Tele2 vs Bite?

 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
Sveikas! Ļoti iespējams, kā šāda vai līdzīga tēma bijusi simtiem reižu, bet, tā kā laiks iet uz priekšu un tehnoloģijas nemitīgi attīstās un uzlabojas, man vajag jaunākās atsauksmes no meitenēm, kam bijusi vai ir saskarsme ar abiem šiem tīkliem - Bite un Tele2. Respektīvi - kurš labāks, konkrētāk, tieši zonas un interneta ziņā? Apskatījos abu tīklu interneta pārklājuma kartes, bet tas man neko nedeva, jo abas kartes bija ļoti līdzīgas. Kuram tīklam tieši ārpus Rīgas ir labāka zona? Jau 5 gadus esmu Tele2 kliente, bet nepatīk, ka ārpus Rīgas bieži pazūd zona un internetu neķer tieši tad, kad tas visvairāk nepieciešams. Tāpēc jautājums - vai ir vērts pāriet uz Biti? Bites SIM karti man vakar atveda kurjers, bet pāreja vēl nav notikusi. Tele2 uzreiz atsūtīja izdevīgu piedāvājumu uz 6 mēnešiem, un 2 reizes bija zvanījuši, bet atzvanīt nevarēju. Tad nu domāju, ja palieku pie Tele2 uz tiem 6 mēnešiem, vai pēc tam vakar atvestā Bites kartiņa būs derīga vai būs jātaisa jaunu, un vai vispār Bite mani pēc tam ņems kā savu klientu? Paldies jau iepriekš!
12.11.2014 20:32 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tā lasot komentārus vispār jāsecina ka labāk neņemt nevienu pieslēgumu un dzīvot bez telefona :D Jo tā pat itkā eot pieslēgumam viss neiet :D

Vispār es aizdomājos, vai nav iespējams ka zonas ir sliktas ne tikai dēļ pieslēguma, bet gan arī dēļ telefona? Piemēram slikts telefonam tas raidītājs vai arī ne visiem telefoniem patīk visi šie tīklu raidītāji, tāpēc ar dažiem strādā labāk, bet ar citiem nē.

Un protams varbūt vienkārši cilvēkam pašam tāda enerģija ka telefons negrib strādāt :D

Man vienmēr pat dziļākajā bedrē ir bijusi zona telefonam, pat tad kad rāda ka nevienam citam nav, tomēr man no kaut kurienes viņa uzrodas. Tā kā kamēr man zona būs, tikmēr sēdēšu tele2 :D
17.12.2014 08:12 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
Man no šīs nedēļas ir iphone5, pirms tam bija nokia. LMT. Ja Nokia likās,ka visu laiku ir pilna zona(bet arī mēdza pazust), tad tagad jaunam telefonam tajās pašās vietās nav pilna zona. Tā, ka piekrītu Miss Joker, ka varbūt arī telefons pie vainas.
17.12.2014 09:48 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Zonas esamība/neesamība ir diezgan stipri atkarīga no tuvumā esošās bāzes stacijas kapacitātes un jaudas. Ja Rīgas centrā sēž viens Bites (vai cita oper.) klients un lieto pakalpojumus, tad viņam problēmas nebūs. Ja tur sēž 100 klienti un vienlaicīgi lieto telefonu, tad zona jau pasliktinās. Ja vairāki tūkstoši klientu reizē zvana, tad lielai daļai zona pazudīs. Tāpēc lielākie zonas kritumi arī ir vakaros, jo cilvēki, pārnākuši mājās, vairāk zvana un lieto i-netu. Arī sms par neabildētajiem zvaniem ir viegli izskaidrojamas. Tagad ir bezlimita tarifi praktiski visiem operatoriem, un cilvēki vairs neskatās uz kuru tīklu viņi zvana. Pareizi? Pareizi! Ja savā tīklā operators var nodrošināt neskaitāmus savienojumus starp cilvēkiem, tad starpoperatoru savienojumu kanāli nav bezlimita, tiem ir noteikts skaits. Cik Bitei ir klientu? Kaut kādi 400 000. Cik klientu ir abiem pārējiem operatoriem? LMT un Tele2 ir ap 1 200 000 klientu. Ja Bites klienti sastrēgumstundā cītīgi pļurkst pa telefonu ar LMT un Tele2 klientiem, viņi aizņem visus starpsavienojuma kanālus. Tad LMT klients, kas zvana autorei uz Biti, nemaz nevar autori sazvanīt. Un autore saņem sms par neatbildētu zvanu, lai gan bijusi visu laiku zonā.
Par zonas traucējumiem konkrētās vietās un laikos tomēr ir vēlams ziņot oeratoram. Savācot vairākas tādas sūdzības, ir iespējams apzināt vietas, kur nepieciešama bāzes stacijas jaudas pastiprināšana un zona agrāk vai vēlāk uzlabosies.
17.12.2014 10:28 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Esmu pārgājusi uz Biti. Esmu Bites klients jau pāris dienas. Nenožēloju, esmu apmieirnāta. Zona laba, vienīgais likās, ka LMT sakaru kvalitāte bija labāka, jo šobrīd dažreiz dzirdu kkādus blakus trokšņus, bet tas netraucē. Jāsaka, ka man darba vietā ir labāka zona un sakari kā šefam ar Tele 2. Vsm es neskraidu pa biroju kā suns mīža vietu meklējot (sasodīti iepatikās šis teiciens) un bļaujot - Aļo, aļo! :D
18.12.2014 10:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits