Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tele2 vs Bite?

 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
Sveikas! Ļoti iespējams, kā šāda vai līdzīga tēma bijusi simtiem reižu, bet, tā kā laiks iet uz priekšu un tehnoloģijas nemitīgi attīstās un uzlabojas, man vajag jaunākās atsauksmes no meitenēm, kam bijusi vai ir saskarsme ar abiem šiem tīkliem - Bite un Tele2. Respektīvi - kurš labāks, konkrētāk, tieši zonas un interneta ziņā? Apskatījos abu tīklu interneta pārklājuma kartes, bet tas man neko nedeva, jo abas kartes bija ļoti līdzīgas. Kuram tīklam tieši ārpus Rīgas ir labāka zona? Jau 5 gadus esmu Tele2 kliente, bet nepatīk, ka ārpus Rīgas bieži pazūd zona un internetu neķer tieši tad, kad tas visvairāk nepieciešams. Tāpēc jautājums - vai ir vērts pāriet uz Biti? Bites SIM karti man vakar atveda kurjers, bet pāreja vēl nav notikusi. Tele2 uzreiz atsūtīja izdevīgu piedāvājumu uz 6 mēnešiem, un 2 reizes bija zvanījuši, bet atzvanīt nevarēju. Tad nu domāju, ja palieku pie Tele2 uz tiem 6 mēnešiem, vai pēc tam vakar atvestā Bites kartiņa būs derīga vai būs jātaisa jaunu, un vai vispār Bite mani pēc tam ņems kā savu klientu? Paldies jau iepriekš!
12.11.2014 20:32 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Esmu pārgājusi uz Biti. Esmu Bites klients jau pāris dienas. Nenožēloju, esmu apmieirnāta. Zona laba, vienīgais likās, ka LMT sakaru kvalitāte bija labāka, jo šobrīd dažreiz dzirdu kkādus blakus trokšņus, bet tas netraucē. Jāsaka, ka man darba vietā ir labāka zona un sakari kā šefam ar Tele 2. Vsm es neskraidu pa biroju kā suns mīža vietu meklējot (sasodīti iepatikās šis teiciens) un bļaujot - Aļo, aļo! :D
18.12.2014 10:31 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Zonas esamība/neesamība ir diezgan stipri atkarīga no tuvumā esošās bāzes stacijas kapacitātes un jaudas. Ja Rīgas centrā sēž viens Bites (vai cita oper.) klients un lieto pakalpojumus, tad viņam problēmas nebūs. Ja tur sēž 100 klienti un vienlaicīgi lieto telefonu, tad zona jau pasliktinās. Ja vairāki tūkstoši klientu reizē zvana, tad lielai daļai zona pazudīs. Tāpēc lielākie zonas kritumi arī ir vakaros, jo cilvēki, pārnākuši mājās, vairāk zvana un lieto i-netu. Arī sms par neabildētajiem zvaniem ir viegli izskaidrojamas. Tagad ir bezlimita tarifi praktiski visiem operatoriem, un cilvēki vairs neskatās uz kuru tīklu viņi zvana. Pareizi? Pareizi! Ja savā tīklā operators var nodrošināt neskaitāmus savienojumus starp cilvēkiem, tad starpoperatoru savienojumu kanāli nav bezlimita, tiem ir noteikts skaits. Cik Bitei ir klientu? Kaut kādi 400 000. Cik klientu ir abiem pārējiem operatoriem? LMT un Tele2 ir ap 1 200 000 klientu. Ja Bites klienti sastrēgumstundā cītīgi pļurkst pa telefonu ar LMT un Tele2 klientiem, viņi aizņem visus starpsavienojuma kanālus. Tad LMT klients, kas zvana autorei uz Biti, nemaz nevar autori sazvanīt. Un autore saņem sms par neatbildētu zvanu, lai gan bijusi visu laiku zonā.
Par zonas traucējumiem konkrētās vietās un laikos tomēr ir vēlams ziņot oeratoram. Savācot vairākas tādas sūdzības, ir iespējams apzināt vietas, kur nepieciešama bāzes stacijas jaudas pastiprināšana un zona agrāk vai vēlāk uzlabosies.
17.12.2014 10:28 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
Man no šīs nedēļas ir iphone5, pirms tam bija nokia. LMT. Ja Nokia likās,ka visu laiku ir pilna zona(bet arī mēdza pazust), tad tagad jaunam telefonam tajās pašās vietās nav pilna zona. Tā, ka piekrītu Miss Joker, ka varbūt arī telefons pie vainas.
17.12.2014 09:48 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tā lasot komentārus vispār jāsecina ka labāk neņemt nevienu pieslēgumu un dzīvot bez telefona :D Jo tā pat itkā eot pieslēgumam viss neiet :D

Vispār es aizdomājos, vai nav iespējams ka zonas ir sliktas ne tikai dēļ pieslēguma, bet gan arī dēļ telefona? Piemēram slikts telefonam tas raidītājs vai arī ne visiem telefoniem patīk visi šie tīklu raidītāji, tāpēc ar dažiem strādā labāk, bet ar citiem nē.

Un protams varbūt vienkārši cilvēkam pašam tāda enerģija ka telefons negrib strādāt :D

Man vienmēr pat dziļākajā bedrē ir bijusi zona telefonam, pat tad kad rāda ka nevienam citam nav, tomēr man no kaut kurienes viņa uzrodas. Tā kā kamēr man zona būs, tikmēr sēdēšu tele2 :D
17.12.2014 08:12 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nesen pārgāju uz Biti. Esmu apmierināta, jo varu zvanīt neierobežoti uz visiem tīkliem, neiespringstot, ka būs milzīgs telefona rēķins. Runāju daudz, bet vairāk par 5 EUR neesmu maksājusi. Internetu gan nelietoju.

Vienīgais mīnuss, ka Latgalē ir problēmas ar zonu, bet tur neesmu tik bieži, lai man tas sagādātu lielas neērtības.
17.12.2014 07:24 |
 
Reitings 12
Reģ: 22.05.2011
Katram operatoram savi mīnusi tā teikt :D Pašreiz izmantoju Tele2, tikai dēļ tā ka par velti, bet pēc akcijas vidrīzāk atgriezīšos pie Bites. Lai gan jāatzīst pie abiem operatoriem ir tādas problēmas, kas mani neapmierina - Tele2 internets prakstiski visu laiku bremzē, Bitei savukārt tas, ka nāk sms par neatbildētiem zvaniem, kaut telefons ieslēgts un laukos arī neatrodos...
Šis lēmums par operatoriem tiešām ir ļoti individuāls un atkarīgs no katras konkrētās situācijas. :)
16.12.2014 20:53 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Man Tele2. Vairākas reizes bijuši konflikti ar viņiem par rēķiniem, kas piemēroti nezin par ko. Kā jau te meitenes minēja, tur visa tā birokrātija ar iesniegumiem, bet vienmēr savu taisnību esmu izcīnījusi. Ar zonu problēmas nav, bet jāsaka, ka es uzturos tikai pilsētā, nezinu, kā ir kādos laukos.

Pāris gadus atpakaļ Bite mani pārvilināja, uz kādu mēnesi gan tikai. Man pašai sūdzību nebija, bet visiem, kas man zvanīja gan. Teica, ka briesmīga kvalitāte, tas ir, mana balss atbalsojās, skaņa kā no kādas mucas un tml. Un tas nebija viens cilvēks, kurš tā teica, tie bija gandrīz visi. Un vaina nebija telefonā. Tā nu nācās pāriet atpakaļ uz Tele2. Un tagad droši zini, ka Biti-nu nekad vairs.
14.12.2014 20:50 |
 
Reitings 857
Reģ: 08.08.2014
vairs neiesaku pārie uz biti , man ar viņiem karš. Bite vaino LMT , savkārt LMT - Biti.
Jau aptuveni mēnesi telefons ta iet ta neiet.
Pati ar plānoju pāriet , negribētos jau jo bite ir izdevīga un iepriekš problēmu nebija. Bēēt tā kā viņi nespēj neko darīt lietas labā tad cita varianta vienkārši nav. :(
14.12.2014 19:53 |
 
Reitings 2018
Reģ: 21.12.2013
Man ir ilgus gadus tele2 nu neteikšu ka esmu apmierinata del cenu kapumiem. Gribeju iet prom bet šie izdomaja ka esmu.bijusi arzemes un man 100ls pa telefonu jamaksa tad bija iesniegumi un nelaida prom tik viegli.paliku jo teica ja iesu prom bus jatmaksa ta summa . Kaut nebiju nekadas arzemes. Bet vismaz labi ka 3 menesus nebija jamaksa.
14.12.2014 19:44 |
 
Reitings 403
Reģ: 30.08.2014
Man ir Tele2, esmu ļoti apmierināta.
Bitei gan tās problēmas ar zonu ļoti krīt uz nerviem. Citreiz ļoti vajag kādu sazvanīt, bet zona pat pilsētā mēdz nebūt.
14.12.2014 19:14 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
Bite ir ok. Lētākais variants, šad tad zona čābīga, bet tā ir labi. ":)
Ja mainīšu operatoru, tad noteikti tas būs uz LMT
14.12.2014 19:04 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Tele2 - viss patiik!
14.12.2014 18:55 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Man Tele2 jau ir vairākus gadus, pirms tam neilgi bija arī bite, jo bija divi telefoni. Nepatīk man Bite, bet par pašreizējo situāciju neko pateikt nevarēšu, jo tā noteikti jau ir uzlabojusies. Bet ar Tele2 nekad nekādu problēmu ar zonu, internetu nav bijis, vismaz ne tādā ziņā, ka man vienai nestrādā, bet citiem cilvēkiem ar citiem tīkliem viss strādā. Ir pat bijis, ka konkrētā vietā Tele2 zona ir, bet LMT pazūd.
14.12.2014 18:53 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Es šobrīd domāju par pāriešanu uz Biti, bet lai nepirktu kaķi maisā, es paņēmu testa kartiņu un tagad testēju, pagaidām esmu apmierināta ar sakariem, kas ir man mājās. Rīt testēšu darbā un Rīgas centrā, ja arī tur būs ok, tad pāriešu uz biti. Tele 2 negribu, jo šefam darbā problēmas ar zonu, bet arī pie LMT palikt negribu, jo nav izdevīgi. Ceru, ka arī darbā viss būs ok.
14.12.2014 18:50 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Esmu Bitē jau kādus 3 gadus. Rēķini ir ok, bet zona..... darbā zonas nav, dzīvoklī arī ir vietas, kur nav. Bet nu varbūt viņiem manā pilsētā problēmas ar zonu. Tā jau pārējais ir ok. Bet es it kā skatījos to pārklājuma karti un rāda, ka ta man jābūt visam ideāli,bet nu tā nu galīgi nav :D
24.11.2014 18:46 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
patīk ka pzaiņo par maksas zvaniem utt fīčas...
Tas man arī patika no viņu piedāvājuma, tas viss it kā jau forši, bet nu es nevaru izturēt - kam man telefonu, ja mani un es citus tāpat nevaru sazvanīt. Nu nesaprotu es - kā vienā vietā var būt, ka tad ir, tad nav zonas, tad ir, tad atkal nav zonas, nu kā tā var būt? Un tas, nepārvietojot telefonu nekur, viņš stāv visu laiku uz plauktiņa.
24.11.2014 17:10 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Biju Tele 2 platīna klients, pēc pāris saķeršanās reizēm ar viņiem un redzot to ka pretīmnāksāna nekāda un savs jāpanāk ar n-tajiem iesniegumiem, pārgāju uz biti.. pagaidām ir OK.. man patīk, nav vēl bijis, ka zona nav... patīk ka pzaiņo par maksas zvaniem utt fīčas...
24.11.2014 17:06 |
 
Reitings 978
Reģ: 09.10.2013
Starp citu, man pazīstamie, kas lietoja LMT ntos gadus, pārgāja no LMT uz Tele2, tieši, dēļ zonas, jo ar LMT tāda vispār nebija, viena no vietām, kur dzīvoja ir Mežciems (kas ir Rīgā), okay citi bija ārpus Rīgas, bet tāpat, kā arī bieži, kad zvanu dažiem uz LMT nevaru dēļ zonas sazvanīt, bet gan jau Pierīga ir tik ūber kruta, ka tur šos torņus nevajag :D
24.11.2014 17:04 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
Par internetu - Bitai tāda lietakā 4G nav vispār! Tele 2 - 50 torņi 4G pa visu Latviju. Tikai LMT priekš manis!
24.11.2014 16:58 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Vidridžu pagastā tb.
24.11.2014 16:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits