Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Beztēma 21.11.2014

 
10 gadi
Reitings 1154
Reģ: 19.01.2010
Laabriit!:)
Esmu darbiņā.
Pie manis tā arī nekas īpaši nav sasnidzis, tik cik apledojums uz ceļiem. Kā jums?
Šovakar paredzēts kokteiļu vakars ar draudzenēm.

Par visu un neko, šajā piektdienā!
21.11.2014 07:05 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
lindachka, interesanti, ka gada vidū. Kā tā? :)
Marbell'
22.11.2014 00:51 |
 
Reitings 1571
Reģ: 29.01.2009
KristīnA!, nepadodies! Dažreiz tām vecajām klukstēm (visu cieņu par ilgu gadu laikā ieguldīto darbu) vajag parādīt vellu! :D
Nu ja skolēni piedalās, tad tas ir visnotaļ saliedējoši un slavējami! Saliedē kopējā naidā pret skolotājiem un skolu, kas uzdod šādus darbus! :D Un ar savējo klasi jau Tev ir labas attiecības, cik te var spriest! Nevaru iedomāties, kā būtu, ja mums 7. klasē būtu bijusi jauna audzinātāja! Mūsējā bija veca un visus pārgājienus un aktīvās padarīšanas nogrūda uz savu praktikanti! :D Bet tieši to jau mums tajā laikā gribējās - visādus divu dienu pārgājienus un ekskursijas, un visādas aktīvās padarīšanas. Bet šī tikai - nē un nē, par grūtu, pārāk daudz atļauju jāprasa... Eh.. bet jā, man tā "vecā" pamatskolas audzinātāja tāpat ir mīļāka par vidusskolas. Un visvisvismīļākā ir sākumskolas audzinātāja. Es pat tagad nevarētu pateikt, kas viņā bija TĀDS, bet bija!
Jā, par to klases fondu tā ir, kā ir. Bet rotājumiem taču skola piešķir kaut kādu finansējumu? Vai vispār neko?
22.11.2014 00:52 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
sophie nu jautri mums ir! :D Tas gan! Braucam ekskursijā un šie saka :" Skolotāj, mēs jūs izaicinam, lai jūs pamājat ar roku blakus braucošajiem". Es tā :" šitā?!" Un pamāju! :D Šie sākumā uz pauzes, pēc tam sāk rēkt! :D Viena meitene man visu laiku saka :"Skolotāj, zin kā man bija?" Es tā :" Nē, nezinu" :D Un tā visu laiku :D
Iepriekšējā audz.st.viens puika jautā vai zinu kā spēlējot netā kazino var pelnīt naudu. Pēc tam jautā :" Jūs zinat, kas ir rulete?" Es :" Tu domā to garšīgo, kuru izņem no krāsns" :D Šie atkal sāk smieties un tā. Izejam uz humoru! Arī melno! :D
Nezinu cik skola iedos. Sapirku vajadzīgo. Paņēmu čekus. Rīt redzēšu :) Īpaši daudz jau nebūs, jo es neesmu izredzēto sarakstā! :) Kā jau jauniņā! :D
22.11.2014 01:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)