Apbrīnojamas sagadīšanās

 
Reitings 38
Reģ: 25.09.2014
Vai jums dzīvē ir bijuši gadījumi, kurus īsti nevar izskaidrot un kuri liek aizdomāties par likteņa brīnumiem/intuīciju/sargeņģeli/sauc kā gribi? Ja jā, kādi? :)
20.11.2014 21:35 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Mani facebook uzaicināja afroamerikāniete no Āfrikas,ar tādu pašu vārdu uzvārdu,dzimšanas datumu,mēnesi un gadu...
20.11.2014 22:55 |
 
Reitings 748
Reģ: 25.06.2009
Jā! Tas jau pasen, bet, nu, vienalga. Bija viens pielūdzējs, kurš ļoti neatlaidīgi gribēja tikties un randiņot. Gāju pa ielu, lasīju viņa sms un nodomāju, iešu šovakar uz kino, ja pa ceļam uz mājām satiksimies, kas, protams, likās nereāli. Pagāja kāda minūte un viņš brauc tieši pretī. Es tajā dienā gāju pa citu ielu kā parasti, arī viņš tur parasti nebrauc. Vajadzēja gan pārliecinošāku iemeslu :D attiecības izgāzās

Protams, arī telefona zvani, kad domāju par kādu cilvēku.
Un nedomāju, ka sakritība, vienkārši viens otru pārāk labi pazīstam- ar draugu ļoti bieži ir tā, ka es kaut ko pie sevis nodomāju, bet viņš pasaka skaļi. tas ir forši :)
20.11.2014 23:08 |
 
Reitings 617
Reģ: 17.08.2014
Runājot par likteņiem. Mana draudzenes mamma liekas ir dzimusi laimes krekliņā, jo viņa aizbrauca prom no viesnīcas Indijā, kur pēc 30 minūtēm, pēc viņas aizbraukšanas notika terorakts - vienā no Mumbajas viesnīcām. Lai gan tas notika pirms 6 gadiem, ik pa laikam joprojām par to iedomājos.
20.11.2014 23:18 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
es vēl neesmu izdomājusi vai tā ir sagadīšanās, liktenis vai pašas piesauktas lietas domās. bet ir daudz gadījumi, kad sadraudzējos ar kādu meiteni un ir daudz kopīgu lietu, ka tiešām viena pabeidz otras teikumu un visādas citādas sakritības.

bet vienu lietu atceros, kad skatījos kā draugs spēlē basktbolu un pēkšņi tāda aina acu priekšā, ka viņš nokrīt un salauž roku... noskurinājos, nodomāju, kas pa slimām domām... skatos tālāk spēli un pēc 5 minūtēm mans draugs guļ uz laukuma ar izmežģītu roku... tas gan bija jocīgi...
20.11.2014 23:52 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Jā nesen bija, bet nestāstīšu :D :D :D
20.11.2014 23:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits