Ko viņš dara?

 
Reitings 893
Reģ: 17.01.2011
Vai jūs dzīvojat kopā ar saviem vīriešiem? Ja nē, tad vai jūs bieži sarakstaties brīžos, kad neesat viens otram blakus? Vai tu vienmēr zini, ko viņš dara un kur atrodas? Un kā vispār vērtējat, ja puisim nepatīk un viņš pat aizliedz čatot ar citiem (tiešām tikai nevainīgi čati) vai arī, ja dodaties kaut kur patusēt bez viņa?
Ar savējo nedzīvojam kopā, bet vairākas reizes nedēļā palieku pie viņa. Viņa mājās nemitīgi notiek ballītes un pasēdēšanas. Viss ir ok līdz brīdim, kad esmu viena savās mājās, bet pie viņa kārtējā pasēdēšana. Nu sāk jau besīt, ka es neko nedrīkstu darīt un tusēties bez viņa. Kad saku - kā tas ir, ka tu nemitīgi atpūties ar saviem draugiem, bet man jāsēž mājās?
Skan šāda atbilde - bet es jau esmu mājās un nekur nedodos!
Nu besī maaaan!!!!!!!!!!!!!!! Varbūt nekas traks, bet aghhhhh
Daudz jautājumu, bet vēlos rast atbildes :D
19.10.2014 22:48 |
 
Reitings 634
Reģ: 04.10.2010
Es vienkārši braucu un izklaidējos..vienmēr esmu kopā ar brāli un viņa draugiem, savukārt draugs ir kopā ar saviem draugiem, es zinu ko viņš ir spējīgs atļauties un ko nē... ja nu kas, tas ir uz katra paša sirdsapziņas.. Galu galā, ja gribēs krāpt, tam nevajadzēs nevienu ballīti.
19.10.2014 23:32 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Dzīvojam kopā. Pa dienu sarakstamies tikai tad, ja ir ko teikt, nevis -kā iet, ko dari, kur esi.
Parasti iepriekšējā vakarā izrunājam nākošās dienas planus un aptuveno laiku, kad būsim mājās.
Ballējam gan kopā, gan atsevišķi, bet zinam, kas par kompānijām.
Aizliegt kaut ko būtu muļķīgi.
19.10.2014 23:40 |
 
Reitings 305
Reģ: 29.01.2009
Tā aizliegšana toč izklausās traki.. nu kā var aizliegt otram cilvēkam kaut ko darīt citu.. attiecībās vajag uzticēties un dot brīvību otram.. vajag izrunāties varbūt?
19.10.2014 23:41 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Nekad nebuutu mieraa, ka mans draugs riiko savaas maajaas nemitiigas balliites un izklaideejas, kameer man liedz iet atpuusties!

Mees dziivojam kopaa. Pa dienu esam katrs pa sava dariisanaam, rakstam viens otram sms, arii sazvanamies. Briivdienas pavadaam kopaa. Kaut kaa, kops esam attieciibaas, pa klubiem un cita veida balliiteem nestaigajam. Briivdienas visbiezaak pavadaam maajaas, skatoties kaadas filmas. Vismaz sajaa dreegnajaa laikaa.
19.10.2014 23:45 |
 
Reitings 129
Reģ: 21.07.2010
nesen atklāju smieklīgu dzīves patiesību par sievietēm un vīriešiem
ar to saskāros, kad mans vīrietis esot komandējumā man atsūtīja bildes
http://labaidienai.blogspot.com/2014/09/dzives-patiesiba-par-sievietem-un.html
19.10.2014 23:47 |
 
Reitings 96
Reģ: 07.07.2012
Gan jau, ka pats ir no pa kreisi laidejiem, tapec ari uztraucas par tevi. Ka saka - katrs spriez pec sevis. Un kur ir garants, ka vins tajas majas ballites nelaiz pa kreisi? Varbut vinam tiesi patik majas, jo gulta dazu metru attaluma.:D Domaju, ka Tev ta ari tiesi japasaka, ka ej tuset. Ja vins drikst, tad tu ari driksti.
Nebaz sevi vinam zem tupeles, tada slima greizsirdiba ne pie ka laba nenovedis. Ja vins nespej Tev uzticeties, un, vel pietam, bez iemesla, tad jusu atiecibam, viennozimigi, nav jegas.
19.10.2014 23:50 |
 
Reitings 206
Reģ: 04.10.2009
snepa


negribi paskaidrot ? es nesaprotu :D
19.10.2014 23:55 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
praktiski visu laiku esam kopá. uz tusiem bez manis vnk neiet, reti uz pirti ar puishiem uz paris stundám, un reizém pa savám daríshanám (mashína, mocis) bet vienmér zinu, kur ir, ar ko... biezhi uzzvana. ja es gribétu k-kur iet - laistu, protams. pie manas labákás draudzenes parasti ejam kopá - vinjsh draudzéjas ar vinjas víru... atvaljinájumi vienmér kopá.

pagaidám gan mani, gan víru táds variants pilnígi apmierina
20.10.2014 00:08 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Es laikam nesaprotu tos cilveekus, kas ljauj sevi pakljaut otraas pusiites "aizliegumiem".


+++

Kāpēc sevi brīvprātīgi nostādīt grīdas lupatas lomā? Šodien nedrīksti čatot ar draugiem un iet izklaidēties bez kunga un ķēniņa, rīt nedrīkstēsi ģērbties kā gribi, parīt tev nedrīkstēs būt savs viedoklis vēl kādā jautājumā.... Priekš kam tev to vajag???

Pamet! (Un mēģini celt savu pašapziņu, nu tas nav normāli)
20.10.2014 06:00 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Ja man aizliegtu izklaidēties, es notusētu nedēļas nogali tā, ka maz neliekas, tīri tā, spīta pēc.


++++

Varbuut vinjam pasham ir gadijies sadzerties un nokraapt, taapeec vinsh baidaas, ka tev ar taa var sanaakt.


Piekrītu, jo katrs jau par citiem vairāk vai mazāk spriež pēc sevis.
20.10.2014 06:44 |
 
Reitings 893
Reģ: 17.01.2011
:(
20.10.2014 08:28 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Man nekad prātā nav ienācis vīrietim kaut ko aizliegt. Viņš var iet, kur vēlas, satikties, ar ko vēlas. Ja tik šausmīgi grib, var mani arī nokrāpt, ja vēlas. Tikai viņš ir informēts par sekām, kas iestāsies šādā gadījumā. Izvēle ir viņa rokās. Tieši tāpat viņš attiecas pret mani. Esmu gājusi viena izklaidēties bez viņa, jo viņš tos cilvēkus nepazīst. Galvenais mēs vienojamies, cikos būsim mājās (lai nav tā, ka pazūd uz visu nakti un no rīta ierāpo pa durvīm). Viņam atkal nepatīk izklaidēties bez manis, jo viņa draugi ir arī mani draugi. Bet, ja es netieku uz tusu, tad mierīgi palaižu viņu vienu bez sirdsapziņas pārmetumiem. Ja man kaut ko kategoriski aizliegtu, man laikam arī ieslēgtos pretreakcija un es speciāli izdarītu aizliegto lietu.
20.10.2014 10:12 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Man būtu po un ietu tuset. Ja būtu pretenzijas, pajautātu kas un kad tevi iecēla par manu bosu?!
20.10.2014 10:26 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Un ko Tu čīksti?? Tā ir TAVA izvēle pakļauties viņa iegribām. Viņš Tev aizliedza un Tu izlēmi, ka Tu klausīsi. Tu gribi, lai viņš Tev dod pavēles.
Iesākumā - uzdod sev jautājumu kādēļ Tu gribi pakļauties. Ja atbilde ir no sērijas "bet viņam ir krāniņš", ar pārtrauc attiecības un sakārto savu galvu. tu esi pieaugusi sieviete nevis suns. Tev nav jāuzklausa pavēlēs. Attiecības nebalstās uz pavēļu izpildi. Tajās ir jābūt kompromisam, kurš der Abām pusēm. Piemēram, atpūsties tikai kopā - atpūsties abiem reizē. Vai uz brīvu izvēli katram atsevišķi ar to iepriekš brīdinot (nejauc ar atļaujas lūgšanu).
Tu gribi būt lupata? Tad esi! Bet nečīksti, kad nākošais viņa arguments būs - Tu neiesi pie friziera, jo Tur ir arī vīrieši...
20.10.2014 11:18 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Es neko neaizliedzu darīt, bet iepazīstinu ar sekām, kas notiks, ja cilvēks (sieviete) izdarīs to, ko plāno darīt .. ne nenoņemu izvēli otram, es to sniedzu :D Pie kompromisa var nonākt vienmēr.
Vienīgais, ko es mēdzu darīt, ir neļauju sievietei aizmukt pēc strīda, kamēr neesam visu izrunājuši. Tādā situācijā, jā, esmu saķēris un nelaidis prom, kamēr nav nomierinājusies .. tas ir mans vienīgais grēks, kas saistīts ar aizliegumiem ..
Citādi - neuzskatu, ka ir pareizi ierobežot citus, tāpēc to arī nedaru.

Par konkrēto situāciju - man nav saprotams, kā iespējams ierobežot otru, un, ja kāds to dara ar mani, tad saņem izsmeļošu izskaidrojumu par tēmu, kāpēc tas nav pareizi un nestrādās.

Attaisnojums, ka viņš jau tāpat tusējot ir mājās, ir vienkārši smieklīgs. Vispār, tas, ka viņš jau ir mājās, padara visu vēl sliktāk --> mazāk līdz gultai ko iet, lai kādu citu pamīcītu :D
20.10.2014 11:33 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Pareizi stella visu uzrakstīja.

Tu pakļaujies, jo Tev patīk. Tu jūties īpaša, jo redz, viņš greizsirdīgs, tātad - mīl Tevi līdz bezsamaņai. Nemāni sevi (nē, es neapgalvoju, ka nemīl) un cīnies par sevi, ja jau šī situācija Tevi neapmierina.
20.10.2014 11:39 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Vienīgais, ko es mēdzu darīt, ir neļauju sievietei aizmukt pēc strīda, kamēr neesam visu izrunājuši. Tādā situācijā, jā, esmu saķēris un nelaidis prom, kamēr nav nomierinājusies ..


Šitā ir viena riebīga metode! Mans vīrs arī tā dara, rezultātā man dusmas pāriet 5 minūšu laikā. Nevar pat normāli padusmoties. Draņķis! :D :D :D
20.10.2014 11:41 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es varu iztēloties situāciju, kurā puisis nevēlas, lai meitene skraida pa diskotēkām, jo satraucās par viņas drošību.. (kā mājās nokļūs, vai kāds sadzēries tipiņš neuzmāksies).

Bet ja viņš meitenei vnk neuzticas, tad labāk nemocīt sevu un atrast 2. pusīti, par kuras tikumību viņš ir pārliecināts.

Cita lieta, ja puisis savu meiteni vērtē pēc sevis. Iespējams, viņš alkohola reibumā nespētu klubā turēties pretī skaistām meitenēm.. :) Tad jautājums: vai tāds puisis ir vajadzīgs?


Kad es nonācu nopietnās attiecībās.. ja godīgi, man nemaz nevelk iet uz diskotēkām, bāriem bez 2. pusītes!

Kompromiss: rīko arī Tu ''mājas tusiņus'' pie sevis :D :D :D
20.10.2014 11:42 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Šitā ir viena riebīga metode! Mans vīrs arī tā dara, rezultātā man dusmas pāriet 5 minūšu laikā. Nevar pat normāli padusmoties. Draņķis!
Galvenais, ka strādā :D Dusmīgu sievieti nedrīkst laist prom ..
20.10.2014 11:48 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
nav nevienam vīrietim tādas valdīšanas, lai mani mājās turētu.
Tusējam katrs atsevišķi.
Daudz ko droši vien nemaz nezina,ko es daru utt.
20.10.2014 11:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits