Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Smieklīgi šausmīgie randiņi un interneta iepazīšanās.

 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Čau, skaistās! :)

Atceros te bija forša diskusija par smieklīgiem atgadījumiem randiņos un tml. Pati laikam uz tādu īstu randiņu neesmu bijusi, bet esmu nolēmusi izmeiģināt iepazīties internetā un pat nezinu kam gatavoties. :D
Jebkurā gadījumā, padalieties ar smieklīgiem, veiksmīgiem, mīļiem un pašiem šausmīgākajiem randiņu stāstiem. It īpaši, aklo rndiņu, par interneta puišiem un tml.

Un vēl lietas, kam jāpievērš uzmanību, kas norādītu, ka nav tas īstais, ar ko vajadzētu satikties jau sarakstes laikā... tas tā, meitenēm, kas satikušās ar internetā iepazītiem puišiem.

Paldies. ;*
23.10.2014 14:32 |
 
Reitings 615
Reģ: 19.05.2014
harmless_
Kā gāja randiņā, uz kuru taisījies ? ( pāris lapas atpkakaļ pieminēji :) )
27.10.2014 22:38 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
up.
27.10.2014 22:27 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Es tikai vienu reizi (savos gados ~15) iepazinos pat ne internetā, bet - uzrakstīju puisim sms uz viņa sludinājumu, kuru rādīja Talantu fabrikas tiešraides ietvaros (varēja sūtīt sms un tās tika rādītas ekrāna apakšā). Sākumā sarakstījāmies ar īsziņām, pēc tam vēstulēm (toreiz internets vēl nebija katrās mājās, personīgi man bija pieejams tikai skolā), līdz nolēmām satikties. Abi braucām uz pilsētu, kas bija starp mūsu abu dzīves vietām. Puisis, mani sagaidot, sniedza man sarkanu rozi, rotaļu lācīti un baltu aploksni. Un toreiz nez kāpēc likās, ka aploksnē ir nauda (jo viņš bija tikšanās iniciators un man nācās braukt uz citu pilsētu, lai viņu satiktu). Vēl atteicu, ka "nevajadzēja taču". Staigājāmies pa pilsētu, vienu brīdi sēdējām parkā un viņš jautāja, vai neapskatīšos, kas ir aploksnē - atvēru aploksni un - izrādās, ka tur bija dzejolis. Pirmajā brīdī man bija tiešām vilšanās :D Lai gan tagad - to atceroties - liekas absolūti muļķīgi, ka man varēja ienākt prātā, ka aploksnē ir nauda. Ar šo puisi man bija arī mans pirmais skūpsts (šajā pašā pirmajā randiņā) - un toreiz sabruka visas manas ilūzijas par to, cik skūpstīties ir forši - jo man ļoti nepatika ar viņu skūpstīties.
Beigās ar šo puisi pat izveidojās tādas diez gan nenopietnas, bet tomēr - attiecības, tikāmies vēl dažas reizes, bet galvenokārt mūsu attiecības "tika uzturētas caur telefonu, internetu, vēstulēm", pa telefonu paspējām gan vairākas reizes izšķirties, gan salabt :D
26.10.2014 10:47 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Jā tikšanās ar svešiniekiem ir intresantas.
Bet ir arī tā ka pat ar pazīstamie cilvēkiem tiekoties ir klusuma brīži. Sarakstoties var runāt un ir par ko runāt, bet tiekoties ir tie klusumi un mulsumi!
26.10.2014 10:46 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
ļooti interesanti palasīt jūsu stāstus :)
26.10.2014 10:21 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Šī tik smaidīga diskusija :)
26.10.2014 10:05 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Vienreiz sen atpakaļ vasarā,kad gāju uz randiņu ar puisi,kurš man likās ka patīk. Bija dažas lietas,kas nepatika. Iegājām Stockmann pēc salčikiem,nu ok,ārā karsts un tā,bet šis nopirka to lielo saldējuma desu atplēsa vaļā ar zobiem un sūca kā tādu knupi,skats diezgan papretīgs. Mašīna netīra un pusplīsusi+nelabi oda,un vēl visādas tamlīdzīgas cūcības,nemaz nerunājot par to,ka ja aicini meiteni uz randiņu,tad nu aptveni jau vajadzētu izdomāt kurp doties vai ko darīt,nevis prasīt man "nu ko daram?"
26.10.2014 09:50 |
 
Reitings 356
Reģ: 22.10.2011
Piekriitu 57days.
Seksiigs izskats viirietim dod signaalu, kads sievietei ir plaans vakara turpinaajumam. Un ja patraapaas kaads ar augstaaku testosterona liimeni, var gadiities, ka vinjsh liidz galam nesaprot, kaapeec taa gjeerbusies sieviete peekshnji iet prom, ja vinjas teerps noraada, ka vinja veelas turpinaajumu. Viirietis aizieshanu var uztvert kaa kokjeteeriju nevis atteikumu.
26.10.2014 07:33 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Uz pirmo randiņu ar nesen iepazītu cilvēku (uz interneta randiņiem esmu bijusi reti) es parasti eju ar nolūku šo cilvēku iepazīt labāk, paskatīties, vai man ir ar viņu interesanti kontaktēties, vai es ar viņu kopā jūtos komfortabli. Jā, protams, pie izskata es piedomāšu, bet nu, aizrauties baigi ar svārkiem un augstpapēžu kurpēm? Varbūt jā, varbūt nē, atkarībā no garastāvokļa, bet noteikti ne ar domu prātā, ka mans pienākums randiņā ir demonstrēt smukas kājas. Pirmais randiņš nav īsti tā reize, kad man būtu vēlme vīrieti iekārdināt ar savām seksīgajām miesām. Tā ir reize, kad es nāku skatīties, vai man vispār būs vēlme šī konkrētā vīrieša acīs jelkad izskatīties seksīgai.

Tas tā, komentārs par Spartaka domas lidojumu :)

5-10 minūšu randiņš gan man nekad nav bijis. Pat ja es neesmu par vīrieti sajūsmā, cilvēki vienmēr ir pietiekami simpātiski, lai to stundiņu pie kafijas ar kūku varētu draudzīgi parunāties.
26.10.2014 06:31 |
 
Reitings 2338
Reģ: 28.06.2012
Célfie :D
26.10.2014 04:47 |
 
Reitings 924
Reģ: 02.09.2014
Célfie, iedomājies, kas būtu, ja Tu tieši sāktu smēķēt tajā brīdī, kad viņš stāsta, uzpūstu dūmus virsū un paprasītu: ko Tu tur teici par smēķēšanu? :D
26.10.2014 03:51 |
 
Reitings 804
Reģ: 19.10.2014
Un viņš visu laiku centās mani iebiedēt, ka, lūk, aiz tā stūra mani gaida viņa puiši, ka vai aiz tā koka mani drīz kāds sagrābs, ka viņš vispār grib mani nolaupīt utt. Bet es tik teicu, lai daudz neizrunājas, ka tā var pa muti dabūt un mani nav iespējams iebiedēt.
Tajā vakarā bija liels vējš, apstājāmies, un viņš saka- uzlikšu kapuci, izskatīšos pēc gopņika. Tu arī vari uzlikt, jo es Tevi jau apskatīju.
Un par tām desmaizēm- tās bija viņa darba mašīnā ar kuru viņš mani iepazīstināja. Jā, ar mašīnu.
Tad sāka pārmest un rupji izteikties par meitenēm, kas smēķē. Strikti bija pret cigaretēm, bet, ka zaļo pa reizei gan varot, jo tas, lūk, nav kaitīgi. Man kā smēķētājai šis tik ļoti nokaitināja, ka viņš nesaprata, kāpēc es dusmīga kļuvu. Neatzinos, ka smēķēju, jo negribēju lekciju stundas garumā, ka esmu neglīta, jo tā daru.
26.10.2014 00:51 |
 
Reitings 258
Reģ: 08.01.2013
Desu maizes. :D
26.10.2014 00:48 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
Célfie Piedod, bet par tām desmaizēm es tagad kapitāli smejos. :D
26.10.2014 00:41 |
 
Reitings 804
Reģ: 19.10.2014
Viens gadījums arī man ir bijis, kad satiktu internetā iepazītu puisi.
Viņš man uzrakstīja draugiem.lv vēstuli, pirmais, kas mani uzkurināja bija tas, ka mūsu vienīgais kopīgais draugs bija mans bijušais. Pat nezinu kādēļ, bet atbildēju viņam. 2vas nedēļas pēc kārtas sarakstījāmies, apmainījāmies numuriem. Visu laiku šķita, ka tas ir kāds bijušā joks. Taču puisis tik sakarīgi rakstīja utt. Nolēmām satikties, bet pirms tam sarunājām, ka, ja viens otram nepatiksim, tad notēlosim, ka telefons zvana un jāiet prom. Tagad smieties gribas par šo.
Pienāca tā diena, kad bija jātiekas. Tikāmies desmitos vakarā, viņš atbrauca līdz manam rajonam, pastaigājāmies. Pirmais, kas mani nošokēja bija tas, ka viņš piedāvāja paskatīties citu māju logus, it kā joks, bet pārāk nopietni un pārāk bieži izskanēja šis piedāvājums. Tad stāstīja, ka nopircis desu un maizi. Prasīja, vai negribu aiziet uz viņa mašīnu ieēst desu maizes. Atteicos.
Abi apstājāmies, runājāmies, kad man pēkšņi zvana draudzene. Puisis pēc 5min saka, ka jābrauc viņam mājās. Pēc nedēļas tik sapratu, ka bijām sarunājuši, ja kāds zvana, tad otram jāprotas iet prom. :D Bet paldies dievam, ka viņš man pēc tam lika mieru, jo likās tāds frīks, galīgi ne manā gaumē.
26.10.2014 00:36 |
 
Reitings 294
Reģ: 02.01.2014
Esmu satikusies ar 2 puišiem no interneta, aklie randiņi gluži nebija, jo abiem bija ievietotas bildes, bet nu varu teikt, ka ir ļooti dažādi gadījumi.

Pirmajam puisim bildes bija ok, cilvēks pats foršs, bijām arī sazvanījušies un pļāpājuši pa telefonu. Un kad satiku dzīvē, tad bija ļoti liels aplauziens, jo bija īsāks par mani. Protams, ka tgd man par to nāk smiekli, bet tajā mirklī tik forši nejutos. :D

Un ar otro puisi biju gandrīz pusgadu kopā, bet ar laiku atklājās cilvēka īstā būtība, kas laikam arī ir viens no tiem mīnusiem, ka tu satiec cilvēku, neko nezinot par viņu un iepazīstoties liekas viss forši, jauki, bet tomēr ar laiku nācās aplauzties.

Lai vai kā, bet ir arī lasītas par ļoti jaukām iepazīšanās reizēm, tākā nav tā, ka vnm būs īss, atnāks pavisam savādāks utt.
26.10.2014 00:26 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Vai, es tā priecājos par pozitīvajiem stāstiem.

Pati sēžu un jā, piekrāsoju tās savas saknes un rīt manikīrs, vakarā pirmā tikšanās. Svārkus gan nevilkšu, bet to mēs jau izrunājām un skaidrs, ka tas nemaz nebūtu ''īstais'' apģērbs.
Esam gan no dažādām pilsētām, tā kā viņš brauc pie manis. Cerams, ka nebūs pēdējā tikšanās...

Vispār, otro reizi dzīvē šitā tiekos.
Pirmā bija šausmīga. :D Gadi 6 atpakaļ viens atbrauca tos 200km no Rīgas, stundas 3 staigājām pa pilsētu, un visa saruna sastāvēja no manām norādēm, ''te ir mākslas skola'', ''te dome'', u.t.t. :D Žēl ka tā, jo sarakstijāmies ļoti ilgi un sarakste bija ļoti forša.
24.10.2014 22:11 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
Ok.. esmu vienu reizi netīšām iepazinusies internetā. Ir man tāds savdabīgs interešu loks, un 5 gadus atpakaļ pieireģistrējos portālā, kur pulcējas līdzīgi domājošie.
Es ne ar vienu nemēdzu nedz veidot garas sarakstes, nedz iet uz tikšanos. Lasīju pasīvi diskusijas. Bet reiz uzrakstīja puisis interesantu vēstuli, laiks man tajā vakarā bija, līdz ar to sarakstījāmies. Visi komplimenti šim vīrietim. Sarakste ar pārrāvumiem turpinās līdz šodienai. zinām visu viens par otru, kā izskatāmies, ar ko nodarbojamies bet neesam ne reizi satikušies. :) Ir patīkami, kā ir. Bez tam, vīrietis man nav vajadzīgs vairs :)
24.10.2014 20:18 |
 
Reitings 541
Reģ: 10.03.2014
Esmu pāris reizes satikusies ar internetā iepazītiem puišiem.
Atceros vienu - sarakstījāmies diezgan ilgi, īstenībā jau tad kaitināja, īsti nezinu kāpēc piekritu tikties :D laikam garlaicība. Satikāmies pirmais ko ievēroju -krekls. Ārprāts, tāds raibs, labi par gaumi nestrīdas.. Pēc tam uzreiz gribēja paņemt mani aiz rokas, es protams neļāvu. Tad sarunas par traktoriem :D kas man protams neinteresē, pateicu, ka man jāsteidas un tā beidzās tas murgs.

Ar citu satikos pirmajā dienā kā iepazinos netā - runas tēma par bijušajiem. Kad viņš pastāstīja ka nokrāpis savu bijušo draudzeni 2 reizes uzreiz pateicu atā.

Cita reize - cits puisis. Garlaicības mākta kopš ildiem gadiem iegāju boomtime.lv tur izrakstīja kāds krievs pa krieviski protams, parasti tādiem neatbildu, toreiz nodomāju lai notiek, pajautāju vai viņš prot latviski. Tā nu sarakstījāmies un pēc stundu ilgas sarakstes nolēmām tikties pie tā paša Origo :D Bildi biju redzējusi. Tad nu satikāmies, pastaigājām parunājām. Un tā nu esam kopā vairāk kā gadu. Labāku vīrieti sev netrast (:
24.10.2014 17:47 |
 
Reitings 65
Reģ: 30.07.2014
aaa un par pucēšanos - uz pirmo randiņu reti kaut kā baigi, ļoti īpaši iztaisos. uz otro gan mazliet vairāk, ja puisisi ir iepaticies :)
24.10.2014 15:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!