Pilsēta - Lauki .

 
Reitings 857
Reģ: 08.08.2014
Sveikas dāmas , gribētos dzirdēt Jūsu domas kas Jums patīk laukos?

Kas ir tas kas pilsētniekiem liek brīvdienās dzīties uz laukiem?


Īsumā kas jūs piesaista laukos...un kas ir labāks kā pilsētā?


;)
24.10.2014 10:01 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Man iistie lauki nekad nav bijushi. Man ir vecaaku maajas 30km no Riigas. Kopsh vecaaki nomainijusi Riigas mikrorajonu pret sho vietu, zinu, ka naakamaa mana dzivesvieta noteikti nebus Riigas mikrorajons ne Vecriiga, kur kadreiz dziivoju. 30 minushu laikaa ar sabiedrisko varu nokljut no shiis vietas lidz rigas centram, tiesi tik pat daudz laika lai no Teikas ar tramvaju lidz centram. Taa kaa, nevaru sagaidiit, kad taalaa nakotne man bus dzivokliitis mazaa pieriigas ciemataa :)
24.10.2014 15:01 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Es gan neesmu gluži rīdziniece (Rīgā esmu dzimusi un šobrīd dzīvoju darba dienās), taču vienmēr brīvdienās braucu vai nu uz savām mājām (mazpilsētā) vai pie drauga (ciematā) - ļoti patīk, ka šajās vietās ir daudz mazāk cilvēku un mašīnu, ka visur, kur vajadzīgs, var nokļūt ar kājām 10-20 min laikā vai ātrāk, vispār jūtos daudz labāk ārpus Rīgas.
Varbūt, ja visu dzīvi es būtu dzīvojusi Rīgā, man šeit patiktu labāk, taču šajos apstākļos gan ir tā, ka darbadienas padzīvoju, bet kā nedēļas nogale, tā prom no Rīgas vienmēr bez izņēmuma.
24.10.2014 15:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits