Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ticu ,ka bus labak(jau gadu)

 
Reitings 43
Reģ: 05.09.2011
sveiki...gribu padaliities ar saapi un luugt peec padoma.dziivoju ar viirieti,kursh ir 15 gadus vecaaks par mani.satikaamies ,iemiileejamies(es vismaz tieshaam) un saakaam dziivot kopaa.Pirms maniim vinjsh bija shkjiiries ar sievu,kuru nevar aizmirst,jo ir kopiigi beerni...dazhreiz shkjiet ka vinja vinju piebuurusi,jo par spiiti tam kaa vinja par vinju ir njirgaajusies,vinju velk pie vinjas,bet pret mani izturas egoistiski.Varu raudaat blakus bet vinjsh veel uzbljaus lai bedzu shnjuksteet..jau gadu dziivojam bet kopaa nekur neejam.vinjsh savos 35 gados peec darba cauraam dienaam seezh internetaa..vinju neinteresee manas vajadziibas.vinjsh sapeerk sev visu ziemai bet man nekaa nav,jo mana nauda aiziet vinja reekjinos un krediitos.iekshaa taa saap,jo tieshaam miilu vinju bet nezinu ko dariit lai viss mainiitos...jo vinjsh saka ka miil un grib buut ar mani,bet neizraadot savu miilestiibu,jo taadaa vecumaa to nedarot...kaa saap...nezinu ko dariit:( panika:( vai tiesham taadam viirietim nav jaalepojas ka ticis pie jaunas simpaatiskas meitenes???:(
24.10.2014 19:56 |
 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Proti,vīrišķīgam. Es nevarētu pieņemt tādu situāciju kā tev ir. Viņš pulcējās un tu strādā,lai viņu uzturētu.
Es pat šo video atcerējos diskusijas iespaidā. :D http://m.youtube.com/watch?v=V4lCeAoBpBM

Lai nu kā - domā pati! Kādas attiecības tev gribētos,un, ja ar šo cilvēku tādas tev nevar būt,tad ar citu būs! :)
25.10.2014 10:55 |
 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Es saprotu,ka ir visādi attiecību modeļi. Sākot ar to,ka vīrietis uztur sievieti,abi izdevumus dala uz pusēm,vai arī kā tev - sieviete uztur vīrieti. Ja abus savs "modelis" apmierina,tad nav ko nosodīt. :) Bet tiklīdz kaut kas sāk neapmierināt,tad vai nu jārunā ,vai arī vienkārši jāsaprot,ka jums attiecības nevar izveidoties..

Man tāda situācija kā tev tiešām neapmierinātu. Es uzskatu,ka tomēr vīrietim ir jābūt tam,kas spēj uzturēt ģimeni.. ;) Proti
25.10.2014 10:48 |
 
Reitings 48
Reģ: 17.10.2014
Taisnība taisnība, pati zinu vienu cilvēku Artūrs Kokarevic dzīvo ar sievieti kurai pāri 30 pašam tikai 23 a tuse ar 17 gadu vecu meiteni. A sieviete pērk viņam visu
25.10.2014 09:04 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
No meitenēm, kas nāk no bērnu namiem, šādu stāstu nav mazums. Pilnīgi cita pasaule, ka pat ticēt negribās, kas tajā cilvēku lokā notiekas. Tā ka stāsts var būt arī patiess.
25.10.2014 02:36 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Būs citi.
25.10.2014 01:37 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Moš, ja sāksi savu naudu tērēt sev, nevis viņa vajadzībām, tad arī būs gan kur iet, gan arī drēbes ziemai. Ja tad tev pateiks, lai lasies prom, tad tev noteikti jābūt skaidram, tam, ka tu tur biji tikai, lai viņam būtu ērtāk. Atviegloji viņa dzīvi. Bāc tak attopies. 35 gadus vecs vīrietis nav nekāds muļķis. savā vecumā jau daudz piedzīvojis un zina kas ir kas. Tak kravā mantas un ej pie vecākiem. Nečakarē sev nākotni. Gaidi, kad tev pienāks 35 un tad attapsies pie sasistas siles.
25.10.2014 01:27 |
 
Reitings 140
Reģ: 11.10.2012
bet meitenes juus pat iedomaaties nevarat kaa es smaidu un kaadi prieki man ir par tajaam sievieteem kuras iet pa ielu smuki sagjeerbteas ar miiloshu virieti blakaam...man smaids liidz ausiim uzreiz,es taa par vinjaam priecaajos...


par šo daudz priecāties nevar, jo neviens nezin, kas notiek, kad vņi pārnāk mājās. kā saka, ka trai medaļai ir divas puses, bet nevajag aizmirst par trešo.

diskusijas tēma nav objektīvi apspriežama, jo ja iemesls ir šķirties tikai dēļ materiālā izdevīguma vai neizdevīguma, tad ir jāzin abu pušu materiālais ieguldījums attiecībās no sākuma līdz šim mirklim, kas ir parādīts diskusijā.
25.10.2014 01:09 |
 
Reitings 43
Reģ: 05.09.2011
viss ir pilniigi ne taa kaa tam vajadzeetu buut
24.10.2014 23:51 |
 
Reitings 177
Reģ: 18.11.2013
līdz teikumam: "vinjsh sapeerk sev visu ziemai bet man nekaa nav,jo mana nauda aiziet vinja reekjinos un krediitos." man likās, ka autore pārspīlē un ir greizsirdīga. Bet nu... izlasot šo, es nesaprotu kāpēc viņa vēl ir kopā ar tādu vīrieti! Tiešām šis ir labi iekārtojies!
parasti vecākus vīriešus izvēlas, lai iegūtu kādu stabilitāti, materiālu nodrošinājumu utt., bet te viss otrādāk... o_0
24.10.2014 23:33 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Domāju ja Tev būtu svarīgs tīri viedoklis, vai nepieciešami padomi varētu parunāt tāpat, nevajag taču obligāti manu vārdu uzvārdu zināt, ne tā? ;)
24.10.2014 23:00 |
 
Reitings 1
Reģ: 30.09.2014
Nu kāpēc, KĀPĒC ir jāsaiet kopā ar vecākiem čaļiem? Meitenes, baudiet taču normālas dzīves ar sava vecuma puišiem,nevis večiem ar bagāžu utt.
24.10.2014 22:50 |
 
Reitings 43
Reģ: 05.09.2011
kaadaa zinjaa??
24.10.2014 22:40 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Sāk vien šķist vai šī nebija troļļošanās... khm :D
24.10.2014 22:29 |
 
10 gadi
Reitings 1323
Reģ: 29.01.2009
Slavenaa, re ku' Tev meitenes ir devušas tik daudz labu vārdu, cerams, tagad ir laiks, lai ko darītu lietas labā. Vai vismaz iekšēji sev esi nospraudusi kādus konkrētus darbus, laikus, rīcību?
Izdošanos! ;)
24.10.2014 22:26 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Es Tev ar iesaku skriet pēc iespējas ātrāk prom. Un ja arī būs jāpagaida laiks(ilgāks vai mazāks) līdz satiksi savu īsto, tad sapratīsi ko nozīmē ĪSTS vīrietis pie sāniem, nevis liekēdis, kurš Tevi uzskata par NEKO, jo viņam vienalga par Tevi, kas ar Tevi notiek.. padomā pati, vai Tu vēlies sev tādu nākotni, kur Tev teiksim, būs jau tie 30+, tad tiešām arī īsti neviens Tavā virzienā neskatīsies, ja blakām būs jaunāka, un ja kaut kas ar Tevi notiks, teiksim veselību, vai būs kāda problēma, dzīves nelaime utt..un Tu būsi viena, jo viņam, ja nebūs Tevi rupji pametis, tad būs dziļi vienalga kas ar Tevi ir.
No malas liecies pastulba un sevi nenovērtējoša sieviete. Atopies, un beidzot sāc arī sevi mīlēt!!!
24.10.2014 22:06 |
 
Reitings 35
Reģ: 27.08.2014
Ar sadu virieti tu visticamak nesagaidis laimigu gimeni.vai dzive nav parak skaista un ari isa lai to ziedotu citam cilvekam un pie tam tadam kas par tevi nirgajas?man bija brizi,kad sapeja sirsnina un neviena nebija kam to pastastit.it ka "milotais virieris" bija blakus (parasti pus koma un jau parcatojies ar bijuso) bet jutos un biju viena.zinu ari to sapi,kad esi slima un velies atbalstu bet neka...sez ta vieta pie datora un saka ka citiem ir vel trakak.un tad padomaju,nu kur vek zemak krist.milotais cilveks ir tas kuram ir jabut tev blakus,kuram jaatbalsta tevi, nevis tads kuram tu pat nespej savu sapi pastastit.
24.10.2014 22:02 |
 
Reitings 43
Reģ: 05.09.2011
bet meitenes juus pat iedomaaties nevarat kaa es smaidu un kaadi prieki man ir par tajaam sievieteem kuras iet pa ielu smuki sagjeerbteas ar miiloshu virieti blakaam...man smaids liidz ausiim uzreiz,es taa par vinjaam priecaajos...un nedod dievs veel beerninjsh,un pat ja tie ir sveshi cilveeki-man ir taads prieks un laime par vinjiem...un tad paskatos uz sevi...un ...un saaku par vinjiem priecaaties veel vairaak,dod dievs katrai sievietei laimi un prieku,...buut miileetai,.lutinaatai...:)
24.10.2014 21:50 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Skumji tikai tas, ka šādas meitenes vibiežāk ir tās, kurām trūkst ļooti mīlestības un pozitīvās uzmanības no pretējā dzimuma(vai pat vispār dzīvē trūkst pozitīva atbalsta kaut vai nu paziņām) un tāpēc sieviete ir gatava tik tālu sevi pazemot, ka ļaus uzkakāt sev uz galvas un vēl pagrūzt brīdī, ja meitene jūtas vāja. Tajos retajos momentos, kad sieviete saņem spēkus, tā puisis sāk spekulēt uz jūtām.

Bet autore, padomā pati - kas var būt sliktāks, par cilvēku kurš pasmejas un ņirgājas par Tevi un melo, ka mīl tikai lai izmantotu Tevi? UN Tev ir 21! Tev vēl visa dzīve priekšā. Nebūs jāmaksā viņa vietā kredīti, pašai nauda būs sevis sakopšanai, uzlabošanai un varbūt pašai savedot sevi kārtībā būs pārsteigums, ka neesi nemaz tik neinteresanta pretējam dzimumam! ;)
*P.s.Ja kādreiz grūti, vēlies ieteikumu konkrētā situācijā vari uzrakstīt vēstuli ;)
24.10.2014 21:49 |
 
Reitings 140
Reģ: 13.10.2014
8 euro sev zaabakus...tapeec izveelos palikt bez..

Ko? Sieviešu loģika - čalis izmanto, neļauj pirkt sev drēbes, citās ģimenēs pat sit, bet nē , varbūt labosies, tā ''es tomēr viņu mīlu'' loģika ir pilnīgi un galīgi garām. Džeks drošvien saprata, ka uz tevi varēs viegli iedzīvoties, tapēc pašlaik tā manipulē.
24.10.2014 21:44 |
 
Reitings 43
Reģ: 05.09.2011
viennoziimiigi neee...nepalikt.
24.10.2014 21:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits