Celšanās

 
Reitings 405
Reģ: 11.03.2014
Sveikas dāma un kungi. :)

Jau kādu laiku mokos ar to,ka nedzirdu savu modinātāju. Beidzot nonācu pie secinājuma,ka tas ir tāpēc ka man ir par klusu savs modinātāa zvans.

Tad nu vēršos pie jums ar lūgumu ieteikt skaļas un kaitinošas dziesmas, no kurām būtu viegli piecelties.

Paldies jau iepriekš :)
31.10.2014 14:41 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Mjau, vajag paļauties uz savu organismu, ne tikai modinātāju. Jau pirms gulētiešanas, respektīvi, iemiegot, Tev jādomā par to, ka vēlies piecelties, piemēram 6.30. Tādā veidā tavas smadzenes tiks "ieprogrammētas" pāriet seklākā miega fāzē (Tu neticēsi, cik precīzi strādā mūs bioloģiskais pulkstenis). Ir vērts paskaitīt miega fāzes, lai uz rīta pusi, Tu nebūtu dziļākajā un būtu vieglāk pamosties. Vēl ir vērts "patrenēt" savas smadzenes, reaģēt uz noteiktu skaņu. Līdzīgi kā filmā Inception, viņi izmantoja noteiktu muziku, lai zinātu, ka drīz jāmostas. Piemēram es un mans puisis ceļamies dažādos laikos. Viņam ir skaļš modinātājs, ķērc pa visu māju. Bet es nedzirdu. Man ir savs silent alarm, jeb vienkārši vibrozvans, un uz to arī es mostos.
Neaizmirsti par miega kvalitāti. Var gulēt daudz stundas, gaismā, troksnī, uz dranķīga matrača un neērtā pidžamā. Loģiski, nebūsi labi izgulējusies un būs grūtāk piecelties.
31.10.2014 23:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!