Smieklīgi šausmīgie randiņi un interneta iepazīšanās.

 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Čau, skaistās! :)

Atceros te bija forša diskusija par smieklīgiem atgadījumiem randiņos un tml. Pati laikam uz tādu īstu randiņu neesmu bijusi, bet esmu nolēmusi izmeiģināt iepazīties internetā un pat nezinu kam gatavoties. :D
Jebkurā gadījumā, padalieties ar smieklīgiem, veiksmīgiem, mīļiem un pašiem šausmīgākajiem randiņu stāstiem. It īpaši, aklo rndiņu, par interneta puišiem un tml.

Un vēl lietas, kam jāpievērš uzmanību, kas norādītu, ka nav tas īstais, ar ko vajadzētu satikties jau sarakstes laikā... tas tā, meitenēm, kas satikušās ar internetā iepazītiem puišiem.

Paldies. ;*
23.10.2014 14:32 |
 
Reitings 82
Reģ: 27.01.2014
es ar savu draugu iepazinos LinkedIn nejausi - kaut ari mums bija 10 cilveki, ko abi pazistam.
Tagad esam jau gadu kopa.

Pirms tad no iepazisanas saita biju uz randinu ar vienu puisi - tik loti kautrejas, ka pat balss nedaudz raustijas. Es nezinaju ka pateikt - ne, lai tikai nesaktu raudat. Joprojam vel dareiz man raksta un sudzas, ka joprojam nav atradis meiteni. :D

noteikti ir vel bijusi gadijumi, kad biju jaunaka, bet nekas vairs isti nenak prata- ta uz sitienu.
23.10.2014 19:43 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
uz interneta randinju esmu gájusi 1 reizi - pusis izskatígs, labi gérbies... aizgájám GC uz kafeinícu. praktiski vienígá téma par ko runájám bija vinja iepriekshéjás attiecíbas, kuras izjuka tádélj, ka vinja meitene bez vinja zinjas uztaisíja abortu, draudzenei kompánijas péc.... protams, otro reizi negáju tikties.

vél ar vienu ilgi sarakstíjos, bet tikties tá arí neaizgáju, aizbraucu uz árzemém dzívot, vinjam neko nesakot, nekontaktéjámies 2 méneshus, lídz vinsh man skype uzrakstíja, ka pamet mani, jo músu attiecíbas ir sevi izsmélushas vai k-ká tá, un lai es nepárdzívoju. ak vai, es toreiz sméjos lídz asarám, vismaz stundu :D kad pirmá smieklu lékme párgája, es vinjam uzrakstíju, ka gan jau kaut ká párdzívoshu un ka jau 2 méneshus dzívoju citá valstí :D
23.10.2014 20:02 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Mis Take

Labs!
23.10.2014 20:09 |
 
Reitings 615
Reģ: 19.05.2014
Es reiz aizgāju uz randiņu ar neta satiktu puisi...
Sarakstoties izklausījās interesants, izglītots, jautrs un visādi citādi foršs, bet... :D

Satiekoties pirmais, kas iekrita acīs bija netīra mute. ( ok,ok, mazums, tikko paēdis, nepamanījis, pieņemsim.. :D)
Bet nu viss turpmākas- Svarīgākais sarunu temats, par ko viņš runāja aizsgūtnēm bija viņa blaugznas. :D Top tēma nr2- viņa bērnības mājdzīvnieki( mirušie )- reāli creepy :D
Un tomēr, centos būt pieklājīga, uzreiz nevilkt treknu svīrtu pāri un turpināju pastaigu ( jā, pastaigu, jo,piemēram, paaicināt ieiet ,piemēram, kafejnīcā viņš neplānoja :D ) , ta nu ejot šis pēkšņi mani parauj aiz elkoņa un ievelk Maksimā, kur nopirka grauzdiņus, kurus sāka grauzt jau pie kases un turpināja arī uz ielas ( lieki piebilst, ka man pat nepiedāvāja :D- nebūtu jau ņēmusi, bet nu, tīri pieklājības dēļ jau varēja piedāvāt :D)
Tad nu gan nolēmu likt kājas pār pleciem un teicu,ka steidzos uz transportu... jau 3 min pēc šķiršanās šis sūta SMS- Tu man ļoti iepatikies..Kad tiekamies nākamreiz?
:D :D
24.10.2014 01:13 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Neko sliktu vai dīvainu, laikam, nevarēšu pateikt par nevienu puisi, ar kuru esmu gājusi uz "aklo" randiņu. Vienreiz gan vienā randiņā atklājās, ka puisis nezina vārda "erudīts" nozīmi un tas vēl bija mazākais, ko viņš nezināja, bet tas nebija aklais randiņš, vienkārši nupat iepazīts puisis.
24.10.2014 01:26 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
O! Randiņi... Uz randiņiem eju ļoti reti. Apmēram reizi sezonā. Matus vienmēr nomazgāju. Vienmēr cenšos uzvilkt tīrākās drēbes, bet apavi vienmēr netīri. Tīri tie ir tikai 2 dienas pēc iegādes. Rokas vienmēr mazgātas un praktiski sterilas, bet ļoti bieži skrūvēju mašīnu. Parasti tieši pirms randiņa tā arī ir jāsalabo. Kut kāda ļaunprātīga sakritība. Loģiski, ka nagi melni, kulaki apdauzīti.
Sievietes izvēlos pēc iespējas pieticīgākas. Kopumā pats esmu ļoti kluss. Ne pārāk kautrīgs. Drīzāk bezkaunīgs. Vienkārši nav ko teikt un galvā vējš svilpo. Pārsvarā ar mani garlaicīgi, tāpēc uz attiecībām neviena neparakstās.
24.10.2014 01:41 |
 
Reitings 924
Reģ: 02.09.2014
Pārsvarā ar mani garlaicīgi


Tev kāda to ir teikusi, vai pats tā spried?
24.10.2014 03:03 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Pirmajā reizē ar nepazīstamu vīrieti noteikti ģērbtos pirmkārt ērti. Ne nu gluži kedās vai plēstos džinsos, bet biksēs un ar vienkāršu džemperīti gan. Gribētu palikt neitrāla, neaizēnot savu personību ar lielu dekoltē vai kāju izrādīšanu. Matu, nagu u.tml. standarta sakopšanās šķiet vispār pašsaprotama lieta, kuru pat nav vērts apspriest. Taču, runājot par tēmu, nav bijis tas gods iet uz aklajiem randiņiem, vai apzināti meklēt otru pusi internetā.
24.10.2014 04:47 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Nav nekas īpašs, šo penteri varat arī izlaist :D
Kādu laiciņu atpakaļ piereģistrējos iepazīšanās portālā, lai paskatītos sakritību ar draugu/paziņu, vienkārsi tā pat, aiz gara laika, jo ir lieli aizspriedumi pret iepazīšanās lapām. Profilu apskatīja šķietami inteliģents pusis, kurš pēc apraksta bija manā sarakstā, ar kādu cilvēku gribētu noteikti iepazīties. Uzspiedu viņa profilam zvaigznīti, šis man, pēcāk man atrakstīja un sākām lēnām sarakstīties.
Pēc kāda laika satikāmies. Jau iepriekš googlē izmeklējos bildes un informāciju, sevi morāli sagatavojos aizspriedumu dēļ, ka noteikti atnāks kāds dīvainis. Dienā pirms satikšanās uzjautāju, vai šis arī pārvietojas ar velo, izrādījās, ka jā. Tā nu abi kafejnīcas vietā aizdevāmies uz Andrejsalas tālo galu :D Biju nedaudz apslimusi, sarunas laikā tika pieminēts karstais upeņu dzēriens ar balzāma un dažādu garšvielu piedevām, ko puisis bija sagatavojis līdzi. Sarunu laikā izdzērām termosu ar karsto gardumu, pēcāk aizgājām uz biljardu un tad jau tuvojās pusnakts (tikāmies ap 20:00) un nācās doties mājās. Tā kā biju aizmirsusi šalli mājās un sāka palikt auksts, puisis no mājām iznesa savējo, garantējot nākamo tikšanos, jo tā šim vienīgā :D
Kaut kā ļoti novērtēju katru centienu izdarīt kaut ko ekstra, jo iepriekš nav veicies ar tādiem, kas ļoti censtos darīt prieku un bieži pat pavadīt uz transportu, tāpēc jau sagatavotais dzēriens šķita tāds wow. Tikko pirms pāris nedēļām apsveica "svētkos", kas patiesībā bija interneta kārtējais prikols, personīgi uz to brīdi likās par daudz, bet tomēr, mīļi.
Kopsummā ļoti inteliģents, gādīgs un ļoti interesants cilvēks, daudz kopīgo interešu, bet pietiekami daudz arī atšķirību, lai viens otru, vismaz pagaidām, papildinātu un, šķiet, vienīgais iemesls, kāpēc vēl joprojām bez meitenes, būtu tas, ka nav no superizskatīgajiem un drēbes priekš viņa ir tikai drēbes, acīmredzot, citas skata vīru no cepures :(
P.S. Tiešām ļoti atvainojos par garo penteri, bet palīdz nedaudz sakārtot domas, kā rīkoties tālāk un gribēju padalīties ar pārsteigumu par sakarīgiem cilvēkiem tādos portālos :D
P.P.S. Uz pirmo randiņu bija augstpapēžu zābaki, ko valkāju arī ikdienā un figūru izceļoša trikotāžas īsa kleita pāri legingiem. Nekas īpašs, bet pietiekoši, lai būtu kur aci piesiet.
24.10.2014 04:58 |
 
Reitings 307
Reģ: 16.01.2010
Interesants SPARTAKA viedoklis . Tomēr es uzskatu , ka šità tālu nevar tikt . Ja Tu šādi skaties uz sievieti , izklausās , ka Tev pašam nav ko viñai vairāk piedāvāt ká naudas maku , vai arī šādi centies kompensēt vīriškības trūkumu:) laimīgas attiecības nesakņojas milzīgās prasībās un armijas režīmā. Jebkura normāla sieviete par sevi rūpējās un vīrietim blakus vēlas justies brīvi . Un arī pirmajā randiñā nevēlās no sevis neko tēlot . Bet Ja ir n-tie uzskaitījumi , ka vajag tieši franču manikīru , D&G pieskaņotu apakšveļu (pārspīlēju ) , tad šāds vīrietis nemaz nav gatavs attiecībām. Viñš māk Tikai prasīt un labākajā gadījumā sponsorēt . Tādā līmenī tad arī būs attiecības . Un pēc kāda laika Cosmo būs jāveido topics ar nosaukumu - mana sieviete mani krāpj , lai gan es viņai dodu visu .. Ko man darīt .. :)
Labi .. Sanāca spriedelēšana nedaudz ārpus tēmas .
24.10.2014 07:37 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Be_sweet
Piekriitu tavam viedoklim. Un taapeec jau vinjsh ir viens-pats veertee peec aarienes, bet grib lai meitene vinju veertee peec gariigaam veertiibaam. Jo lielaaka caca, jo lielaaks tukshums gariigaa zinjaa.
24.10.2014 08:14 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Man gan nav daudz piedzīvojumu, bet padalīšos.
1x reize, kad reģistrējos otrapuse.lv. Ieliku savu bildi, bet uzgrimmētu līdz nepazīšanai, ikdienā tā nestaigāju. Tad nu ātri sačatojām ar it kā normālu puisi, norunājām nākamajā dienā satikties. Bija, kā jau te minēts, - 185cm pēkšņi pārvērties par 170. Kājās vecmodīgi džinsi, baltas frotē zeķes, sandeles. Seja tā pati, kas foto, bet, protams, foto ļoti veiksmīgs ielikts portālā :D Pasēdējām kafejnīcā, parunājām, šķiroties, kad skaidrs, ka mums pilnīgi nav kopēju interešu, šis prasa buču :D Viņa +, ka pateica, ka dabiski es izskatos labāk, nekā nogrimmēta :)
Otrais tips- ļoti interesanta sarakste, kad pateicu, ka dzēšos ārā, uzstāja uz sarakstes pārcelšanu citā soc. tīklā. Tad nu es uzzināju, ka tā ''puiša'' vecums ir par 15 gadiem lielāks, nekā norādītais. Principā viņš varēja būt arī mans tēvs :D Kādu nedēļu parakstījāmies un "šķīrāmies" kā draugi. Viņš gan teica, ka mans nogrimmētais foto variants viņam labāk patīk par ikdienas.
Vēl es tur satiku vienu čali no viena tusiņa. Ar to gan jautri padzīvojām kā jau 2i brīvi cilvēki :D
2x reģistrēšanās reizē ieraudzīju foto, kuram vienkārši nevarēju paiet garām. Uzrakstīju. Nu un viss turpinās jau vairākus gadus. Kas interesanti, tad viņš teica, ka pats nekad nerakstīja sievietēm, jo nu nebija laika meklēt utt. Tā ka ir vērts pašai uzrakstīt, ne tikai gaidīt no puišiem 1. soli.
Man nekad nesaistīja kaut kādi profili ar cigaretēm zobos, 85. gada bembi, vai vēl trakāk- uz ielas ar porche, kad skaidrs, ka tas nav viņa :D Foto arī daudz ko pasaka par cilvēku. Tāpat arī meitenes - saliek pupu, pakaļu bildes un ieraksta tekstu "kāpēc mani neviens nemīl? kur esi tu mans princi" utt.

Mans ieteikums- ja kāds liekas interesants, tad sākt "draudzēties" fb vai draugos, jo nu tur arī daudz info var iegūt. Principā visu tvert viegli. Neietu uz randiņu speciāli pucējoties, ja nu jābēg :D un negribas arī ilgu laiku veltīt iespējams 5 neveiksmīgām minūtēm. Nu, protams, jāievēro kaut kādi saprotami sevis saglabāšanas principi -1x tikties kaut kur centrā, nekāpt mašīnās utt.
24.10.2014 09:58 |
 
Reitings 140
Reģ: 11.10.2012
Tomēr es uzskatu , ka šità tālu nevar tikt . Ja Tu šādi skaties uz sievieti , izklausās , ka Tev pašam nav ko viñai vairāk piedāvāt ká naudas maku


Lai arī cik atklāti tas neskanētu, bet nauda var teikt ir viss, parādi man tādu sievieti, kuru neinteresētu materiālās vērtības? Ja pateiksi, ka tāda, kurai pašai viss ir. Tad pretī viņa noteikti arī vēlēsies redzēt vīrieti ar tādu pat vai pat augstāku statusu. Interesē gaīgās vērtības? Tad kāpēc tādas nepaņem džekus no vietējās zāģētavas, arī tur strādā intelektuāli cilvēki.
24.10.2014 10:59 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Ja sievietei netiek dota informācija, kur tiks pavadīts randiņš, viņa var ierasties ģērbusies pēc saviem ieskatiem. Ja vīrietis informētu, ka ies uz teātra izrādi, bet dāma atnāk gumijniekos un sporta biksēs, somiņas vietā līdzi ņemot spaini, tad gan varētu izteikt pretenzijas.
24.10.2014 11:02 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Spartak, es Tev tik ļoti piekrītu. Diemžēl pieredze liecina, ka lielākā daļa vīriešu, ar kuriem esmu tikusies, ir stāvā sajūsmā par to, ka esmu skaistā kleitā utt, bet... ne visi mani lutina. Ir ļoti dažādi vīrieši bijuši(es vnk esmu uz randiņiem gājusi,neko vairāk), un bieži vien tieši tie, kuriem ir labs finansiālais stāvoklis, ir skopi. Un esmu gan kleitā, ar papēžiem un saskaņotām zelta rotaslietām, bet mani aizved uz maķīti iedzert kafiju un pēc tam nevēlas laist projām, vēlas attiecības. Nu un ko lai es saku par tādiem vīriešiem(viņu ir vairākums)? Un parastie, vienkāršie vīrieši ir brīnišķīgi, gatavi nonest kaut zvaigznes no debesīm,;lai es pasmaidītu. :) tāpēc man ir vienaldzīgs materiālais stāvoklis, bet vīrietim ir jābūt mērķtiecīgam un cīnītājam.
24.10.2014 12:05 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Spartak - ļoti piekrītu! Arī pati no vīrieša sagaidu noteiktas "kvalitātes zīmes", ètikas un uzvedības normu ievērošanas. Pat ikdienā pamatā valkāju kleitas, pievēršu uzmanību detaļām un uzvedības kultūrai. Nespēju iedāties sevi, ejot uz pirmo randiņu, džinsās uz džemperī. Protams, svarīga ir katra garīgā vērtība, bet arī vīrieša spēja sevi pasniegt un būt VĪRIETIM. Kā arī mana sievišķība.. Manieres un kultūra arī bieži liecina par to, kādu turpmāko dzīvi ar viņu var sagaidīt, jo augsta līmeņa profesijās ir ne par to vien jādomā. Viens nepareiz vārds var izjaukt lielu darījumu.. labi, pārāk iedziļinājos. Bet esmu ļoti uzmanīga izvēloties to vienu manu vīrieti
24.10.2014 12:21 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Aiii, nav man laikam bijusi nekaadi iipasis smiekliigi randini. Diemzee, jo tagad buutu forsi atcereeties! :D
24.10.2014 12:24 |
 
Reitings 140
Reģ: 11.10.2012
Un parastie, vienkāršie vīrieši ir brīnišķīgi, gatavi nonest kaut zvaigznes no debesīm,;lai es pasmaidītu. tāpēc man ir vienaldzīgs materiālais stāvoklis, bet vīrietim ir jābūt mērķtiecīgam un cīnītājam.


Tad jau sanāk, ka ir labāk dzīvot komunālā dzīvokļa istabiņā, kurā visu laiku vīrietis saka, man sanāks, mums būs, es daru..., paiet gadi un nekas nemainās, bet nekas vīrietis ir cīnītājs.
24.10.2014 13:19 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Spartak, ja jāizvēlas starp to, ko Tu mīli vai naudu, es izvēlos garīgo. Naudu var nopelnīt VIENMĒR.
nu es vēl esmu jauna, varu izvēlēties, bez tam lielākā daļa jau ir mērķtiecīgi, mācās kādu profesiju.:) bet tie,;kas nemācās, ar tiem arī nav sevišķi interesanti, pietrūkst cīņas garšas..
24.10.2014 13:36 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
ļoti interesanta sarakste, kad pateicu, ka dzēšos ārā, uzstāja uz sarakstes pārcelšanu citā soc. tīklā. Tad nu es uzzināju, ka tā ''puiša'' vecums ir par 15 gadiem lielāks, nekā norādītais. Principā viņš varēja būt arī mans tēvs

Draudzene stāstīja kaut ko līdzīgu, ka uz randiņu atnāca par 20 gadiem vecāks (un to neslēpa, kad viņa pajautāja) nekā iepazīšanās portālā norādīts, bildē arī izskatījās krietni jaunāks.
24.10.2014 14:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits