Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

padiskutējam

 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Lasot diskusiju par jaunajām mammām un meiteņu/sieviešu uzskatiem šajā jautājumā, gribēju uzdot visām tādu atklātu jautājumu uz kuru nu vismaz virtuālajā vidē cenšaties atbildēt godīgi:
Jums ir tiešām bail dzemdēt jaunībā? Kapēc?
Bail, ka vecis piekrāps, pametīs, paliksiet viena?
Baidāties par savu augumu, kurš tiks sabojāts jeb no tā, ka nevarēsiet vairs iet uz klubiem un savas dirsas kratīt visiem večiem, kas paskatās uz Jums?
Bail kļūt neiekārojamām?
Bail, ka nevarēsiet izmācīties un paliksiet neizglītotas?
Bail, ka vairs nevarēsiet stādīt sevi augstāk par visu, bet priekšroka būs jādod bērnam?
Kpc meklējiet vienmēr kaut kādas atrunas uz to, lai veidotu pēcnācējus? Bērni vienkārši nepatīk un domājat, ka sasniedzot konkrētu vecumu sāks patikt??

P.S. Bez apvainojumiem, vienkārši izsakiet savu viedokli, kuras ir tās lielākās un nozīmīgākās bailes, kpc vairums uzskata, ka dzemdēt jaunam ir truli un nepieņemami.
21.09.2014 18:45 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Jaunībā negribēju dzemdēt, jo bija jāstudē un jāveido karjera, citādi sagaida mājsaimnieces dzīve, kas personīgi man gandarījumu un piepildījumu nesniedz.
23.09.2014 10:43 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Kaapeec, daargaa autore, iedomaajies, ka visaam ir prioritaate mainiit pamperus, vaariit putras, celties naktiis, savu dziivi un ienaakumus pakaartot beernam???
Taas nav BAILES, taa ir veelme peec komforta un ne-problemaatiskas dziives. Ja ir BAILES, tad nav noziimes - jauna vai veca, BAILES varbuut jebkuraa vecumaa, ja taas ir. Iemaacies noformuleet jautaajumu.

Ja Tu jau esi dzemdeejusi vai taisies dzemdeet knapi 20 gados, taa ir Tava izveele. Un taadas fraazes kaa "dirsas kratiishana" vispaar noraada uz Tavu intelektu. Normaaliem cilveekiem taa nav prioritaate.

Man vienalga, cik gados kuraa dzemdee, ja vien pati ar liidzautoru speej apruupeet savu beernu bez paliidziibas no malas. Tachu autore diemzheel izklausaas no taas varzas, kura piedzemdees, tad ubagos kartupelju maisu maatei no laukiem, prasiis savu beernuu pieskatiit visai radu saimei utt, jo aukli vajadziibas gadiijumaa atljauties nevarees un naudas elementaaraam lietaam nepietiks. Ar to nav jaalepojas, no taa buutu jaakaunaas.

Kaa arii normaali cilveeki saakumaa apprecas, iekaarto dziivesvietu, nodroshina sev pietiekoshus ienaakumus, tad plaano gjimenes pieaugumu. Ja tas viss jau ir izdariit 18 vai 20 gados, ljoti jauki - uz priekshu. Preteejaa gadiijumaa taa ir tikai bezatbildiiba un idiotisms.

Par izskatu un veseliibas staavokli jau izteicos citaa teemaa, padomju laika murgus par "vecajaam dzemdeetaajaam" taadas gudrinieces var piekaart uz naglas pie sienas attieciigajaa vietaa. Parasti taa gaudo taas, kuraam jau 20 gados ir vesela bukjete ar veseliibas probleemaam, un vinjas nespeej iedomaaties, ka ir sievietes, kas ir 10 vai 20 gadus vecaaka var buut fiziski vesela un sportiska. Zheel man juusu.

Par to kauneeshanos no it kaa "vecajiem vecaakiem" vispaar neveeleetos komenteet, ja nu kaadai te tomeer ir kauns no saviem vecaakiem tikai taapeec, ka shiem taads cipars pasee, tad nu juus vispaar nebijaat pelniijushas piedzimt, vareeja juus aborteet un nebuutu jums, nabadziiteem, tagad jaakaunas.
22.09.2014 13:40 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Gribu tikai piebilst to, ka normāliem cilvēkiem bērns ir kā dzinulis, lai kaut ko sasniegtu, jo principā tev dzīvē ir parādījies kāds, ko mīli bez nosacījumiem un kuram gribi nodrošināt labāku dzīvi, tad tieši sāc vairāk domāt un censties, lai kaut ko sasniegtu.

Un galvenais jau nav vecums, bet tas, lai bērns ir gaidīts un mīlēts.

Daudzi jau tomēr 'darbus apvieno ar augstskolām un nav neiespējami pabeigt bakalauru vai maģistrus esot stāvoklī - to dara tik daudz meiteņu.

Jaunībā tādā ziņā viss ir daudz vieglāk, jo vieglāk apgūt kaut ko jaunu ir vieglāk. Un daudzi jau savos 25 gados kaut ko ir sasnieguši, tāpēc nav stulbi arī dzemdēt līdz šiem 25 gadiem kā te daža uzskata.

Gribēju būt jauna mamma, piedzemdēju, kopš pieteicās mazais dzīve iet tikai uz augšu, bērns neko nekavē, tikai motivē.

Taču nevaru piekrist autores viedoklim, ka tikai jādzemdē jaunām. Nu nav visas tam gatavas, jādzemdē, kad cilvēks vēlas un pats tam ir gatavs, kā arī tomēr to bērnu puslīdz var nodrošināt materiāli neuzgrūžot uz kakla kādam no radiniekim.
22.09.2014 13:02 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Pārāk daudz jautājumu... kura atbilde, uz kuru jautājumu, Llapsiņa, zīlē pati.

Nejūtos gatava uzņemties atbildību par vēl kādu, izņemot sevi pašu.

Tādām bailēm nav sakara ar bērniem. Bet nē, nav bail.

Mazākais, kas mani uztrauc, jo nav tādu vajadzību.

Nav prioritāte.

Nē.

Jā.

Tās nav atrunas, jo neesmu nevienam neko parādā. Tā ir mana dzīve.

Tā ir, manas domas mainās ar gadiem.
22.09.2014 12:31 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Rezultāts - ja sieviete izvēlas dzemdēt pirms augstskolas beigšanas, neko diži labu viņa savam bērnam tāpat dot nevar. Vai tamdēļ jādzemdē tas bērns, lai būtu jāskata kapeikas un jādomā, ko tam bērnam mutē likt, kā arī, bērnudārza biedriem, kam mammas būs gadus 4 vecākas, tātad ar izglītību un labāku darbu, būs rotaļlietas, ko tāda mamma nevarēs atļauties. Un tam mazajam tas sāpēs, bērni tādas lietas tiešām pārdzīvo. Vai tā ir tā jēga dzemdēt līdz 25 gadu vecumam? Tā sevis un bērna spīdzināšana, lai tikai būtu ķeksītis - jauna mamma? Es uzskatu, ka tā lūk drīzāk ir spēja atbildīgi pieņemt lēmumus un saprast, ka pat tad, ja tajos 20 gribās to bebi, sieviete spēj izvērtēt, vai no tā necietīs ne viņa pati, ne viņas mazulis.

Nu jau, nu jau. Šeit Tu no viena grāvja iebrauci citā, pie tam vēl dziļākā. Augstākā izglītība nenosaka cilvēka kvalitāti - es par to esmu pārliecinājusies un pārliecinājusies atkal un atkal. Pat nav vērts sevi pieminēt - jā, man nav augstākās (bērns gan šeit nav iemesls - iemesls ir mana mētāšanās starp savām interesēm, bet tas jau ir pilnīgi cits stāsts), bet manam bērnam nekas nav trūcis un netrūkst joprojām. Arī bagātu vecāku un veča, kas mani uzturētu, man nav, toties ir galva uz pleciem un spēja parūpēties par sevi un par bērnu pašai, kas, starp citu, radās tieši pēc bērna dzimšanas.

Bet, nē, es nevēlos šeit runāt tik daudz par sevi - tas drīzāk ir tikai tāds piemetinājums. Es gribēju teikt, ka jaunās mātes nereti tiek noliktas zemākā plauktiņā. No sērijas: "'Šitā jau neko dzīvē nesasniegs tik agri sadzemdējusi." Te tomēr daudz tiek runāts par izvēlēšanos nedzemdēt jaunai, tad kādēļ nav iespējams pieņemt to, ka ir pāri, kuri izvēlās radīt bērnu agrāk? Jau atkal - ne konkrēti par sevi, bet nav visiem misija mācīties augstskolā un būvēt karjeru. Ja pāris ir spējīgs par bērnu parūpēties, vīrietis ir ar mieru ģimeni uzturēt, bet sieviete - sargāt mājas pavardu-, tad neredzu iemeslu neradīt bērnus tajos pašos 20 gados.

Runājot par strādājošiem vecākiem un bērniem ar "uzmanības deficītu" - tas ir atkarīgs no vecāku uztveres. Es pārstāvu uzskatu, ka labāk ar bērniem katru dienu pavadīt kvalitatīvi vienu stundu, nekā sēdēt caurām dienām mājās un krist tam uz nerviem ar laiku. Bet tas atkal ir katras ģimenes ietvaros diskutējams jautājums.

Autores uzstādījums, ka jādzemdē jaunībā arī nav pareizs, jo nav jau tādas pareizās atbildes. Mēs neviena neesam Dievs vai kāds cits visvarens spēks, kam būtu tiesības noteikt, kam ir un kam nav jādzemdē. Jā, var būt savs viedoklis, bet to arī uz sevi ir jāattiecina, un pašiem saskaņā ar to arī jādzīvo.
22.09.2014 04:57 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
Man tas galīgi neliekas nepieņemami un truli, kā Tu teici, vienkārši šobrīd, savos 22 gados (zinu, citām manā vecumā jau ir vairāki bērni, bet tas katram ir individuāli, citas ir morāli nobriedušākas šajā vecumā nekā es), pati vēl nejūtos pietiekami pieaugusi un patstāvīga, lai dzemdētu bērniņu. Ja es būtu nobriedušāka savā domāšanā un finansiāli labi situēta, tad labprāt dzemdētu jaunībā, jo, kad bērns paaugsies, viņam būs joprojām jauna un skaista mamma.
Tas, ka ir bērns, tāpēc uzreiz dzīve neapstājas, joprojām var strādāt vai studēt.
Par to, ka pametīs, dzīvē jau neko nevar paredzēt, bet, ja baidīsies par to, vari palaist garām daudz jauku brīžu, ko var sniegt mazais jaukums augot.
Augumu tāpat var atgūt, vajag tikai laiku, pacietību un gribasspēku. Un no kurienes stereotips, ka māmiņas nav iekārojamas? Tā nu galīgi nav. Viss ir atkarīgs no sievietes pašas, vai viņa par sevi rūpējas, saprotu, ka līdz ar bērna piedzimšanu neatliek tik daudz laika sev, bet tāpat daudzas paspēj arī sevi sakopt.
Manā gadījumā es varēšu dzemdēt tikai, kad būšu izmācījusies, jo savādāk viss būs vējā, un kā jau teicu - es vēl morāli neesmu nobriedusi bērnam. Vispirms ir jātiek galā pašai ar sevi un jāsakārto sava dzīve, attiecības un tad var domāt par pēcnācējiem.
Cilvēki ir ļoti dažādi kā uztverē, tā uzskatos, tāpēc arī ir tik dažādi viedokļi, cik gados un vai vispār jādzemdē. Un mēs neko nevaram pārmest, katrs dzīvo savu dzīvi tā, kā pats grib (vai kā apstākļi ļauj).
22.09.2014 03:34 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Paskatīsimies uz to tā:
Ja mammai šobrīd ir zem 18:
Kāda tur dzemdēšana, kad pati vēl bērns? Tajā vecumā vidusskola nav pabeigta un skaidrs nav, ko dzīvē vispār darīsi. Lielais vairums dzīvo pie vecākiem, pie kam, ne tikai zem viena jumta, bet arī uz vecāku rēķina. Ja vecāki gribēs vēl vienu bērnu, paši arī taisīs, nepilngadīgai tas nebūtu jādara.
Ja mammai ir 18-23
Tas ir laiks, kad sieviete studē.
Augstskola maksā naudu. Varianti sekojoši:
A) Meitene ir tikusi budžetā, vai skolu apmaksā vecāki. Ieliekot bildē bebi, kas mums sanāk? Jaunā ģimene joprojām dzīvo vai nu pie vecākiem, vai, kas trakāk, kojās. Ja mazulim ir abi vecāki, uz lekcijām iet uz maiņām, viens pieskata bebi. No tā reāli cieš izglītības kvalitāte, pie kam, joprojām kādam ir jāapmaksā pamperi, tās pašas kojas un kaut kas ēdams. Rēķinot, ka darbu uz maiņām tā, lai varētu saorganizēties un vienmēr būt pie mazā, abi vecāki neatradīs, strādās viens un tad vēl vakaros un pusslodzē, jo citādi to ar skolu, ko arī apmeklē uz pusslodzi bebja dēļ, nesavienot. Ar nopelnīto tādā darbā, jaunizceptai ģimenei ir par maz. Tāpat vecvecākiem jādod kaut kas klāt. Par to, ka vecvecāki pieskatīs bēbi darbadienās, nevar būt ne runas - pat, ja tas ir pēdējais kurss un vecvecāki ir 30 gadus vecāki par jaunizceptajiem vecākiem, viņiem ir zem 55, kas nozīmē, ka paši vēl strādā. Kas gan cits viņiem atliek, ja bez savām vajadzībām, joprojām bērns un nu jau arī mazbērns jāuztur? Jāpilda skolas darbi abiem vecākiem arī ir. Tas nozīmē, ka laika, ko veltīt bērnam, nav. Tas tiek atvēlēts tikai tik, cik mazais pieprasa - putra/pampers/gulēt. Un es vēl te jauku ainiņu uzbūru - ar diviem vecākiem, nevis vientuļo jauno māmiņu.
B) Par skolu jāmaksā reizi semestrī. Tas nozīmē, ka jaunizceptie vecāki par skolu maksā paši. Tātad skola+darbs jau paņem nenormālu laiku, tāpat arī naudu. Joprojām no tā pašiem nekas nepaliek un vajag palīdzību no vecākiem. Iezīmējam ainiņā bebi. Darba iespējas atkal ir kādas ir vismaz vienam no vecākiem, jo kādam jāpieskata mazais. Vecvecāki strādā, tie nevar. Nekur nepazūd skolas darbi. Rezultāts - bērnam uzmanības tuvu nullei, maciņu joprojām virina vecvecāki.
C) Mācības uz kredīta. Šajā gadījumā atkrīt jautājums par to, ka kādam visu laiku ir jāmaksā par skolu. Taču bērna uzturēšanai joprojām nepieciešama nauda, tātad viens no vecākiem tik un tā strādā vakaros. Joprojām jāpilda skolas darbi, attiecīgi uzmanības mazajam ir tik cik ir. Pie kam, ar to vakaros/brīvdienās strādāšanu nopelnīt var tik cik var, bez vecvecāku palīdzības atkal nekā.
D) Bērniņa tēvs ir vecāks un jau studijas pabeidzis. Šādā gadījumā bērna tēvam jābūt gatavam uzņemties ģimenes apgādnieka lomu, pie kam, jābūt gatavam pēc darba visu laiku auklēties ar mazo, jo mammai būs jāmācās. Joprojām neatbildēts ir jautājums, kas pieskata mazo pa dienu, kamēr mamma skolā, bet tēvs un vecvecāki darbā.
Neviens no šiem variantiem nav neizpildāms, taču, cik forši tas ir mazajam, kas no mammas nesaņem visu nepieciešamo uzmanību?
Ja mammai ir 23 - 25 gadi
Bakalaurs ir dabūts un ir jāmeklē darbs.
Te nu arī sanāk tā:
A) Darbu nav tik viegli atrast pieredzes trūkuma dēļ. Ja vēl ir bijis studiju kredīts, daļa naudas aiziet tā atmaksai. Jau reālāki apstākļi bērna radīšanai un nodrošināšanai, taču joprojām ir, kā ir.
B) Studiju laikā ir atrasta stabila darbavieta, kurā turpina strādāt pēc skolas pabeigšanas. Te nu jau tā kā varētu bebi dzemdēt, ja tas darbs ir gana labi apmaksāts, lai sanāktu gan skolas kredīta nomaksai, gan dzīvošanai.
Ja mammai ir 25+
Nu, te jau principā bebi var, jo ir skola pabeigta un darbs arī, ideālā variantā ir stabils. Bet te mēs atkal nonākam pie tām vecajām mātēm, ne tā?
Un es šajās ainiņās vēl neieliku vecāku vēlmi atpūsties un ballēties. Jau bebim bija uzmanības trūkums. Tad saki, lūdzu, autore, kāda jēga dzemdēt, ja mazulis būs, bet reāli, pat gribot, nebūs iespējas dot viņam visu, ko viņam vajag? Mamma neizgulējusies, mūžīgā stresā gan skolas pienākumu, gan naudas trūkuma dēļ.
Rindas uz bērnudārziem ir nenormālas, uz to paļauties arī īpaši nevar. Jā, ir privātie bērnudārzi, bet tiem vajag tik daudz naudas, cik divi studējoši vecāki nesakasīs. Attiecīgi, vai nav bezatbldīgi dzemdēt bērnu, kuram nevarēs nodrošināt visu vajadzīgo uzmanību? Te pat vairs nav runas par nevēlēšanos uzņemties atbildību. Tas vienkārši nav iespējams, ja nav iespējas iesaistīt tajā vecvecākus, kas nozīmē daļu no savas atbildības uzkraut vecvecākiem. Un te jau ir jautājums - vai vecvecāki vēlas un ir gatavi šo atbildību uzņemties, jeb vienkārši tā tiek viņiem uzgāzta sava untuma dēļ?
Protams, vēl ir variants pēc vidusskolas uzreiz iet strādāt un bērnu dzemdēt, taču, te atkal ir jautājums, kādu piemēru tāda mamma dod davam bērnam, kā arī joprojām aktuālais finansu jautājums, jo tikai ar vidējo izglītību, nekādu diži labi apmaksāto darbu tāpat nedabūt, attiecīgi atkal kapeiku skaitīšana. Pabalstus nav pat īsti jēga pieminēt. Es tos pieminu tikai tāpēc, lai man nepārmestu, ka par tiem aizmirsu. Tās summas ir tik niecīgas, ka nekādu jūtamu palīdzību visā tajā situācijā nedod.
Rezultāts - ja sieviete izvēlas dzemdēt pirms augstskolas beigšanas, neko diži labu viņa savam bērnam tāpat dot nevar. Vai tamdēļ jādzemdē tas bērns, lai būtu jāskata kapeikas un jādomā, ko tam bērnam mutē likt, kā arī, bērnudārza biedriem, kam mammas būs gadus 4 vecākas, tātad ar izglītību un labāku darbu, būs rotaļlietas, ko tāda mamma nevarēs atļauties. Un tam mazajam tas sāpēs, bērni tādas lietas tiešām pārdzīvo. Vai tā ir tā jēga dzemdēt līdz 25 gadu vecumam? Tā sevis un bērna spīdzināšana, lai tikai būtu ķeksītis - jauna mamma? Es uzskatu, ka tā lūk drīzāk ir spēja atbildīgi pieņemt lēmumus un saprast, ka pat tad, ja tajos 20 gribās to bebi, sieviete spēj izvērtēt, vai no tā necietīs ne viņa pati, ne viņas mazulis.
22.09.2014 03:16 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Llapsiņa,
Bet jaunai dzemdēt ir labāk gan pašam bērnam gan sievietei. nevēlos atkārtoties,paņem un palasi iepriekš ko rakstīju kādi +dzemdēt jaunai. Bet dzemdē kad sirds kāro, jo galu galā tā ir tava ne mana dzīve.


Jautajums tev - Ne visas satiek savus istos pabeidzot vidusskolu vai augstskolu. Ko darit, ja nav piemerots partneris, lai dzemdetu agra jauniba? Ja savu isto satiec piemeram pec 35? Tad, kad kadai paliek 25, tad panikaa jaskrien un jalec virsu pirmajam daiktam, lai atrazhotu sevi? Nu i nafig.
Var but dazhadi iemesli kapec sieviete dzemde velu, pat pec 40!
22.09.2014 01:49 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
MADasaHatter, tu esi baigi iekarsusi :-D :-D :-D
Bet par temu- ir bijushi cilveki, kas centas man uzspiest savu gribu saistiba ar berniem. Tipa man tava vecuma jau meitai bija tik un tik gadu, vina to vinja shito. Berni izaugs, es bushu vel jauna mamma un vareshu iet tuset kopaa ar bernu. Besija tas. Vismaz viena no shitam gudrajam smadzenju skalotajam gribeja otru bebi, tapec ari centas mani uz to pierunat. Tagad vel dusmas parauj atceroties to :-D :-D Labi, ka neietekmejos no citiem, bet domaju pati. Citadi tagad butu ljoti nelaimiga.
22.09.2014 01:35 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Marie Clare Varbūt saprāta līmenī tev arī vienalga, bet, manuprāt, zemapziņā sievietes apmēram tā arī domā - man nepatīk viņa matu līnīja, tātad viņš losis. Ja pārāk īsa auguma vīrietis ar nepareizu matu līnīju un vel izrāda seksuālu interesi, tad tas čalis ralās pidars, dīvainis, lohs, sērijveida slepkava... Es nekad neesmu braucis tādās auzās pamatojoties uz sievietes vizuālajiem defektiem.
22.09.2014 00:44 |
 
Reitings 28
Reģ: 01.04.2014
Tāpēc, ka neredzu bērnam jēgu. Izsūc visu enerģiju kā mazs vampīrs un jātērē savs laiks un nauda. Man vienkārši fiziski tam nav ne laika, ne enerģija. Mans puisis arī piekrīt maniem uzskatiem un bērnus nevēlamies.
Es uz klubiem neeju un savu atvainojos dirsu nekratu, bet jā man tiešām rūp, ka man tur lejā viss būs saplēsts, strijas un tauki uz vēdera un nosūktas krūtis, ka būšu grauzts.
Un kāpēc tev tik ļoti rūp? Katra dara kā vēlās
22.09.2014 00:39 |
 
Reitings 557
Reģ: 02.03.2010
Armand ne patiic ne nepatiic, vnk vienalga !
21.09.2014 23:56 |
 
Reitings 557
Reģ: 02.03.2010
Nu kaa saciit jaasaka no taada tad dzirdu :D
21.09.2014 23:53 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Marie Clare Nepiesienies pie vārdiem, lopiņ! Es tev nepatīku vai ne? Tad pie tē arī paliksim. Manuprāt nav verts diskutēt. Es neuzkatu sievietes par lopiem, bet lielisku jūtu jūsu seklo riebumu pret sevi(mani).
21.09.2014 23:44 |
 
Reitings 557
Reģ: 02.03.2010
Armand ja arii BMW tev piederees , tas nepaliidzees, ja sauksi sievietes par lopinjiem, tas vien noraada tavu liimeni !
21.09.2014 23:40 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
nelasíju komentárus, bet gan jau meitenes pateica, ka jautájumi ir stulbi - man nebija bail dzemdét 16-27 gados, es vnk negribéju, prieksh kam? man tajá laiká svaríga bija skola/studijas/darbs/sava májoklja iegáde/celjojumi arí izklaide. nebija nekádu bailju, vnk nebiju tam gatava un nebija arí ístá cilvéka pie sániem, no kura gribét bérnu.
21.09.2014 23:39 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Šī vairs nav diskusija, jo te tikai uzbraucieni.
Vispār sieviete arī diezgan smieklīgs lopiņs. Ja vīrietis viņai dīvainu iemeslu pēc nepatīk(pārāk īss, pārāk nabadzīgs) uzreiz svaidās ar vārdiem- lūzeris, dīvainis, pinkšķis, lupata. Tāds 100%, ka ir serijveida slepkava vai pervelis. Bet kaut kāds laba paskata babņiks uz BMW uzreiz ir ar zelta sirdi.
21.09.2014 23:35 |
 
Reitings 557
Reģ: 02.03.2010
Labaak pastaasti ko tu meklee sievieshu forumaa, tas taa iistu vecju tradiicija ?
21.09.2014 23:25 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Normāls vīrietis te neņaudēs cik sliktas latvju zeltenes nemitīgi:D
21.09.2014 23:21 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Protams, protams Lūzers te tagad mācīs citus. Tu te nemitīgi sūdzies par sūro intīo dzivi un sliktām sievietēm. Nu lūzers nekas vairak.

:-D :-D :-D. Citātus atradīsi? Būtu incanti palasīt par savu sūro intīmo dzīvi :-D :-D :-D. Nav slikti pirms miega pasmieties, ne?
21.09.2014 23:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits