Smieklīgi šausmīgie randiņi un interneta iepazīšanās.

 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Čau, skaistās! :)

Atceros te bija forša diskusija par smieklīgiem atgadījumiem randiņos un tml. Pati laikam uz tādu īstu randiņu neesmu bijusi, bet esmu nolēmusi izmeiģināt iepazīties internetā un pat nezinu kam gatavoties. :D
Jebkurā gadījumā, padalieties ar smieklīgiem, veiksmīgiem, mīļiem un pašiem šausmīgākajiem randiņu stāstiem. It īpaši, aklo rndiņu, par interneta puišiem un tml.

Un vēl lietas, kam jāpievērš uzmanību, kas norādītu, ka nav tas īstais, ar ko vajadzētu satikties jau sarakstes laikā... tas tā, meitenēm, kas satikušās ar internetā iepazītiem puišiem.

Paldies. ;*
23.10.2014 14:32 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
ļooti interesanti palasīt jūsu stāstus :)
26.10.2014 10:21 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Jā tikšanās ar svešiniekiem ir intresantas.
Bet ir arī tā ka pat ar pazīstamie cilvēkiem tiekoties ir klusuma brīži. Sarakstoties var runāt un ir par ko runāt, bet tiekoties ir tie klusumi un mulsumi!
26.10.2014 10:46 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Es tikai vienu reizi (savos gados ~15) iepazinos pat ne internetā, bet - uzrakstīju puisim sms uz viņa sludinājumu, kuru rādīja Talantu fabrikas tiešraides ietvaros (varēja sūtīt sms un tās tika rādītas ekrāna apakšā). Sākumā sarakstījāmies ar īsziņām, pēc tam vēstulēm (toreiz internets vēl nebija katrās mājās, personīgi man bija pieejams tikai skolā), līdz nolēmām satikties. Abi braucām uz pilsētu, kas bija starp mūsu abu dzīves vietām. Puisis, mani sagaidot, sniedza man sarkanu rozi, rotaļu lācīti un baltu aploksni. Un toreiz nez kāpēc likās, ka aploksnē ir nauda (jo viņš bija tikšanās iniciators un man nācās braukt uz citu pilsētu, lai viņu satiktu). Vēl atteicu, ka "nevajadzēja taču". Staigājāmies pa pilsētu, vienu brīdi sēdējām parkā un viņš jautāja, vai neapskatīšos, kas ir aploksnē - atvēru aploksni un - izrādās, ka tur bija dzejolis. Pirmajā brīdī man bija tiešām vilšanās :D Lai gan tagad - to atceroties - liekas absolūti muļķīgi, ka man varēja ienākt prātā, ka aploksnē ir nauda. Ar šo puisi man bija arī mans pirmais skūpsts (šajā pašā pirmajā randiņā) - un toreiz sabruka visas manas ilūzijas par to, cik skūpstīties ir forši - jo man ļoti nepatika ar viņu skūpstīties.
Beigās ar šo puisi pat izveidojās tādas diez gan nenopietnas, bet tomēr - attiecības, tikāmies vēl dažas reizes, bet galvenokārt mūsu attiecības "tika uzturētas caur telefonu, internetu, vēstulēm", pa telefonu paspējām gan vairākas reizes izšķirties, gan salabt :D
26.10.2014 10:47 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
up.
27.10.2014 22:27 |
 
Reitings 615
Reģ: 19.05.2014
harmless_
Kā gāja randiņā, uz kuru taisījies ? ( pāris lapas atpkakaļ pieminēji :) )
27.10.2014 22:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits