Ko viņš dara?

 
Reitings 893
Reģ: 17.01.2011
Vai jūs dzīvojat kopā ar saviem vīriešiem? Ja nē, tad vai jūs bieži sarakstaties brīžos, kad neesat viens otram blakus? Vai tu vienmēr zini, ko viņš dara un kur atrodas? Un kā vispār vērtējat, ja puisim nepatīk un viņš pat aizliedz čatot ar citiem (tiešām tikai nevainīgi čati) vai arī, ja dodaties kaut kur patusēt bez viņa?
Ar savējo nedzīvojam kopā, bet vairākas reizes nedēļā palieku pie viņa. Viņa mājās nemitīgi notiek ballītes un pasēdēšanas. Viss ir ok līdz brīdim, kad esmu viena savās mājās, bet pie viņa kārtējā pasēdēšana. Nu sāk jau besīt, ka es neko nedrīkstu darīt un tusēties bez viņa. Kad saku - kā tas ir, ka tu nemitīgi atpūties ar saviem draugiem, bet man jāsēž mājās?
Skan šāda atbilde - bet es jau esmu mājās un nekur nedodos!
Nu besī maaaan!!!!!!!!!!!!!!! Varbūt nekas traks, bet aghhhhh
Daudz jautājumu, bet vēlos rast atbildes :D
19.10.2014 22:48 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Un kā vispār vērtējat, ja puisim nepatīk un viņš pat aizliedz čatot ar citiem (tiešām tikai nevainīgi čati) vai arī, ja dodaties kaut kur patusēt bez viņa?

Tu saraksties ar citiem puišiem vai arī tavs draugs aizliedz tev sarakstīties ar jebko?
20.10.2014 12:02 |
 
Reitings 235
Reģ: 20.08.2014
Tas ir tiešām traki, kad viens otram norāda ko var un ko nevar. Kas viņš tev ir, ka var komandēt un kaut ko aizliegt?! Tā ir tava dzīve, tava jaunība, ko ir jāizbauda nevis jāklausa kāda sveša cilvēka pavēlēm. Un šeit es nedomāju skriešanu apkārt un nodzeršanos tusiņos, bet gan iespēju darīt to, ko gribās pašai. Padomā par sevi!
20.10.2014 12:04 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Dzīvojam kopā. Atpūšamies kopā, sazinamies dienas gaitā vairākas reizes.
Tavā vietā neļautu, ka man nosaka, ko es drīkstu un ko nedrīkstu darīt.

Šitā ir viena riebīga metode! Mans vīrs arī tā dara, rezultātā man dusmas pāriet 5 minūšu laikā. Nevar pat normāli padusmoties. Draņķis!
Galvenais, ka strādā Dusmīgu sievieti nedrīkst laist prom ..


Man tā liekas laba metode. Es uzskatu, ka skriešana prom vai aiziešana gulēt strīda karstumā nav normāla lieta. Manuprāt, jo ātrāk visu izrunā, jo labāk :)
20.10.2014 12:16 |
 
Reitings 893
Reģ: 17.01.2011
Ehh, jums taisnība. Laikam bez strīda neiztiksim, apspriežot šo tēmu.
mistalee, ja man nav ko darīt, tad atbildu tiem, kas raksta. Protams, runāju neitrāli.
Savējam saku - ko tad man vēl darīt, ja esmu garlaicības mākta, bet tu ar mani nerunā un neko negribi darīt.
Vispār viņš ļoti valdonīgs. Arī sejā man saka, ka vīrietis mājās ir galvenais utt. Es, protams, tam nepiekrītu.
20.10.2014 12:17 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tieshi KAS notiks, ja tu gribeesi riikoties, kaa TU veelies? Vinsh tevi nolamaas? No kaa tev bail?

Tādi cilvēki lieliski manipulē. Kas notiks? Meitene tiks strostēta un kaunināta kā mazs bērns. Sliktākajā gadījumā piekauta. Bet tas, no kā viņa baidās - ka pametīs.
20.10.2014 15:06 |
 
Reitings 893
Reģ: 17.01.2011
vēl viedokļi?
20.10.2014 21:42 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Piedāvā kaut kur doties kopā patusēties. Lai arī viņš nesēž mājās. Manuprāt, tas, ka mājās visu laiku ir tādas pasēdēšanas, nerada omulības sajūtu. Diez gan bēdīgi, ka tā.
Ar draugu dzīvojam kopā. Īsti pat nebija vēlēšanās kaut kur tusēties arī tad, kad nedzīvojām kopā.
Pajautāju draugam, vai atļautu man vienai kaut kur doties. Viņs tik uz mani dīvaini paskatījās, pasmaidīja greizi un īsti neko neatbildēja, jo laikam domāja, ka kāds mani kaut kur aicina. :D
21.10.2014 22:29 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Nedzīvojam kopā, taču ja netiekamies, vismaz reizi dienā sazvanamies, papļāpājam. Nav tā, ka viens otru kontrolētu, aizliegtu čatoties, tikties ar citiem cilvēkiem, vai ballēties. Mums abiem tādas ballīšmājas, un ja vien nav konkrēti meiteņu/džeku vakari vai kaut kādas "muļķībiņas", kas viņam neinteresē, tad arī viens pa otra mājām tusējamies.
Diezgan mierīgi sadzīvojam, paldies dievam, neviens no mums nav greizsirdīgs, labi apzinoties to, ka nevaram ietekmēt to, kas notiek, kad mūsu nav klāt un paļaujoties vienkārši uz savstarpēju cieņu.
21.10.2014 23:03 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Mēs dzīvojam kopā, lai gan pēdējā laikā es vēlētos kaut nedzīvotu.
Man lielākoties dienu pirmie cēlieni ir brīvi, tāpēc veltu laiku sev. Viņš strādā, bet cenšas arī darba laikā man rakstīt, ja kur braucu - tura mani zem lupas.
Es vienmēr zinu, kur viņš atrodas un man nekad nav radušās šaubas par to, bet es labprāt vēlētos, lai viņš būtu brīvāks - kaut kur brauktu, ietu ar saviem draugiem un tā. Pēdējā laikā kļuvis par mājas peli.
Mani viņš kontrolē visnotaļ stingri. Lai arī tieši nav izteicis nepatiku, ka runājos ar citiem puišiem, redzu tāpat, ka īsti priecīgs viņš nav. Ja eju tikties ar kādu, bieži sanāk dzirdēt dzēlības. Un vispār - vienu viņš mani laiž nelabprāt. Arī tāpat - verbāli par to neliecina, bet viņa izteiksmēs un ārēji to tāpat saskatu. Ir greizsirdīgs un bieži privātīpašniecisks.
Man kā radošam cilvēkam brīvība ir ļoti svarīga, tāpēc bieži kļūstu drūma, kad jūtu - viņš grib mani ierāmēt. Nereti aiziet pat tik tālu, ka viņš saskumst par to, ka uz dažām dienām braucu mājās, pie vecākiem. Tāpēc pēdējā laikā domāju par to, vai vispār vēlos būt ar viņu kopā.
25.10.2014 21:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits