Tele2 vs Bite?

 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
Sveikas! Ļoti iespējams, kā šāda vai līdzīga tēma bijusi simtiem reižu, bet, tā kā laiks iet uz priekšu un tehnoloģijas nemitīgi attīstās un uzlabojas, man vajag jaunākās atsauksmes no meitenēm, kam bijusi vai ir saskarsme ar abiem šiem tīkliem - Bite un Tele2. Respektīvi - kurš labāks, konkrētāk, tieši zonas un interneta ziņā? Apskatījos abu tīklu interneta pārklājuma kartes, bet tas man neko nedeva, jo abas kartes bija ļoti līdzīgas. Kuram tīklam tieši ārpus Rīgas ir labāka zona? Jau 5 gadus esmu Tele2 kliente, bet nepatīk, ka ārpus Rīgas bieži pazūd zona un internetu neķer tieši tad, kad tas visvairāk nepieciešams. Tāpēc jautājums - vai ir vērts pāriet uz Biti? Bites SIM karti man vakar atveda kurjers, bet pāreja vēl nav notikusi. Tele2 uzreiz atsūtīja izdevīgu piedāvājumu uz 6 mēnešiem, un 2 reizes bija zvanījuši, bet atzvanīt nevarēju. Tad nu domāju, ja palieku pie Tele2 uz tiem 6 mēnešiem, vai pēc tam vakar atvestā Bites kartiņa būs derīga vai būs jātaisa jaunu, un vai vispār Bite mani pēc tam ņems kā savu klientu? Paldies jau iepriekš!
12.11.2014 20:32 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Visu mūžu esmu tele2, kā pilsētā tā laukos un arī dziļās bedrēs baigās problēmas ar zonu nav bijušas. Godīgi sakot man pat ir vienalga pie kā es esmu, tā pat agri vai vēlu citiem atkal nāks "labāki piedāvājumi" un tad daļa atkal skries pakaļ vilnim. Es atkal Tele2 atradu sev ļoti izdevīgu piedāvājumu, par lētām naudām, kas man iznāk gana lēti lai nebūtu vajadzība meklēt ko citu.
12.11.2014 21:43 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
Esmu Bites klients jau vairākus gadus. Sūdzību par zonu nav vispār. Pat 15km no Krievijas robežas bija pilni stabiņi. Internets arī pilnībā apmierina.
12.11.2014 23:54 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Nezinu kāds tele 2 internets, bet Bitei nav nekas labs, lēns, jo viņiem nezinu vai ir pat 3G, kur nu vēl 4G, Bite pati atzinusi, ka LV tik labi neiet, tāpēc internetu attīstīt netaisās.

Vairāk neko nezinu ne par Tele2, ne Biti - nav manas kompānijas un nebūs.
12.11.2014 23:59 |
 
Reitings 2796
Reģ: 20.10.2009
Man Bite,
apmierina pilnībā, zona nav bijusi tikai 2 vietās- 1 no tām zona ir tikai LMT, otrā zona nav nevienam! :)
tagad pārgāju uz to Piektdienas tarifu un izskatās, ka šomēnes rēķins būs vēl mazāks kā bija.. :))
13.11.2014 00:01 |
 
Reitings 433
Reģ: 20.08.2013
Bite, ar zōnu nekur prob. Nekur nav
13.11.2014 00:19 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
Aizvakar naktī pieslēdza Biti. Pirmkārt, telefona ievietojot Bites karti, rāda Sim nav ievietota, bet ieliekot Tele2 - viss darbojas. Dabūju likt citā telefonā. Otrkārt, zona jau 3 reizes nav bijusi, nevarēju piezvanīt pat Bites info centram.
Tagad domāju par to LMT izmēģinājuma SIM karti uz mēnesi. Kāda jau ir pamēģinājusi?
14.11.2014 12:29 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
telefona ievietojot Bites karti, rāda Sim nav ievietota, bet ieliekot Tele2 - viss darbojas. Dabūju likt citā telefonā.
:D tev laikam ir tele2 telefons:D Bite ta nedara:D
14.11.2014 12:32 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Bite ir jau vairākus gadus. Ok, es gan tālāk par 70km no Rīgas esmu pāris reizes gadā, bet problēmas ar zonu bija tikai vienreiz - Lietuvas pierobežā. Bet tur gļukojot visi operatori.

Kopumā par Biti nekādu sūdzību - labs serviss, lieliska cena. Viss apmierina!
14.11.2014 12:33 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Cik veca tev ir Tele2 sim karte? Vecās sim kartes ir mazliet biezākas par jaunajām, tāpēc, ja telefonam nav stingri tie spīdīgie kontaktiņi, tad telefons jaunās sim kartes nelasa.
14.11.2014 12:36 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
Nu man ir mikro sim karte, diezgan jauna, gan Tele2, gan jaunā Bites. Bet, tā kā telefons tagad remontā, ieliku mazo sim adapterī un vienā vecajā telefonā. Ar Tele2 viss kārtībā, bet Bites kartiņu, kura ir identiska izmēra un biezuma, neņem pretī. Citā telefonā gan aizgāja. Bet laikam jau problēma būs telefonā. Bet par to zonas pazušanu gan es nesapratu. LMT testa sim karti neviena nav mēģinājusi?
14.11.2014 12:54 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
Nedēļu jau esmu Bites kliente, varu izteikt savus subjektīvos novērojumus, varbūt kādai, kas ir tīkla meklējumos, noder. Pirmkārt, dzīvoju Rīgā, ne dziļi laukos, kur tuvumā nebūtu sakaru torņu. Zona zūd regulāri, visbiežāk tas notiek vakaros un no rītiem, bet ir reizes, kad arī dienā zūd; reizēm uz pāris minūtēm, citreiz ilgāk. Bieži vien, kad zvanu kādam, parādās "No network coverage", lai gan zona rādās pilna. Kā arī pirmo reizi mūžā saņēmu īsziņu, ka man ir nesaņemts zvans, lai gan telefons man ne brīdi nav bijis izslēgts, lai mani nevarētu sazvanīt. Un, protams, sarunas laikā, tā raustās, nedzirdu, ko man cilvēks otrā galā saka, jo vienkārši saruna ik pa brīdim pārtrūkst. Protams, pirmajās dienās domāju, ka tas tikai tā pārejas procesā, bet nu atvainojiet, jau nedēļu!? Aizrakstīju Bites servisam par problēmām ar savienojumu, atbildēja pēc 3 dienām, lai atsūtu savu numuru, ka pārbaudīšot. Jau 4 dienas ne miņas, aizrakstīju vēlreiz, liekas, Bites klientu centrs nemaz nav ieinteresēts atbildēt saviem klientiem un risināt pārklājuma problēmas. Lieki teikt, ka pati sava naivuma dēļ, ka gan jau citur būs labāk, esmu smagi vīlusies. Bet nu cilvēks gūst vislabāko mācību tad, kad pats ir izgājis tam cauri. Protams, atgriezīšos atpakaļ pie Tele2.
24.11.2014 16:18 |
 
Reitings 978
Reģ: 09.10.2013
Bija Tele2 ilgu laiku, zona bija kā bija (jo nedzīvoju Rīgā :D ), pārgāju uz biti un, esmu šokā par to, ka vietās, kur man ar Tele2 nebija zona, nerunājot par i-netu (kas negāja pat, ja bija kāds zonas pikucis), tad es ar biti pat netā varēju sēdēt...
Tēti arī tagad pārvilināja uz Tele2, viņš lkm. mēnesi jau lieto, bet ir tiiiik pārskaities, teica, kad beigsies tas piedāvājums, ka pus gadu nav jāmaksā steigšus dosies prom kaut maksās vairāk, jo viņam jau daudz kas neapmierina...
Un jā, vecmamma tagad no ZZ aizgāja uz Biti un zona ideāla visās istabās, jo iepriekš šad-tad vajadzēja ārā iet runāt :)
24.11.2014 16:25 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Ne viens ne otrs. Tikai LMT.
Tele 2 klients nekad dzīvē neesmu bijusi, bet Bite ir man bijusi, tas bija vājprāts. Zona nebija pat Rīgā, centrā. Nekad vairs.
24.11.2014 16:28 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
Ilgus gadus biju Tele2 kliente, regulari zona bija bet mani sazvanít nevareja teica ka izslegts tel. Ta bija lielaka sudziba ar ko griezos pie Tele2 a ko vini pateica ka telefona vaina, lai gan zinaju ka telefonam viss ir kartiba un ta nebija telefona vaina, bet gan vinu tikla vaina nu jau 3 gadus esmu bites kliente un zona ir teicam visur gan mana dzives vieta kas nav Riga, kan pat meza vidu senojot varu ieiet inteneta un sazvanit kadu ja vajag. Taka bite ir tiesam mana labaka izvele. Pat mana oma atzina ka ir patikami sanem 3 reiz mazaku rekinu neka lidz sim budama cita operatora kliente.
24.11.2014 16:37 |
 
Reitings 634
Reģ: 04.10.2010
Man ir LMT (Brīvība), lietoju LMT jau ļoti sen. Priekšapmakasas ir ZZ otrajā telefona, ar pārklājumu nav problēmu. LMT pēdējā laikā gadās, ka zona pazūd ne tikai uz dažām minūtēm, bet 1-2dienas, ik pa laiciņam uzmetot 1-2strīpiņas un pazūd. Tad atkal viss normāli. Sāk pieriebties. Lai arī man nav nez kādi svarīgi zvani un rezervē ir aktīva ZZ, tas mani apgrūtina, jo caur LMT sazinos patstāvīgi.
Par Biti gan dzirdēts, ka slikta zona laukos, ārpus pilsētām u.t.t.
24.11.2014 16:39 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Mūžīgi mūžos Tele2 :D
24.11.2014 16:41 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
ir patikami sanem 3 reiz mazaku rekinu neka lidz sim budama cita operatora kliente
Protams, bet tas nav tā vērts, lai mocītos ar regulāru zonas neesamību Rīgā. Kā palasīju, ne es vienīgā ar tādām problēmām.
24.11.2014 16:43 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
tikai un vienigi Bite.. var visu sarunaat, ja nesanaak laikaa apmaksaat rekjinu... Ljoti draudziigi, nekaa Tas pats izslaveetais Tele2 , kas gatavs jau mest kreditreformaa, par nenomaksaatiem laikaa 4 ls :D
24.11.2014 16:44 |
 
Reitings 207
Reģ: 12.03.2014
vairākus gadus man bij tele2 un biju ļot apmierinata.. tad man uzdavināja Bite .. nuu vis parejais ok,bet besii ka nav zona.. vispar nav-ir jaskraida jameklee-kaa tadam sunim mīžam vietu :D
24.11.2014 16:46 |
 
Reitings 111
Reģ: 29.01.2009
Ha, man arī tā bija, ka tur, kur Tele 2 nebija zonas, Bitei ir! (Protams, zonas ziņā vislabāk ir LMT, bet LMT nav manā gaumē). Piem. kāpjot liftā(Pļavnieki) ar Tele 2 saruna pārtrūka, bet ar Biti es turpinu runāt bez jebkādiem traucējumiem. Kad biju ciemos pie vecmammas (Rīgas rajonā) ar Tele 2 man bija jārunā stāvot pie loga, jo tur kaut cik laba zona bija, ar Biti šādu problēmu nav. Gaiļezera pagrabstāvā Tele 2 zona vispār nebija, bet Bitei vismaz 1-2 strīpiņas bij. Bet, ja godīgi, pats lielākais aspekts kāpēc pārgāju no Tele 2 uz biti bija tas, ka man atteicās sim kartiņa, aizgāju uz Tele 2, prasīja, vai esmu pārlikusi kartiņu no viena telefona uz otru, protams, ka esmu. Teica, ka tas arī esot iemesls(kartiņa man kalpojusi bija kādus gadus 6 stabili) un jāmaksā bija, hmm... 5-6 ls (tātad, sim karti jālieto visu mūžu vienā telefonā), es atteicos un gāju pa taisno pie Bites. Rēķina summa uzreiz samazinājās par kādiem 3x, bet tad vēl nebija šie visi tarifi kā tagad. Kad vienreiz nozaudēju savu Bites simkarti, man bezmaksas viņu atjaunoju. Tā kā, katram sava piereze bijusi...
24.11.2014 16:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits