Ka iegūt +- Bikini fitnesa figūru?

 
Reitings 14
Reģ: 23.09.2014
Skatījos sacensības un ļoti iepatikās kā izskatās bikini fitness meitenes.. dupsis sexigs un izlieks tākā uz āru... krūtis izceltas cik nu var.. minimāla presīte uz vēdera.. slaidas smukas kājas... mm... īsts sapnis...
Bet kas jādara un ar ko jār''ekinās lai iegūtu tādu augumu un to arī uzturētu?
23.09.2014 10:35 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
D.V, tieši to pašu nodomāju. Vajag tikai atvēlēt laiku treniņiem un lielu apņēmību. Un neatmest ar roku. Pati mēnesi intensīvi taisīju kardio treniņus un pēc mazāk kā mēneša jau bija redzama presīte. Visa mana problēma ir ēšanas paradumi, jo esmu liela kārumniece un ēdu visu, ko iegribās. Un reāli viss tas WOW efekts, manuprāt, ir tajā bronzerī, ar ko meitenes nopūš sacensībās, jo, redzot tās pašas meitenes nenopūstas, muskuļus vairs nevar redzēt, liekas, - parasta meitene.
23.09.2014 13:05 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
Blueberrry Prātīga meitene esi. :) Skatuves iznācienam ir daudzas lietas apakšā. Jā, bronzeris, ūdens izdzīšana pirms skatuves arī ir populāra. Nezinu vai Bikini meitenes arī to piekopj, bet, lai izceltu reljefu, fitnesā nodarbojas arī ar ogļhidrātu uzlādi, kas piepilda muskuļus ar glikogēnu un izceļ formas. Tās lietas, protams, neglābs meiteni, kura nav formā. Vienkārši dos bonusu.
23.09.2014 13:10 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
D.V. pareizi saka bet realaja dzivee ir paris atkapes... piemeram meitene kas velas iegut sadu figuru - meginot to adrit pati nereti neizprot kas isti vinai nepieciesams ... loti populari ir panmet katkadu trenina programmu internetaa un maukt.. pati nesaprotot kadel tiesi si un ne cita un par uzturu nereti vispaar nezinot un par vingrojumu tehniku pat nerunajot...
Nezinu cik par sadu projektu jamaksaa bet vienozimigi bonuss tas ir - jo viss viena komplektaa - sakarto uzturu, treninu, palidz treninos, un finala vel piedalies sacensibaas kas daudzaam dod papildus stimulu tirpinaat ... nav jadoma ko man isti vajag, vai nesu ko piemirsusi utt...

bart D.V. doma bija ok... piekriitu

jap - loti daudzko nosaka smeere , muskuli pilni ar asinim kadi tie ir uzreiz pec treninja, max sausums utt.. reali offsezonaa neviens kuylturisst ne tuvu neizskaatas tads ka uz skatuves
23.09.2014 13:18 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
kabans Tiesa, tāpēc labāk ir izvēlēties personīgo treneri. Projektā nošmauktā nauda ir absurda. Tas viss ir aizgājis tik tālu, ka no meitenēm, kuras piedalījās kādās privātās fotosesijās, IFBB vadība šeit prasīja naudu, jo redz, tas ir viņu ieguldījums. :D
23.09.2014 13:22 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
dazreiz iesacejiem ir pat tada nostaja - atklaaj jaunu ameriku... pat ja zin un saka ka jaievero pareizs uzturs un pareizi jatrenejaas.. vins to nedara jo vinjam liekaas ka bus rezultats tapataas... piemeram meitene velas nomest liekos kg.. mazaak ed bet tikunta nepareizi savam merkim.. uz tuksaak kunga rekina panak 2kg kritumu un tad nu vinjai liekaas ka viss notiek un nafig dieetas utt... un vel trakaka ja sadus brinumus saak ieteikt ari citiem .. te ari rodaas visadai greizi miiti.. viens no tiem par neesanu pec 18.00
23.09.2014 13:22 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
Tajā projektā tiešām ir naudas izkrāpšana + ar katru gadu ar vien vairāk jāmaksā. Uztura programmu tur iedod kaut kādu vispārīgu visām vienādu, kas nemaz visām neder, jo uztura programmu taču ir katram cilvēkam individuāli jāsastāda, jo katram nepieciešamais uzturvielu daudzums atšķiras. Treniņu programmu arī iedod vispārēju, bet tas vēl ok, parāda vingrinājumus viņām un ir kopīgi daži treniņi. Bet reāli vairs nekas cits par, ko būtu jāmaksā tur nav! Ok, iemāca pozēt. Bet domāju, ka tik pat labi un vēl labāk var sagatavoties arī bez tik lielām izmaksām. Jo tāpat visu ir jādara pašai, ja nav iekšēji tik liela motivācija, tad arī tas projekts nepalīdzēs. Man draudzene piedalījās un galīgi nebija apmierināta ar to, ko ieguva projektā par tādu naudu.
23.09.2014 13:24 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
kaban, bet vairums meiteņu tieši vēlas labi izskatīties ikdienā, ne uz skatuves, kur uzkrauts virsū tonna bronzera un meikapa. Kā arī daudzām nav laika, lai pēc darba vēl skrietu uz zāli un pārnākot vēlu vakarā vēl domātu, kā uztaisīt "pareizo ēdienu", tāpēc arī kačā netā programmas un pašas vingro, jo tā ieekonomē gan laiku, gan līdzekļus. Un tomēr - labāk tad tā nekā vispār neko nedarīt un tik gausties, cik man resns tur un atkarājies tas.
23.09.2014 13:26 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Interesanti cik par so projektu bija jāmaksā .. Mna arī viena kliente jau +- ok sagatavota vēlas pameginaat
23.09.2014 13:26 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Oi, nu izbeidziet. Protams, ka neka pardabiska, bet tai pasa sika cik daudz tadu skaistu kermenu ir? Vairakums tomer izvelas kartigi paest un pie datora pasedet.
Sie cilveki ir stradajusi ar sevim, savu uzturu utt. Un tik stulbi ir teikt, eh, neka gruta jau tur nav.
Menesi pakacajies ? Wow.


Par tam krutim, ja man tgd palielas ir, esmu tieva, tauku nav. Trenejoties, kacajoties man tak vinas nepazudis? Plus stingrakas ? Piedodiet par tadu glupumu.
23.09.2014 13:27 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Blueberrry
Nav laiak zalei - trteninam un nav laiak pareizi est - un velas rezultatus.. tas viss nejiet kopaa.. ar tadu attieksmi talu netikt... ja velies labi izskatities ir pareizi javingro un pareiiz ari jaed....
un tas ka tas ir adrgi un laikietilpigi ir atrunas... personigi es edu 5x diena bet reali agtavoju neticesi ~ 30 min dienaa... lai uzturetu labu formu pilniba pieteik ar ~2-3h trteninju ndeljaa... kautkas nenormali daudz? vingro kaut majaas un ieekonomesi laiku ko pavadisi celja uz zaali.. finanses - nereti ieverojot pareizu uzturu uz partiku tere pat mazak naudas neka iepriekss.. vingro majaas un neus regularu izdevumu pa sporta zaali...
23.09.2014 13:31 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
besame, krūtis visticamāk samazināsies nedaudz, ja tev ķermeņa tauku procents samazināsies. Bet, ja tev ir tagad lielas krūtis, tad vari neuztraukties, nebūs tā, ka pazudīs viss. :) :D
Man pašai krūtis ir C izmēra, bet kopš trenējos, ir mazliet samazinājušās, bet priekš mana auguma tāpat izskatās ok. Galvenais, lai ātri nekrīt svars un viss notiek lēni.. man svars ir izmainījies minimāli, pat gadu ir +- vienāds, bet ķermeņa forma gada laikā ir mainijusies. Neesmu strauji notievējusi, tāpēc arī krūtis vēl ir. :)
23.09.2014 13:32 |
 
Reitings 14
Reģ: 23.09.2014
Izskatās ka labākais variants tad būs mēģināt ņemt pilnu pakalpojumu paketi pie Kabana.... projekts izskatās ka nebūs tas labākais variants kā te daži saka
23.09.2014 13:40 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Lee, whuu:D
Bet vsp es jau nto reizi atkartojos, es gribetu pat nedaudz pienemties svara.
23.09.2014 13:41 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
kaban, es kaut kur sūdzējos? Es Tev vienkārši paskaidroju, kāpēc citas sievietes dod priekšroku trenēties mājās nevis izsviest naudu par privātajiem treniņiem un kaut kādiem mistiskiem uztura plāniem. Es 2x nedēļā pa 3 stundām dejoju, kā arī vingroju mājās un man ir pieejama zāle, ja ir nepieciešamība, un eju skriet, kad uznāk vēlme. Un man to nevajag darīt bieži un ar to pietiek, tāpat esmu labā formā, muskuļus var manīt. Ēdu, ko gribu, tikai ēst gatavošana man aizņem ļoti daudz laika.
23.09.2014 13:43 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
besame, tad jau vispār nav par ko uztraukties tev. :) Galvenais, ja gribi pieņemties svarā, tad uz muskuļu rēķina nevis tauku.. kaloriju proficīts + spēka treniņi. ;)
23.09.2014 13:44 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Blueberrry
piedod bet izklausas pec zala ioesaceja kurs atklajis jaunu ameriku... edu ko gribu, vingroju uz savu galvu bez jebkadam zinasnaaam - un muskuli aug... teiksu ka realitate ir - muskuli nevar pat fiziologiski augt lai ka tos trenetu ja tos attiecigi pareizi nebaro... te vairak iet runa par olbaltumvielaam
23.09.2014 13:46 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Lee, ta ari darisu. Gaidu svetdienu, kad bus atlaides un pirksu abobamentu sporta klubam. :)
23.09.2014 13:46 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Blueberrry
atavuprat darot lietas bez jebkadas saprasanas bus izdevigaak ? jaa pazistu zale kur eju pat vairakus dzekus un mietenes kuras visu dara pasi neo nesajedzot un peec 1-2 gadiem izskatas praktiski tadi pasi ka agraak... bet redz speeki, laiks, nauda izterets tikunta bnet ieguvums no ta nav... tai pasa laikaa cilveks kurs sakuam iegulda vairak naudas teiksim plaanos un programmas darot lietas pareizi so merki sasniedz dazkart pat nepilna gada laikaa....
23.09.2014 13:50 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
kaban, es arī nesaku, ka esmu kāda tur speciāliste kā Tu. Vienkārši saku, ka man ar to pilnībā pietiek, un nekur neesmu teikusi, ka muskuļi aug, tie vienkārši ir vizuāli redzamāki, kad aktīvi vingroju. Man jau no dabas tie ir izteikti.
23.09.2014 13:51 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Blueberrry
ok... ja Tev ar to ir ok.. tad labi..
23.09.2014 13:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits