdu hurmu. Tā ēst sagribējās
21.11.2014 23:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)