Svars+

 
Reitings 15
Reģ: 10.09.2014
Sveikas!

Jūsuprāt, Aptamil (vai citu maisījumu) lietošana pieaugušam cilvēkam var palīdzēt pieņemties svarā? Piemēram, 1x dienā papildus ikdienas ēdienkartei.
Varat ieteikt arī citus variantus kā pienemties svarā, jo tas ir daudz zem normas.
22.09.2014 10:43 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
vajag pārbaudīties uz parazītiem
22.09.2014 22:22 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Cik daudz svaru tu esi zaudējusi? Cik svēri iepriekš ? Cik ilgā laika posmā tev šis svars ir samazinājies? Kad tu pirmo reizi pamanīji ka tev krītas svars?
Vai tu esi mainījusi savu uzturu šai laikā? Varbūt ir bijušas zobu vai citu veidu problēmas kuras varētu apgrūtināt ēšanu? nelaba dūša vai vemšana?
Vai ir kādas citas veselības izmaiņas? Piem: pārlieku liels jūtīgums pret karstumu/augstumu, slāpes, elpas trūkums, dzeltenīga ādas nokrāsa?
22.09.2014 22:23 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
vajag pārbaudīties uz parazītiem

+
22.09.2014 22:23 |
 
Reitings 15
Reģ: 10.09.2014
Arī uz parazītiem bijušas analīzes.

Miss Joker , nu pirms tam jau arī svars nebija nekāds lielais, bet tad vismaz pēc cilvēka izskatījos, pirms tam 48kg bija. Nokritās uz 40kg..un tagad kā uz kuriem svariem - sākot no 40kg līdz tiem 42kg. Sāku pamanīt pirms 2 gadiem, kad bija eksāmenu laiks vidusskolā. Tad nepievērsu tam tik lielu uzmanību, jo domāju, ka pāries. Pēc gada devos pie ģimenes ārsta, kur konstatējām manus 40kg.
Vienīgās izmaiņas, kuras esmu pamanījusi ir tāda kā trauksmes sajūta. Tā sākas pēkšņi, sajūta tāda it kā sirds ļoti dauzītos un iekšā nemiers. Bet arī šīs sajūtas vairs tik ļoti neizjūtu...
Biju aizgājusi pie kādas dziednieces, kurai bija ļoti grūti ar mani strādāt, jo manī esot ļoooti daudz bailes. Tā kā zemapziņā vai kaut kā tā.
23.09.2014 09:17 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
Zinu vienu meiteni, kurai ir līdzīga problēma. Ir gājusi pie ārstiem, kuri pateikuši, ka viss ir kārtībā, un centusies pieņemties svarā ar pārtiku, bet nekas nav izdevies. Es domāju, ka tev nevajag sevī bāzt iekšā visādus draņķus un mēģināt uzēsties, tā tikai sabojāt savu veselību. Pamēģini uzaudzēt lielāku muskuļu masu (tas prasīs arī lielāku olbaltumvielu (tiek dēvēts arī par proteīnu) uzņemšanu), tad arī skats noteikti būs daudz veselīgāks. Protams, nevajag aizrauties ar galējībām.

Vienīgās izmaiņas, kuras esmu pamanījusi ir tāda kā trauksmes sajūta. Tā sākas pēkšņi, sajūta tāda it kā sirds ļoti dauzītos un iekšā nemiers. Bet arī šīs sajūtas vairs tik ļoti neizjūtu...
Biju aizgājusi pie kādas dziednieces, kurai bija ļoti grūti ar mani strādāt, jo manī esot ļoooti daudz bailes. Tā kā zemapziņā vai kaut kā tā.


Varbūt šis ir izskaidrojums tam, ka nespēj pieņemties svarā. Ja neesi pret strādāšanai ar sevi, iesaku pamēģināt jogu, bet jāatrod labs pasniedzējs, kurš nepasniedz tikai fitnesa jogu, bet, piemēram, hatha jogu. Joga ļaus tev ieklausīties sevī un saprast, kas tavam ķermenim ir nepieciešams, kā arī palīdzēs tikt galā ar stresu un bailēm. Protams, ja uzskati, ka tās visas ir muļķības, šo nav vērts mēģināt.
23.09.2014 13:12 |
 
Reitings 173
Reģ: 29.01.2009
Zinu vienu meitenei, kurai ir ļoti līdzīga probēma, viņa saka, ka arī normāli ēd, taču nevar nekādi pieņemties svarā.. izrādās, ka tas viņai normāli skaitās nu ļoti ļoti maz un nav brīnums, ka viņa nepieņemās svarā, turklāt + vēl stress, tad nu rezultātā svara kritums. Tā ka tas "es ēdu normali" ir relatīvs jēdziens.
23.09.2014 14:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!