Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko viņš dara?

 
Reitings 893
Reģ: 17.01.2011
Vai jūs dzīvojat kopā ar saviem vīriešiem? Ja nē, tad vai jūs bieži sarakstaties brīžos, kad neesat viens otram blakus? Vai tu vienmēr zini, ko viņš dara un kur atrodas? Un kā vispār vērtējat, ja puisim nepatīk un viņš pat aizliedz čatot ar citiem (tiešām tikai nevainīgi čati) vai arī, ja dodaties kaut kur patusēt bez viņa?
Ar savējo nedzīvojam kopā, bet vairākas reizes nedēļā palieku pie viņa. Viņa mājās nemitīgi notiek ballītes un pasēdēšanas. Viss ir ok līdz brīdim, kad esmu viena savās mājās, bet pie viņa kārtējā pasēdēšana. Nu sāk jau besīt, ka es neko nedrīkstu darīt un tusēties bez viņa. Kad saku - kā tas ir, ka tu nemitīgi atpūties ar saviem draugiem, bet man jāsēž mājās?
Skan šāda atbilde - bet es jau esmu mājās un nekur nedodos!
Nu besī maaaan!!!!!!!!!!!!!!! Varbūt nekas traks, bet aghhhhh
Daudz jautājumu, bet vēlos rast atbildes :D
19.10.2014 22:48 |
 
Reitings 94
Reģ: 03.09.2014
Ja man aizliegtu izklaidēties, es notusētu nedēļas nogali tā, ka maz neliekas, tīri tā, spīta pēc.
Bet pirmkārt - ar tādu puisi netiktos un iesaku arī Tev apdomāt, vai Tev tas maz ir nepieciešams
19.10.2014 22:51 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Nedzīvojam kopā, gandrīz vienmēr zinu, ko viņš dara. Ballējamies mēs atsevišķi. Ja ballējoties mainam lokācijas vietas, paziņojam par to sms. Kā piemēram "Esmu pie Evas" "Tagad esmu Kreklos" "Atnācu uz Putniem" :D

Attiecību sākumā viņš uzskatīja, ka ir normāli, ka es varētu palikt mājās, bet viņš ballēties. Ātri vien iemācīju, ka tā tās lietas nenotiks :D
19.10.2014 22:51 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Tad saac taisiit balliites rii savaas maajaas :D

Jo tu tak buusi maajaas.
19.10.2014 22:51 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Dzīvojam kopā un izklaidējamies arī tikai kopā, arī sarakstamies ikdienā ar sms. Esam dzirdējuši, ka pārim vajag ik pa laikam atsevišķi paballēt, tad nu cenšamies izdomāt, ko nu mēs tādu atsevišķu varētu padarīt. Bet vienalga beigās kopā visur aizbraucam :-D Neesam arī ļoti ilgi kopā- gadu un pāris mēnešus. Tā kā visas intereses kopīgas, beigās atmetām ar roku- kamēr gribās kopā visur, ko mēs tur mākslīgi kaut kur iesim atsevišķi. Kad būsim ilgāk kopā, tad arī varbūt apniksim viens otram un kaut ko darīsim atsevišķi.
Bet Tev gan to situāciju neizprotu- kāpēc gan lai Tev kāds varētu aizliegt iet tusēties vienai? Esi kaut kā nogrēkojusies un izraisījusi neuzticību?
19.10.2014 22:56 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Un kā vispār vērtējat, ja puisim nepatīk un viņš pat aizliedz čatot ar citiem (tiešām tikai nevainīgi čati) vai arī, ja dodaties kaut kur patusēt bez viņa?


Izrādīt nepatiku ir viens, bet aizliegt otrai pusei ko darīt ir neveselīgi. Neviens man neko nav aizliedzis, un es tādu situāciju nepieļautu.

Vai nu jāpiedalās viņa puišu (tur tikai puiši vai meičas arī piedalās?) vakaros vai jāaicina pie sevis ciemiņi. Vēl arī varētu saprast, ka tev ir tiesības izklaidēties kā vēlies, kur vēlies un ar ko vēlies. Viņa atļauja nav nepieciešama.
19.10.2014 22:58 |
 
Reitings 893
Reģ: 17.01.2011
Nē, grēkojusi neesmu un nav pamatojuma neuzticībai.
Pasēdēšanās pie viņa pārsvarā piedalās puiši, nu dažreiz iegadās pa pāris meitenēm.
Protams, atļauja nav nepieciešama, bet es taču nevaru vienkārši pateikt - nē, tu man neko neaizliegsi, es eju tusēt!
Un runāšana par to arī ir bezjēdzīga. Vienmēr nonāku pie secinājuma, ka viņš ir nepielaužams. Protams, var vienkārši par spīti aiziet, bet tas atstās viņu ne tajās labākajās domās un + vēl apvainosies tā pamatīgi. :D
19.10.2014 23:03 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
kā viņš pamato to,ka tev jāsēž mājās,kamēr viņš tusē?
19.10.2014 23:04 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
princpā tev tieši tā arī būtu jāsaka,ka jā, es eju tusēt!
19.10.2014 23:06 |
 
Reitings 2338
Reģ: 28.06.2012
Es laikam nojūgtos jau no tā vien, ka tur nemitīgi notiktu ballītes...vairs nav māju sajūta, ja dzīvotu kopā ar tādu puisi.
19.10.2014 23:06 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Protams, var vienkārši par spīti aiziet, bet tas atstās viņu ne tajās labākajās domās


Kuras ir tās ne labākās domas, no kurām tev bail?
19.10.2014 23:07 |
 
Reitings 893
Reģ: 17.01.2011
Pamato ar to, ka ballītes notiek pie viņa, nevis viņš kaut kur dodas un tāpēc tā nemaz neskaitās kā baigā tusēšana. Viņam redz nepatīk, kad atrodos citu puišu sabiedrībā bez viņa klātbūtnes.. Viņam bail, ka sadzeršos un nokrāpšu vai sazin ko vēl izdarīšu.
19.10.2014 23:09 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Viņam bail, ka sadzeršos un nokrāpšu vai sazin ko vēl izdarīšu.


Šitā frāze ir briesmīga! Tad nafig esi vispār ar mani atiecībās, ja nespēj uzticēties man??? Paldies Supermenam, draugs atvēra acis un saprata, ka laikam jau viņa draudzene nebūs tik vaļīga, lai nošļūktu pa kreisi ar pirmo čalīti, kas nāk pretī :D Kad uzbļāvu viņam ar šito tekstu, šim laikam bija "klikšķis" galvā :D
19.10.2014 23:11 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Viņam bail, ka sadzeršos un nokrāpšu vai sazin ko vēl izdarīšu.

Tā it kā viņš to mājās izdarīt nevarētu
19.10.2014 23:11 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Varbuut vinjam pasham ir gadijies sadzerties un nokraapt, taapeec vinsh baidaas, ka tev ar taa var sanaakt.
19.10.2014 23:12 |
 
Reitings 131
Reģ: 19.10.2014
Amnile piekrītu. ja viņš tur tusē bez tevis, tad tu nevari zināt, kas tur īsti notiek :/
19.10.2014 23:14 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
latviete, tieši tā.
Autore, vai viņa pasēdēšanas notiek tikai puišu lokā vai ir arī meitenes? Un vai tu arī kādreiz esi aicināta?
19.10.2014 23:15 |
 
Reitings 3044
Reģ: 30.06.2010
Dzīvojam kopā, bet pārsvarā ikdienā nesarakstāmies, parasti pusdienlaikā sazvanāmies. Ar sms sarakstāmies, tad ja nevar tajā mirklī runāt pa telefonu.
Izklaidējamies gan kopā, gan atsevišķi. Ar to nav nekādas problēmas. Mums viedokļi šajā jautājumā sakrīt, viens otram uzticamies. Es nespētu iedomāties, ka es viņam kaut ko aizliedzu vai viņš man. Esam par šo tēmu runājuši un abiem tas šķiet smieklīgi un nepieņemami, ka pieaugušam cilvēkam kā mazam bērnam var aizliegt kaut ko darīt.
Es tavā vietā, ja normāli runājot nesaprastu, tā arī teiktu - Es eju atpūsties! Un viss. Punkts.
19.10.2014 23:16 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Hah, nu tādā gadījumā es jau sen būtu notēlojusi slimīgu greizsirdību attiecībā uz meitenēm viņa ballītēs un to, ka jebkurā ballītē var ierasties kāda meitene. Lai redz, kā izskatās no malas! :D
Ja man neizdotos "aizliegt", tad cik godīgi ir tas, ka es klausies viņa aizliegumos?
19.10.2014 23:16 |
 
Reitings 131
Reģ: 19.10.2014
tas bija neciešami, kad es nīku kojās, bet mans draugs gāja uz visādām "pasēdēšanām". jau pusgadu vairs nedzīvoju kojās, bet tik tagad uzzināju, ka viņš tusēja gan ar džekiem, gan meitenēm kaut kādām. bet es, muļke, biju no viņa teiktā tolaik sapratusi, ka nu ar pāris čaļiem tik sēž! tāda greizsirdība parāva, kad apzinies, ka tu nemaz nezini, kā tad tur ir īstenībā ar to tusēšanu...
19.10.2014 23:19 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Tas ir kaa? Tu seedi maajaas, kad vinjam ir taas paseedeeshanas un nekur neej, jo vinsh neljauj? Vinjsh tev pasaka "es neljauju tev iet tuseeties"? Ja tevi uzaicina uz kaadu balliiti tajaa laikaa, kad tavam draugam ir paseedeeshana, tu neej? KAA? Kaapeec? Un balliite arii maajaas ir balliite, tava drauga arguments ir pilniigi debils. Es iisti nevaru aptvert kaa tas ir :D Man viens choms tagad arii saaka satikties ar vienu meiteni. Kopaa ir tikai 3 meeneshus, bet vinjam maajaas ir jaabuut 22:30, kaa taadam mazam beernam. Un vinsh klausa. Un mees nesaprotam. Pats vinsh suudzaas, bet spirinaaties pretii nespeej. Es laikam nesaprotu tos cilveekus, kas ljauj sevi pakljaut otraas pusiites "aizliegumiem". Tieshi KAS notiks, ja tu gribeesi riikoties, kaa TU veelies? Vinsh tevi nolamaas? No kaa tev bail?

Mees tuseejamies gan kopaa, gan atsevishi. Vakar, piemeeram, biju viena uz draudzenes dzimshanas dienu un tur bija - O OU - puishi !!! un mans draugs neko par to neteica. Jo kas gan tur ir ko teikt?
19.10.2014 23:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)