Negribu bērnus

 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Man ir 23 gadi un man nekad nekad nav patikuši bērni, man vini pat smaidu neizraisa. Citas var uķināties gar svešiem bērniem nepārtraukti, bet man pat tuvāko draudzeņu sīči ir vienaldzīgi. Esmu nolēmusi, ka nekad negribēšu kuplu ģimeni. Tikai vīrs, es un kāds dzīvniecinš, tikai manējam partnerim gribās bērnus. Vinš teica, ka noteikti gribētu drīz par to domāt. Viņam ir 28.gadi. Taču es, jo vecāka kļūstu, jo mazāk to vēlos. Kad man bija 18, tad visi teica pēc 5 gadiem domas mainīsies, bet nav un nemainīsies.Man šobrīd ir bailes pazaudēt draugu, jo es patiešām gribētu dzīvi nodzīvot kopā, taču man ir bailes ka tāds aspekts kā bērni sabojās attiecības. Mēs jau esam 6 gadus kopā.
Vai es neesmu normāla, ka man nav vispār mātes jūtas un bērni ir tukša vieta? Ko jūs domājiet par šo situāciju.Man ir teikts ka jābūt godīgai pret partneri un japasaka jau tagad, lai pēc tam nav smaga šķiršanās, taču es nespētu iedomāties savu dzīvi bez viņa un izškirties. ĻOTI MĪLU VIŅU.
21.09.2014 03:32 |
 
Reitings 202
Reģ: 21.07.2014
Es bērnu sāku gribēt īsi pirms 30 gadu dzimšanas dienas, bet vēl joprojām kaķēni un sunīši mani aizkustina vairāk kā zīdaiņi. Negribēt bērnus ir normāli, it sevišķi tik jaunā vecumā. Neiespringsti uz to, ka domas nemainās. 18 gados nav īsti normāli gribēt bērnu! Arī 23 gadi nav nekas daudz. Laiks vēl pietiek, lai mainītu domas un dzemdētu veselu bērnu. Vīram vecums arī tāds, ka tikko iekāpis apzinīgajā vecumā, var vēl pāris gadiņus var paciesties. (viņš vienmēr varēs paspēt). Ja nemainīsi domas arī labi, galvenais lai pārim ir vienādi priekšstati par to kā vēlas pavadīt savu dzīvi.

Variantu ko darīt nav daudz: atklāti izrunāties & iespējams šķirties (bet varbūt viss būs labi); izvairīties no jautājuma apspriešanas (bet agrāk vai vēlāk nāksies); dzemdēt vīram to bērnu, ja jau viņš tik ļoti grib (bet tā nav garantija ilgai & laimīgai kopdzīvei).
22.09.2014 11:54 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Nu es arī esmu no tām, kuras vienmēr un visur skandināja "nē, nē, es neesmu no tām, kuras precas, kam tas vajadzīgs, neredzu jēgu...bērnus arī nevajag man, tikai mājdzīvnieku", bet nu jau kādu gadu vai divus pieķeru sevi pie domas, ka sāku atskatīties uz svešiem bērniem un smukiem gredzeniem :D laikam kļūstu veca...tāpēc ticu, ka domas var mainīties un vēl pēc kādiem 2 vai 3 gadiem mani galīgi nebiedēs neviena no šīm domām ;)
22.09.2014 12:11 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Pilnīgi normāli, ka 23 gados negrib bērnus, un pilnīgi normāli, ka puisis, kuram 28 gadi grib bērnus. :)
22.09.2014 14:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits