Negribu bērnus

 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Man ir 23 gadi un man nekad nekad nav patikuši bērni, man vini pat smaidu neizraisa. Citas var uķināties gar svešiem bērniem nepārtraukti, bet man pat tuvāko draudzeņu sīči ir vienaldzīgi. Esmu nolēmusi, ka nekad negribēšu kuplu ģimeni. Tikai vīrs, es un kāds dzīvniecinš, tikai manējam partnerim gribās bērnus. Vinš teica, ka noteikti gribētu drīz par to domāt. Viņam ir 28.gadi. Taču es, jo vecāka kļūstu, jo mazāk to vēlos. Kad man bija 18, tad visi teica pēc 5 gadiem domas mainīsies, bet nav un nemainīsies.Man šobrīd ir bailes pazaudēt draugu, jo es patiešām gribētu dzīvi nodzīvot kopā, taču man ir bailes ka tāds aspekts kā bērni sabojās attiecības. Mēs jau esam 6 gadus kopā.
Vai es neesmu normāla, ka man nav vispār mātes jūtas un bērni ir tukša vieta? Ko jūs domājiet par šo situāciju.Man ir teikts ka jābūt godīgai pret partneri un japasaka jau tagad, lai pēc tam nav smaga šķiršanās, taču es nespētu iedomāties savu dzīvi bez viņa un izškirties. ĻOTI MĪLU VIŅU.
21.09.2014 03:32 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Man liekas vīrietim sākotnēji jāvēlas apprecēt savu mīļoto sievieti, izveidot ģmeni un tad tikai sapņot par bērniem. Tad arī sieviete vēlēsies mazo.
21.09.2014 13:34 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es agrāk arī nevēlējos.. bet tad sastapu īpašu cilvēku un domas kaut kā mainījās :D

Manuprāt, gribēt ģimeni un bērnus.. tam jābūt mūsu instinktos.. ja tā nav, tad jāmeklē problēma. Bet.. iespējams.. maldos :)
21.09.2014 13:49 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Vari uzrakstīt vēstuli. ;)
21.09.2014 13:50 |
 
Reitings 38
Reģ: 11.09.2014
aizej aizšuj caurumu sev ciet nebūs jāsatraucas par negribētu bērnu!
21.09.2014 13:53 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Aizej pie psihologa un tiec skaidriibaa, kaapeec negribi beernus. Reti cilveekiem nav maates/ teeva instinkta- biezhaak taa ir traumatiska pieredze beerniibaa vai muusdienu sabiedriibaa uzspiests stereotips, ka buut maatei/ teevam noziimee buut neveiksminiekam.
Atslēgas vārds Tevis teiktajā ir "reti". Jā, vairumam kaut kad sagribas bērnus, bet ir cilvēki, kam tā arī negribas. Un nav tāpēc vien jāiet pie psihaloga.
Pie tam man gan šķiet diezgan otrādi, apkārtējās sabiedrības spiediens ir tieši uz to, lai radītu bērnus.

Muļķīgākais ko sieviete var izdarīt, ir dzemdēt bērnu pašai to negribot
Piekrītu. Būtu neiedomājami egoistiski radīt jaunu dzīvību, ja nezini, vai spēsi tai dot visu nepieciešamo (ne tikai materiālā, bet arī emocionālā ziņā). Beigās visi būs nelaimīgi. Tu, jo būtu savu dzīvi saistījusi ar pienākumiem un atbildību, ko nevēlies, bērns, kas nebūtu mīlēts, un vīrietis, kam būtu šāda nelaimīga ģimene.

Pasaki savu nostāju, lai vēlāk nesanāk lieki pārsteigumi viņam vai tev
Arī šim piekrītu, nebūtu godīgi pret partneri likt viņam cerēt uz kaut ko, par ko Tu zini, ka tas maz ticams. Tā būtu partnera maldināšana.

patīk, ka visi ir tādi paši kā jūs, respektīvi - visas pārdomās, jo tev arī tā bija
:D :D :D

Reizēm cilvēki tikai otrajā dzīves pusē saprot vai vajadzēja bērnus vai nē.
Labāk saprast, ka bērnu būtu gribējusi, kad vairs tādu nevar būt, nekā saprast, ka bērnu nevēlas, kad tas jau ir piedzimis.

Ko nozīmē - maina kā zeķes? Tu bērnus nevēlies, vīrietis tos vēlas. Ja neviens nav gatavs piekāpties jums nav kopīgas nākotnes. Ko Tu nesaproti?

Un jā, bērnus negribēt ir normāli. Nav normāli to argumentēt ar +1kg izraisa psihošanu un ārdīšanos.
Tas gan. Bet tad atkal - vēl viens iemesls, kādēļ šādam cilvēkam tik tiešām nevajadzētu bērnus.

aizej aizšuj caurumu sev ciet nebūs jāsatraucas par negribētu bērnu
Ja ar "cauruma aizšūšanu" Tu domāji ķirurģisko sterilizāciju, tad tai autore vēl ir par jaunu. Pie tam diskusija nav par sautraukumiem negaidīti palikt stāvoklī, bet gan par to, ka autorei un viņas vīrietim dažādas vēlmes dzīvē.
21.09.2014 14:02 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ko nozīmē - maina kā zeķes? Tu bērnus nevēlies, vīrietis tos vēlas. Ja neviens nav gatavs piekāpties jums nav kopīgas nākotnes. Ko Tu nesaproti?
Otrkārt, Tev galva jāārstē, nevis jādomā kā vīrieti pārliecināt dzīvot bez bērniem. Tāda veida ārdīšanās, kādu Tu esi parakstījusi par +1kg nav normāla vai veselīga.

Un jā, bērnus negribēt ir normāli. Nav normāli to argumentēt ar +1kg izraisa psihošanu un ārdīšanos.


++++
21.09.2014 14:10 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Es arī vel 22gados negribu un mans vīrs 27gados arī nē!
Gribās vel pabaudīt dzīvi, padzīvot sev, kaut ko vel sasniegt. Jo kā būs bērns tā vislaik nauda ies tik tur un nekad vairs nebūsi viens.
TĀ IR ĻOTI LIELA ATBILDĪBA.
Jo vaig uzaudzināt derīgu bērnu, nevis kā daudzbērnu ģimenēs uzaug nīkuļi.

Dzīvi bez bērniem(1-2) nevaru iedomāties, gribēšu OBLIGĀTI, bet ne tagad.
21.09.2014 14:16 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Jo vaig uzaudzināt derīgu bērnu, nevis kā daudzbērnu ģimenēs uzaug nīkuļi.


Uzskatu, ka cilvēki, kas šādi runā - viņiem nevajadzētu ļaut audzināt bērnus
21.09.2014 14:33 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Solo_
Negribās lēto darba spēku uzaudzināt, vai kādu sētnieku, kasieri utt.

Gribās lai būtu kas īpašāks šis bērns!
21.09.2014 14:48 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Negribās lēto darba spēku uzaudzināt, vai kādu sētnieku, kasieri utt
Nu, ja Tev šķiet, ka cilvēka vērtību nosaka tikai tas, par ko viņš strādā, tad žēl Tavus bērnus. Ja viņi tomēr nekļūs par ministru prezidentiem / pasaulslaveniem māksliniekiem / veiksmīgiem biznesmeņiem, tad droši vien šādas Tavas attieksmes dēļ jutīsies sagrauti un mazvērtības kompleksu nomākti.
21.09.2014 14:58 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Uzskatu, ka cilvēki, kas šādi runā - viņiem nevajadzētu ļaut audzināt bērnus


Negribās lēto darba spēku uzaudzināt, vai kādu sētnieku, kasieri utt.

Gribās lai būtu kas īpašāks šis bērns!



Jap, patiešām nevajadzētu! :D

Ko vispār nozīmē īpašs bērns? Zini, arī daudzbērnu ģimenēs ir patiešām ģeniāli bērni. Īpašam bērnam būs rentgenredze un iespēja ceļot laikā? :D
21.09.2014 14:58 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Jā, jo visi, kas nāk no daudzbērnu ģimenēm, ir nīkuļi, sētnieki un lētais darba spēks. :D

Normāliem vecākiem biežāk visi bērni būs normāli, toties nožēlojamiem vecākiem būs grūti ieaudzināt saviem bērniem pareizās vērtības - tādi bērni visbiežāk izaug par kretīniem vai viņus izaudzina kāds cits - skolotāji, sporta pulciņu treneri, omes utt.
21.09.2014 14:58 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Man tas liekas normaali, es arii beernus negribu, taa doma mani vienmeer ir atbaidiijusi un shaubos, ka kaut kas mainiitos. Zheel, ka daudzi cilveeki nesaprot, ka ne visiem dziives augstaakais meerkjis ir dzemdeet beernus un veltiit sevi tiem.
21.09.2014 15:12 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Man lidzigi bet manuprat tas ir normali. Dazam pariet citam visu muzu ta ir jeb ar gadiem te nav nekadas nozimes. Zinu sievieti kam pari 50 gadiem, ir berns, bet svesus bernus vina paciest nevar un ari savejo ieguva tikai jo virs gribejis. Protams pret savu bernu ir liela milestiba bet lai vel taisitu bernus vai aukleties smaidit ukinaties ar svesiem - ne. Domaju ka man bus lidzigi un nesaskatu tur neka slikta. :)
21.09.2014 15:12 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Te jau nav runa par to, ka nepieņemami liktos tas, ka negrib bērnus, bet par to, ka nav iespējamas veiksmīgas attiecības, ja otrā puse ļoti vēlas.
21.09.2014 15:20 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Negribās lēto darba spēku uzaudzināt, vai kādu sētnieku, kasieri utt


Jebkurš darbs ir cienījams. Ja neesi lidz sai sapratnei tikusi tev daudz par agru par bērniem vispār domāt. Var negribet zagli,sliņķi,narkomanu ,slepkavu. Un var gribēt jauku sirnsnīģu strādīgu cilvēku izaudzināt. Tātadu kas nepazuis nekādos apstākļos, un spes skaisti padarīt jebkuru darbu.
21.09.2014 15:24 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Jebkurš darbs ir cienījams. Ja neesi lidz sai sapratnei tikusi tev daudz par agru par bērniem vispār domāt. Var negribet zagli,sliņķi,narkomanu ,slepkavu
++
21.09.2014 15:26 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Jebkurš darbs ir cienījams. Ja neesi lidz sai sapratnei tikusi tev daudz par agru par bērniem vispār domāt. Var negribet zagli,sliņķi,narkomanu ,slepkavu

Piekriitu. Taapat visi nekad nebuus baigie vadiitaaji, bosi un miljonaari, un labi ka taa.
21.09.2014 15:29 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
vakar zinātnieks un pētnieks, šodien (nabag)mājas sētnieks"



https://www.youtube.com/watch?v=1O07eV-JZEM


Tā viss ir relatīvs. Dzive mēdz tādus līkločus izdarit, ka augsprātīgam baltrocim smagi var klaties.
21.09.2014 15:32 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Mana mamma arī, līdz 30 gadiem, negribēja bērnus. Un viņa ir lieliska mamma man, nekad neliktos, ka viņa arī neucinājās ar svešiem bērniem un pat savus ilgi negribēja, kā daudzas šeit.
21.09.2014 15:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits