Egoisms?

 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Kas tā par modes lietu kļuvusi - uzsvērt, ka esi egoiste un svarīga esi tikai sev? Tā vien šķiet, ka tas ir kaut kas cienījams, ar ko lepoties.. Sākot no mūsdienu slavenībām, beidzot ar pērlēm, kas atrodamas katrā otrajā diskusijā cosmo forumā (par bērniem, attiecībām utt)..

dalāmies viedokļos... Kāpēc būt egoistam? Tik tādēļ, ka tā ērtāk? Vai tas tāds jaunības maksimālisms?
22.09.2014 17:04 |
 
Reitings 254
Reģ: 05.09.2014
Jā, kādēļ gan mums runāt par tautu, kas esam, vai par sabiedrības slāni (zemnieku) pie kuras piederēja 90% iepriekšējo gadsimtu cilvēku, ja mēs varam darīt kā Krista, un savas teorijas par sievietēm visā pasaulē pamatot ar to, kā bija pie Angļu aristokrātiem 19. gadsimtā? Patiesi, tām nabaga angļu lēdijām bija grūta dzīve, tādēļ labi vien ir, ka mūsdienu latvietes ir egoistes. Facepalm. Labi vismaz, ka pie Ķīnas imperatorēm neķēries.
22.09.2014 18:37 |
 
Reitings 19
Reģ: 02.01.2014
Manupraat, tas ka peedeejaa laikaa dalja meitenju kliedz ka ir egoistes, nekaadiigi nav saistiibas ar beerniem. :D tas vienkaarshi tagad ir kruti, jo redz egoiste savaa zinjaa noziimee, ka esi maita pret citiem, kas arii vinjaam liek justies iipashaam. + atvieglo taa briizha situaaciju, jo pasakot ka ir egoiste, nodod domu, ka vinjai galiigi neinteresee tavs staastiitais, liidz ar to, vinja var izpausties :)

Nekad neesmu izceelusi sevii sho iipashiibu, nekad neesmu ierindojusi top 10 labaakajaas iipashiibaas. Bet mees katrs savaa zinjaa esam egoists, tikai katrram dota izveele - afisheet to, vai patureet pie sevis.
22.09.2014 18:45 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nekad neesmu uzskatījusi, ka lepošanās ar egoismu ir kaut kas stilīgs. Pat otrādi..

Līdz šai baltai dienai esmu dzīvojusi kā altruists.. un, manuprāt, tas viss pagaidām ir nācis atpakaļ ar uzviju. Šaubos, ka būdama egoiste, spētu dzīvot tādā harmonijā kā tagad :) Tādi ir bijuši mani vecāki un vecvecāki.. un centīšos šo reti skaisto īpašību ieaudzināt arī pēctečos :)
22.09.2014 19:06 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
l'amour, man protams, liels prieks, ka Tu mums esi izglītota, bet guess what - ne Tu tāda vienīgā. Pētījums - kā jau vairums - amerikāņu, kuru modernā kultūra un dzīvesveids, nemaz tik ļoti neatšķiras no mūsējā.
Kāda ir Tava motivācija darīt labo?
22.09.2014 19:22 |
 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Es esmu egoiste un laikam tur neko nevar mainīt. :D Es par sevi domāju visvairāk un tikai pēc tam,varbūt par citiem. Varbūt tāpēc,ka man neviens nav tik tuvs,lai ziedotos?

Un man šķiet,ka katrs jau ir mazlietiņ egoists. Es neesmu redzējusi cilvēkus,kuri kaut ko darīdami domātu "tas nekas,ka man būs slikti,es to darīšu, tāpēc,lai viņam būtu labi". Tie nav cilvēki,tie ir enģeļi. :D Reti kurš riskēs ar savu labsajūtu citu dēļ. ;)
22.09.2014 19:36 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
krista21- tu izklausies neizaugusi tīnīte, kas cenšās būt gudrākā pāri visam, jo vecāki liek izdarīt kaut ko arī citu labā, ne tikai sev.. tev tiešām tas neliekas nožēlojami?Tikai atkārtoties- man!man!man!...nu ja tava mamma arī tā domātu, tad Tevis tagad nebūtu..

Visa pamatu pamatā tagad ir tā, ka cilvēki ir izlaidušies, jo viņiem visu pasniedz uz paplātes, pašiem nekas nav jadara, nekādi pienāumi, veļasmašīna ir, trauku mašīna ir, internetā viss atrodams, aizej uz veikalu, un izvēlies, ko sirds kāro..
22.09.2014 19:37 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Veseliigs egoisms ir nepiecieshams ikvienam cilveekam.


Te arī ir tas lielais atslēgas vārds- "veselīgs egoisms". Bet cilvēki nezin vairs robežu, kad ir veselīgs un kad jau slimīgs egoisms
22.09.2014 19:41 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
cilvēki ir izlaidušies, jo viņiem visu pasniedz uz paplātes, pašiem nekas nav jadara, nekādi pienāumi, veļasmašīna ir, trauku mašīna ir, internetā viss atrodams, aizej uz veikalu, un izvēlies, ko sirds kāro..

Pati sev naudu printē, ka vari bez piepūles (piem., strādājot algotu darbu) visu nosaukto atļauties?
22.09.2014 19:41 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Darla- lielākā daļa cilvēku strādā arī tādēļ, ka tev sēžot nemitīgi, piem, kādam uz kakla būtu garlaicīgi, tu kļūtu bezvērtīgs citu acīm, jo tu neko no apkārt notiekošā nezinātu. Darbs attīsta tavas maņas, bet ja vēlies būt jampampiņš, tad tik uz priekšu. Un agrāk cilvēkus saistīja kaut kas vairāk kā darbs.. bija arī ģimenes dzīve, bet par tādu terminu jau laikam neesi dzirdējusi. Kā arī lielākā daļa no meitenēm, kas gvelž par egoismu nemaz īstu darbu nav strādājušas, tik cik aiziet, apsēsties krēslā un kaut ko pie papīriem vai datora darīt. Agrāk tikai reti kuram kas tāds bija, varēja sapņot, jo strādāja darbu ar rokām, fiziski smagu, un vēl mājās bija daudz darbu. Un bija ar dzīvi apmierināti...Jūs vēl gvelžat par egoismu!!!


Es laikam šeit esmu izmirstošā suga, jo man ir prieks arī kādam citam prieku sagādāt. Tad nebrīnieties, ka pret Jums citi kā suņi izturēsies, ja tikai par sevi domāsiet. Un vecumdienās jūsu nākamā paaudze vēl ne tikai nepalaidīs apsēsties sabiedriskajā transportā, bet pagrūdīs un nolamās kpc vēl esi dzīva vecā kaza. Jo tak EGOISMS IR FORŠ, NE? Tikai pasakiet tos pašus vārdus arī kad Jums vajadzēs arī kādu palīdzību no kāda..
22.09.2014 19:58 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Vinjiem ir tagad bail, ka sieviete var aiziet, skjirshanaas gadiijumaa arii panjemt dalju mantas. Tas dazus indiviidus tomeer piebremzee. JA vinji zinaatu, ka sieva nekur taapat nespruks, tad vardarbiiba gjimenee un neieklausiishanaas sievas veelmees buutu biezaak sastopama.

Katrai situācijai ir savi modeļi kā no tās iziet. :-D Veči gluži vienkārši izvēlas vairs nereģistrēt nekādas oficiālas attiecības :-D :-D :-D. Un pareizi dara. Ja gribat būt lielās egoistes rēķinieties ka nāksies visu mūžu nodzīvot situācijā kad ģimenes vnk nav. :-D :-D :-D.
22.09.2014 20:00 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
lielākā daļa cilvēku strādā arī tādēļ, ka tev sēžot nemitīgi, piem, kādam uz kakla būtu garlaicīgi,

Protams, protams, vairums tikai garlaicības mākti ir sākuši strādāt, strādāšanas faktam jau noteikti nav nekāds sakars ar nenomiršanu badā vai nedzīvošanu uz ielas!
ģimenes dzīve, bet par tādu terminu jau laikam neesi dzirdējusi.

Tavs uzskats par ģimenes modeli man nav aktuāls, jo tu esi anonīma persona internetā, kura nav spējīga sava viedokļa pamatošanai jebkādu argumentu izdomāt!
īstu darbu nav strādājušas, tik cik aiziet, apsēsties krēslā un kaut ko pie papīriem vai datora darīt

Ja tu esi par dumju darbam "ar smadzenēm", tas tiešām nenozīmē, ka darbs ofisā nav īsts darbs!

Tiešām - sākumā man nāca par tevi smiekli, bet tagad man ir vienkārši žēl tevis!
22.09.2014 20:14 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Darla- man par tevi arī. Jo tu pilnīgi visam ko saku izdomā kaut ko klāt vai pat pilnīgi pārveido manis teikto. Nedomā tikai ar savu egoismu, bet dažreiz ar smadzenēm.
22.09.2014 20:17 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Llapsiņa, diskutējot apmainoties komentāriem ar tevi rodas sajūta, ka esmu nonākusi bērnudārzā, kur maza meitenīte neguvusi uzmanību un atbalstu no citiem, tagad ir apvainojusies uz visu pasauli!

Nedomā tikai ar savu egoismu, bet dažreiz ar smadzenēm.

Ar visu savu egoismu, es šodien izglābu 4 cilvēku dzīvības un vēl vairākiem palīdzēju!
Ko ievērības cienīgu šodien esi paveikusi tu (neveiksmīgi bezargumentēti viedokļa uzspiešanas mēģinājumi nav cienījami!!!)?
22.09.2014 20:31 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
zini darla, nespried par citu ja nepazīsti!! tu jau par sevi visu uzrakstīji- domā par sevi un ar sevi. Es par sevi neko neminēju tpc neizdomā, neliekuļo, nepiepušķo un vnk nebojā man garīgo ar savu nožēlojamo un infantilo vārdu virknējumu!!!! Ja es pa visu dienu iegāju tikai pirms kāda brītiņa, tad izrādās, ka sēžu visu dienu!! Nu vareni, malacis, tik nespried par sevi!!
22.09.2014 20:46 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Lapsiņa, es kā jaunībā dzemdējusi māte nepiekrītu vispār nevienam tavam vārdam. Vēl jo vairāk - domāju, ka tu pati tam visam nemaz netici. Ka tik tā visa bļaustīšanās forumā nav uzmanības deficīta un, man riebjas šis vārds, bet labāku neatrodu, skaudības simptoms. Jo viena lieta ir izteikt viedokli, bet pavisam cita - mācīt citus kā dzīvot ntajās diskusijās maļot vienu un to pašu hipotēzi, kurai nespēj kaut vienu neapstrīdamu argumentu izvirzīt.
22.09.2014 20:57 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
nespried par citu ja nepazīsti!!

Vai piemirsu, ka tā darīt drīksti tikai tu! :D

vnk nebojā man garīgo

Grūta tev dzīve - ar izlasītā teksta saprašanu ir grūtības, viedokli uzspiest vai pamatot neizdodas, nekādu atzinību izpelnīties arī ne, neko ievērības cienīgu paveikt nevari... bet domā pozitīvi - vismaz tu esi labs piemērs - lai cik slikti man dzīvē neietu, tagad es vienmēr zināšu, ka ir nožēlojamāki cilvēki par mani! :D :D
22.09.2014 21:00 |
 
Reitings 356
Reģ: 22.10.2011
Nekaadaa veesturee nav jaaurkjeejas. Vecaaki par maz velta laiku beerniem un taapeec tos audzina filmas, seriaali. Nenobriedushie praati ir uzsuukushi holivudas radiito dziives modeli- buut vientuljam karjeristam un briivo laiku pavadiit iepeerkoties. Miilestiibas vietaa ir dziivnieciska biologjisko vajadziibu apmierinaashana ar jebkuru garaamgaajeeju (peec taadu filmu paraadiishanaas kaa "no string attached" utml., forums tika paarpludinaats ar teemaam par "briivajaam attieciibaam", "sex buddy" (no kurienes gan citurienes peekshnji latvieshu forumaa buutu shaads anglisks apziimeejums, ja ne no filmaam?). ).
Ar liidzjuutiibu noraugos uz taam "stiliigajaam", "muusdieniigajaam" daamaam. Vinjaam nav vecaaki pietiekami veltiijushi uzmaniibu.
22.09.2014 21:02 |
 
Reitings 356
Reģ: 22.10.2011
Agraak cilveeki straadaaja, lai dziivotu, bet muusdienu ideologjijai ir izdevies cilveekus paarliecinaat, ka jaadziivo, lai straadaatu :)
22.09.2014 21:06 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
PārslaKo- uzraksti kas tieši ir tas,kas tevi tik ļoti neapmierina majos komentāros? ne jau visam ir vajadzīgs kāds vārdisks pamatojums, tik vien kā cilvēciskā saprašana tam, ka ir kas vairāk nekā-man!man! un kur te skaudība tajā, ka man ir patīkami izdarīt citam labu? tas ir kāds noziegums par ko jākaunas? dzemdēšanas diskusijā nevienam nemācīju dzīvot, tikai ja manu viedokli noliek, tad kpc man ar to jāsamierinās? un kur no manis izskanēja kas tāds- dzemdē, dari to un to!!! teicu kā ir man, un kā es jūtos no savas puses tajā situācijā. Diskutēju ar jums, jo man žēl, ka man un maniem līdzcilvēkiem jādzīvo tādā sabiedrībā, kas neredz tālāk par savu degunu..
Un pašas arī, ja vēl teiktu, ka nākotnē vēl varētu tā un šitā, bet kategoriski- nē, bērni riebjas un ar katru gadu vairāk.. nu nav nožēlojams teksts, ja tas pats cilvēks, kurš raksta kādreiz arī bija bērns!
22.09.2014 21:09 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Ir jomas, kurās man ir ērti un labi būt egoistei, piemēram, tai pašā bērnu jautājumā.
Bet ir jomas, kurās es nespēju būt egoiste pat gribot, pat mēģinot un viena no tām ir attiecības. Tajās man egoisms nepastāv un tas pat ir tāds sava veida otrs grāvis, kas arī izraisa problēmas.
22.09.2014 21:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!