Ticu ,ka bus labak(jau gadu)

 
Reitings 43
Reģ: 05.09.2011
sveiki...gribu padaliities ar saapi un luugt peec padoma.dziivoju ar viirieti,kursh ir 15 gadus vecaaks par mani.satikaamies ,iemiileejamies(es vismaz tieshaam) un saakaam dziivot kopaa.Pirms maniim vinjsh bija shkjiiries ar sievu,kuru nevar aizmirst,jo ir kopiigi beerni...dazhreiz shkjiet ka vinja vinju piebuurusi,jo par spiiti tam kaa vinja par vinju ir njirgaajusies,vinju velk pie vinjas,bet pret mani izturas egoistiski.Varu raudaat blakus bet vinjsh veel uzbljaus lai bedzu shnjuksteet..jau gadu dziivojam bet kopaa nekur neejam.vinjsh savos 35 gados peec darba cauraam dienaam seezh internetaa..vinju neinteresee manas vajadziibas.vinjsh sapeerk sev visu ziemai bet man nekaa nav,jo mana nauda aiziet vinja reekjinos un krediitos.iekshaa taa saap,jo tieshaam miilu vinju bet nezinu ko dariit lai viss mainiitos...jo vinjsh saka ka miil un grib buut ar mani,bet neizraadot savu miilestiibu,jo taadaa vecumaa to nedarot...kaa saap...nezinu ko dariit:( panika:( vai tiesham taadam viirietim nav jaalepojas ka ticis pie jaunas simpaatiskas meitenes???:(
24.10.2014 19:56 |
 
Reitings 43
Reģ: 05.09.2011
tos vinjam automaatiski atskaita..
24.10.2014 20:50 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
slavenaa

Tas viss ir bullshits, ko viņš Tev lej austiņās! Cilvēkus vērtē pēc rīcības, ne tukšiem vārdiem! Lūdzu, ej prom, ja neaiziesi pēc iespējas ātrāk, vienu dienu viņš Tevi pametīs un tad noteikti sāpēs daudz vairāk!!
24.10.2014 20:50 |
 
Reitings 35
Reģ: 27.08.2014
Ai cik zinams stasts.es sadi lidzigi tikai aptuveni 3reiz sliktak pavadiju 4gadus.pedejos 2 absoluti bez miluma,bez vardiem milu tevi,apskavieniem,skupstiem ,atbalsta...
vienmer attaisnojos ar to ka citam ir trakak,lidz viena bridi es sapratu ka jaskatas nevis vai ir sliktak,bet vai mani si dzive kopa dara laimigu.un sapratu ka ne.turejos pie pagatnes milestibas,pie pagatnes notikumiem un jutam.vienmer labajos brizos kas gadijas reizi menesi es ticeju ka atkal bus labi.ta nenotiek,tas nav tik vienkarsi.savacies un ej...ja vins tevi tiesam miles tad jus busiet kopa,ja vien bus lemts.redzesi uz ko vins ir spejigs del tevim...man jau skiet ka ne uz ko.tu esi skaists plaksteris,bijusas sievas vieta.jauna,draz..a meitene,kura visu nomaksa.vienmer pieejama un letticiga.doma vins jau nav pieradis pie tavam asaram?tas vinu vairs NEIEZELINAS,tu tikai mocisi sevi, a vins jau zin,ka papikstesi un bus ok.lidz viena bridi varesi kaut plika bizot pa lielcelu un lugties vina milestibu,uzmanibu,bet vinam bus vienalga.es aizgaju....sapeja un bija gruti,bet viena bridi ka akmens nokrita un es sapratu cik zemu biju.ta pazaudeju 4gadus.un dot tadam virietim vel laiku,milestibu,sevi...NE.savacies un pardoma savu dzivi,cik ilgi vel ta GRIBI dzivot.cilveki ne to vien pacies un pierod paciest...un savu dzivi ta ari pazaude.
24.10.2014 20:52 |
 
Reitings 43
Reģ: 05.09.2011
paldies liels jums visiem...tieshaam:*
24.10.2014 20:54 |
 
Reitings 35
Reģ: 27.08.2014
Un ja cosmo meitenes,lai cik gruti noticet,bet ir tadas situacijas un tadi cilveki.sauciet pa dumjam,stulbam,mulkem butibu tas nemainis.reizem kadam tik loti laujies un uzticies ka esi spejigs paciest daudz,veco laiku varda ta teikt.nav jasmejas un jasaka,ka tema ir izdomata.
24.10.2014 20:59 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Atmodini sevii ieksheejo maitu. Kameer vinjsh ir prom no maajas, savaac datoru, tv un jebko, ko vari savaakt (vismaz atguusi dalju naudas, ko esi vinja krediitos iebaazusi), nenomaksaa vinja reekjinus, naudu sataupi un ej prom. Turklaat bez jebkaadiem sirdsapzinjas paarmetumiem, jo vinjam taadu nebija, kad pievaaca tavu naudu un sev ziemai mantas sapirka, tevi atstaajot pliku un nabagu.
24.10.2014 21:00 |
 
Reitings 43
Reģ: 05.09.2011
iekshaa paraadijaas stimuls..paldies jums visiem:)
24.10.2014 21:02 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Un ja cosmo meitenes,lai cik gruti noticet,bet ir tadas situacijas un tadi cilveki.sauciet pa dumjam,stulbam,mulkem butibu tas nemainis.


Bet tad jadzivo kaa ir vai nu jaamaina!

SHeit neviena vinjas milestiibu nenonjems... Protams, vieglaak izkratiit sirdi, bet mes pashas zinam, sodien izkratam sirdi, viss slikti un rit nak jauna diena turpinam iesakto dziivi.... reti, kura maina... Butu zheel, ka shi meitene nodzivotu 4 gadus a shaadu virieti un tad jau nu vinja nebus nevienam vajadziga....
24.10.2014 21:03 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Kameer vinjsh ir prom no maajas, savaac datoru, tv un jebko, ko vari savaakt



es taa esmu darijusi :D baaigi laba sajuta :D
24.10.2014 21:04 |
 
Reitings 43
Reģ: 05.09.2011
pats diivainaakais ka visas ka viena saka to pashu...ka jaalaizh prom...taatad taa nav sakritiiba,bet tieshaam taa jaadara...cik ljoti pateiciiga jums esmu..
24.10.2014 21:05 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
pats diivainaakais ka visas ka viena saka to pashu...ka jaalaizh prom


Tavu muljkjiibu es norakstu uz Tavu vecumu....
24.10.2014 21:07 |
 
Reitings 900
Reģ: 02.03.2014
Es pievienošos visām tām, kas saka, ka jāiet prom... Nu nav normali 20gados dzīvot tādu dzīvi... Nav to vērts... Arprāc... tiešām 35 gadīgs vīrities ir tik zemu nolaidies lai šitā izmantotu Tevi... Mūc prom... agrāk vai vēlāk pati sapratīsi, ka nav to vērts... Bet vnk negribētos lai Tu vēl pāris gadus izmestu vējā blakus ar tādu veci.... Cieni sevi...
24.10.2014 21:11 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
tev 21 un viņam 35? Kaut kā super, super ērti iekārtojies, nu super. Kur tev nauda viņa kredītus maksāt?
No nākošās naudas sāc pirkt sev ziemas drēbes vai vienalga ko vajag un ka prasīs naudu rēķiniem, kredītiem saki- diemžēl nav, šomēnes tiec pats galā.

Diemžēl ir tādi vīriešu tipi, kam patīk dzīvot uz sievietes rēķina.
24.10.2014 21:19 |
 
Reitings 35
Reģ: 27.08.2014
Story nu ta gan,izvele jau ir pasad zina un sanemties ir loooooti gruti,it seviski,ja virietis mak soekulet uz jutam.ja zin vajas vietas un pa tam mak iespert.ai ka es raudaju un pardzivoju skirsanis,vakari bija tik vientuli,lai gan ta pat vina vakarod nebija majas jo dzera,bet pieradums dara savu.prata naca tikai labas atminas un tas mocija tik nezeligi ka saku pardomat vai dariju pareizo,bet tad aptveru ka vins mani nemekle (iznemot seksa piedavajumus),atcerejis veco dzivi un noskurinajos no atminam,no piedzivotajam plaukam,vardiem mauka,no aborta...ja,kauns man atzit bet bija tik traki.un viss griezas ka virpuli,neko nespeju apturet,mainit,tikai raudaju,ludzos,pardzivoju,bet vinam tas bija zem astes.paldies vecakiem,draugiem,psihologam,un galu gala manam pratam ka bija speks to izbeigt.ta ir ka mums reizem patik dot vienu,otru,desmito iespeju virietim mainities un ticet ka varbut simta bus ta ista,bet ta nav un ari nebus.pec skirsanas pardomas vai dariju pareizi vai ta bija mana vaina.tas viss ari tev autore bus japiedzivo ja aiziesi.bet tas bus ta verts.kada raksta bija teikts- ka skirsanas ir viegla,salidzinot ar kopa pavadito laiku lidz tam.respektivi no laika kad viss sagaja deli.zudusas attiecibas ir ka beigts smirdigs zilonis no ta ir vieglak iet prom neka meginat tam rapties pari.un neteloju es gudriti,ta sanaca ka mana dzive bija tads pats "virietis" jo tad es biju,jauna,dumja un sevi necieniju.a un ja ari man virietis bija vecaks 20gadus un maceja izskalot pratu un zinaja pareizas kartis ko izspelet.ari es domaju ka vinam jalepojas,bet zini palepojas un pietika :) ne jau jauniba bus ta ar ko vini leposies,virietis jut vai tu sevi cieni,vai esi paspietiekama...es nebiju,vismaz ne tad.nu velu tev veiksmi lai kada butu tava izvele.
24.10.2014 21:21 |
 
Reitings 35
Reģ: 27.08.2014
Sory daudz kludu,jo rakstu no tel.
24.10.2014 21:22 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Viņš nemīl Tev. Viņš mīl to ērto dzīvi, kurā iekārtojies.
vinjsh saka ka miil un grib buut ar mani,bet neizraadot savu miilestiibu,jo taadaa vecumaa to nedarot..

Kad pajūt, ka ērtā dzīve tūliņ begsies, tad arī sāk izrādīt.
Netici, nekas no tā nav taisnība. Savāc mantiņas, kā jau meitenes te ieteica un tinies.
Tas, ka neko labāku nedabūsi, visticamāk arī to viņš Tev ir ieborējis. Tu esi jauna sieviete, dabūsi labāku. Te jau teica - ja šitāds, tad labāk vienai. Tā arī ir.
Vai Tu cilvēku, ko mīli, uz ziemu atstātu pliku tikai lai nosegtu savas vajadzības? Diez vai... Tā viņa mīlestība ir tukši vārdi.

Un tas, ka viņš saka, ka neizrāda. Ir vīrieši, kas ar čubināšanos un dāvanām neaizraujas, bet Tavējais taču par Tevi ņirgājas, uz ko norāda tas, ka tad, kad raudi, viņš vēl Tev uzrēc un par mīlestību atceras tikai tad, kad jūt, ka zeme deg zem kājām.
24.10.2014 21:24 |
 
10 gadi
Reitings 4022
Reģ: 02.01.2011
vinju neinteresee manas vajadziibas.vinjsh sapeerk sev visu ziemai bet man nekaa nav,jo mana nauda aiziet vinja reekjinos un krediitos

un kas pie velna tev liedz pirkt sev lietas par savu naudu???? ak jel, lai tak maksā pats savus kredītus!
24.10.2014 21:26 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Ir vīrieši, kas ar čubināšanos un dāvanām neaizraujas


MAn vienmer bijushi vecaaki viirieshi un jaa vinji nesedes ar tevi divaanaa un netures rocinju, kamer tu slauki asaras no romantiskas filmas, bet vinji parupesies par tevi, kad busi slima pienesiis pie gultas siltu teeju, no rita aizskries pakalj zaaleem, uztaisiis brokastis, nopirks cimdinus....



Milestiiba Tev veel ir priekshaa...
24.10.2014 21:29 |
 
Reitings 43
Reģ: 05.09.2011
biju gatava uz visu,pienjemt vinja beernus,pienjemt to ka sieva vinjam veel sirdii kgan jau 2 gadi pagaajushi...nekad neizmirsu vinja vajadziibas...bet kaapeec???juutos tik nozheelojami...kad saslimstu,uzskata ka simuleeju,kad saku ka man vajag zaabakus,jaa vinjsh neatsaka,bet es nevaru nopirkt par vinja nosaukto summu 8 euro sev zaabakus...tapeec izveelos palikt bez...nedod dievs aizeju uz slimibas lapu darbaa,vinjam tas ir pasaules gals....iekshaa vaaraas.VISS LUUUZT...ak dievs....
24.10.2014 21:31 |
 
Reitings 35
Reģ: 27.08.2014
Manuprat tu pati esi atbildejusi uz savu jautajumu ko darit.iedomajies ka nevis tu uzdod so jautajumu un so visu stasti,bet ka ta ir tava labaka draudzene...ko tu vinai ieteiktu,palikt pie tada viriesa vai ne.
24.10.2014 21:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits