Smieklīgi šausmīgie randiņi un interneta iepazīšanās.

 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Čau, skaistās! :)

Atceros te bija forša diskusija par smieklīgiem atgadījumiem randiņos un tml. Pati laikam uz tādu īstu randiņu neesmu bijusi, bet esmu nolēmusi izmeiģināt iepazīties internetā un pat nezinu kam gatavoties. :D
Jebkurā gadījumā, padalieties ar smieklīgiem, veiksmīgiem, mīļiem un pašiem šausmīgākajiem randiņu stāstiem. It īpaši, aklo rndiņu, par interneta puišiem un tml.

Un vēl lietas, kam jāpievērš uzmanību, kas norādītu, ka nav tas īstais, ar ko vajadzētu satikties jau sarakstes laikā... tas tā, meitenēm, kas satikušās ar internetā iepazītiem puišiem.

Paldies. ;*
23.10.2014 14:32 |
 
Reitings 140
Reģ: 11.10.2012
ja pret meiteni ir šādas prasības, ziemas laikā nākt papēžos un kleitā/svārkos


Diemžēl dārgās sievietes, jūs esat piedzimušas par sievietēm, tātad sabiedrība arī prasa no jums tieši tādu izturēšanos un ārējo izskatu kā sievietei.

Saucam kā vēlamies, bet pirmā tikšanās reize ir tāds kā reprezentatīvais pasākums, kurā sevi nākas prezentēt un parādīt. Un ja uz ko tādu sieviete pamanās atstāt skapī svarkus, apavus ar papēdi, tad ir domas par to, ko gan viņa uzvilks uz nākamajiem randiņiem.

Un visa šī diskusija manī pamodināja atmiņas par vienu meiteni, tas bija ļoti sen, abi jauni, iepazināmies internetā, tad vēl bija populāri tā saucamie čati, sačatojāmies, ilgi ar sms sazinājāmies, kamēr satikāmies. Meitene satikties atnāca ar spīdīgām biksēm, kuras uz ciskas bija uzrautas un sašūtas, šuvums atgādināja kaķa pakaļu, kājās botes, flīsa jaka, Ericsson telefons. Tā mēs pastaigājāmies pa pilsētu, kādu laiku un tad pavadīju viņu uz treniņu un sagaidīju pēc treniņa, lai randiņš turpinātos.
Neskatoties ne uz ko, viņa bija skaista un ar patiesu smaidu un skaistām acīm.
Sarunājām nākamajā dienā satikties, kad atnācu satikties es viņu nepazinu. Jo bija uzvilkti zābaciņi ar papēdi, pieguļošas bikses, un viegla vējjaka. Un tā mēs nodraudzējāmies kaut kur aptuveni pusgadu, bieži tiekoties.
Un netaceros, kurā no tikšanās reizēm viņa man atklāja, kāpēc tā bija saģērbusies uz pirmo tikšanos. Lai noskaidrotu, vai viņa man interesē kā cilvēks.
Tā mērot draudzības laiks bija īss, bet toties daudz ko iemācījos šīs draudzības laikā. Starpcitu, citreiz sievietes pārbaudu, kas viņas vairāk interesē, materiālais vai tomēr es kā personība.
23.10.2014 16:44 |
 
Reitings 331
Reģ: 12.06.2012
Esmu ar ļoti daudziem iepazinusies internetā un bieži vien arī garlaicības mocīta devusies uz randiņiem. Tad nu arī no manis viens stāsts. Tā kā neesmu no Rīgas, tad izpaliks visas Mangaļsalas un Andrejostas.
Ar vienu puisi nolēmām, ka nav jēgas daudz sarakstīties un jau pēc pāris dienām nolēmām satikties. Teicu, lai piebrauc pie vienas piecērijas, kas ir netālu no manas mājas. Es īsos svārkos, augstpapēžu kurpēs, plānā jaciņā jau devos lejā un zināju, ka kavēju. Viņš zvana un prasa, cik tālu esmu tikusi. Es teicu, ka pēc 3 minūtēm būšu. Aizeju līdz picērijai, pie tās mašīna stāv. Pie pašas picērijas citu mašīnu nav. Kādu pusminūti pastāvu, sasmaidos ar puisi, kas sēž iekšā un nolemju, ka šī mašīna būs īstā un kāpju iekšā. Protams, izbrīnīja, ka puiši ir 4 un runā krieviski, bet tas manā galā normāli. Aizbraucam līdz molam, kas ir otrā pilsētas galā un man zvana puisis, ar ko man vajadzēja tikties. Viņš saka, ka tās 3 minūtes esot baigi ieilgušas un kur tad es esot. Vienīgais ko tajā brīdī varēju pateikt - tātad tie nav tavi draugi? Nu beigās jau sapratu, ka esmu sajaukusi mašīnas un jaukie krievu puiši mani aizveda atpakaļ un es iekāpu īstajā mašīnā. Ar viņu nekas īpašs nesanāca, gandrīz vai žēl, ka nepaliku ar pirmo kompāniju. :D
23.10.2014 16:44 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Un atkal kāda, izlasot par apakšveļu, sasapņojās, ka pirmajā randiņā būs sekss. Ja arī tas tā ir, kad pirmajā randiņā ir sekss, tad acīmredzot, vīrieša skatījumā, šī sieviete neko vairāk par seksu arī nespēj sniegt.

Gluži otrādi - likās vienkārši smieklīga ideja, ka jābut saskaņotai apakšveļai, jo pusis pirmaja randiņā sasapņojas, ka būs sekss
23.10.2014 16:45 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
BumbleBee, Tu nu gan esi drosminiece! Man nebūtu iekšās kāpt nezināmā mašīnā, kurā sēž puišu bariņš :D :D

Bet par pucēšanos.. es arī uz randiņu izvēlos vilkt skaistu kleitu.. nevis džinsus.. tomēr tāds reprezentatīvs pasākums :D
23.10.2014 16:49 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Man gan tā doma vairāk kā meitenei no Спартак stāsta .. Speciāli gan neko šausmīgu nevilkšu, bet iešu tā, kā ietu ikdienā tikties ar draugiem vai kādu, kam nav ''speciāli jāpucējas''. Man tā doma, ka superrūpīgi jāpucējas, atgadina tās meitenes, kuras tā pieradinājušas savus čaļus, ka viņas nevar atļauties uz nakti kosmētiku noņemt, jo baidās, ka skats nepatiks.. Vai kas salst pa nakti un guļ mazmazītiņā zīda kleitiņā, jo negrib vilkt biezāku (tajā pašā laikā arī neseksīgāku) pidžammu. Ārējais izskats ir svarīgs, bet es ikdienā nestaigāju pārpucējusies kā lelle, un ja puisim tas sagādā problēmas, tad tas nav mans puisis. Gribu, lai mani pieņem tādu, kada es esmu normālos, parastos apstākļos.
Un pa ršo piekrītu :D
BumbleBee, Tu nu gan esi drosminiece! Man nebūtu iekšās kāpt nezināmā mašīnā, kurā sēž puišu bariņš
23.10.2014 16:55 |
 
Reitings 140
Reģ: 11.10.2012
atgadina tās meitenes, kuras tā pieradinājušas savus čaļus, ka viņas nevar atļauties uz nakti kosmētiku noņemt, jo baidās, ka skats nepatiks..


Runājot par kosmētiku, tai ir jābūt samērīgai,bet retā šo māk izpildīt, lai nebūtu tā, ka pirmoreiz sabiedē, ka kosmētiku uzliek, bet otreiz sabiedē to noņemot.
23.10.2014 17:01 |
 
Reitings 140
Reģ: 11.10.2012
BumbleBee

stāsts man atgādināja vienu gadījumu no dzīves, neliels veikals, stāvlaukums, gaidu savējos, kad nāks no veikala, gaidot piebrauc tāda pati pēc tipa mašīna, izkāp sieviete gados, ieiet veikalā. manējie, ko gaidu kā nenāk tā nenāk, iznāk šī pati sieviete gados, un ar visiem iepirkumiem nāk uz manu mašīnu, aizmugurējās durvis vaļā, saliek visus produktus, durvis ciet, iešēžās man blakām un ar lielu izbrīnu jautā: "Bet kur palika mans vīrs?". Tajā pat laikā pie otras mašīnas, cik sapratu, viņas vīrs izmisīgi šo cenšās sasaukt.
Beigās visi par šito izsmējāmies.
23.10.2014 17:07 |
 
Reitings 203
Reģ: 31.01.2014
Tad pieredze ir tāda, kad arī pašas meitenes nav tik perfektas, retā uz tikšanos atnāks ar svārkiem, nevis džinsiem, retā uzvilks apavus ar papēdīti. Nemaz nerunāsim par tādu lietu kā būtu kādreiz jāpaskatās spogulī un jāpiekrāso ataugušās matu saknes


Šie, tevis noskaitītie trūkumi, ir smieklīgi :D bahahahaha
23.10.2014 17:27 |
 
Reitings 140
Reģ: 11.10.2012
Tad pieredze ir tāda, kad arī pašas meitenes nav tik perfektas, retā uz tikšanos atnāks ar svārkiem, nevis džinsiem, retā uzvilks apavus ar papēdīti. Nemaz nerunāsim par tādu lietu kā būtu kādreiz jāpaskatās spogulī un jāpiekrāso ataugušās matu saknes


Šie, tevis noskaitītie trūkumi, ir smieklīgi bahahahaha


Tāpēc arī saku, ka nebrīnieties, ka iepazīstaties un ejat satikties ar džekiem, kas jūs ved uz Mangaļsalu vai Andrejostu un tās tikšanās ir šausmīgas.
23.10.2014 17:30 |
 
Reitings 203
Reģ: 31.01.2014
matus vienmēr var paspēt piekrāsot, drēbes nomanīt, bet ja prātiņa nav, tad nekāds 'tjūnins'' tur nelīdzēs, tāpēc arī šie trūkumi ir smieklīgi;)
23.10.2014 17:38 |
 
Reitings 140
Reģ: 11.10.2012
matus vienmēr var paspēt piekrāsot, drēbes nomanīt, bet ja prātiņa nav, tad nekāds 'tjūnins'' tur nelīdzēs, tāpēc arī šie trūkumi ir smieklīgi


Ir tāds teiciens, tik negudra sieviete var atļauties nebūt pievilcīga.
23.10.2014 17:44 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Atceros, ka vairāk pirms diviem gadiem iepazinos ar puisi otrapuse.lv, bildes bija ok, telefonsarunā ok un bija sevi pasniedzis kā biznesmenis utml.
Tolaik dzīvoju vēl dzīvoklī, sarunājām, ka atbrauks ar auto pakaļ.
Uzpucējos kārtīgi - nūtrijas puskažoks, kleita, augstpapēžu puszābaki, make up, frizūra.
Atbrauca vīrietis ar audi tik vecu kā es un galīgi neuzposies, sarunas laikā, kura ilga max.10min.bija gaužām citāds un garlaicīgs. Laimīga, ka pēc 10min.tiku prom.
Agrāk bija daudz tādi 5-15min.randiņi, jo ja pat kā vienkārši draugs nelikās saistošs, tad ātri centos tikt vaļā.
23.10.2014 17:46 |
 
10 gadi
Reitings 3050
Reģ: 13.11.2011
es ar savējo iepazinos otrā pusē. kādu brīdi sarakstijāmies, bet tad kontakts pārtrūka, pēc kāda gada atkal sākām runāties, satikāmies un jau kādu laiciņu esam kopā. vairs iepazīšanās portālos nemūžam necenstos iepazīties. :D
23.10.2014 17:50 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Atceros, ka ar vienu vīrieti trešais randiņš bija ieildzis līdz rītam, daudz pļāpājām un atvedot līdz dzīvokļu ēkai mēs pļāpājām līdz es iemigu, viņš nezināja, kurā dzīvoklī dzīvoju un gaidīja kamēr pamodīšos :)
23.10.2014 17:56 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Ar vīru sapazinos draugiem.lv gadu nodzīvojām kopā vnk. un 5gadi kā precēti :p

Draudzene arī otrapuse.lv sapazinās un pēc divām nedēļām pārvācās pie puiša!

Agrāk biju gājusi uz akliem randiņiem un mukusi :D
Atceros gar Bābelīti pastaigājamies, teicu ka uz krūmiem gribu un aizmuku :D smuks bija, kaķājies, bet aizdomīgs likās :p
Un cits randiņš aklais vel bija tāds noaudzis nesmuks......
23.10.2014 18:29 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
kaķājies
Kas tas tāds? Kaķu vecis? :D
23.10.2014 19:04 |
 
Reitings 77
Reģ: 14.12.2013
Bet tad nav vieglāk pēc tam kaut vai caur skype video parunāt pirms randiņa? Ja gadās kāds lohs, tad arī vieglāt atkratīties - vienkārši pārtraukt zvanu :D
23.10.2014 19:09 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Aija47
Muskuļains viņš bija!
23.10.2014 19:13 |
 
Reitings 77
Reģ: 14.12.2013
Man gan šķiet, ka sievietēm tomēr labāk un skaistāk izskatās svārki/kleitas, tāpēc uz randiņu uzvilkt liktos pašsaprotami. Un ziemā tomēr ir iespēja uzvilkt biezās zeķubikses.Vienīgais šobrīd ar papēžiem būtu problēma, jo man nav iegādāti papēžu zābaki :D Un par tikšanos vietu - piekristu Origo, jo ir daudz cilvēku, kas aklajam randiņam nepieciešams. Nu labi, varbūt foršāk būtu kāds Bastejkalns vai Laimas pulkstenis, tomēr nedaudz romantiskāk, un arī ir daudz cilvēku.
23.10.2014 19:28 |
 
Reitings 77
Reģ: 14.12.2013
ahhhaaha, labs iespaids pirmajā randiņā - gribu uz krūmiem :D
23.10.2014 19:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits