Ko viņš dara?

 
Reitings 893
Reģ: 17.01.2011
Vai jūs dzīvojat kopā ar saviem vīriešiem? Ja nē, tad vai jūs bieži sarakstaties brīžos, kad neesat viens otram blakus? Vai tu vienmēr zini, ko viņš dara un kur atrodas? Un kā vispār vērtējat, ja puisim nepatīk un viņš pat aizliedz čatot ar citiem (tiešām tikai nevainīgi čati) vai arī, ja dodaties kaut kur patusēt bez viņa?
Ar savējo nedzīvojam kopā, bet vairākas reizes nedēļā palieku pie viņa. Viņa mājās nemitīgi notiek ballītes un pasēdēšanas. Viss ir ok līdz brīdim, kad esmu viena savās mājās, bet pie viņa kārtējā pasēdēšana. Nu sāk jau besīt, ka es neko nedrīkstu darīt un tusēties bez viņa. Kad saku - kā tas ir, ka tu nemitīgi atpūties ar saviem draugiem, bet man jāsēž mājās?
Skan šāda atbilde - bet es jau esmu mājās un nekur nedodos!
Nu besī maaaan!!!!!!!!!!!!!!! Varbūt nekas traks, bet aghhhhh
Daudz jautājumu, bet vēlos rast atbildes :D
19.10.2014 22:48 |
 
Reitings 2338
Reģ: 28.06.2012
Es laikam nojūgtos jau no tā vien, ka tur nemitīgi notiktu ballītes...vairs nav māju sajūta, ja dzīvotu kopā ar tādu puisi.
19.10.2014 23:06 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
princpā tev tieši tā arī būtu jāsaka,ka jā, es eju tusēt!
19.10.2014 23:06 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
kā viņš pamato to,ka tev jāsēž mājās,kamēr viņš tusē?
19.10.2014 23:04 |
 
Reitings 893
Reģ: 17.01.2011
Nē, grēkojusi neesmu un nav pamatojuma neuzticībai.
Pasēdēšanās pie viņa pārsvarā piedalās puiši, nu dažreiz iegadās pa pāris meitenēm.
Protams, atļauja nav nepieciešama, bet es taču nevaru vienkārši pateikt - nē, tu man neko neaizliegsi, es eju tusēt!
Un runāšana par to arī ir bezjēdzīga. Vienmēr nonāku pie secinājuma, ka viņš ir nepielaužams. Protams, var vienkārši par spīti aiziet, bet tas atstās viņu ne tajās labākajās domās un + vēl apvainosies tā pamatīgi. :D
19.10.2014 23:03 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Un kā vispār vērtējat, ja puisim nepatīk un viņš pat aizliedz čatot ar citiem (tiešām tikai nevainīgi čati) vai arī, ja dodaties kaut kur patusēt bez viņa?


Izrādīt nepatiku ir viens, bet aizliegt otrai pusei ko darīt ir neveselīgi. Neviens man neko nav aizliedzis, un es tādu situāciju nepieļautu.

Vai nu jāpiedalās viņa puišu (tur tikai puiši vai meičas arī piedalās?) vakaros vai jāaicina pie sevis ciemiņi. Vēl arī varētu saprast, ka tev ir tiesības izklaidēties kā vēlies, kur vēlies un ar ko vēlies. Viņa atļauja nav nepieciešama.
19.10.2014 22:58 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Dzīvojam kopā un izklaidējamies arī tikai kopā, arī sarakstamies ikdienā ar sms. Esam dzirdējuši, ka pārim vajag ik pa laikam atsevišķi paballēt, tad nu cenšamies izdomāt, ko nu mēs tādu atsevišķu varētu padarīt. Bet vienalga beigās kopā visur aizbraucam :-D Neesam arī ļoti ilgi kopā- gadu un pāris mēnešus. Tā kā visas intereses kopīgas, beigās atmetām ar roku- kamēr gribās kopā visur, ko mēs tur mākslīgi kaut kur iesim atsevišķi. Kad būsim ilgāk kopā, tad arī varbūt apniksim viens otram un kaut ko darīsim atsevišķi.
Bet Tev gan to situāciju neizprotu- kāpēc gan lai Tev kāds varētu aizliegt iet tusēties vienai? Esi kaut kā nogrēkojusies un izraisījusi neuzticību?
19.10.2014 22:56 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Tad saac taisiit balliites rii savaas maajaas :D

Jo tu tak buusi maajaas.
19.10.2014 22:51 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Nedzīvojam kopā, gandrīz vienmēr zinu, ko viņš dara. Ballējamies mēs atsevišķi. Ja ballējoties mainam lokācijas vietas, paziņojam par to sms. Kā piemēram "Esmu pie Evas" "Tagad esmu Kreklos" "Atnācu uz Putniem" :D

Attiecību sākumā viņš uzskatīja, ka ir normāli, ka es varētu palikt mājās, bet viņš ballēties. Ātri vien iemācīju, ka tā tās lietas nenotiks :D
19.10.2014 22:51 |
 
Reitings 94
Reģ: 03.09.2014
Ja man aizliegtu izklaidēties, es notusētu nedēļas nogali tā, ka maz neliekas, tīri tā, spīta pēc.
Bet pirmkārt - ar tādu puisi netiktos un iesaku arī Tev apdomāt, vai Tev tas maz ir nepieciešams
19.10.2014 22:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits