Smieklīgi šausmīgie randiņi un interneta iepazīšanās.

 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Čau, skaistās! :)

Atceros te bija forša diskusija par smieklīgiem atgadījumiem randiņos un tml. Pati laikam uz tādu īstu randiņu neesmu bijusi, bet esmu nolēmusi izmeiģināt iepazīties internetā un pat nezinu kam gatavoties. :D
Jebkurā gadījumā, padalieties ar smieklīgiem, veiksmīgiem, mīļiem un pašiem šausmīgākajiem randiņu stāstiem. It īpaši, aklo rndiņu, par interneta puišiem un tml.

Un vēl lietas, kam jāpievērš uzmanību, kas norādītu, ka nav tas īstais, ar ko vajadzētu satikties jau sarakstes laikā... tas tā, meitenēm, kas satikušās ar internetā iepazītiem puišiem.

Paldies. ;*
23.10.2014 14:32 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Spartak, tātad, tu uzskati, ka ja meitene dzīvē nav no tām, kas nēsā svārkus un papēžus, tad viņai ir jāizliekās par to, kas nav un jārada kaut kāds iedomu tēls randiņā? Un ja viss sanāk un tad pēkšņi puisim šoks, a redz, viņa džinsos staigā.

Ja aicina uz smalku vietu, protams, neies džinsos, uzvilks to kleitu. Bet es neesmu svārku/kleitu cienītāja un diezvai kādreiz būšu, tāpēc nevēlos izlikties par to, kas es neesmu. To varētu pielīdzināt pat nedaudz tām fotošopa bildēm.

Jebkurā gadījumā, es ar fotošopēšanu nenodarbojos, man pat būtu kauns. Dažreiz aizdomājos par to, vai dzīvē pārāk neatšķiros no bildēm un vai ieraugot otram nebūs tāds - nu jā, bildēs izskatījās daudz labāk.
23.10.2014 15:38 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Un vēl, pastāv jau iespēja pajautāt uzvārdu, iečekot draugiem, facebook, vēl kādā soc saitā vai tai pašā google.
23.10.2014 15:39 |
 
Reitings 140
Reģ: 11.10.2012
harmless_
Tas ir kā nerakstīts likums, kad sievietei būtu jāizvēlās kleita vai svārki dodoties satikties.
Bet nu katram jau ir savs, reizēm liekas, ka tūlīt atnāks baigais džeks, tāds Kens, bet pašas izskatās, kā 15 inūtes atpakaļ būtu beigušas ravēt bietes vai pa kūti ņemties. Džinsi un botes var palikt skapī līdz trešajam randiņam, ja tāds notiek, kad dodās aktivitātēs pie dabas.
Stādieties priekšā pašas, ja džeks piebrauc ar smalku auto, klasiski ieturēts, bet tur sagaida sieviete džinsos. Nevedīsi tādu uz kafejnīcu, tāpēc nevjag brīnīties, ka Jums tiek piedāvātas Mangaļsalas, Andrejostas utt, vietas, kur mazāk redz cilvēki.
Jā, varu ilgi sarakstīties ar sievieti, bet ja satiekoties redzēšu, ka nav kaut kas kā vajag, tieši no etiķetes, par apģērbu, tad randiņš beigsies nemaz nesācies vai arī nebūs ilgāks par 5-10 minūtēm.
Un ejot uz tikšanos neatkarīgi no dzimuma, jebkuram cilvēkam, nevajag no otra gaidīt, kad otrs kaut ko baigi izliksies, bet vajag padomāt par to: "Ko es spēju dot otram?", "Kas ir manī tāds vai kāds es esmu, lai es redzētu sev blakām to, ko vēlos redzēt?"
23.10.2014 15:49 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Cik tālu diskusiju lasīju es, nācās secināt
23.10.2014 15:52 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Lai gan neesmu meitene, bet šad tad sanāk aiziet satikties tieši no interneta.
Tad pieredze ir tāda, kad arī pašas meitenes nav tik perfektas, retā uz tikšanos atnāks ar svārkiem, nevis džinsiem, retā uzvilks apavus ar papēdīti. Nemaz nerunāsim par tādu lietu kā būtu kādreiz jāpaskatās spogulī un jāpiekrāso ataugušās matu saknes, vai arī jāsaved kārtībā roku nagi. Un kur nu vēl paliek pieskaņota apakšveļa pie virsējā apģērba, lai nekas neizceltos gan pēc krāsu salikuma, gan pēc modeļa.

Roku nagi, ataugušas saknes - piekrītu, tam jābūt kārtībā, ja meitene par sevi rūpējas. Bet obilgāti svārki un kleitas? Kapēc? Ja nu es ikdienā nenēsāju svārksu un kleitas, papēžus? Svārki,kleitas protams ir norma, ja tiek iets uz kādu restorānu vai smalkāku vietu. Ja cilvēks mani aicina satikties pie origo, man nav tādu ilūziju, ka mēs dosimiems smalkās vakariņās vai uz operu/teātri. Un vīrieši, visticamāk, arī nenāk uzvalkos vai stipri sapucējušies. Kā tad tā? Viņi džinsās var, ne? :D Un apakšveļu vēl pieskaņot priekš pirmo reizi satikta puiša? Vēl kaut ko? :D
23.10.2014 15:53 |
 
Reitings 478
Reģ: 24.01.2014
Ja esi 170+cm, vienmēr iesaku iet uz randiņu BEZ papēžiem, jo internetā vīrišķi ir 185, pat 190 cm.. bet atnāk uz randiņu 170-175 cm mazulīši un man stāsta, ka nesen basketbolā treniņā mērījās, viņi tiešām ir 185 cm gari! :D
23.10.2014 15:53 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
... Nācās secināt, ja uz Andrejostu randiņā ved tie, kuri pat džinsas un botes nav pelnījuši, nemaz par sievietes kompāniju nerunājot. :D
23.10.2014 15:53 |
 
Reitings 590
Reģ: 28.06.2011
Satikos reiz ar čali no interneta - jau pēc pirmās tikšanās vislaik rakstot SMS vai runājot uzsvēra: Tavs vīrietis cītīgi strādā, Tavs vīrietis to un to... Wtf - kāds mans vīrietis - pēc vienas tikšanās?! Tad vēl tā matu ostīšana pirmajā tikšanās reizē - vajagot mani sajust, izsmaržot... Nu, pilnīgs kukū. :D
Ar savu vīrieti arī iepazinos netā, pirmajā randiņā šis man nemaz īsti nepatika. :D Rezultātā esam kopā ganrīz 2.5gadus
23.10.2014 16:01 |
 
Reitings 1197
Reģ: 23.03.2012
Vienreiz bija viens nu tik simpātisks čalis, bet izrādījās, ka pilnīgs dīvainis. Sāka stāstīt, cik loti vinam patika Latvijā, ka šis ar savu draugu uz maiņām esot tetovēšanas salonā gājuši paši sevi apmierināt tualetē, jo tur esot bijusi laba grāmata.
Tad śis netīšām piedzērās no diviem aliem, teica vislaik, cik ļoti ir piedzēries. Kaviņš katru nedēļu dzer, bet vienmēr ātri piedzeroties, kas besī ārā, bet tāpat dzer.
Beigās uz ielas vēl uztina kāsi un stāstīja savas politikas teorijas. Vēl izmisīgi cemntās pierunāt pavadīt nakti ar viņu un vēl un vēl tur varētu stāstīt.
Nožēloju, ka necienīju sevi un visu to laiku arī pacietu to tipu, nevis aizgāju prom.
23.10.2014 16:01 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
Спартак , palasi randiņu pieredzi un tad runā... Iedomājies to nabaga meiču, kura ir 175cm, uzvelk papēžus, sapucējas, bet pretī īss knēvelis , kurš ziemā saka, ka jāiet pastaigā pa vecrīgu. Meitene būs pārsalusi un nedod dievs vēl apsaldējusies..
nevajag prasīt no meitenes to, ko nespēj viņai sniegt pretī :P
23.10.2014 16:02 |
 
Reitings 140
Reģ: 11.10.2012
Kā tad tā? Viņi džinsās var, ne? Un apakšveļu vēl pieskaņot priekš pirmo reizi satikta puiša? Vēl kaut ko?


tas ir domāts tā, ka sievietes zem pieguļošas blūzes vai krekliņa pamanās uzvilkt krūšturi ar mežģīnēm vai arī citas krāsas un tas viss lec acīs, parādot tikai to cik zema gaume ir sievietei.

Un atkal kāda, izlasot par apakšveļu, sasapņojās, ka pirmajā randiņā būs sekss. Ja arī tas tā ir, kad pirmajā randiņā ir sekss, tad acīmredzot, vīrieša skatījumā, šī sieviete neko vairāk par seksu arī nespēj sniegt.
23.10.2014 16:04 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
retā uz tikšanos atnāks ar svārkiem, nevis džinsiem, retā uzvilks apavus ar papēdīti.

pff..es arī noteikti ietu ar botām un biksēm, lai var ātrāk aizbēgt, ja nu kas...ar svārkiem un papēžiem baigi ātri nepaskrietu. A, veči tur vakarkleitu gaida, ne? :D
23.10.2014 16:05 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
tas ir domāts tā, ka sievietes zem pieguļošas blūzes vai krekliņa pamanās uzvilkt krūšturi ar mežģīnēm vai arī citas krāsas un tas viss lec acīs, parādot tikai to cik zema gaume ir sievietei.

vai nu sievietei zema gaume, vai vecis ir gejs.
23.10.2014 16:07 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Tas ir kā nerakstīts likums, kad sievietei būtu jāizvēlās kleita vai svārki dodoties satikties.


Nezināju nemaz. Nez, kā mans vīrs iemīlējās manī, kaut gan gāju džinsās! Man liekas, ka tikai laika gaitā sāku apzināties sievišķību un šad un tad uzvilkt svārkus.
23.10.2014 16:08 |
 
Reitings 134
Reģ: 11.09.2014
Izlasot sagribējās aiziet uz randiņu :D Jā kādai līdzīgi- PM :D Visus atceros ar patīkamām atmiņām, kaut nav bijuši daudz.


Rīga, >20yo :P
23.10.2014 16:08 |
 
Reitings 140
Reģ: 11.10.2012
Iedomājies to nabaga meiču, kura ir 175cm, uzvelk papēžus, sapucējas, bet pretī īss knēvelis , kurš ziemā saka, ka jāiet pastaigā pa vecrīgu. Meitene būs pārsalusi un nedod dievs vēl apsaldējusies..


Ja protams, meitene tāda ir un arī būs atnākusi satikties, tad visticamākais, ka viņai ar pašapziņu viss būs kārtībā un kaut kādu kompleksu nomocītu džeku viņa nemaz neiepazīsies un nedosies satikties.
Parasti tāda tipa sivietēm atbrauc pakaļ, lai kopīgi dotos uz kādu kafejnīcu klusā un romantiskā gaisotnē izbaudītu pirmos satikšanās mirkļus un pašu satikšanos.
23.10.2014 16:10 |
 
Reitings 183
Reģ: 28.01.2014
Man ir bijushi divi aklie randinji ar puishiem, ar kuriem ieprieksh sarakstiijos netaa. Pirmajaa reizee es aizskreeju dzinsaas, pie tam sapleestaas un ar kedaam kaajaas, vispaar uz randinju taisiijos peedeejaa mirklii un nereaalaakajaa steigaa. Mees gaajaam uz kino un taa, puisis bija inteligjents, pieklaajiigs, bet galiigi, ne mans tips, jauki pavadiijaam laiku un vinsh mani aizveda maajaas. Vakaraa vinsh uzrakstiija,ka esmu jauka meitene, bet ne vinja gaumee.
Otrajaa reizee, sapuceejos, kleitinja, kurpiites, bija vasara, tikaamies Juurmalaa, bet puisis kaveeja, bija ljoti sanervozeejies, sagjeerbies diezgan sviestaini. Pirmais iespaids bija ne iipashi labs, bet es pie sevis nodomaaju, ka jaadod iespeeja, turklaat mees daudz bijaam sarakstiijusies un runaajushi pa telefonu un gariigi likaas briiniskjiigs cilveeks. Nu, jau esam krietnu laicinju kopaa un vinsh izstaastiija, ka toreiz galiigi ne savaa aadaa bijis dazjaadu iemeslu deelj, taadeelj arii taa. Priecaajos, ka uzreiz nenoleemu vinju atshuut, bet iepazinu tuvaak.
23.10.2014 16:22 |
 
Reitings 347
Reģ: 07.03.2013
Спартак, ja pret meiteni ir šādas prasības, ziemas laikā nākt papēžos un kleitā/svārkos (ja tikšanās ir norunāta ārpus mājas - parkā u.tt), tad cerams pats esi tā vērts (tiešām atbrauc meitenei pakaļ, nogādā mājās, esi kopts), nevis no meitenes gaidi pilnību, bet pats tāds nekāds. Par tām matu saknēm gan piekritīšu.
23.10.2014 16:22 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
bet pašas izskatās, kā 15 inūtes atpakaļ būtu beigušas ravēt bietes vai pa kūti ņemtie


:D
Meitenes,kapec spalvas gaisa ? Pasas noliekat tos viriesus, kadi.drausmoni atnak. Te virietis izsaka savu redzejumu, ta brukat virsu.
Es piekritu,ka uz pirmo randinu nevajadzetu kedas iet.
23.10.2014 16:40 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Esmu jau stāstījusi par savu pusaudžu gados piedzīvoto randiņu. Randiņš pa pusei aklais. Tas bija manas klasesbiedrenes labs draugs. Iepriekš redzējām viens otra bildes. Sēdējām uz soliņa. Puisis bija tik ļoti nervozs, ka liecoties pie manis, skūpsta vietā dabūju kārtīgu kodienu augštilbā :D Iespaidīgākais zilums kāds man jebkad bijis :D

Cits stāsts ar internetā iepazītu vīrieti, ar kuru bija ilga sarakste iepriekš. Devāmies spēlēt biljardu. Jāsaka, ka biljardu kopš tās reizes neesmu spēlējusi, jo vēzējot nūju nejauši iebliezu to pa seju randiņbiedram, kurš stāvēja man aizmugurē. Ups! :D
Jāsaka, ka vīrietis bija ļoti feins un sekoja arī pēcāk daži randiņi, līdz tomēr sapratām, ka esam labāki kā just friends materiāls :)

Manā pieredzes lauciņā ir vēl viens internetā iepazīts vīrietis. Visi randiņi bija patiesi forši. Viens atmiņā palicis, jo īpaši. Tas bija kāds 3. vai 4. randiņš, kad tiku vesta brīvdienās atpūsties kalnos uz ģimenes māju, kas tobrīd bija tukša. Randiņa noruna no vīrieša puses bija tāda, ka mans uzdevums ir sacelt kājas dīvānā, malkot vīnu un gaidīt viņa gatavotas vakariņas :). Tā nu tiku satērpta vīrieša siltajās mājas drēbēs un devos atpūsties. Vīrietis nolēma iekurināt kamīnu. Kamīna kurināšanas brīdī devos uz citu telpu, kad pēkšņi jūtu spēcīgu deguma smaku un dūmus spraucamies pa durvju spraugu. Gāju lūkot, kas atgadījies. Randiņbiedram kaut kas smagi samisējās, jo visa māja bija dūmos. Tomēr tas netraucēja viņam aizvien pieturēties pie iepriekšnorunātā plāna. Iestūma man rokās vīna glāzi, izlika laukā, kamēr dzēsa uguni un vēdināja telpas. Tad nu kaimiņiem pavērās interesants skats: sveša meitene stāv tumsā ar vīna glāzi rokās, ieslīkusi vīrieša sporta drēbēs, pie kūpošas mājas :D
23.10.2014 16:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!