Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Domu spēks

 
Reitings 17
Reģ: 04.08.2010
Sveikas!

Pēdējā laikā esmu sākusi interesēties par domu spēku.... Izlasīju grāmatu noslēpums un noskatījos filmu, itkā liekas, reāli, bet no otras puses nereāli. kā jums liekas? varbūt kādai kaut kas tādā veidā ir piepildījies? Ko jūs darāt, lai domu spēks realizētos?
21.10.2014 15:33 |
 
Reitings 303
Reģ: 04.07.2014
grūti tā spriest, bet atceros spilgtāko gadījumu ar domām, tas notika pirms mēneša

mana mīļotā komanda spēlēja līgas maču pret komandu A, tuvojās spēles beigas un laukumā manējiem nāca viens spēlētājs, kas ilgus gadus bija spēlējis tajā A komandā

un komentētājs pa TV teica - tas tik būtu kaut kas, ja viņš gūtu vārtus pret savu bijušo komandu

un pie sevis nodomāju - no tavas mutes komentētāj Dieva ausī

pagāja 3min un tieši viņš guva vārtus un panāca neizšķirtu :D
24.10.2014 02:10 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Kerija_ varbūt, bet stipri šaubos. Sievietēm jau patīk visāda ezotērika, astroloģija un pārējas bullshits. Pieļuju, ka vīrieši apkārt kā sūda mušas lidinās un teorija par domu spēku ir tikai iedomas.
24.10.2014 01:54 |
 
Reitings 17
Reģ: 04.08.2010
Tāpēc jau ir jāizvelas mērķi, kas ir sasniedzami un reāli, nevis tukši vēja izlaisti....
22.10.2014 12:07 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Es ticu domu spekam, bet, protams, tam vajag ricibu, nepietiek ar velmi.

Man viena velme piepildijas pati no sevis, bet ta nebija tipiska velme a la gribu masinu, kas prasitu manu speku ieguldijumu. Si velme bija saistita ar kadu cilveku, ta nebija no manis atkariga. Piepildijas pec 3 gadiem, kad man vairs to nevajadzeja. Pasmejos vien, ka agrak tas bija sapnis, bet tagad - paldies, ne.
22.10.2014 08:45 |
 
Reitings 356
Reģ: 22.10.2011
Domaa vai nedomaa, bet ekonomikas likumsakariibas neviens nav atceelis- daudz naudas var buut tikai sabiedriibas mazaakajai daljai.
Ja kaada no jums katru dienu domaas par kopiigiem beerniem ar Dzhordzhu Kluuniju, nez vai piepildiisies.
Paziistu divas sievietes, kas tic shim. Nu jau 10 gadi pagaajushi, bet joprojaam tic un ne ar ko mazaaku samierinaaties negrib. Droshi vien liidz pensijai briinumu gaidiis.
Ne jau domu speeks rada lietas, bet gan meerkjtieciiga darboshanaas.
22.10.2014 08:07 |
 
Reitings 17
Reģ: 04.08.2010
Es tomēr ticu, ka ar domu spēku var izdarīt jebko. Tikai jāsaprot, kas ir tikai iegriba un kas ir tas ko tu tiešām gribi, ja piemēram kaut ko tiešā vēlies un katru dienu aizdomājies par to kādu mēnesi, tad noteikri tas tas, ko tu vēlies, bet ja tā ir tikai iegriba, tad jau pēc 2 nedēļām viss aizmirsīsies, ka kaut ko tu vēlēties
22.10.2014 07:13 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
ar pliku ticesanu un domu speku nekas nenotiks.
piemers. Gribu atrast sapnu darbu , bet nerikojos uz paplates neviens tev neko nepienesis.

Ir jarikojas + jatic sev tad ari var sapni piepildities.
22.10.2014 00:34 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
armand_ kādu konkrētu visticamāk nē, bet kaut kādā mistiskā veidā tomēr tas iedarbojas. Kā jau teicu - brīžos, kad neko no neviena negribās, arī sakarīgi puiši nepievērš uzmanību, kad sāc ilgoties pēc mīļošanās, tuvības vai randiņiem un šī vēlme nepāriet, ātrāk vai vēlāk uzrodas kāds! :D (man tā vismaz kaut kā sanācis)
22.10.2014 00:31 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Domājat, ka ar domām var piesaistīt vīreiti?
22.10.2014 00:26 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Pirms 2 gadiem, iesāku 1x klausīties to "Secret". Sākumā likās baigi motivējoši un brīnumaini, tas viss, uzliku to audio un pirmās min ar vaļā muti klausījos. :D Jo ilgāk klausījos, jo vairāk cerēju sagaidīt kādus REĀLUS padomus. Nesagaidīju. Tikai motivējošas frāzes. Ar to man nepietika.

Tāpat dzīvē. Uzskatu, ka ir jāmotivē sevi, jādomā pozitīvi, ka izdosies vienmēr, viss ko centies sasniegt, BET ir reāli arī jārīkojas! Ja par daudz domā un sapņo, tad tā arī var visu mūžu palikt sapņotājos! ;)

It kā ticu, ka tas ir svarīgi un kaut kā nostrādā. Labāks piemēr, laikam ar puišiem. Sanācis laikam tā, ka brīžos, kad pozitīvi domāju un gaidīju, kad kāds parādīsies pie apvāršņa, tā arī notika! Bet tad, kad skaidri zinu, ka negribu attiecības vai randiņus, arī liek mani mierā tajos periodos. :D
22.10.2014 00:01 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
3 nedēļas atpakaļ 7-8mēn.periodā biju negatīva vai pat ilgāk, negatīvas domas utml.,bet esot pilnīgā vientulībā 7 dienas sapratu ko un kā vēlos mainīt, nevēlos dzīvot kā iepriekš un viss notiek tikai uz labo pusi :) domām ir spēks :)
21.10.2014 23:59 |
 
Reitings 866
Reģ: 05.04.2009
Es teikšu tā...
Cilvēka domas iedarbojas uz materiālo pasauli - protams, jo arī pašas domas ir šīs materiālās pasaules daļa. Tās ietekmē procesus cilvēka organismā, maina šī cilvēka noskaņojumu. Un nav tik grūti iedomāties, ka cilvēks, kas ir pozitīvi noskaņots, pats ar savu attieksmi pret lietām, uzvedību, saskarsmi ar apkārtējiem savas dzīves notikumus ietekmē pavisam savādāk nekā cilvēks, kas ir negatīvi noskaņots.


+

Uzskatu, ka ar domu palīdzību var ietekmēt apkārt notiekošo. To, kas konkrēti saistas ar pašu.
Nereālāk šķiet, dažādu cilvēku iedomāšana savā dzīvē, notikumu vizualizešana, kas vispār nav atkarīga no paša.

Manis pašas domas, viennozīmīgi ietekmē manā dzīvē notiekošo, bet bez rīcības ar neizpalikt.
Ir arī gan sīkumi, kas matrealizējas, īpaši nepieliekot pūles.
Ne vienu reizi vien ir bijis, ka gribas, piemēram aiziet uz suši restorānu, bet neesmu nevienam neko teikusi un pēc 2-5 dienām, draugs vai kāds cits pasaka: "Man gribas suši, ejam uz restorānu?" vai kādu našķi utt. Arī ar apģērbu vai apaviem tā ir bijis. Kaut kas man iepatīkas, noslienājos gar skatologu klusiņām vai vienkārši bez izteiktām emocijām pasaku draugam: "Nav slikti apavi, ne"...bet tomēr nedodu mājienu, ka tādus vēlētos utt....un pēc neilga laika, volā...apavi man priekšā.
Vai kādas izklaides, neesmu ne vārda teikusi, bet aizved mani tieši tur, par ko pirms kāda laiciņa biju domājusi.
Ir reizes, kad esmu pat nodomājusi - cilvēki prot lasīt manas domas vai kas par lietu! :D

Ir bijis arī, ka piepildas dažas domas pēc pāris vai dažiem gadiem.
Domāju, ka katrai lietai/darbībam/notikumam/cilvēkam ir savs laiks, līdz ar to, ne vienmēr tas, ko vēlamies, mums konkrētā brīdī tiešām nāks par labu.
Tāpēc tas realizējas vēlāk, kad esam tam gatavi.

Kā arī manas domas, emocionālais stāvoklis ļoti ietekmē manu fizisko pašsajūtu.
Ja nebūšu harmonijā ar sevi, apkārt notiekošo...dažādas slimības/kaites utt līp kā trakas.
21.10.2014 23:44 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Domu spēks darbojas un kā vēl.. vienīgā problēma ir tā, ka jāprot pareizi noformulēt to ko gribi un patiešām no sirds vēlēties, un tas nekad nesanāk kā nākas.. vismaz man... ja zinu skaidri ko gribu un kā gribu un ļoti to vēlos, to arī dabonu, kaut mistiskiem veidiem tas atnāk pie mansi, bet notiek, taču ja šaubos, neesmu izdomājusi kaut ko līdz galam.. tas nestrādā. :(


Izlasi arī šo grāmtu tur arī beigās domu spēks un pareiza izdomāšana nostrādāja

21.10.2014 23:38 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
harmless_, Tev ir pozitīva pieredze, jo Tu dabū to, par ko domā-ka Tev nesanāks!
Lai cik ironiski tas nebūtu.
Tāpēc katru reizi, kad piezogas šadas domas, tās jāmaina! Jāmaina, kamēr tā sajūta nebūs mākslīgi kultivēta, bet gan patiesa)
Tas ir ļoti grūti, bet zaudēt jau neko nevar:)
21.10.2014 23:19 |
 
Reitings 129
Reģ: 21.07.2010
Jā, domām ir milzīgs spēks
Mēs pašas varam savu dienu veidot - ar domām
daži padomi kā savu dienu padarīt par vislabākohttp://labaidienai.blogspot.com/2014/09/labakai-ikdienai.html
21.10.2014 22:42 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Domu spēks strādā tikai tad, ja tam līdzi nenāk izmisīga vēlme dabūt. Kā saka- vēlies, bet atlaid šo domu, palaid tā viegli, ar pārliecību, ka būs un viss.


++

Šādi es tagad esmu kopā ar savu draugu. Vairākus gadus atpakaļ aprakstīju, kādu puisi vēlos, un par to aizmirsu. Pēc laika lapiņu atradu, pārlasīju, pasmaidīju, ka gan jau drīz, un atkal aizmirsu.. Tad es atkal atradu, pārlasīju un drīz jau mans draugs arī "uzradās". :)
21.10.2014 22:41 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Zēlandu neviena nav lasījusi? Kaut kas līdzīgs Secret, bet dziļāks. Un tas darbojas, jā! Bet ne uz reiz. Domu spēks strādā tikai tad, ja tam līdzi nenāk izmisīga vēlme dabūt. Kā saka- vēlies, bet atlaid šo domu, palaid tā viegli, ar pārliecību, ka būs un viss.
21.10.2014 22:35 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Man ir negatīva pieredze. Gandrīz jebko uzsākot es domāju, ka nu būs viss ok, bet paiet īss laiciņš un iezogas doma, ka nesanāks, ka nekas nebūs un patiešām, nekas nesanāk. Un tā tas ir jau ļoti sen, neatceros pat kad tas sākās un tikt no tām domām vaļā nav iespējams, jo iepriekšējā pieredze traucē.
21.10.2014 22:17 |
 
Reitings 158
Reģ: 08.06.2014
Runājot par cilvēku "pievilkšanu" ar domu spēku... Es domāju, ka tas ir iespējams. Protams, ne vienmēr.
Gadījums iz dzīves. Man kādreiz ļoti patika kāds puisis (tas gan bija pamatskolas/vidusskolas laikā, bet tas jau nemaina būtību), bet, skatoties ar šodienas acīm, skaidri saprotu, ka es viņam nepatiku, vismaz ne sākumā. Nezinu, kas man bija uznācis, bet ilgu laiku katru viņa skatienu, katru viņa teikumu uzskatīju kā simpātiju izpausmi (nemaz nerunāsim par to, ka arī internetā rakstīto, kas nebija konkrēti par mani, uztvēru kā kaut ko "wow"). Ok, laikam jau izklausās pēc apsēstības. :D Tā nu kādu vismaz pusgadu domāju, ka es viņam patīku, līdz vienā brīdī manīju, ka viņš patiešām pievērš man uzmanību: bieži skatās uz mani, cenšas atrasties manā tuvumā u. tml. Un tās vairs nebija tikai manas iedomas, to bija pamanījušas arī vairākas manas draudzenes. Protams, var teikt, ka tā bija vienkārši sakritība, bet es uzskatu, ka tas bija domu spēks.
Kādu laiku vēl pēc tam domāju, kāpēc mēs neesam kopā, jo es taču to tik ļoti gribu. Bet tad sapratu, ka visu laiku vienkārši biju galvā "kultivējusi" domu, ka viņam patīku, nevis to, ka esam/būsim kopā. Un tad, kad man reāli bija iespēja kaut ko bīdīt ar viņu, man vairs to tik ļoti vairs negribējās un es par to visu laiku nedomāju. Bet tas jau ir cits stāsts.

Runājot vispārīgi par domu spēku... Piekrītu, ka nevar gaidīt pozitīvus rezultātus ar negatīvām domām un šaubām. Kā Jackie teica, tas ir darbs ar sevi. Smags darbs, bet ticu, ka domu spēks strādā.
21.10.2014 19:51 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
jāveic darbs ar sevi.
Loti labi vaardi...Tad nebuutu tas-es nekad to nespeesu taapat,nekad nedabuusu utt
21.10.2014 19:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)